מחזור שני בספרד: התגובה של ברצלונה ומסי?| ולנסיה - סלטה ויגו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/19.

1. zivmay Member

גריזמן יהיה טוב רק בחוד או כחלוץ שני, כל עמדה אחרת ותהיה לו את אותה אפקטביות כמו כל קיצוני בינוני שדרך בעמדה הזו לפניו.
    בנוגע למשחק, ההגנה קצת שייקית, אבל בטיס כבשו שני שערים מ3 בעיטות לכיוון השער. משחק הלחץ הרבה יותר טוב כשסוארז ומסי לא משחקים.
    דרך אגב, אני מקווה שהבינו שם שניימאר לא נחוץ, אין טעם להעמיס בלי שום מחשבה.

2. Raulito Madridista

https://estaticos.sport.es/resources/Xxx/5/5/messi-felicito-ansu-fati-1566770196355.Xxx

גם אם אתה אוהד ריאל מדריד, אתה רואה תמונה כזו ויש לך צמרמורת - אז תארו לכם מה עובר לילד הבן 16 הזה בראש. בגיל שלו אני התלהבתי שאני תותח על כי הרמתי 25 קילו בדאמבלס בחדר כושר.

ברור שלא כל משחק יהיה כזה אבל בזמן שריאל מדריד בסגל מלא לחלוטין חוץ מאדן הזאר (אמור לעשות את השינוי אך מצד שני גם הוא זקוק לזמן) בקושי נותנת גול אחד נגד ויאדוליד - אז ראינו את ברצלונה בלי התקפה כובשת חמישייה נגד בטיס. זה לא משנה את זה שכבר עשור היא כובשת שערים בצרורות והקאמפ נואו הוא מנייה בטוחה. העונה שעברה הייתה איומה וריאל מדריד הייתה קבוצה נחותה ממנה בשלוש דרגות, אבל אני משוכנע שכאשר יהיה לי זמן לבצע את ההשוואה הזו של המאזן במשחקי הבית - אזדעזע.

- בנושא אחר, מעניין יהיה לעקוב אחרי מרטין אודגור, עם כל הכבוד לקסמים שעשה בליגה ההולנדית. כבש שער בכורה בריאל סוסיאדד, האם הוא מסוגל לתת עונה בדומה לסרחיו קנאלס לדוגמא?

- והנה הרכב המחזור של המארקה: קארים בנזמה, אנטואן גריזמן וסרג'י גווארדיולה שהעניש את הברנבאו, דניס סוארס גם כן, סילסן בין הקורות.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/08/26/15667758300559.Xxx

3. Ever Banega Member

בדיוק הפוך, גם בברצלונה הבינו שסוארס כבר לא שווה הרכב ולכן מתעקשים על ניימאר כדי שגריזמן כמו שאתה אומר ישחק חלוץ.

4. DRORIKO Member

אפשר להבין למה השער של סביליה אושר? ואסקז עצמו לא היה בנבדח, אבל השחקן שלצידו כן היה בנבדל. זה לא נקרא נבדל פאסיבי? הרי אפשר לטעון שאותו שחקן לקח תשומת לב מהשוער.

5. Raulito Madridista

סביליה - אכזבה גדולה, לא הייתה רחוקה כבר מלהיות עם 9 מ-9, כבשה שער בדקה מאוחרת אבל פשוט נרדמה בשער השיוויון האדיר של סלטה, זה ממש מזכיר, העתק מושלם של התיקו 1:1 של ריאל מדריד בברנבאו עם ויאדוליד. בכל מקרה יותר מדי כדורגל לא ראיתי מהקבוצה של ז'ולן לופטגי עד עכשיו, אני חושב שזו הקבוצה שעשתה הכי הרבה שינויים בספרד והיא עוד מחפשת את עצמה. לגבי דאבור - צר לי.

לאחר שלושה הפסדי דרבי רצופים ושנתיים ללא ניצחון - שוב בילבאו היא השולטת בחבל הבאסקים, היא פשוט באה לדרוס בניגוד לסוסיאדד שהיא אלגנטית מדי, יש לה חלק התקפי לא רע אבל וויליאן חוסה לא הגיע לאף מצב, משחק האגפים לא עבד טוב. בהחלט יכול להיות שהעונה אינייאקי (צריך לנוח מדי פעם) יגיע לאיזה 15 שערים, אני אוהב את זה שבילבאו קבוצה שונה ודומה יותר לאנגליות, אבל בעיקר כאפיים לראול גארסיה עם שער שלדעתי לא כבש אפילו בפלייסטיישן - וואו!

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/08/30/15672021513048.Xxx

מה עוד היום? ברצלונה במשחק חוץ אצל אוססונה ושאר הלו"ז די משעמם, לא אתפלא אם ואלוורדה יעלה עם ארבעה קשרים הפעם ומעליהם גריזמן וראפינייה. בטיס מגיעה מאוד-מאוד לחוצה למשחק נגד לגאנס, עוד איבוד נקודות ועוד בבית - בטח לא יתקבל בברכה. כמה גולים יהיו בין חטאפה ואלאבס?

6. Raulito Madridista

ויאריאל - ריאל מדריד

הצוללת הצהובה מקווה שהעונה הנוכחית תאיר לה פנים לאחר שנה מהגיהנום בה הבטיחה את הישארותה בליגה כמעט עם הבזאר - עונה בה דורגה רק פעם אחת בעשירייה הראשונה (מקום תשיעי), עונה בה רשמה יותר הפסדים (14) מנצחונות (10), אך בינתיים זה לא ממש קורה. הצוללת סיימה ב-4:4 מטורף מול העולה החדשה גראנדה במחזור הפתיחה על אף שהובילה כבר 0:1, 1:3 ו-2:4, ובמחזור הקודם נכנעה 2:1 ללבאנטה במשחק חלש מאוד. שלושה פנדלים נפסקו נגד הצוללת בשני מחזורי הפתיחה וזה מעולם לא קרה לה. "פאניקת הנקודה הלבנה", נכתב בתקשורת בספרד. ראול אלביול, הבלם המנוסה שהגיע מנאפולי הקיץ והיה משחקני הרכש הבכירים, שהיה אמור לשפר את ההגנה טרם עשה זאת בעוד סאנטי קאסורלה מוכיח שכוחו עוד במותניו על אף שמאמן נבחרת ספרד רוברטו מורנו החליט לוותר על שירותיו.

לאחר ההפסד ללבאנטה, הקבוצה הייתה פקעת עצבים, המאמן חאבייר קאייחה התבטא: "השופט רצה לגנוב את ההצגה" וגם במארקה כתבו "רמונטדה בחסות ה-VAR". שער מוקדם של ג'רארד מורנו היה אמור להקנות לויאריאל ניצחון קל אך המארחת זכתה לשני פנדלים. לקראת המשחק הקרוב, המאמן קאייחה ניסה לגרום לחניכיו לשכוח ממה שהיה ולפתוח דף חדש. הקבוצה תחסר את המגן השמאלי הפצוע אלברטו מורנו שייעדר לתקופה בת חודשיים כשצ'אבי קינטייה שפתח במחזור הפתיחה - יחליפו. קרלוס באקה ימשיך להמתין מהספסל בזמן שאת החוד יוביל ג'רארד מורנו, והנעדר השני והאחרון הוא הקשר המרכזי ברונו סוריאנו שלא מצליח להתאושש מהפציעה הארוכה ההיא. שימו לב לסמואל צ'וקוואז הצעיר והסופר-מהיר שכבר עשה צרות למרסלו וכן למוי גומס שפתח את העונה מעולה ובלט במשחק הראשון עם שער ושני בישולים.

חאבייר קאייחה (קדנצייה שנייה בקבוצה) שלא ישכח את הניצחון בברנבאו במשחקו השני על הקווים ב-2017/18, אמר לקראת המשחק: "הכל היה טוב במשחק נגד לבאנטה חוץ מהתוצאה הסופית. היינו צריכים לכבוש הרבה שערים. ניצחון דווקא על מדריד יוריד מאיתנו הרבה משקל וישחרר אותנו". הוא טוען שריאל מדריד מסוגלת לזכות באליפות ושקבוצתו חייבת למנוע ממנה להגיע להזדמנויות ומה שקרה נגד ויאדוליד לא יחזור. "אני דואג יותר למה שאנחנו נעשה במשחק ופחות למצב הפצועים של ריאל מדריד. אני מקווה שנמשיך להשתפר ממחזור למחזור ושהתוצאות יהיו טובות יותר. זה משחק קשה אבל אנחו אוהבים אתגרים. כמובן שננסה ללחוץ מההתחלה, ריאל מדריד לא מחכה לאף אחד. אבל נצטרך להיזהר מהמתפרצות". בשנה שעברה מאזן הבית של ויאריאל אמנם היה רחוק מלהשביע רצון - 5-8-6, יותר מדי תוצאות תיקו, אך היא יכולה להתנחם בכך שלא הפסיקה לשלוש הגדולות. למעשה, ניצחון על ברצלונה ממש ברח לה מהידיים כשהצליחה איכשהו להשמיט יתרון 2:4.

ראול אלביול נזכר בערגה בארבע העונות שלו בריאל מדריד בהן רשם 115 הופעות וזכה בשלושה תארים. לאחר שש עונות בנאפולי הוא חזר הביתה לספרד. הוא ינסה להיות החונך של פאו טורס הצעיר בן ה-22, הבלם שסיים את עונת ההשאלה במאלגה. על פתיחת העונה: "ברור שרצינו להיות עם יותר נקודות, אך זו רק ההתחלה. יש לנו הזדמנות גדולה להפתיע את ריאל מדריד, נצטרך למזער טעויות. ריאל מדריד תמיד יכולה לנצח, גם בלי לשחק טוב". הבלם ביקש מהאוהדים להגיע בטירוף ושלא יהיה לכם ספק - זה יקרה. "אני יודע שהקהל יכול לדחוף אותנו בצורה שלא תיאמן, צריך לעזוב את השופטים, הם טועים וזה קורה, כולנו עדיין מסתגלים לחוקים החדשים". על הזכרונות מהברנבאו: "היו כמה שנים בלתי נשכחות. כל החברים לקבוצה היו ברמה עולמית וזה עזר לי להשתפר הרבה ולהגיע לאיטליה. זו אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה".

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/08/24/primera/1566607183_904550_1566607276_noticia_normal.Xxx

ויאריאל - הרכב משוער: אנדרס פרננדס| מאריו, ראול אלביול, פאו טורס, קיניטייה| אקאמבי, איבורה, סאנטי קאסורלה, מוי גומס, צ'וקווזה, ג'רארד מורנו

אם במחזור השני ריאל הייתה יכולה לפתוח לפחות זמנית פער של 6 נק' על פני ברצלונה הרי שעכשיו המצב הפוך והקבוצה של זידאן תתארח אצל הצוללת במשחק שינעל את המחזור, קרי רק ביום ראשון, וייתכן שתגיע למשחק לחוצה. בתאריך ה-1 בספטמבר כל הילדודס חוזרים לבית ספר, ואנחנו נקווה שהשחקנים יחזרו לעבוד, והפעם באמת. בפתחו של חודש ספטמבר האימתני הכולל שישה משחקים, מחציתם סופר-קשיפ: משחק החוץ בפ.ס.ז' בפתיחת הצ'מפיונס, הפיחואן בעוד שלושה שבועות וגם הדרבי בוונדה מטרופוליטאנו - ריאל חייבת לפתוח ברגל ימין, להפגין עוצמות, לקחת את הנקודות בכוח ולכפר על התיקו העלוב נגד ויאדוליד בברנבאו במחזור שעבר, וגם לשחק עד הדקה ה-90 גם אם הדברים משתבשים.

דמיינו כאן איזה משפט של זידאן על כך שהקבוצה צריכה "לסבול", מתכוננת במלוא הרצינות, שהסגל טוב ואף אחד לא חושב על אחרים (פוגבה, ניימאר) ושלל קלישאות - זה בהחלט הגיע, לצד ה-"עד סגירת השוק הכל יכול לקרות, אולי תהיה פצצה אחת, אולי שתי בומבות, נראה", וכמובן שהוא מרוצה מהסגל שלו ("כל אחד היה רוצה שחקנים כאלה, אני גאה לאמן אותם, אם הייתי מתלונן על הסגל הייתי מחליף עבודה") ובזמן שהביקורת על הקבוצה הולכת ומתגברת מדי יום, כך גם רשימת הפצועים. המגיפה נמשכת, החר"פ, גרסת ריאל מדריד - אם תרצו. לפתע הסגל שוב מרגיש מה-זה קצר. עשר פציעות (תשעה קורבנות) תוך 45 יום, "אלופת הפצועים". בטח לא התואר לו פיללנו. חאמס רודריגס היה הקורבן הראשון השבוע ואליו הצטרף איסקו. נראה שההיעדרויות הללו יחזירו להרכב את ויניסיוס שנראה נורא במשחק האחרון ולא ממש הצליח לחזור לכושר שאפיין אותו מאז הפציעה נגד אייקס במרץ. לוקה מודריץ' יקח פיקוד שוב במרכז השדה לאחר ההרחקה נגד סלטה ויגו כמובן. פרלאן מנדי? ייתכן, ייתכן.

"אנחנו הולכים להתמודד עם ויאריאל כאילו זה המשחק החשוב ביותר. אנחנו רוצים לעשות משחק טוב וחשוב לנו לנצח. היו לנו רגשות טובים השבוע, האימונים היו מעולים ואנחנו רוצים להראות את זה על כר הדשא. ויאריאל לא השיגה הרבה נקודות אך היא יכולה לגרום לנו לצרות". על הפרסומים שקיילור עוזב לפ.ס.ז' נמנע הגיב אך כמובן לא חידש דבר: "המצב הוא כזה - מחר הוא יהיה איתנו, כמו תמיד, ועד סגירת החלון הכל יכול לקרות. אני ממוקד רק במשחק". על קבלת ההחלטות: "אני זה שמקבל את ההחלטות במגרש וזה מה שמעניין אותי. היחסים שלי עם פלורנטינו טובים מאוד, תמיד. הוא הביא אותי ולעולם לא אשכח לו את זה". עוד התייחס זידאן כמובן לטרגדייה של לואיס אנריקה כשבתו בת התשע נפטרה מסרטן - "שולחים לו את האהבה שלנו".

לגבי אדן הזאר, בספרד כבר לא יכולים לחכות להופעת הבכורה שלו, אך צר לנו לאכזב. השחקן שנבחר ל-MVP של הליגה האירופית בעונה שעברה ונראה משפריץ חיוכים לכל עבר באימון - עדיין לא החלים מהכאבים במאת האחוזים וזידאן ימשיך במדיניות הצמר גפן - כלומר יחזור לאחר פגרת הנבחרות. "הוא לא יכול לשחק, אני מקווה שבבלגיה מבינים את זה". במצב העניינים הנוכחי ריאל תצטרך לסמוך על מה שיש לה - שימו לב לגארת' בייל שכבש את שער הבכורה שלו בריאל מדריד בהופעת הבכורה שלו בריאל מדריד - במשחק חוץ בויאריאל. מעבר לכך, באופן מדהים, היסטוריית הפציעות והגיליון הרפואי הבלתי נגמר די דילגו על הלה-סרמיקה: בייל שיחק בכל ששת משחקי החוץ בויאריאל - הרקורד הטוב ביותר שלו, וגם כבש שלוש פעמים. וריאל מדריד זקוקה לגולים - לא "לייצר מצבים", לא "לשלוט בכדור" לא "ליד הקורה".

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/08/24/15666812138535.Xxx

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, סרחיו ראמוס (C), רפאל ואראן, מרסלו| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ'| ויניסיוס ג'וניור, גארת' בייל וקארים בנזמה

היסטוריה ומפגשי עבר:

נראה שאין מגרש בספרד בו לריאל מדריד יש כל כך הרבה רגעים מכוננים ביחס למספר המשחקים הזעום. הנה כמה עובדות שכל אוהד ריאל מדריד יודע על משחקי החוץ באל-מדריגל\לה סרמיקה: השער האחרון של כריסטיאנו רונאלדו היה במגרש הזה; הופעת הבכורה ושער הבכורה של גארת' בייל היו במגרש הזה; המאניטה המטורפת עם ברנד שוסטר על הקווים במחזור השני ב-2007/08 - השואו של סניידר וגוטי, וגם: נונייז הגלאקטיקו מציל נקודה בעונת הקיירוש (קצת ציניות לא תזיק). ריאל לא מנצחת כבר שנתיים במגרש בו יש לה מאזן היסטורי רע לאורך השנים. אשתקד זה נגמר בתיקו 2:2 והמשפט הידוע לשמצה של סולארי, כשריאל הופכת פיגור מוקדם מול קאסורלה ל-1:2 תוצרת בנזמה ו-ואראן אך שילמה על משחק רע והספרדי העניש שוב. עונה קודם לכן רגע לפני גמר ליגת האלופות, ריאל הובילה 0:2 עם שערים של כריסטיאנו רונאלדו וגארת' בייל והיה נורא כיף אך ברבע השעה האחרונה שכחה לשחק (אנזו זידאן דווקא פתח בין הקורות).

בעונת האליפות האחרונה 2016/17, בניגוד למכות ולטירוף בעונת האליפות עם מוריניו (1:1 מלא עצבים, אוזיל ופפה הורחקו וגם המאמן, מרקוס סנה השווה למארחת בבעיטה חופשית) - הזיכרון נפלא. ריאל פתחה ברוורס עם פיגור כפוך אך לא אמרה נואש: בייל צימק בנגיחה לאחר בישול של קרבחאל, כריסטיאנו השווה בפנדל והסופר-סאב מוראטה נגח מכל הלב (83) לאחר הרמה של מרסלו - 2:3 כמו בימים הטובים, תחיי הרמונטדה! דווקא בכל ארבעת משחקי החוץ הראשונים, מ-1998/99 ועד 2002/03 עם השער הפוקסי של איבן הלגרה ממש בדקה האחרונה בדרך ל-0:1 קטן-גדול - ריאל מדריד ניצחה. ב-2001/02 היו אלה מוניטיס (83) וראול (87) שהעניקו ניצחון חוץ בהחלט לא שגרתי עם ויסנטה דל בוסקה - 2:3.

https://statics.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2016/11/bale1-1478864978-800.Xxx

שם הכל התחיל...

תקופת בצורת מסוימת התרחשה בין 2003/04 והמשחק שהוזכר למעלה כשהילד הצעיר הציל את הגלאקטיקוס של קיירוש, ועד למשחק המדהים ב-2007/08 אז ראול כבש לקראת המחצית עם הציפורן וגם רוד ואן ניסטלרוי וגוטי הבקיעו מעבר לכוכב המשחק - ווסלי סניידר. באותן ארבע שנים לא פחות משלושה משחקים הסתיימו בתיקו, כשריאל רשמה הפסד בכורה במגרש הזה בעונת האליפות עם קאפלו ב-2006/07. ב-2009/10 כריסטיאנו כבש שער סולו כבר אחרי ארבע דקות וקאקא השלים בדרך ל-0:2 קל עם פלגריני על הקווים, וכעבור שנה כריסטיאנו רונאלדו כבש צמד בבעיטות חופשיות ומרסלו שלח הקפצה נפלאה בדרך ל-1:3. המאזן לאורך השנים במשחקי החוץ : 9 נצחונות, 6 תוצאות תיקו ו-3 נצחונות לויאריאל, יחס שערים 18:32 לטובת ריאל מדריד

7. WHITERM Member

ברצלונה שוב נקלעת לפיגור מוקדם,משחק שני ברציפות...משהו בהגנה ממש חורק.

8. Raulito Madridista

יש למישהו ספק שאחרי החדשות הטובות אתמול מפמפלונה אנחנו נבעט בדלי ולא ננצח? בכל מקרה, ננסה להיות אופטימיים.

כתבתי קצת על המשחק בהתאם לכותרות העיתונים הבוקר - במארקה נכתב שיוביץ’ בתמונת ההרכב ושנראה שני חלוצים מזה זמן רב, בעוד ב-AS הלכו על לוקאס לצד בייל. אגב, מצרף לכם כאן טור שעלה (“לוקאס ואסקז כל כך גרוע” - בציניות).

משתוקק לראות את יוביץ’ וזה יישמע מעט תבוסתני אבל הקבוצה הזו רגילה לאבד את הראש כך שאני לא משוכנע שזה היום הנכון. כן הייתי עולה מעט אפור עם לוקאס לצד בייל ובנזמה בתקווה שהמגנים יתנו משחק טוב - בעיקר קרבחאל. תתכוננו לערב קשה מצד מרסלו כשהילד ישרוף אותו באגף שוב ושוב ושוב. אגב לא יקרה כלום אם ניתן איזה גול ככה במצב נייח, דברים כאלה פותחים משחקים. הספסל שוב מרגיש צר אבל גם ללא הזאר שאני כבר לא יכול לחכות לפרמיירה שלו - צריך לנצח משחקים בכוח. מקווה שבמקום שהמצלמה תהיה בקלוז אפ על קיילור - יהיה מה לראות על כר הדשא.
    ורק למען הסר ספק - לא היינו טובים נגד ויאדוליד, לא יצרנו מספיק מצבים, בנזמה לא בכל יום ייתן אחד מאחד. שחקן המפתח שלי זה בייל, לטוב ולרע, הוא צריך לכבוש, לא רק ליד. תנצחו כבר, לא חשוב איך.

[ ובפינת הנוסטלגיה: השער האחרון של כריסטיאנו| הבכורה של בייל| ה-0:5 בעונת שוסטר!!!].

9. Raulito Madridista

ולנסיה - מאיורקה
    עוד יום במשרד של ולנסיה שתקווה בשעה טובה להשיג ניצחון בכורה לאחר נקודה בלבד מתוך שש. רודריגו פותח בחוד על אף הסיכוי הקלוש שברגע האחרון תהיה הפתעה והוא יעזוב לאתלטיקו. קרלוס סולר וכריסטיאנו פיסיני ייעדרו בשל כרטיסים צהובים. המאמן מרסליניו ביקש מהקהל: "אנחנו חייבים את התמיכה שלכם, יהיה משחק לא פשוט". המאמן ניסה להפחית לחץ: "אנחנו רוצים לנצח עבור הקהל, אבל אסור לנו להתייחס למשחק הזה כאילו הוא גמר". המאמן המשיך להגיד שהוא גאה לאמן את המועדון מרוצה מסגל השחקנים אך שפת הגוף שלו שידרה אחרת. העולה החדשה, מנגד, מגיעה למשחק חוץ ראשון בליגה לאחר שבשני משחקי הבית הצליחה לנצח את אייבר ולאחר מכן נכנעה 2:1 לריאל סוסיאדד. הקבוצה תציג את קובו היפני הצעיר שהגיע מריאל מדריד ועשוי לקבל דקות בהמשך. החלוץ סאבדון והקשר ג'וסף סנה ייעדרו בשל פציעות. המאמן ויסנטה מורנו: "זה מרגש שמשחק החוץ הראשון שלנו הוא נגד ולנסיה הגדולה". הרכבים משוערים:

https://as.com/futbol/imagenes/2019/08/31/primera/1567281255_814392_1567297050_sumario_grande.Xxx

אתלטיקו מדריד - אייבר

לאחר המעידה של סביליה ביום שישי, המשוואה פשוטה מאוד: אם אתלטיקו מדריד של צ'ולו סימאונה תנצח את אייבר במשחק הבית הערב - היא תהיה הקבוצה היחידה בספרד שמושלמת לאחר שלושה מחזורים. דייגו קוסטה חוזר לאחר עונש ההשעייה הארוך, זכר לסיום העונה שעברה, והוא ישחק בחוד לצידו של ז'ואאו פליקס, בעוד אלבארו מוראטה פצוע. קוקה ירשום ציון דרך עם משחקו ה-418 בקבוצה כשיחלוף על פני הקפטן הוותיק לשעבר, גאבי, ויטפס למקום השביעי בטבלת כובשי הקבוצה בכל הזמנים. סימאונה נשאל על ויטולו ולמאר ואמר: "הם שחקנים שונים אבל יכולים לשחק יחד במגרש". בינתיים נראה שזה לא יקרה. הספרדי, כובש שער הניצחון במחזור הקודם, יתחיל על הספסל למרות הכל. האם אתלטיקו תספק שואו אחרי שני נצחונות קשים של 0:1? אייבר שפתח את העונה עם הפסד למאיורקה והשיגה בשבוע שעבר תיקו מאופס מול אוססונה, תחסר את חוסה אנחל ואסטבן בורגוס הפצועים. במפתיע, החלוץ סרג'י אנריך נותר מחוץ לסגל וצ'ארלס יחליפו. המאמן מנדיליבאר אמר לקראת המשחק: "אתלטיקו מצד אחד שומרת על המנטאליות של הקבוצה הקטנה והרעבה אך מצד שני בכל שנה יש לה שחקנים טובים יותר". הרכבים משוערים:

https://as.com/futbol/imagenes/2019/08/31/primera/1567279958_445008_1567296224_sumario_grande.Xxx

10. WHITERM Member

חייבים לנצח את המשחק.
    אתטליקו נראית טובה,חוזרת מפיגור 2-0 ל2-3,אסור לתת להם לברוח לנו.

11. סיונרה Member

בנזמה מול ראול אלביול, מישהו יצא מהמשחק הזה מבוייש.

12. סמואל אטו Member

עושה רושם שהשופט פסל את השער של ויאריאל רק כדי שזה יעבור בדיקה של הואר.

13. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/09/01/15673685870025.Xxx

תיקו שהוא כולו הפסד. מחקתי את הפוסט שלי מהמחצית. לא מאמין שבייל מורחק בצהוב שני במקום לסיים את הערב הזה כגיבור, דפק צמד, שער שני מטורף כמו בימים הטובים, אם הוא יישאר כשיר והזאר ישתלב כמו שצריך זה הסיכוי היחיד שלנו להיאבק על התואר. הנה, יש שחקן כדורגל ברמה עולמית בקבוצה הזו. למישהו היה ספק שלא ננצל את התיקו של ברצלונה?

קבוצה חרבנא כמו של העונה שעברה - מפסידה פה את המשחק הזה.
    קבוצה שהיא “Mas O Menos” - מסיימת פה בתיקו, כמו שעשינו הערב.
    קבוצה אלופה - מנצחת עם רמונטדה, כמו בעונת האליפות 2016/17.

בתחילת המשחק התלהבתי מהמערך ההתקפי של זידאן כי רציתי שיוביץ’ ייכנס לעניינים והקבוצה הזו בין-כה מוציאה לנו את המיץ עד שהיא כובשת, אבל די מהר זה לא עבד. אני חושב עדיין, למרות שיצרנו מצבים, שהמערך הזה מתאים יותר נגד יריבה שמחנה את האוטובוס בברנבאו בדקה ה-70, או לכל הפחות עם מודריץ’ במקום קרוס הרי הוא נייד יותר ממנו. חיכינו 46 דקות לגול ענק כמו השווויון, בדיוק בזמן, התקפה ענקית כמו השער השלישי בבלאידוס, וכל כך הגיע לבייל לכבוש, שוב ובייל וקרבחאל, כמו ב-2013.

על השער הראשון שספגנו אי אפשר לסלוח, זה חוזר על עצמו כל הזמן, כאילו הם עושים בכוונה. ראמוס השאנן מאבד כדור, איכשהו המסירה עוברת לואראן בין הרגליים (קטסטרופה, גם בשער השני), וקורטואה מצטלם נפלא אבל שוער גדול הוא לא, חור ביד, גם נגד ויאדוליד הוא היה אשם בגול בערך והיום יש לו חלק בשני הגולים.

אני לא מסוגל להתרגל לעוד עונה של עשרה הפסדים אבל ככל הנראה שזה יהיה משהו באיזור, “שתי בומבות” לא יגיעו בדקה האחרונה של חלון ההעברות והקבוצה הזו לא מספיק טובה. אסיים במשהו טוב, איכשהו - היכולת של פרלאן מנדי ברוב דקות המשחק. שקט, יציב, חזק מאוד פיזית, שקט, לא פראייר, נגמרה הטיילת כשהוא ישחק. בהתקפה יש מקום לשיפור. האללה מדריד!