מחזור תשיעי בפרמיירשיפ :: צ'לסי דורסת גם את בולטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏14/10/05.

1. Hammers Fan Member

אני לא מפחד, מאפטון פארק צ'לסי לא תחזור עם שלוש נקודות.

השגיאה של מירב הקבוצות שמשחקות נגדה היא הנטייה שלהן להסתגר ולשחק על נקודה. אנחנו נגיע לתקוף.

אני שמח שבולטון חטפה את התבוסה הזו- ההוכחה האלף שכדורגל משחקים על הקרקע, ולא כמו שסאם השמן מנסה להשריש.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות ישראלי אחד ניקנקנו, אני מחכה לבלרינה שלכם.

3. TheLane Member

לא מאמין שצ'לסי לא יקחו את 3 הנק' באפטון פארק. אתם אמנם קבוצה מאד אטרקטיבית, אבל צ'לסי היא קבוצה מושלמת. זה חיבור של שחקנים יוצאים מן הכלל למאמן יוצא מן הכלל. אני מפחד מהברידג' השנה יותר משפחדתי מאיזשהוא איצטדיון אי פעם.

4. קינג לדלי Member

ראיתי את המשחק של ניוקאסל וריחמתי על האוהדים שלהם...
    מאיפה נחת עליהם סונס האפס רק אלוהים יודע. לי בוייר נפצע והוא מכניס את החמור אמאובי כדי לעשות פקק בהתקפה ולדלל את כל הקישור...
    תוך שתי דקות הם קיבלו גול ולמצבים הם הגיעו בקושי בבעיטות נייחות.
    ואז בהברקה של הרגע האחרון סונס מכניס את המושיע של המגפייס לי קלארק...
    דקה אחרונה הזדמנות שלו להרים כאשר כל ניוקאסל ברחבה והוא דופק החלקה לכל צחוקם של הצופים..

אם יש לי איזה סיכוי להגיע לאירופה אני חושב שגם לניוקאסל יש.
    אמרה שחקן אדיר ועם החזרה של לוקה הם יהיו מצוינים, רק שאני מקוה שעד אז סונס ימשיך לשנורר אותם.

5. Rudess Member

צודק במאה אחוז. מי שבא לשחק כדורגל התקפי מול צ'לסי, אולי יותר חשוף, אבל גם עם יותר אפשרויות להבקיע להגנת הברזל של הכחולים. קח לדוגמא את ה-2:2 של ארסנל-צ'לסי בעונה הקודמת, אחד מהמשחקים הטובים ביותר שהיו.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל לאף קבוצה בפריימרשיפ אין את הכלים שיש לארסנל בהתקפה.
    ממש קל לבוא ולהגיד לווסטהאם להתקיף עם מתיו, יוסי והארווד.

7. George Best Member

זה כי ארסנל תמיד משחקת התקפי בהייבורי,וזה כי לארסנל יש התקפה מסוכנת(=הנרי כשיר)וכי בהייבורי תמיד נכבשים יותר שערים,מה לעשות,מגרש קטן ועלוב של 90 מטר..איזה גועל נפש של מגרש!
    חבל ששנה שעברה לא הייתה האחרונה שלכם בהייבורי,ככה היינו זוכרים את המשחק האחרון שלנו בג'יפה הזאת עם 2-4 ענקי.לא נורא,גם העונה תקבלו שם בראש!
    gianzola
    לאף קבוצה אין את הכלים של ארסנל?!
    מה עם היונייטד?רוני רוד רונלדו פארק זה לא נחשב?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/05
  8. nhomn Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    גינזולה, אתה חייזר? שלום לכדור הארץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

צ'לסי 9:9, וזה כבר לא כוחות. פרגסון תכין קבוצה ל-06\07.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/05
  9. Sir Alex Las' Killa

ואני ג'ף הארסט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. Rudess Member

מה פתאום אתה סיר אלכס.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

11. Rudess Member

לא צריך חוד כמו של ארסנל. צריך לעשות כמה דברים פשוטים. הדבר הראשון הוא שחובה לתקוף עם שני המגינים, כי על מנת לשבור את מעוזי הביצורים של הכחולים חובה לתקוף עם כמה שיותר שחקנים. רוב הקבוצות עולות עם חלוץ אחד נגד צ'לסי ועם 2-3 קשרים שכביכול עולים לסכן את השער, כל השאר מתרכזים במשימות הגנתיות. ברגע שקבוצה תוקפת עם המגינים, דאף ורובן שמבחינה הגנתית הם לא טובים כמו מבחינה התקפית, יאלצו להיעזר בחלק משלישיית הקישור של צ'לסי, מה שיפתח את מרכז השדה לשחקני מרכז הקישור של הקבוצה היריבה לתקוף קדימה ולהעז. זה דברים פשוטים שכל מי שרואה כדורגל יכול להבין, הבעיה היא האומץ והתעוזה של המאמנים והאם הרצון לנצח גובר על הרצון לא להפסיד.
    דבר נוסף , אסור לשחק נגד צ'לסי בכדורי גובה, כי צ'לסי שולטת בצורה הרמטית ברחבה הן מצד השוער והן מצד שני הבלמים קארבליו את טרי. נגד צ'לסי צריך לשחק רק על הקרקע כמו שלפטר צ'ך צריך רק לבעוט בעיטות בגובה הדשא , כי זה הסיכוי הגדול להכניע אותו, כי בכדורי הגבוה הוא פשוט מצוין.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי דיי לזיין בשכל קרציות. אני לא מדבר על היונייטד וצ'לסי, אני מדבר על היותר קטנות.
    מנצ'סטר מן הסתם לא יבואו לשחק על תיקו באולד טראפורד נגד הפנסיונרים, בדיוק
    כמו שארסנל יתקיפו השנה גם ללא הנרי את השער של פטר צ'ך (למרות שלא יצליחו לעבור
    את אלוהים). אבל קבוצות אחרות לא מסוגלות להתקיף את צ'לסי כמו שהן מסוגלות להתקיף
    את היונייטד ואת ארסנל. בגלל שאין להן כלים.

רודס, ברגע שהמגנים יוצאים להתקפה, צ'לסי עשתה 80 אחוז מהשער שלה. הכדור טס
    לרובן או לדאף, בום וגרמנו. בדיוק מה שקרה לברצלונה, ובדיוק מה שיקרה לכל קבוצה אחרת
    שתבוא להתקיף עם המגן שלה. שיתקפיו עם הקשרים שלהן, מצדי שסבאג' יתקוף, העיקר
    שלא ירביץ.

13. Rudess Member

גם לוויגאן לפי טענתך לא היו כלים במשחק פתיחת העונה נגד צ'לסי, והיא עשתה בית ספר לצ'לסי והגיעה להמון מצבים, דווקא בגלל שהעיזה ושיחקה כדורגל חיובי והתקפי, ולא בחרה להסתגר ולנסות לחלץ תיקו.
    הכל בסופו של דבר מתחיל ומסתיים אצל המנג'ר ומה הוא עושה עם השחקנים שלו על המגרש.

נדמה לי שארסנל משחקת נגד צ'לסי ב-18.12, עד אז הנרי יהיה כשיר.

14. Rudess Member

ברגע שהמגינים עולים, ברור שהעורף יותר פרוץ וחשוף, אבל גם זה מקשה על צ'לסי את ההתגוננות, ומגדיל את הסיכויים לכבוש שער נגדה.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ראשון אני אפילו לא אחשיב, ולמרות זאת, הם הגיעו אולי למצב אחד מסוכן באמת,
    ורק בגלל שיש לנו מגן שמאלי ספרדי.