מחזור 1 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏19/8/16.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע אין לי ציפיות. זה מה שהתרשמתי מהמשחק.
    מה שכן הייתה אווירה מטורפת באיצטדיון. אהבתי שמולסטיין בא בסוף המשחק להודות לקהל.

2. Raulito Madridista

כמה מילים ברשותכם על מכבי חיפה, לאחר שקודם התרכזתי בקבוצתי האהובה והאבודה:
    - הרבה גבות הורמו כלפי מוגרבי, אני חושב שהוא רכש מצוין ואמרתי זאת מלכתכילה, יש לו טכניקה ומהירות ובניגוד לורמוט גם תשוקה ורעב להוכיח את עצמו. הוא לא יסיים עונה עם שער ובישול בכל משחק כמובן אבל זה היה מהלך נבון של מכבי חיפה.
    - איעד שיחק טוב אתמול אך לעתים מתקשה בעיקר כמגן, וגם החבר שלו בצד שמאל היה עם הופעה טובה. רק מוכיח את הכישלון של הפועל שיש לה שניים מהדריבליסטים הטובים בליגה אולי(טוב, נו, נסתכם על שני דריבליסטים טובים) - והפועל לא ניצלה את זה כדי להגיע למצ'אפים מסוכנים.
    - מכבי חיפה הייתה אגרסיבית ונחושה וזה חשוב במשחק בית.
    - "הגעתי בשביל לזכות באליפות" - הצהרה שתתפוצץ לכם בפנים בעוד כמה מחזורים, מכבי חיפה ממש לא שם. הרוש בהחלט מנע הפסד גדול יותר אבל חיפה גם בהרכב מלא ובכושר משחק טוב יותר - רחוקה מהרמה הרצויה.
    - גליינור פלט נראה כבד ומגושם והגול שלו זה שער קל אבל היו לו כמה מהלכים נהדרים של שחרור כדור בנגיעה ועוד ועוד. יש לו כדורגל והוא מנייה בטוחה.
    - סקרן לראות איך המאמן של חיפה ישתמש באלירן עטר.
    - 'טוב, נו, אנחנו הבני-יהודה שלהם כבר כמה שנים' - משפט קלאסי בפורום 'שדים' אתמול על המשחק של הפועל.

3. zivmay Member

הראיון של מילנסטיין אחרי המשחק לא ממש מעודד.
    לא יודע איזה דברים טובים הוא ראה במשחק, גם בדקות הטובות של חיפה הכל היה מקרי.. חסרי שליטה בכל מקום על המגרש.
    הייתי מצפה ממנו לדבר לעניין, ולא להתלהב כמו ילד בן 18 מנצחון של אמוציות. אני מקווה שהאוהדים של חיפה לא יאכלו עוד בלוף רציני, כי זה כבר לא יהיה נעים.

4. alexshw Member

מה שיקבע זה מה שקורה במגרש. כאמור רנה הגיע בתנאים פתיחה לא טובים. לקבוצה שחייבת מהפכה גדולה בהרכב אבל נמצאת שבוע לפני הליגה ואחרי הכנה מאוד כושלת לעונה.
    הוא צריך להרוויח זמן, אז הנקודות חשובות ביותר.
    אם רוצים להציב יעד למכבי חיפה זה לסיים במקום יותר גבוה מהעונה שעברה תוך הצגת כדורגל חיובי הרבה יותר, כך שהצופים אחרי שנים באמת יחכו למשחק הבא של הקבוצה בעניין.
    ברור שכרגע אי אפשר לדבר על תחרות עם מכבי ת"א וב"ש. הם קבוצות מאוד מגובשות ועם סגל יותר איכותי.

5. HBS2208 Member

כשמאמן עומד מול מצלמות ומבלבל ת'בייצים על "קבוצה בבנייה", "יקח לנו זמן להתחבר", "יש לנו סגל חדש, תנו זמן", "אנחנו לא מצהירים עכשיו כלום", "שיחקנו טוב, התוצאה משקרת", "השופט...", "חסרים לנו 7-9 שחקנים"
    ע"ע אלישע, קשטן, בן שמעון, גוטמן ועוד כמה כוכבים וחביבים,

אתם קמים וזועקים לגניבת דעת, מריחה ופחדנות.

כשבא מישהו, שם זין על כולם ואומר קבל עם ועדה, "באתי לקחת אליפות, בשביל זה באתי!!!", טוענים שהוא הזוי, תלוש ויומרני.

#אוהדי_כדורגל_ישראליים

oranfu, Nigel de Jong, Roma ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מותר לשמוח כמובן, התכוונתי להתלהבות מהיכולת במחצית השנייה שבפועל עד הגול המקרי לא עשיתם כלום.

7. alexshw Member

התלהבות יחסית לנסיבות של הקבוצה ולדעתי כל החצי השני מכבי חיפה גילתה עליונות טקטית.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם בגלל הגול המשחק נפתח ונראיתם יותר טוב, בלעדיו כנראה שהייתם עוברים עוד 60 דקות עם רבע מצב.

9. alexshw Member

הגול בא מדקות שמכבי חיפה יזמה. הברומטר שלה במידה לא מעטה זה ואצק שהופיע לחצי שני.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, להתלהב מהיוזמה שלכם בדקות האלו זה כמו שאני אתלהב מהיוזמה של הפועל בתחילת המשחק. בסופו של דבר הגול שהיה גם המצב היחיד שלכם שלכם הגיע מבלאגן אחרי קרן ולא ממשחק כדורגל.

כאילו לא שאכפת לי אם אתם מתלהבים, סתם ברור לי שעוד חודש מהיום כבר תחזרו לקלל את כל העולם ואחותו כי כמונו, לא באמת השתניתם מעונה שעברה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

לא התלהבות. מחמאות על ניצחון בנסיבות לא אידאליות.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני גם לא אהבתי את האמירה של המאמן שלנו.
    המועדון שלנו שנה אחרי שנה נופל עם ההרמת ציפיות הזאת, אחרי כל ניצחון אנחנו רצים לאליפות, מפסידים כמה משחקים, רואים שחורות, מספיק כמה ניצחונות ושוב במועדון מתעוררים. שיפסיקו לדבר, להצהיר, ויתחילו לעבוד.

amn אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא רוצה מישהו שישים זין על כולם, אלא שיגיד את האמת. לא חייב להיות קיצוני, זה לא שחור ולבן.

14. HBS2208 Member

זו האמת שלו, למה שתחליט בשבילו אחרת?
    הוא נמצא כאן שבועיים, כנראה עשו אי אילו שיעורי בית על הליגה, ראה את "הסחורה" והחליט שהוא יכול עם הכלים הנתונים וחיזוק נוסף שכבר בדרך, לקחת אליפות.

נראה לי שכתבתי את זה פה פעם, אני גר בירושלים ויש לי המון חברים אוהדי בית"ר שמאמינים בכל לבבם ואף אומרים בקול רם שהם רצים לאליפות. יותר מזה, הם לא מדברים באוויר, זו האוירה הקיימת סביב המועדון הקיץ. נו? ומה הבעיה בזה? יש חוקיות מתי מותר להצהיר?

15. zivmay Member

לא נראה לי שהבנת אותי. מעניין לי תביצה ההצהרה שלו על אליפות, לא אכפת לי מזה.
    אבל להגיד שהוא מרוצה מהמשחק של קבוצתו, ושהיא שאלה אותו אם הוא מצפה לשחק כך בעתיד , הוא הסכים. אז כנראה שהוא לא ב100 אחוז חיבור לכדור הארץ.
    פעם הבאה אל תטוס למסקנות כל כך מהר.