מחזור 1 בלאומית: 0:0 משמים בין רמה"ש לראשל"צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/8/10.

1. kfiros Member

הכח תוקפת נחרצות את השיפוט במשחק שהיה לה אתמול מול ג'ת. טוענים שנלקחו מהם 2 שערים חוקיים (אחד נפסל בטענת נבדל והשני לא זוכר..), לא נשרק לטובתם פנדל למרות הכשלה ודאית ברחבה ושהשיפוט היה מאוד "חד צדדי". מישהו ראה תקציר של המשחק ויודע להגיד אם כל הטענות באמת מוצדקות?

אם כן, צריך לבדוק את זה..

2. הרצליה Member

זאת פשוט תגובה של מישהו שלא מכיר את הליגה הלאומית לעומק.

מכבי הרצליה והפועל כפר סבא צפויות להיות בצמרת זה ברור, לעלות ליגה בהליכה ממש לא!
    יכולת?אמנם אנחנו במקום הראשון בטבלה אבל היכולת רחוקה מאוד מלהיות מזהירה בשביל לקבוע שאנחנו נעלה בהליכה.
    שמות?בעשר השנים האחרונות שיחקה מכבי הרצליה 8 עונות בליגה הלאומית, בכל אחת מהעונות האלה היו לה שמות גדולים יחסית לליגה הלאומית ולמרות רק זאת רק בשלוש עונות היינו בצמרת, 01/02 ו02/03 עם איבוד עלייה במחזור האחרון ו05/06 שהסתיימה בעליית ליגה.

לקבוע שאחי נצרת היא יורדת בטוחה זה בכלל הפצצה, יש להם קבוצה שיכולה להשתחל אפילו לפליאוף העליון.

תוסיף לזה את הקיזוז, ובכלל קיבלת בלאגן היסטרי.

אי אפשר לדעת כלום בליגה הזאת לפני המחזור ה-30.

מבחינתי כבר מזמן כל הטענות האלה נגד השופטים נכנסים מאוזן אחת ויוצאים מאוזן שנייה.
    שופטים יכולים לטעות,הם בני אדם בטח במצב של נבדל שמדובר בעניין של שניות שלפעמים גם בהילוכים חוזרים לא ניתן לקבוע בוודאות.

בסופו של דבר הטעויות האלה מתקזזות והם לא כאלה משמעותיות, בטח לא במחזור 2, אפשר לחשוב שמדובר במחזור האחרון והכח ירדה עכשיו ליגה.
    הליגה עוד ארוכה מאוד, הכח עוד תהנה העונה מטעויות שיפוט.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10
  3. eran levy Member

זו התגובה הגרועה ביותר שיכולה להיות, לומר שטעויות שיפוט מתקזזות.
    כי אם זה כך, אז תיאורטית יושב מישהו באיגוד השופטים ומנהל רשימות של טעויות שיפוט. הכח נדפקה בשש נקודות? צריך להחזיר להן את זה כשזה חשוב, לקראת מאבקי העלייה. ג'ת קיבלה בטעות שלוש נקודות? ניקח להן אותן כשהן יצטרכו זאת לירידה.
    אסור (!) להאמין בדברים כאלו, שהטעויות מתקזזות. אבוי אם קבוצה תיבנה כלכלית ומקצועית עם התבססות על עובדה שכזו. רק אם מנהלים פנקסנות אפשר לטעון שטעויות מתקזזות, ואני רוצה להאמין שאנחנו לא מאמינים בזה. שופטים טועים, הם בני אדם, וכל עוד אין אמצעים טכנולוגיים לא צריך לאהוב את זה אבל חייבים לקבל את זה.

והאם עד המחזור השלושים לא יודעים מה קורה בליגה מפני שהיא פשוט ליגה חלשה?

4. הרצליה Member

לא הבנת את הכוונה שלי.
    כמו שטעו(אולי)נגד הכח עוד יטעו לטובת הכח, זה חלק מהמשחק.
    אני לא יודע מה המאמן של הכח ניסה להשיג במה שהוא אמר, חוץ מבכיינות לא ייצא לו שום דבר.

http://www.telesport.co.il/codenew1024/article.aspx?id=27382, הוא אשכרה התפטר בגלל שיפוט? זה נראה לי ממש מסריח כל הסיפור הזה שלו.

בדיוק!

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10