מחזור שישי בליגת העל: מכבי ת"א מועדת באשקלון, נתניה ממשיכה להפציץ; 2-3 משוגע לסכנין על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/9/17.

1. DRORIKO Member

למרות התקוות של אוהדי בית"ר כנראה שורד ושכטר לא יזכו השנה בכדור הזהב. אולי שנה הבאה.

2. Love Is Red Member

בולשיט.

קשר שמאלי ו-גלץ אוהבים את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

@Love Is Red נחכה ונראה.

בכל מקרה מכרנו את גידי קאניוק, גיא מלמד, ודור אלו בסכום שמגיע ל2 מיליון אירו.
    אז אתם יכולים להיות רגועים בנוגע לדנינו, הבחור ירוויח את הכסף שלו, הלוזונים ירכשו עוד מכונית-על, עולם כמנהגו נוהג.

ובלי להתחרקש, הוא עדיין צעיר והוא עדיין יכול להגיע לרמות הכי גבוהות. לא הייתי אומר נואש, ובייחוד לא מזלזל בישראלי מבטיח שפותח לפני מרסיאל (בלם צמרת ליגה שנייה בצרפת) וסיבוק (קפטן נבחרת צ'כיה שנראה כמו הצרות שלי אבל זה עדיין שחקן מעוטר).

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

באר שבע לא צריכים אותו. יש להם את עמית ביטון

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/17
  5. yedidel Member

רק אומר שלא להקדים להאדיר שחקן לפני שנותן 2 עונות טובות ברציפות.
    גם עוז יפרח נתן עונה אדירה ב2003

זה נכון באותה מידה לגבי דנינו או אוחנה או סלומון או סבע

DRORIKO ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. גלץ Member

מסכים איתך למרות שמיכאל אוחנה גם הוכיח את עצמו בנבחרת הצעירה בניגוד לסלומון סבע ודנינו

7. קשר שמאלי Member

גם שי מימון הוכיח את עצמו בנבחרת הצעירה
    זה לא מדד

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזיק מאוד מדנינו, אפשר לחשוב ששיר צדק (הבלם הישראלי הכי טוב בליגה בשנים האחרונות) לא פתח את העונה עם טעות של גול בכל משחק (אותו הדבר בן ביטון, המגן הישראלי הכי טוב בליגה בשנים האחרונות).

Drama2 אוהב/ת את זה.
  9. Drama2 הסמל מעל הכל

הלוואי והיו נותנים לו לשחק, אני חושב שהוא שחקן מעולה. תוסיף אליו גם את דן ביטון שדעתי היה עוזר להם.
    צריכים או לא צריכים, הוא ישחק בת"א/ב"ש/חיפה, או באירופה. כי כפי שאמרתי אשתקד, תיכננו 'להריץ' אותו חזק העונה, והנה עונה בה הוא מדיח מההרכב שחקן זר-מעוטר-יקר, עונה הבאה הוא יוביל את ההגנה, ואז תגיע ההצעה. מתוך שינה אני יודע איך הלוזונים עובדים.
    שמעתי את כל זה עם כ"כ הרבה שחקנים שגדלו אצלנו, כך שאני לא מתרגש מכך שהוא לא הגיע לאן שחשבתי (שזה מאוד מאוד גבוהה). ואני מסתכל מהצד ויכול למנות לך את כל הסיבות (ויש הרבה) לכך שהוא היום לא איפה שחשבתי (ואולי הוא עוד יגיע אני אופטימי לגביו).
    דר"א אותו דבר בדיוק עם חבשי, שהוא לפי דעתי סיפור יותר עצוב מדנינו.

כפי שרשמתי למעלה, אם אתה חושב שב"להאדיר" הכוונה היא שהוא ישחק בב"ש/חיפה/ת"א, אז בשביל זה אין לי מה "להאדיר" כי מהרגע שהוא דרך על הדשא ברמת בוגרים כולם הבינו שמכבי פ''ת היא לא לרמה שלו (הוא מעל). אני חשבתי שהוא יגיע הרבה, הרבה, יותר רחוק, וזה לצערי, אולי לא יקרה. למרות ששוב, אני אופטימי.

בכל מקרה, הוא בטופ 5% של הבלמים הישראלים.

10. עידן444 Member

וזה עוד עם חומר עזר...
    כואב לי מאוד על שיר צדק ומאוד קיוויתי שמה שכתבת אתמול או שלשום יתאמת והוא ינצל.
    מבחינתי יש כרגע צל על כל התקופה שלו בב״ש(מי יודע כמה זמן הוא משתמש בחומרים אסורים וכמה הם השפיעו על השדרוג שלו בב״ש לעומת ק״ש- לא שהוא היה רע בק״ש, אבל ברור שהוא השתדרג בב״ש וגם להוכיח כאן תום לב לדעתי על גבול הבלתי אפשרי).

לגבי דנינו, וזה נכתב כאן... יש לו בעיה של גודל.
    אתמול ראינו אותו מול שחקן חזק כמו קייטה, וזה היה לא כוחות. זו בעיה...
    בשביל להיות קאנאברו הבחור צריך לתפוס איזה צאט עם לאלה ולכפיל מינונים...

בלם טוב. בהחלט כן. אבל אין ספק שנעשה לו כאן בפורום לובי מוגזם שלא אתפלא אם באמת ישפיע על רכישה שלו ע״י קבוצה גדולה בלא מעט כסף.
    מעניין מה היו עושים כאן לירין חסן או סרי פלאח אחרי משחק כמו אתמול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. yedidel Member

ביום שדנינו ייתן שנתיים אפילו כמו ששיר נתן בקרית שמונה נדבר. הוא עוד רחוק משם.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיר צדק הוא אדם ענק וספורטאי ענק.
    גם אם יושעה לשנה או שנתיים, זה לא מוריד ואפילו בקצת מההערכה שלי אליו.
    הנושא היום של תוספי תזונה הוא בעייתי ופרוץ. יש רכיבים שלא מופיעים בתווית של תוסף התזונה - "רכיבים מזוהמים" ורק לאחר מכן מתגלה שהם הופיעו באותו תוסף, ולך תמצא לאחר מכן את התוסף ותוכיח שהוא מזוהם.
    יש מקרים גם ששחקנים נוטלים תוספי תזונה מחוסר ידע שיש בהם רכיבים אסורים והם משלמים על הטיפשות שלהם או על חוסר המקצוענות של הגורם מהמועדון שנתן להם את החומרים, כמו במקרה כפיר אדיר שנפגע מהחומרים שנתן לו גיא עזורי.
    זה לא ששיר צדק נטל במודע חומרים שאמורים לתת לו יתרון על אחרים, כמו סטרואידים אנבוליים או הורמוני גדילה, אלא שהוא לקח תוסף תזונה, שאו שהיה בו רכיב מזוהם או שהוא בעצמו הכיל חומר אסור ושיר/הגורם מהמועדון שנתן לו את החומרים לא ידע על כך.

בוודאי שלא צריך להכתים את כל הקרירה של שיר, שכן מס' חודשים לפני מאריבור שיר נבדק מול בשיקטאש והבדיקה יצאה תקינה (צירוף מקרים מדהים שבשתי הבדיקות האחרונות שלנו באירופה הגרילו אותו להיבדק), ולפני שתי עונות שיר גם נבדק בישראל והבדיקה יצאה תקינה, כלומר מדובר היה במשהו נקודתי, בתוסף תזונה נקודתי שנלקח לפני המשחק מול מאריבור.
    ושוב, אין ספק שמדובר בתוסף תזונה ולא באיזה סם שהוזרק לשיר, עכשיו השאלה האם החומר היה בתוסף ומי שנתן לשיר לא היה ער לכך או לחילופין שהתווית של התוסף לא ציינה את הרכיב למרות שהוא היה בפנים (ואם זה המקרה, של תוסף מזוהם, אם זה יוכח שיר יצא רק עם אזהרה, מצד שני הסיכוי להוכיח את זה עכשיו בדיעבד הוא קלוש עד אפסי).

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם שדנינו יקבל את הקרדיט שצדק קיבל בקריית שמונה.
    בפעמים האחרונות שדנינו קיבל את הקרדיט והיה טוב הוא מצא את עצמו בספסל בשביל בלמים זרים.

14. עידן444 Member

גם בגלל פציעות אם זכור לי נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Drama2 הסמל מעל הכל

תשובות באדום.
    אני לא יודע עד כמה עקבת אחרי שיר צדק בק"ש אבל האם אתה מתכוון לעונה בה הוא הבקיע צמד שעריים עצמיים ואז בהמשך שאר העונה הוא נראה כמו הצל של עצמו ?
    או נשאל הפוך, מתי לשיר צדק בק"ש הייתה עונה בה ניצח מעל 90% מאבקי אחד על אחד (ומאבקים אמיתיים, לא אלו שנכנסים לסטס' בכל מקרה). באיזה משחק בדיוק במדי ק"ש היו לו 100% בקרבות אוויר מול שחקן שגבוה ממנו ב20ס''מ(אידריסו) ?

לא צריך לזלזל, את כולם אפשר להקטין ואת כולם גם אפשר להעצים ולפאר, אבל אל תציג את זה כאילו דנינו הוא עוז יפרח או כל-בלם-אחר-שנתן-חצי-עונה-טובה.

ובנוגע לקרדיט שציינו כאן, הקרדיט שלו נפגע כי היו שחקנים אחרים שהיה יותר חשוב לקדם. היגיון של הלוזונים.