מחזור שביעי בספרד: זמן קלאסיקו, חברים: ברצלונה נגד ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/10/20.

1. Jefecito Member

ריאל כל כך חלשה. בכייה לדורות ההפסד בקלאסיקו.

2. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/c/c978107cc1ba7d2796c412266fbd036e9a520291.Xxx

מופע אימים.| מחקתי את התגובה מהמחצית, המצב החמיר מאז וזה. הובלנו בקלות נגד קבוצת נוער מסוימת, זה היה צריך להיות עניין של זמן עד ה-0:2 אבל העדפנו להניע כדור בלי תכלית ואז התחיל מופע האימים. אני בהלם, כל אחד יותר דביל מהשני. מגיע לנו כל מה שקורה, כל החפיפניקיות הזו ברחבה וחוסר האחריות של כולם ללא יוצא מן הכלל. ואראן המבוהל מלך השערים העצמיים ששווה גול ליריבה בכל משחק, ראמוס שאשכרה החליט “אין משחק” ונגע ביד כמו אידיוט, גם לוקאס שהתחיל את הביזיון ההגנתי הזה. למה מי אנחנו שנהיה נפוחים? אנחנו לא אותה אימפריה שהיינו עם כריסטיאנו, מריאל מדריד נשאר רק השם, כל גול הוא כמו לידה.

היו דקות שנהנתי מעט, בעיקר מצד שמאל עם מרסלו במחצית הראשונה אבל גם זה לא הביא ליצירת מספיק מצבים, זידאן לקח הימור ומילא שטעה אבל מה החוכמה לבצע שינויים רק ב-1:4? נו באמת. אסנסיו קטסטרופה ומאוד רך וזה עלה לנו גם בשערים, ויניסיוס בלי דריבל זה לא ויניסיוס. מרחם על טיבו קורטואה שהיה קרוב להדוף שני פנדלים, איקר רואה את המשחק בבית ונזכר בימי קדם.
    לא אכפת לי שהייתה עבירה קלילה על אסנסיו לא רוצה לדבר על שופטים, זה לא העניין, לא כל איבוד כדור צריך להפוך לחצי מצב לגול ליריבה העניין הוא שאין כדורגל בקבוצה הזו. לא נתנו משחק אחד מרשים מאז שזידאן חזר חוץ מה-2:2 נגד פ.ס.ז’ ואולי הקלאסיקו (ותסלח לי גלאטסראיי).
    כל השבוע אוכל חרא ורוצה את השקט שלי ו-90 דקות קצת ליהנות ולהתנתק וזה כל פעם אותו הדבר, נמאס לי מצד אחד, אני צריך מהם חופשה ומצד שני אני יודע שכרגיל אכנס למארקה ול-AS ואחכה לקרוא כל פיפס עד למשחק ובעיקר אתגעגע אחושרמוטה. לעזאזל

לחבר מעליי - רק אזכיר לך - גם ברצלונה קבוצת כדורגל נוראית, ואף משחק לא דומה לקודמו. לא הייתם במיטבכם בקלאסיקו במילים עדינות. קטע, אני לא מדבר על שיפוט, מאשים את הקבוצה החרבנא שלי על ערב רע.

3. DRORIKO Member

ריאל ובארסה אכן לא בשיאן, ועדיין כמו שראינו טובות יותר מקבוצות צמרת בסריה א׳, לפחות בנקודת זמן זאת, אז צריך לקחת דברים בפרופורציות. לא ראיתי את המשחק, אבל הרבה ריספקט לולנסיה. היה פה דיון לא מזמן על האם הליגה חלשה או לא, זה מצחיק כי פעם היו יורדים עליה שזאת ליגה של שתי קבוצות וכל השאר על תקן ניצבים(חוץ מאולי אתלטיקו) זה כבר מזמן לא ככה.

4. Raulito Madridista

אני מציע לך לפחות לראות את התקציר מבלי להוריד מערך הניצחון של ולנסיה ושים לב שלא תירצתי לרגע את ההפסד שלנו בכך שנשרקו שלושה פנדלים והיה גם שער עצמי אומלל. אבל גם מבחינתי אם ולנסיה היא קוטלת הענקיות, ברגע שהיא רושמת תוצאות איומות חוץ מזה אני לא אגדיר אותה כקבוצה חזקה, ברור שיש יותר מוטיבצייה כשריאל מדריד מגיעה להתארח. ולנסיה הפסידה לסלטה ויגו ואלצ'ה. אני כן מפרגן לחאבי גראסיה שקיבל ירושה מקולקלת והעמיד קבוצה על הרגליים ותענוג לראות את חוסה גאיה יוצא קדימה. קרלוס סולר היה טוב גם בלי קשר לפנדלים והוא משחקני הכדורגל הטובים הבודדים שנשארו שם. מעבר לכך, ריאל סופגת בלי הכרה, זה מעבר ל"עונה מוזרה". שבעה משחקים ברציפות ספגנו, 14 גולים. ההתפרקות אתמול היא זהה לשחטאר, לשניים מגלדבאך, אינטר כמעט לקחה נקודות... לא חושב שאנחנו טובים כרגע מיובנטוס שיש לה הרבה פציעות. אנחנו רגילים בלי הזאר. הבעיה שהספסל חלש.

5. Jefecito Member

ברצלונה הייתה גרועה בקלאסיקו. לא אמרתי שלא. אבל אם ברצלונה הייתה משחקת כמו נגד יובנטוס, אין לי ספק שהיינו מנצחים.

6. Ever Banega Member

נגד יובה זה היה המשחק הכי טוב של בארסה העונה והוא לא ממש מייצג את היכולת שלהבנתיים אז זה לא חוכמה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/20
  7. Raulito Madridista

קצת "ליגיונרים" בערך:

- ויאדוליד משיגה ניצחון בכורה העונה 1:2 על אתלטיק בילבאו ובשורות פחות טובות לשון וייסמן שלראשונה העונה לא שותף (ביום כיפור לא נכלל בסגל). זה מספיק לסרחיו כדי לשמור על משרתו אולם הוא בסך הכל במקום ה-19 בלבד. כעת הואסקה היא היחידה בליגה שלא הצליחה לנצח. אף אחד לא הזכיר את שון בתקשורת בספרד.
    - אוסקר גארסיה פוטר מסלטה ויגו הבוקר. המאמן הגיע למתחם האימונים כדי להעביר את אימון הבוקר אך זכה להודעה המפתיעה דקות ספורות קודם לכן. סלטה מדורגת במקום ה-17 בטבלה, עם יתרון נקודה בלבד מעל הקו האדום, כשהיא ניצחה פעם אחת בלבד העונה - במחזור השני. ביום שישי סיימה הקבוצה מהבלאידוס בתיקו 1:1 במשחק החוץ באלצ'ה מה שחרץ את דינו. בשעות הקרובות תודיע סלטה על מי שיחליפו. שנה אחת בדיוק אימן אוסקר את סלטה. מעבר לתוצאות הרעות, היחסים הלא טובים עם הוגו מאיו, היו בעוכריו. ב-38 משחקיו על הקווים ניצח אוסקר בשמונה בלבד ורשם 13 הפסדים.

שימו לב אחרי הפגרה: ויאריאל השנייה בטבלה מארחת את ריאל מדריד (הרביעית בטבלה) שבקושי מנצחת בלה-סרמיקה בשנים האחרונות, ובעיקר: אתלטיקו מדריד נגד ברצלונה!

8. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2020/11/11/16050904580767.Xxx

במארקה ניצלו את פגרת הנבחרות והעובדה שקרוב ל-1/4 ליגה כבר נערכה כדי לבצע סקר אוהדים על עונת 2020/21. כצפוי, ריאל מדריד לא זכתה לאיזה כבוד גדול. רק 24% מהאוהדים הכתירו אותה לאלופה גם השנה, זה אמנם טוב מברצלונה לה 21% אך נמוך משמעותית מאתלטיקו מדריד לה 42%. ריאל סוסיאדד מוליכת הטבלה הנוכחית קיבלה 13%. האוהדים עפו על פתיחת העונה של ז'ואאו פליקס ו-35% הצביעו שהוא יהיה ה-MVP, מיקל אויארסאבאל עם 23% במקום שני. פאטי עם 17% ופדה ואלוורדה עם 8%. לגבי "אכזת העונה", הזאר במקום השני עם 31%, קצת אחרי אנטואן גריזמן עם 33%, בעוד איסקו ניצב שלישי עם 21%. עוד שמות: גונסאלו גדש (6%) וצמד-חמד סביליה לוק דה יונג ואיבן ראקיטיץ'. לגבי הסקר המעט היפותטי מי המאמן הטוב כרגע - זידאן בירכתי הטבלה אחרון מבין תשעת המועמדים, יש לו 3% בלבד. אימנאול מסוסיאדד ראשון עם 36%, במקום השני דייגו סימאונה עם 20% כשדיגו מרטינס וסרברה עם הסינדרלות עם 11%.