מחזור שביעי בספרד: ריאל נגד ויאריאל, משחק הפרידה של קומאן מברצלונה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/9/21.

1. Butragueño מנהלים

לגבי ממפיס. יש לו חתיכת כדורגל, דריבלים מאוד מוצלחים ויציאה מהמקום אדירה. אבל הוא כל כך מחמיצן, חייב לשפר את האיכות שלו מול השער.

2. avicii Member

יש VAR בליגה? או שהם בהדממה בסוכות?

3. סמואל אטו Member

כל המחצית הראשונה זרמה דרכו, אם לא ראית את זה אז חבל על הזמן של שנינו.

4. Ever Banega Member

לבנטה במשחק נוראי. פנדל של 100 אחוז על פאטי.

5. Butragueño מנהלים

הקבוצה החזיקה בכדור כמעט 100% מהזמן, הוא קשר. אם זה לא יעבור דרכו זה חמור מאוד. לא כל פעם שהתקפות עוברות דרך שחקן מסויים זה אומר שהוא נותן הצגה. כל ההתקפות של מכבי חיפה עוברות דרך רודרגיז.
    אלא אם כן אתה מנסה להגיד שהוא יצר ובנה את ההתקפות, ואז כבר נדבר על איזה כדור צריך לקחת נגד הזיות.

אני זוכר פעולה אחת שלו, שלא הייתה טובה. שזה מסירה מאוד פשוטה שהיה צריך לתת לממפיס ולהשאיר אותו מול שוער, והוא זרק את הכדור יותר מדי לצד מה שגרם לממפיס, שהוא שחקן מאוד מהיר, להגיע אליו לצד הרחבה ולנסות לעבור את השוער.

6. סמואל אטו Member

איכשהוא אתה תמיד זוכר את הרגעים הרעים של השחקנים של היריבות שאתה לא אוהב. קטע.

7. Butragueño מנהלים

ומצד שני חתיכת שער שלו. יש לו תקרה מאוד גבוהה לבחור הזה.
    אם ברצלונה תצליח לשמור עליו בקבוצה לאורך שנים הוא יכול להפוך לקילר רציני.

8. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה של פאטי צריך לקוות לשני דברים - שהברכיים שלו לא בסכנה לקרוס שוב (בין אם בטווח הקצר או בטווח הרחוק כשהגוף שלו יצבור קילומטראז'), ושהוא לא איבד יותר מדי מהאיכויות שלו כתוצאה מהפציעה הקשה.

אם יחזור להיות השחקן של לפני הפציעה, יש לו פוטנציאל להיות הדבר הכי גדול שיצא מלה מאסיה מאז מספר 10 הקודם. רק בריאות כמובן.

9. Raulito Madridista

לא חושב שהיה שחקן ברצלונה שכל כך חיבבתי בשנים האחרונות כמו אנסו פאטי, קאמבק של אלוף, גורם לניצחון הזה להרגיש קצת אחרת. לא מחלק עדיין ציונים לחבר'ה הצעירים אבל לא מזלזל ב-0:3 הזה, לבאנטה עושה לגדולות את המוות בדרך כלל. ובשבוע הבא משחק נגד אתלטיקו מדריד ואם בארסה לא תפסיד היא יכולה לצבור ביטחון וקומאן יקבל קצת שקט. מצד שני, שימו לב לזה: 3.10 - אתלטיקו נגד ברצלונה| 17.10 אחרי פגרת הנבחרות: ברצלונה נגד ולנסיה| 24.10 - ברצלונה נגד ריאל מדריד| ברקע גם המשחק בפיחואן שנדחה בשל משחקי מוקדמות מונדיאל 2022.

סיפור המחזור מבחינתי הוא אחר לגמרי:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2021/09/26/16326770655860.Xxx

שלוש הופעות - אפילו שתיים וחצי, רק מחצית במשחק של ראיו וייקאנו כרגע - ושלושה שערים (19 דקות בפרמיירה, 14 במחזור לאחר מכן וכעת כבר פתח בהרכב). ברוך השב, אל טיגרה. הליגה הספרדית הייתה צריכה אותך. כוח משמעותי מאוד לעולה החדשה ואני אהמר על עשרה שערים לפחות, רק שיהיה בריא "הילד" (בן 35). הוא הרוויח לא רע בטורקיה אני מאמין אבל אני בטוח שאם היו שואלים אותו הוא היה מוותר על השנתיים האחרונות שם וחוזר לליגה שלנו מוקדם יותר.

10. riquelme1 Member

סימנתי את ראייו כהפתעתהעונה, יש לה אחלה סגל, ואנדוני איראולה אהבתי אותו מאוד כשחקן, מתברר כמאמן לא בכלל.

אל טיגרה הגיע לקבוצה שמתאימנ לו בגילו, ולליגה שהיא גן עדן לחלוצים זקנים, ראה סוארס ובנזמה

11. RubberSoul Member

יש לראיו סגל נהדר ועמוק, ועם מאמן שנותן לשחק כדורגל, מקבלים את ההתקפה השנייה בטיבה בליגה. הלוואי שעוד מאמנים ישתחררו ככה. איראולה מראה את מה שטוב בכדורגל ספרדי - שחקן כמו איסי פלאסון, שעד גיל 27 שיחק בליגה השלישית והשנייה, מציג טכניקה גבוהה מאוד. רק לחשוב איזה שחקנים עוד מסתתרים שם בליגות הנמוכות יותר.

מעניין אותי יהיה לראות את ראיו נגד הגדולות יותר. עוד יותר הייתי רוצה לראות אותה משחקת נגד ארסנל למשל...

12. riquelme1 Member

ארסנל מול ראייו, מתוך 10 משחקים 7 ניצחונות לארסנל, 2 תיקו ואולי ניצחון 1 לראייו. שם כסף על זה גם. אם כל הכבוד לראייו.

ומה נגיד על חטאפה, 7 הפסדים מ7 משחקים, איך להעזעל המאמן הנוראי הזה שנכשל בכל מקום עדין מאמן כדורגל? גמר את הקבוצה, לזכותו יהמר שהסגל שלה מזעזע.

13. RubberSoul Member

פחות התוצאה תהיה מה שמעניין, יותר היכולת שלה. החברים אוהדי הפרמיירליג אוהבים לרדת על ארסנל כשנוח, לכן הייתי שמח לראות את ראיו מביכה אותה.

חטאפה מינתה דינוזאור (כן,יש כאלה גם בספרד) במקום אחד המאמנים הטובים בליגה ואכלה אותה. הסגל שלה דורש שיפוץ, אבל יש לה שחקנים מעניינים שמיצ'ל לא משתף. איפה ג'ונתן סילבה, אלוהים יודע.

לפחות אם נקבל את הקבוצות החלשות באמת מתחת לקו האדום נרוויח יותר קבוצות כמו ראיו שישרדו בליגה. גם אלצ'ה בנתה סגל טוב ואני מקווה שתישאר. בעונה שעברה ויאדוליד נתנה אשראי מוגזם למאמן גרוע וירדה, גם הואסקה היתה טובה אבל החליפה מאמן מאוחר מדי.

14. Ever Banega Member

לוואסקה גם היה סגל אדיר. ממש חבל לי עליה.

15. סמואל אטו Member

לא הבנתי מה וואן עשו אתמול.
    בלו"ז הם כתבו שמשדרים את בטיס-חטאפה, אבל בפועל שידרו רוב הזמן את שון וייסמן.
    לפחות שיכתבו שזה שידור משולב.