מחזור 1 בליגת האלופות: קלוז' מנצחת ברומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏16/9/08.

1. yoni10 Member

דל פיירו היה מצוין היום, אבל סיסוקו היה המצטיין מבחינתי. אני חייב נתונים מדויקים על כמה כדורים הוא חילץ במשחק. תצוגה של קשר אחורי ענק.

גם גריגרה ראוי למילים טובות על ההופעה שלו היום. הוא ממשיך בקו העלייה שלו מסוף העונה שעברה ומהיורו.

2. Il Bianconero Member

לירן, עזוב אותך, משחק חלש של יובה זה כן, אבל שדדה את זניט? חלאס עם השטויות האלה.
    אני מניאק אם אהדת את צ'לסי לפני שאברמוביץ' הגיע.

3. JR-Riquelme Member

אני חושב שהמשחק בין יובה לזניט לא היה כל כך רע כמו שזה נראה מהצד, אפילו שלא היו מצבים. אני עדיין חושב שהרוסים יעלו מהבית הזה, לא רואה את זניט לא מנצחת בבית את יובה ואפילו בהפרש של מעל גול.

4. y56kh Member

משחק לא משהו של יובנטוס אבל העיקר שהשגנו 3 נקודות מול קבוצה קשה
    היכולת הזאת לא בטוח תספיק נגד בוריסוב ובטח ובטח שלא נגד ריאל מדריד
    אבל לביאנקונרי מספיק זמן להתכונן
    נקודות האור:סוסיקוב נמצא בכל מקום במגרש ונתן פייט מעולה
    דל-פירו-הנסיך הניצחי של יובנטוס מציל אותה עוד פעם ומראה שגם בגיל מופלג כמו שלו עדיין יש לו את זה

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

Il Bianconero

ילד, פה זה לא בלוג של תפוז, אם בא לך לדבר באוויר ולבלבל את המח זה לא המקום.

6. xavi6 Member

רק דבר אחד יש לי להגיד, זה משהו שתמיד חשבתי רק שהיום קיבלתי את החתיהמ על הדעה שלי לגבי בנזמה-הוא זאטוט חסר כבוד, ילד מושתן שהמילה ספורטיביות לא נמצאת בלקסיקון שלו. באמת ליון ירדה לשפל המדרגה, פשוט קבוצה דוחה. נו טוב, מה אני מצפה, ממי הוא ילמד, מאדון גזעני ז'וניניו? פשוט בושה ששחקן על הריצפה, והם לא מגדילים את הראש להרחיק את הכדור. אני מאחל לו שיפצע וידע רק אכזבות בקריירה שלו, פשוט היתנהגות מגעילה, ועוד בגיל כזה צעיר. כנראה שיש לשחקנים כמוהו מה ללמוד מדי קאניו, וכמה עצוב שמדי קאניו צריך ללמוד דברים.

7. Sergio Ramos Member

לא לוקח את המשחק אמש ברצינות רבה. באופן טבעי הגישה היא מזלזלת למדי כאשר הקבוצה מולך נחותה בפער ממש עצום, אם כי אפשר לאמר שהזילזול היה קצת יותר מידי מוגזם מצידנו. שאננים תמיד היינו, כך שאני לא מופתע, על אחת כמה וכמה שמולנו עומדת קבוצת חובבנים. בוריסוב מנגד יכול לאמר תודה שהחברה שלנו החליטו שלא לקחת את המשחק ברצינות רבה מידי וזה נגמר רק ב2-0 קטן.

8. JR-Riquelme Member

לא היה צריך לעצור את המהלך בכלל, אם השופט חושב שהשחקן פצוע הוא צריך לעצור.

כאילו שיש שחקן שיעצור מהלך באחד על אחד מול השער, בליגת האלופות ועוד במשחק כזה שאם ליון מפסידה כמעט בטוח שהיא הולכת הביתה.

בלי קשר, בנזמה שחקן גדול, אחד החלוצים הטובים בעולם כבר עכשיו, והוא יהיה הטוב ביותר, אני יכול לראות משחק שלו 90 דקות לא משנה עם מי ונגד מי.

9. פירנצה Member

אהבתי את הסיומת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אבל לא חושב שצריך לקבור אותו בגלל טעות.אומנם טעות פאטלית אבל יכול להיות שהיא
    נובעת עקב גילו הצעיר והרצון להוכיח. האשמה העיקרית היא של השופט יימח שימו
    אגב למה התכוונת בג'וניניו הגזען?

10. אבו Member

זה לא התפקיד שלהם, זה התפקיד של השופט. אם הוא לא שרק לטיפול בשחקן, למה שהם יעצרו?

11. xavi6 Member

אבו וריקלמה, רוב הפעמים השופטים לא עוצרים את המשחק ועדיין השחקנים עוצרים. זה חוק לא כתוב, וטוב שכך-צריך שלמילה ספורטיביות תהיה ערך כלשהו גם בלי חוק. גם אם השופט לא עצר, הקבוצה צריכה לעצור מטעמי מצפון, מוסר, ספורטיביות, רק תבחר.
    אין לי ספק שבזמה שחקן טוב, אבל הוא עדיין עם אופי מגעיל.

פירנצה-ז'ונינו העיר ליאיא טורה הערות גזעניות במשחק ברסה-ליון עונה שעברה כאשר יא יא עשה עליו עבירה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/08
  12. אבו Member

1. זאת החלטה של הקבוצה עצמה. על המשפט "עדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה" שמעת? אם הקבוצה החליטה להוציא את הכדור, אחלה. אם לא, אחלה באותה מידה. אין שום סיבה לתקוף אותה, זה בטוח.
    2. איזו החלטיות בנוגע לבנזמה, "אופי מגעיל"? זה מבוסס על משהו או שבאמת רק על השטות מאתמול?

13. xavi6 Member

מה הקשר עכשיו המשפט הזה אבו? אנחנו מדברים על ספורטיביות ומוסר ואתה מדבר איתי על מוות ובתי קברות, זה יותר קשה מלמצוא מחט בתוך תחת. על המשפט "מוציאים כדור ששחקן פצוע!!!" שמעת?
    ובטח שיש סיבה לכעוס עליהם ולגדף אותם, כי כולם המשיכו בלי בושה. הרי שתינו יודעים שאם היה קורה דבר כזה לארסנל, וססק היה נפצע ומנצ'סטר היו ממשיכים וכובשים-אתה וחבריך הייתם קופצים ורועשים, ובטח וונקר היה גם נותן איזה נגיחה לפרגי. אני זוכר את אותו מקרה בין באלק לססק כאשר באלאק המשיך לשחק כששחקן ארסנל נפצע וססק עשה עליו עבירה גסה בכוונה ואפילו נזף בפרצופו. ברוב המקרים, אפילו ב-95% הקבוצה עוצרת וזה משהו נורמלי ולגיטימי ומקובל בכל ליגה ואצל כל קבוצה, והקבוצה השניה מחזירה את הכדור. מדוע ליון ובנזמה לא יכולים? מדוע בן אדם אמוציונלי ותחרותי כמו די קאניו יכול כאשר הוא מול שער לבד, אבל בנזמה לא?

בנזמה תמיד עשה לי רושם של סנוב מעצבן, לא רק מהמשחק הזה. אבל היום קיבלתי עוד תוספת מדוע הוא נכנס בשבילי לקטגורית ה"ילדים מושתנים".

14. אבו Member

מוות? בתי קברות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx מטאפורה משהו?

על המשפט "מוציאים כדור ששחקן פצוע!!!!!" בהחלט לא שמעתי, מי קבע את זה בדיוק?
    מה אתה רוצה להגיד לי, שאם ברצלונה בפיגור 2-0 בבית לריאל מדריד, אז ראמוס וואן ניסטלרוי יכולים להישכב על הדשא ולבזבז זמן מתי שבא להם? או כל שחקן אחר בכל קבוצה אחרת, שהמשחק במצב נזיל, כמו שקרה אתמול? זה נקרא לרמות וזה מה שלא ספורטיבי, חביבי. לא אלה שלא מוציאים את הכדור החוצה, כאשר זה הוא בכלל התפקיד של השופט.

ומה לכל הרוחות די קאניו, מה אתה מביא דוגמא שהיא גם ככה נדירה בכדורגל העולמי ולפני משהו כמו 10 שנים? במקרה די קאניו זה היה בכלל שוער שהיה פצוע על הדשא וזה היה שונה.

ומה זה "וונקר"? כינוי חדש שהמציא איזה נרקומן מבת ים?

15. yonmu Member

השופט לא עצר את ההתקפה כי הוא (כך הוא טען) לא ראה.

מה שליון עשתה (או לפחות ובעיקר בנזמה, אולי המוסר לא שם לב, הוכובש זה סביר להניח תגובה די אוטומטית) פשוט מגעיל. כל כך מעצבן שאחר כך כל הוא עוד כבש גול וסחט תיקו. אני כל כך מאחל לליון לסיים במקום האחרון בבית ולא להגיע אפילו לגביע אופא. כל כך, כל כך, מגעיל. ובאמת, כל מי שמגן עליו - שיחזוב מה הוא היה אומר אם זה היה נעשה על הקבוצה שלו.

Abu -
    שחקן פצוע (ואל תגיד לי שלא ראו שהוא באמת פצוע) = מוציאים כדור לחוץ, דקה אחרי מקבלי אותו בחזרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/08