מחזור שני בליגת העל: מכבי ת"א וחיפה ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/8/09.

1. Igi Member

בטח שזה טוב, כולה ב-10 ש"ח מעלים לנוער/חייל את המחיר. מצד שני זה גורר הרבה יותר אוהדים למגרשים, כי הרי ממילא רוב הכרטיסים שמוצעים הם כרטיסי מבוגר.

2. Igi Member

יש לינק למשחק של חיפה?

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעמומון בין הפועל רעננה למכבי חיפה, לא באו אפילו 1,000 אוהדים למשחק שלא מתעלה לרמה גבוהה, לעומת זאת במשחק של הפ' פ"ת ומכבי ת"א יש אווירה טובה וקצב לא רע במשחק הזה.
    הבלם הזר של הפועל פ"ת שחקן לא רע בכלל, קשה מאוד לשחקנים של מכבי ת"א לעבור אותו והוא ראשון לכל כדור בראש, הפועל פ"ת יכולים להצהיר כמה שהם רוצים על מקומות 1-3(אולי מהסוף...) אבל הם קבוצה שמאוד רוצה אבל לא יכולה, אין להם את הכלים לפתח משחק טוב מול מכבי ת"א שנראית גדולה על הפועל פ"ת.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

איזה יופי לראות את מכבי תל אביב החדשה של השנה. משחק מהיר (יחסית) מרגל לרגל, פסים פשוטים ומצבים רבים.
    יתרון ראוי בהחלט. הקהל גם התעורר עכשיו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/09
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בדקתי אבל זה אמור להיות כאן(תנסה שתתחיל המחצית השנייה)

http://live-ss.co.cc/

6. SeRgInHo Member

כשאין על מכבי לחץ היא הקבוצה הכי מסוכנת בליגה. משחק נהדר עד עכשיו.
    לא יודע אם זה יספיק לאליפות (מקווה שהפועל וחיפה ימשיכו להצליח באירופה), אבל עם משחק כזה מכבי תחזור לאירופה בעונה הבאה.
    יופי נמני, יופי מכבי.

7. Bujuga Member

מגיע לדני לוי שיתפוצץ הכל בפנים לדברן הזה..."מקומות 1-4" לא? קבוצה מהחלשות בליגה שאני מקווה שתתפוצץ לו בפנים לקומבינטור הזה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי אתמול שאם מכבי ת"א תמשיך כך היא יכולה להיות כמו מכבי חיפה של העונה שעברה, עוד שער קליל של מכבי ת"א שיכלה לכבוש בקלות עוד 2-3 שערים במחצית זו, רק עכשיו הצלה מהקו של הפועל פ"ת.
    אגב, בעונה הקודמת שהפועל ת"א ומכבי חיפה היו ביחד בעונה ארוכה באירופה(06/07) בית"ר סיימה ראשונה, נתניה שנייה, מכבי ת"א שלישית והפ' ת"א ומכ' חיפה סיימו במקומות 4 ו-5.
    יש סיכוי גדול שהעונה נראה תסריט דומה(להוציא את נתניה כמובן).

9. Number 8 Member

הפועל פתח תקווה היא אנטי כדורגל, היא לא עושה כלום ועברה אולי פעם אחת את החצי במחצית הראשונה אבל זה לא מפריע למכבי ת"א להציג כדורגל טוב, תוסס ומהיר. בקלות התוצאה הייתה יכולה להיות 0:4 רק במחצית אבל נסתפק בנתיים ב0:2 פלוס כדורגל מצויין. התעגעתי לראות את הקבוצה שלי עם כדורגל נהדר. יבוריאן עם שער שלישי בשני משחקים, שבחון עם בישול ושער... שלא ייגמר לעולם.

אגב אדם,
    לולא החוזה הכפול של ראזיץ ולוני הדפוק, מכבי ת"א הייתה צריכה לסיים באותה עונה במקום השני. אמנם מכבי סיימה על הנייר במקום השלישי אבל תאכלס היא סיימה שנייה.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

ארבייטמן פשוט חלוץ גדול, עזבו שהיה נבדל של 10 סנטים. חלוץ גדול.

אנדריי קומאץ' הזר החדש של מכבי משחק בעמדת הקשר האחורי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/09
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חותם על זה שבית"ר תסיים ראשונה ומכבי שנייה ואימפריות הרשע יהיו הרחק מאחור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הפועל רעננה לא נופלת בכלל ממכבי חיפה, אם רז כהן היה קצת פחות אגואיסט היינו רואים סנסציה אפילו גדולה יותר.
    שוב אני חוזר על מה שאמרתי אתמול וגם בשבוע שעבר, למכבי חיפה יש מזל גדול שהיא פוגשת קבוצות ברמה של רעננה ועכו אם לא אני לא בטוח שהיא יוצאת מ-2 המשחקים הראשונים עם יותר מנקודה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עוד 5 דקות משחק של מנצ'סטר,אבל לקחתי הפסקונת קטנה בשביל להיכנס לפה לרשום תגובה מפרגנת למסיללה.
    היום לעומת יום שלישי,הוא לא קיבל בכלל עזרה,מי שהיה איתו על האגף פשוט השאיר אותו לבד כל הזמן גם בהגנה גם בהתקפה זה היה ביזיון,אבל מסיללה מצד שני עשה עבודה מעולה בטח ובטח אם מסתכלים על זה שהוא החזיק אגף לבד,הוא עוד בישל 2,וואלה אם הוא ימשיך ככה אני אשמח לאכול את הכובע שלי רק שימשיך ככה.

חוץ ממנו כמובן פרגונים לארביטמן שגם בלי השערים היה שחקן המשחק,בהתקפה הוא עשה הכל,עזר גם בהגנה.

כל השאר,במיוחד בוקולי,חושך מצרים זה מחמאה בשבילם,רפאלוב היה צריך להיות מוחלף דקה 30 כבר.

13. henry1 Member

ברוכים השבים לליגת העל...ככה בדיוק "מחזירים" את הקהל למגרשים. כמי שראה במו עיניו בשנה שעברה (לא מעט פעמים), ילדים קטנים שבאו לקופה ונאלצו לחזור הביתה בגלל שנגמרו כרטיסי הנוער בקופות, בזמן שספסרים מוכרים את הכרטיסים האלה ממש לידם, אני מזדהה עם כל ביקורת כנגד התופעה המגעילה הזאת. ילדים קטנים צריכים לשלם 80 ו-90 ש"ח לכרטיס. פשוט בושה!

נ.ב.

אם במשחק של מכבי חיפה היו 3500 אוהדים (כפי שפורסם בוואן), אז במשחק של הפועל פ"ת מול מכבי ת"א ישנם 15000 אוהדים...

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כשמסיללה רוצה, הוא המגן השמאלי הכי טוב בארץ, כן גם יותר מבן דיין. משחק טוב מאוד של הדרום אפריקאי.
    בעודי מחמיא לו אני משפשף את עיניי: מחמאות מגיעות גם לארבייטמן שנלחם והוסיף מרץ ותעוזה, צמד לפני החתונה - מה יותר טוב מזה? שיהיה לו המון מזל טוב!

יש משחקים שהיכולת בהם לא בהכרח חשובה, העיקר 3 הנקודות, זה נשמע תבוסתני להגיד את זה אך זה המצב, קשה לעשות סוויץ' מליגת האלופות לליגה, בטח עם סגל קצר כמו שיש לנו.

15. Igi Member

לא יכלתי לראות את המשחק, אבל נחמד לראות ששוב הקבוצה הראיתה אופי והצליחה לצאת עם הניצחון. 3 נק' משני משחקים ושלומי עם 3 שערים בשני המשחקים, נהדר. טוב לראות שגם דואלשוילי נכנס לעניינים בליגה.