מחזור תשיעי בפרמיירשיפ :: צ'לסי דורסת גם את בולטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏14/10/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היידה גביע ליגה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

צפיתי שיהיה משחק קשה מאוד היום בהות'ורנז, אבל איזו פינה קטנה בלב האמינה שאפשר לנצח אחרי היתרון של סנדרוס (שנהיה גולר לאחרונה). כמה טראגי לספוג מהאפס הזה קאנו, ולצאת פעם נוספת העונה מושפלים ממשחק חוץ, ועוד מול אחת הקבוצות החלשות בליגה. נאמר כאן שארסנל הנוכחית היא לא יותר מקבוצת מרכז טבלה, ובצדק גמור. אני כבר מחכה לרגע שהנרי יחזור מהכפור ויהפוך אותנו לקבוצה של מקומות 3-4, כי בקצב הנוכחי גם אירופה מתרחקת מאיתנו בעוד שצ'רלטון וספרס (ספרס גאד דאמיט!) מתקרבות אליה.

2. Gerrard Member

סוף סוף הוא מקשיב לאוהדים משמע 2 חלוצים כשסיסה לצד קראוץ' ולא בצד ימין

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל מה שסיסה צריך זה ביטחון!
    עוד כמה משחקים בהרכב הפותח והוא יחזור לכבוש בצרורות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

צ'לסקי ממשיכה לברוח(לכל הליגה)
    ארסנל ממשיכה ליצנוח
    טוטנהאם ממשיכה לפרוח
    ומנצ'סטר ממשיכה לברוח (למקום השלישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )

4. George Best Member

סיכום המחזו(המשחקים הבולטים)
    צלסי,אחרי מחצית ראשונה איומה בא טיל אדיר של גארי ספיד שכמעט פירק את המשקוף כמעט עשה 2-0 לבולטון,עלתה למחצית השנייה בטירוף בלתי רגיל וסוף סוף עם אידור גודיונסן,ופשוט חוררה את בולטון 5-1.
    יונייטד גברה 3-1 באצטדיון האור על סנדרלנד משערים של רוני ורוד והיה נדמה שגם אחרי המשחק הזה,
    ליונייטד יהיו שני שחקנים שכבשו לזכותה העונה אבל גיוזפה רוסי הכישרון העצום שנכנס בדקה ה78,כבש 10 דקות מאוחר יותר כדי לסגור עניין אחרי שאליוט צימק ל2-1.
    ליברפול,למרות ששיחקה בבית מול בלקבורן ושיחקה שני שליש משחק עם שחקן יותר,ניצחה רק 1-0 את בני"בלקבורן"סכנין משער של סיסה,דרך טובה לסגור מעגל מהפציעה.
    בדרה ה17 כאשר פיליפ סנדרוס העלה את ארסנל ל1-0 בחוץ מול ווסט ברומיץ,היה נדמה שארסנל תצליח להתגבר על מכת הפציעות הנוראית,שנראית אכזרית יותר ממכת הפציעות שעברה על ליברפול אשתקד.
    אבל שערים של אקס ארסנל,קנו ושער נצחון של דארן קרטר,אקס ברמינגאהם,העניקו 3 נקודות לברומיץ וגרמו לכאבי ראש חזקים לונגר.

5. Gerrard Member

נחשו איך סיסה חגג את הגול?
    אז ככה הוא רץ לבניטז ופשוט לחץ לו ת'יד...
    מוזר

6. Rudess Member

אל תהיה קטנוני, אני חושב שגם רונלדיניו יש לו שם מלא אחר.

7. רפאל Member

שטויות, הייתי בכלל מול הטלוייזיה שכתבתי את זה אז לא ממש שמתי לב מה בכלל אני כותב.
    תמשיך להתעסק בקטנות... שתהיה לי בריא.

8. KirkH Member

מוזר?!? יותר בכיוון של גאוני...

תכלס זה עלבון די גדול למנג'ר - כאילו הוא אומר לו "אתה רואה מה היה קורה אם היית נותן לי לשחק?"...

9. Sir Alex Las' Killa

עם סיסה זה חלוץ אחד, קראוץ' הוא לא שחקן כדורגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

ניצחון מרשים של יוניטד 3-1 על סנדרלנד. מי מסוגל על רוד?

'התותחנים' נותנים לנו ניצוץ, ככה על קצה המזלג, איך הולכת להיראות העונה הקרובה שלהם, הפסד 2-1לברומיץ' של רובסון.

למרות שהרבה יגידו שרגע השפל מבחינת ארסנל היה שער הפסד 14 שניות לסיום של קרטר. אני ילך הפוך, שער השיויון של קאנו, שהוא לדעתי בין השחקנים הכי מבוזבזים בעשור האחרון. פשוט קורבן. על זה נאמר-אוי ונגר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/05
  10. daniel_haifa Member

צ'לסי פשוט רמה אחת מעל הליגה.
    מחצית ראשונה סבירה מינוס, ומחצית שנייה פתחו כמו גדולים ,דרוגבה הוכיח לכולם מה הוא שווה, לאמפרד כרגיל נמצא שם, וגם גודיונסון קינח בשער.
    מחצית שנייה יוצאת מן הכלל של צ'לסי.

11. city Member

ועד עכשיו הוא לא עשה את זה ?

צ'לסי גדולה על הליגה. אפילו בלי 2 הווינגרים הקבועים שלה ובלי קרספו היא מבקיעה חמישיה לקבוצת האנטי כדורגל של בולטון. נכון שהשלישי - החמישי היו בגלל ההרחקה הדי מטופשת של גארדנר, אבל יש גם קבוצות שמול 10 שחקנים לא מצליחות להבקיע. בעיקר התרשמתי ממוריניו. הוציא את גודיונסן מהקפאה וקיבל ממנו מחצית גדולה.

12. daniel_haifa Member

לא אומר שהוא היה גרוע, פשוט יחסית לסכום ששולם עליו עדיין היו כמה שהרימו גבה.
    אין ספק שהוא חלוץ מהרמה הגבוהה ביותר.
    וקרדיט למוריניו, על החילופים שלו שבאו במקום.
    גאון כדורגל.

13. Alexander Hleb Member

מישהו ראה תמשחק?
    איך היה טל בן-חיים?
    היה לו חלק גדול בשערים או שההתקפות של צ'לסי היו פשוט מושלמות?

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאזלו כבר המילים על צ'לסי.
    אלופה? בלי ספק. מאיימת? ברמות מטורפות. ליגה אחרת? ברמה שלא נראתה מאז סוף העשור הקודם של יונייטד. קבוצה פשוט מושלמת ומפחידה, וקשה לי לראות קבוצה כלשהי גורמת להזיע.
    מחצית שנייה עולה כאילו כלום, מוחקת בקלות פיגור של שער והופכת את זה לתבוסה מהדהדת. צ'לסי יכולה לעשות בכל קבוצת פרמיירשיפ מה שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה. איזה מזל שיש עוד זמן עד שאנחנו נוסעים לברידג' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנסיך חוזר מפציעה ישר לגשר. איזה שחקן, איזה מאמן, איזו קבוצה.

חבל על הגול, לא אוהב את היחס שערים 9-2 בשני מחזורים. :)