מחזור שני בליגת העל: מכבי ת"א וחיפה ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/8/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוליטו ושות', הנה הפרצוף האמיתי של הפועל, הקומץ זה אותו קומץ שעושה את השירים הטובים, והוא זה שעושה את שירי השטנה והוא הפרצוף האמיתי של אוהדי הפועל, הגועל של הגועל בארץ, לעומתם אוהדי בית"ר הם גאוני הדור. מחליאים פשוט גועל נפש, לא יודעים לכבד את האנשים שנספו בשואה ושרים את זה על יהודים אחרים כאילו הם האויב, ולמה? כי הם אוהדי מכבי, אתם האויב האמיתי אם כך, סוס טרויאני בתוך המדינה, גיס חמישי, איך שלא תרצה לקרוא לזה:

אומרים מכבי נאצים
    השיר על הבן של אובארוב
    השמחה על הסבא של בית"ר ז"ל שמת בפיגוע
    שירי הנאצה לטייב

וזה:

http://www.youtube.com/watch?v=-g-OlIuKBtY

http://www.youtube.com/watch?v=jaGG5nIXx1M&feature=related

איכס, התנועה הנאצית בישראל, יושבת בשער 5.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/09
  2. beitar4ever Member

פשוט אמרת הכול. אני יודע שהרבה יתקוממו ויגידו לי שגם לאוהדי בית"ר לא חסר, אבל אני לא מסתכל על אוהדי בית"ר, אני מסתכל על אוהדי הפועל כאוהדים בפני עצמם.. זה לא ייתכן שהם ישירו שירי גנאי שכאלה. זה פשוט ביזיון שקיימים אוהדים כאלה.. צריך לעקור אותם מן השורש ולנדות אותם מן היציעים.
    בוא נצא לרגע מהסיטואציה של הכדורגל- זה יהודים שמקללים יהודים אחרים. דבר כזה לא נכנס לי לראש. פשוט גועל נפש. הדוגמאות הללו עוד יותר ממחישות לי למה אני מתעב את הקהל האדום יותר מכול.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי, הצביעות. עומר, אני כבר אמרתי את דעתי למעלה ואני לא יחזור עליה, אבל להגיד שזה יהודי שמקלל יהודי אחר? תעשה לי טובה, אף פעם לא קיללת אף אחד? בשירים שלכם אתם לא מקללים אותנו?

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

"תחזירוו את ירושלים לירדן" ללא ספק זה שיר שהייתי מצפה מאוהדי סכנין לזמר אותו ביציעים אבל אוהדי קבוצה ישראלית?!
    כמובן שזה לא מייצג את כל אוהדי הפועל אבל זה הגרעין הקשה והמרכזי בדיוק כמו 'לה פמיליה' של בית"ר, ואנחנו יודעים מי הקהל היותר מזעזע וקיצוני בקללות שלו ובמעשים שלו כלפי קבוצות אחרות.
    קהל מחיאות הכפיים האלו יודע לעודד שהקבוצה שלו מצליחה בבלומפילד(קורה לא מעט) ונהנה מהתעמולה שהחברים העיתונאים שלהם עושים בשבילם.

5. beitar4ever Member

אולי לא חידדתי את דבריי בצורה מספקת והוספתי משפט אחד שגרם לך להתייחס אליו ולא לעיקר, אז אני אנסה לעשות זאת שוב, בתקווה שתקבל את דבריי(מה שלא ניראה..). גם לקללות יש גבול, ואם הפועל מקללים בצורה כזו אז חייב לגנות קללות כאלו.
    וכשאתה משווה אותם לאוהדי בית"ר זה לא אומר שהם בסדר. גם קללות חריפות דומות של אוהדי בית"ר צריך לגנות ולנדות אותם מהיציעים.
    יותר מזה אין לי מה להגיד. את שלי אמרתי בנושא.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעולם לא איחלתי לכם למות בתאי גזים, לעבור שואה, או קראתי לכם נאצים או שרתי על זה.

יחי ההבדל הקטן.

http://www.youtube.com/watch?v=_aCRNewtqxA&feature=related

עוד שניה תגיד לי שהגירסה שהם עשו לאני מודה לאלוהים שנמצאת באמצע הקליפ הזה לגיטימית נכון?

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/09
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מודע לעבר הקהל של מכבי. ידעת שהקהל הזה היה ראשון לשירים האלה ולקריאות:"נאצי?"(ואין פה על מה להתווכח, גם אוהדי מכבי ותיקים שתשאל יגידו לך את זה).

ד"א, שואה זה לא בהכרח מה שעברו היהודים וזה לגיטימי שקהלים מאחלים את זה אחד לשני, כמו שלשיר:"אבוקסיס חולה סרטן" ו:"אבוקסיס מת" זה לא שונה מהשיר שנתת שם.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ויכוח מגוחך האמת. אף צד הוא בטח לא טלית שכולה תכלת. חבל על הזמן שלכם בויכוח המיותר הזה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת מוסר אין היום קהל בארץ שאפילו קרוב להיות בסדר, אבל זה עלוב שהוא מנסה לצייר את זה ככה שהקהל של הפועל יותר גרוע משאר הקהלים בארץ.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחם אל תזיין בשכל! ואל תמציא דברים! אני שייך לקומץ הזה! לאוהדים הותיקים! אני אחד מהם! ומעולם לא שרנו עליכם שירים כאלה, אני במגרשים מ-93 כילד קטן ובטח שמעורב בקומץ של מכבי מאז שהוקם בשנת 2000, מעולם לא שרנו עליכם ולו מילה אחת של נאצי! אל תנסה להמציא ולעוות את העבר!

הקהל של הפועל כמו שהוא, כשהוא מעודד, הוא מעודד הכי יפה, ככה כשהוא מקלל ומטיף שנאה ושטנה הוא עושה זאת בצורה הכי נוראית שיש!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3420394,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3771641,00.html

עכשיו בוא תראה לי אוהדים של קבוצות אחרות בכלל מתקרבות לרמה הזו...

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממציא כלום, עובדה, אתם התחלתם עם השירים האלה לפנינו.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עובדה ואל תמציא שקרים! אם אין לך בסיס לדברים האלה אל תרשום, אני אומר לך שנאי הייתי חלק מהקומץ הזה, ולא היה שום דבר מהשירים האלו אז אל תרשום סתם.

אתם התחלתם עם השטנה והשואה, ואל תנסה להעביר את זה למגרש של מישהו אחר, לי יש עובדות, לך אין.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שאין לי הוכחה, מה אני יכול לחפש בגוגל? אני יודע, אני הייתי במגרשים ואני שמעתי שאתם התחלתם עם זה, אחי הגדול ואבא שלי שמעו את זה, ואם אתה טוען שלי אין עובדות אז גם לך אין עובדות.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר...מה שתגיד...העובדות מדברות בעד עצמן, הקהל של הפועל התחיל עם זה והוא זה שעושה את כל שירי השואה ועם כל הכבוד לקהל של בית"ר שהוא גזעני ובלה בלה בלה...הקהל של הפועל הוא בין הנוראים לא בארץ, בעולם בשירים הללו.

מפתיע שאתה טוען את כל הדברים הללו אבל בפועל אין אפילו סרטון אחד! הקלטה אחת! משהו, איזשהו איזכור בעיתון אפילו! שאוהדי מכבי אי פעם שרו שירים כאלו, ולעומת זאת אני יכול לחפש ולמצוא עשרות מקרים לאורך למעלה מעשור על אוהדי הפועל שעשו דברים נוראיים אחד אחרי השני.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בכלל יודע מתי התחילו השירים האלה? אתה מצפה שאני ימצא אתכם ביוטיוב שרים את זה בשנות ה90'? אפילו מתחילת שנות ה2000 לא תמצא שירים. כמו שאין לך גם אף עיתון מהשנים האלה, אז אתה לא יכול להגיד שאין לך מקורות.

עריכה של מנהל: חלאס כבר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/9/09