מחזור שביעי בליגת העל: 1-2 להפועל על מכבי בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/11/20.

1. oranfu Member

"השנה".

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלכתי היום לראות את הסגל של מכבי חיפה לדרבי, כי באמת נראה לי מוזר שברק פתח עם רודריגז ולא אשכנזי או ווילדסחוט. ואז אני מסתכל בספסל, ואין שם כלום.
    ואז נזכרתי שאשכנזי ווילדסחוט פצועים, שחר "שרוצה מאוד" אליפות השאיל את עוואד ומכר את שועה בלי להביא שחקן התקפה מחליף, ואז נוצר מצב שחוץ מטוואטחה שהוא מגן שמאלי וארד שהוא בלם אין שום שחקן בספסל שאני מכיר או שהוא מספיק זמן בקבוצה כדי להגיד שהוא היה צריך לפתוח.
    אני חושב אגב שבלבול היה פותח עם ארד במשחק, עם בלם טבעי, בעוד שבכר פתח עם רודריגז בגלל שאיתו אפשר גם לשחק קצת עם המערך ולהסיט אותו לקישור כשצריך.
    אבל אם בגלל שתי פציעות אין לחיפה אף שחקן מוכח להעלות מהספסל, אז הסגל שלה סופר בעייתי. וכאן השאלה מה כבר בכר היה יכול לעשות אחרת? לדעתי האשמה היא יותר של שחר שלא מגבה את "הרצון" שלו לזכות באליפות עם סגל עמוק מאשר של בכר שהעדיף ללכת על המוכר מאשר סתם לזרוק איזה שחקן נוער להרכב רק כדי להגיד עליתי במערך התקפי גם אם אותו שחקן הוא כרגע לא ברמה הנדרשת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. hbs7 Member

מה בדיוק הבעיה בלעלות שחקן מהנוער אם אין שום דבר במקום?
    לשחק במערך לא מתאים זה יותר טוב?

אחת הסיבות שהכדורגל שלנו כזה אשפה. אחת המחלקות הכי טובות בארץ ולא מסוגלים לתת צ'אנס למישהו מוכשר, יעדיפו לעקם את כל ההרכב בשביל איזה בינוני גמור אחר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקנים מהנוער כבר שולבו העונה וגם נכנסו כמחליפים בדרבי, מה הייתה התרומה שלהם?
    לשלב שחקן רק כדי להגיד שילבנו או שיחקנו התקפי זה לא מקצועי מבחינתי.

5. hbs7 Member

גם לעלות במערך שרק מייצר חורים ואתה לא מורגל אליו זה לא דבר מקצועי במיוחד.
    מה לעשות, אם הקבוצה מספיק מאומנת בתבנית שלה, אז שחקן אחד פחות טוב ולא תראה שינוי כזה גדול.
    גם אם שומו שמיים הוא בן 18 ולא סתם בן 27 גרוע.

היכולת של הגדולות פה אשפה, אם הנוער של חיפה ומכבי, המחלקות כנראה הכי טובות בארץ, לא מסוגל לספק שחקן סגל שאין לו 19 שיסגרו שניהם את המחלקה.
    כי משהו שם דפוק מהיסוד.

6. oranfu Member

קודם כל - אשכנזי שחקן אשפה ולא היה עוזר.

שנית - מי החתים את האשפה רודריגז?

וכן, להעלות ילד מהנוער זה עדיף על לעלות במערכים דפוקים עם שחקנים מחורבנים.

הוא עושה עבודה פשוט זבל, חד משמעית. ז-ב-ל.
    זה מתחדד כשאת הצוות המקצועי הטוב שהיה בעונה שעברה הוא החליף במורה לספורט. אי אפשר שלא לראות שהשחקנים שלנו שופכים מנוע בסוף המחצית הראשונה כל משחק ומשחק. מתחילת העונה אנחנו פשוט לא קיימים על הדשא במחצית השניה, בניגוד מוחלט לעונה שעברה.

הוא עושה זבל של עבודה, הוא שרף את העונה הזאת עוד לפני שהתחילה והוא לא יוכל להתלונן כשיפוטר לפני שתיגמר העונה רשמית.

7. עידן444 Member

התחלנו מאוד חזק ולאחר 20 דקות באה נפילה מאוד גדולה במשחק ולאור זאת הרגשתי שאם נחזיק את התיקו הזה אהיה מרוצה כי את סוג המשחקים האלה, ובטדי בפרט- ההפסד תמיד אורב מעבר לפינה.
    המחצית השניה היא הבשורה במשחק הזה. היכולת לחזור למשחק, לאזן אותו ובשלבים המתקדמים אף להיות הקבוצה היותר מועמדת לניצחון- זה היה מאוד מרשים.
    יש הטוענים שאין לנו עומק. נכון שאין לנו את העומק של בית״ר אבל אלעד שחף, בן אזובל וקווין פרייטר אלה לגמרי שחקני ליגת על לגיטימיים שיחד עם יובל שדה עשו רענון. אני גם מאוד שמח לראות את ירין שרעבי מקבל דקות לפני רון אשכנזי.

הפנים לאשדוד למשחק סופר מעניין שגם יכול להיגמר בתוצאה גבוהה לאחד או לשני הצדדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk