מחזור 1 בסרייה א' :: שוב היא כאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏20/8/16.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה מעניינת מבחינתנו , למינה יכול להתפתח לשחקן נהדר, אבל אין לו מספיק מנהיגות וידע בשביל להנהיג(היה הרג׳יסטה היום). המהלך הזה של דאבל פס בין דיבאלה למגן כשדיבאלה יוצא אחורה ואחד הקשרים נכנס היה בערך הדבר היחיד שעשינו כל המחצית הראשונה עד שזה עבד בגול של חדירה.

מחצית שניה נוראית , ואם אנחנו נראים ככה בגירסא הפיזית שלנו .. אז שאלוהים יעזור לנו עם פיאניץ ומרקיזיו, חמאה חמאה חמאה. כלכך מקווה שמטווידי יגיע.
    ושמישהו בבקשה יקח את הרנאנס. לאנשהו. רחוק מפה.

2. DRORIKO Member

מי שבטוח נכנסו לעונה הם ה-BBC שעשו עבודה נקיה, ועצם זה שלא הזכרנו בכל הדיון את השם בופון ממחיש את זה. לזה כמובן צריך להוסיף את הבישול הנהדר של ג'ורג'ו

Gianluigi Buffon ו-Dayatso אוהבים את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לומר שזה המשך ישיר - יכולת, סגנון והפסדים - למשחקי ההכנה שלנו, אבל זה לא, זה משחק חוץ מול יובנטוס. בהמשך יהיה קל יותר. אני מקווה.

קאליניץ׳ הגיע טוב לעונה הזו (המשך ישיר ליכולת במשחקי ההכנה).

@JR-Riquelme סנדרו שחקן טוב, אבל המגן הטוב בעולם זו הגזמה פרועה, בטח אם לשפוט מהמשחק הזה. עם ובלי קשר בדקתי אם פספסתי משהו היום, אלו הם הציונים שנתנו ׳לה רפובליקה׳ ו׳מדיהסט׳:

Juventus (3-5-2): Buffon 6, Barzagli 6,5, Bonucci 6,5, Chiellini 7, Dani Alves 6,5, Khedira 7 (dal 43′ st Hernanes sv), Lemina 6,5, Asamoah 7, Alex Sandro 5, Dybala 6,5 (dal 39′ st Evra sv), Mandzukic 6 (dal 21′ st Higuain 7)

Fiorentina (3-4-2-1): Tatarusanu 5,5, Tomovic 5,5, Rodriguez 5, Astori 5, Bernardeschi 5, Vecino 6, Badelj 5,5 (dal 20′ st Sanchez 6), Alonso 5,5, Ilicic 5,5 (dal 36′ st Rossi sv), Chiesa 6 (dal 1′ st Tello 6), Kalinic 6,5

---

Juventus (3-5-2): Buffon 6; Barzagli 6, Bonucci 6,5, Chiellini 6; Dani Alves 6, Lemina 6.5, Khedira 7 (43' st Hernanes sv), Asamoah 7, Alex Sandro 5; Mandzukic 6 (21' st Higuain 7), Dybala 6 (40' st Evra sv)

Fiorentina (3-4-2-1): Tatarusanu 5,5; Tomovic 5,5, Rodriguez 6, Astori 6; Bernardeschi 5,5, Badelj 5,5 (20' st Sanchez 5,5), Vecino 6, Alonso 6; Chiesa 5,5 (1' st Tello 6,5), Ilicic 6 (35' st Rossi sv); Kalinic 6,5

4. DRORIKO Member

ממתי ציונים בעיתון זה משהו קדוש? אני מניח שהם החמירו איתו בגלל השער באשמתו. לטעמי באוברול של המשחק הוא שווה 6 (אחרי שאני מוריד לו חצי ניקוד על השער). אוסמואה לטעמי שווה ציון 6 ואם להתפרע אז 6.5. 7 זה כבר מוגזם, הוא לא היה עד כדי כך טוב. מנדז'וקיץ' ולמינה שווים במשחק הזה גג 5.5 והם בטח שלא היו יותר טובים מסנדרו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/16
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמשחק היותר מעניין של היום. אהבתי את:
    פרס - כימיה אפסית עם חבריו החדשים לא מנעה ממנו להיות מעורב ב2 שערים.
    פארדס - מספרים נהדרים (הגנה ובניה) + מסירת פירלו בגול הרביעי.
    מנולאס - הכל, כרגיל, משעמם.
    קפיטאנו סטרוטמן - הטכניקה לנקות את האזור שלו משחקני יריבה מציקים ולהוציא את הכדור קדימה לא נעלמה עם הברך. התעוזה לקחת את הכדור ולדהור קדימה לתוך הרחבה שאפיינה אותו בעונה הראשונה קצת נעלמה. מקווה שזה יחזור עם הזמן (או שזה בכלל עניין של הוראות ותפקיד והרשיון לתקוף כבר שייך לניינגולאן).
    ניינגולאן - הדברים שהוא עושה בשכיבה אחרים לא עושים גם עם ממריצים וסטראוידים.
    דז'קו - גול, הכשלה ברחבה, כמה יצירות מצבים והמון עבודה שחורה.
    פרוטי - חצי שעה של fireworks שדי הצילה את הנקודות.

מאוד לא אהבתי את:
    אל שרעווי - המשך ישיר לקיץ. עוד קצת והוא לא ישרוד את מרקאטו ינואר. היה אפשר למנוע את זה מראש. גליאני עדיין מלך.
    אמרסון - לא הזיק כמו נגד פורטו, אך גם לא תרם שום דבר, שגם זה מזיק מאוד לקבוצה ש"רוצה לנצח את כל המשחקים".
    סגל קצר מדי - מחזור ביניים שדורש מנוחה למס' שחקנים נגרר לכניסה של אותם השחקנים כדי להציל את המשחק.

DRORIKO ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.violanews.com/wp-content/uploads/sites/21/2015/08/Chiesa-con-il-figlio-e1425566281554.Xxx

7. JR-Riquelme Member

בקשר לאלכס סנדרו - ממש לא על סמך המשחק הזה אלא מהעונה שעברה, סתם רציתי לכתוב את זה כי נראה לי שלא יצא לי עדיין לכתוב עליו פה. אולי הגזמתי, אבל אין לי ספק שהוא בהחלט בטופ של הטופ בעולם.

uri אוהב/ת את זה.
  8. HEART BREAK KID RED DEVIL

נקווה שאיכשהו, במקרה כמובן ננצח היום את טורינו.

9. Yiftach Member

מילאן חייבת לנצח את טורינו היום, וזה לא יהיה משחק קל, מיכה יהיה נחוש להוכיח ולשחק אגרסיבי, יהיה מעניין מה שבטוח.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד מרכז ההגנה של יובנטוס הוא כנראה הדבר הכי שקט ומאוזן שיש היום בכדורגל העולמי, ומצד שני הרגיש לי שאין צורך בשלושתם במשחקים מהסוג הזה, או לפחות איך שהוא התפתח. אולי אלגרי רצה ״ללכת על בטוח״ אחרי תחילת העונה שעברה הצולעת ואולי זה סתם המערך המועדף עליו עם הכלים הנוכחיים בסגל (אם כי קראתי לא אחת שמערכים של 4-3-משהו עדיפים אצלו באופן כללי). היה חסר לי האמת עוד קשר או שחקן התקפה (פיאצה/פיאניץ׳) שייחבר בין הקישור לחלוצים, בהתחשב בזה שפיורנטינה מלבד להתמזמז עם הכדור לא באמת איימה על השער.

מהצד של פיורה: יש מצב שרוסי יכול להפוך לסופר סאב דוגמת טוטי 15/16? כנראה שהוא יספיק להיפצע לפני שנגלה.

@Dayatso, ברוך הבא לפורום, וזה. אבל אחי, אפילו אני לא עושה כ״כ הרבה לייקים ואין לי סמל מפחיד במשתמש. יום טוב גם לך חביבי.

11. Dayatso #BlackAndWhite#

@רודמן כל אחד והשריטה שלו, אתה ספאמר בכתיבה אני ספאמר של לייקים לספאמרים משעשעים כמוך. יום טוב חביבי.:sm_icon_joker:

עריכה:
    חוץ מזה על מה אתה מתלונן? עוד יחשבו שההודעות שלך שוות קריאה בזכות הלייקים האלה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@רודמן
    משחק ראשון לעונה , ההרכב הבכיר פותח, במיוחד אחרי שנה שעברה. לא באמת ציפית שהוא יפתח עם רוגאני ובנעטיה ? מספיק אלבס היה בהרכב..

לגבי הקישור,ובכלל יש עוד הרבה חלודה , והקישור לא נראה טוב. אבל זה דברים שצריכים זמן, במיוחד שאנחנו בונים את הקישור מחדש העונה

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שנראה לי שהייתי דיי ברור, אני לא חושב שהבנת אותי.

הכוונה ״לא היה צורך בשלושתם״ = תוציא אחד מהם ותכניס עוד קשר עם אוריינטציה התקפית/שחקן התקפה.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  14. Dayatso #BlackAndWhite#

קישור חלוד? אני מבין הגנה חלודה, שוער חלוד, התקפה חלודה, ווינגרים חלודים, אבל קישור? לא גבר, הקישור שלנו במתכונת הזו הוא פשוט חלש. חזק אמש על הויולה, אבל חלש.

עם קישור כזה החלומות על זכיה בצ'מפיונס ישארו חלומות.

15. Alta Tensione Member

MILAN: Donnarumma; Abate, Paletta, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bonaventura; Niang, Bacca, Suso. A disposizione: Gabriel, Lopez, Ely, Gomez, Calabria, Vangioni, De Sciglio, Bertolacci, Locatelli, Honda, Poli, Adriano. Allenatore: Montella.

TORINO: Padelli; De Silvestri, Rossettini, Moretti, Molinaro; Acquah, Vives, Obi; Martinez, Belotti, Ljajic. A disposizione: Gomis, Ichazo, Zappacosta, Barreca, Castan, Bovo, Aramu, Baselli, Benassi, Tachtsidis, Maxi Lopez, Boyè. Allenatore: Mihajlovic.

יש שידור באתר של ספורט 1 מי שמעניין אותו.