מחזור 1 בסרייה א' :: שוב היא כאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏20/8/16.

1. yonmu Member

יותר מדי סימני שאלה בהרכב -
    על פאלטה אני לא סומך בכלל (כלומר סומך על זה שנספוג שער באשמתו).
    ג'ק לא הסתדר בעונה הקודמת בעמדה במרכז הקישור, אבל יכול להיות שבסגנון של מונטלה הוא יתאים לשם יותר.
    סוסו צריך להוכיח את עצמו ברמות הגבוהות, ובכלל התיאום בשלישייה הקדמית לא ברור.

אבל נקווה שיהיה בהצלחה. פורצה מילאן!

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכא בוחר בקישור פיזי היום, כנראה מעדיף לתת את הכדור למילאן ולבנות על מתפרצות.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@רודמן , אותה תשובה בדיוק.
    משחק ראשון, אחרי הפתיחה של שנה שעברה, חוץ מזה שזה ההרכב הפותח וזו השיטה כבר חצי עשור בערך, מה אמור לגרום לאלגרי במשחק הראשון של העונה לעשות ניסוים?

@Dayatso , אני באמת חושב שבאופן יחסי אני מצליח להישאר מאוד אובייקטיבי בפוסטים שלי, ובאופן כללי התחזיות שלי לגבינו תמיד נוטות לצד הפסימי, אני בכל פוסט פה, כל הקיץ, כותב על זה שהקישור זה החלק הבעייתי שלנו (ראה ערך הודעה שאתה בעצמך עשית עליה לייק בדיון של טוטו איטליה ). בקיצור , מה אתה רוצה ממני?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה שלו אמנם יורדת בפיגור (שלא באשמתו) אבל איזו מחצית אדירה של דה סילבסטרי. ותוך כדי עולה לי מחשבה: ד׳אמברוזיו, דרמיאן, פרס... אם אני מגן ימני, אני דורש מהסוכן שלי להביא אותי לטורינו.

5. VAR Member

לא אמרת שום דבר. בסך הכל חזק מול אחד מהקישורים היותר חזקים בליגה (גם בלי ואלרו).
    בכלל כל הטענות פה נגד הקישור של יובה נראות לי אבסורדיות ונורא מפונקות. מבלי להתחיל להיכנס עכשיו לתתי-תפקידים אפשר למצוא פה 7 קשרים שאני יכול לומר בביטחון מלא שלפחות ל6 מהם (הרנאנס הוא היוצא מהכלל) יש מקום בהרכב של כל קבוצה בסריה A שלא קוראים לה נאפולי (ולה יש בעיות כמעט בכל העמדות האחרות). וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון את האופציה שמאטווידי יצטרף. אז עד סוף השנה זה יהיה "רק" קדירה-פיאניץ'-השחקן הבא בתור ברוטציה, אפשר לחשוב איזה תואר יברח לכם עד שתקבלו בחזרה את הWC הנוסף שלכם.

6. Dayatso #BlackAndWhite#

אני לא זוכר מה אכלתי הבוקר, אתה רוצה שאני אזכור למי ולמה עשיתי לייק בפורום הזה? אתם נותנים לעצמכם יותר מדי קרדיט פה, יש לי אישה (יפה), בית (של הבנק), ועבודה (מעייפת) על הראש.. אז לצורך העניין הגבתי לגופה של הודעה, ולפעמים תגובות הם מסר לפורום ולא למשתמש הפרטני.
    So don't hate the player, hate the game

אתה מעייף, פיורנטינה לא בדיוק הקבוצה שתאיים עלינו גם אם פדואין היה נשאר ועולה בהרכב, הבעיה היא לא בליגה החלשה הזו, הבעיה תהיה בטורניר הגביע עם האוזני פייפר.

7. VAR Member

כל כך מהר התעייפת? חבר, אתה צריך להפחית לחצי משרה...

אה וברוך הבא לפורום וזה.

גם לשלב הבתים הקישור הזה יספיק, ועד הנוקאאוט (פברואר) יש למרקיזיו מספיק זמן כדי לחזור לכושר מלא. כלומר ההבדל היחיד הוא פיאניץ' מול פוגבה. שזה פחות עוצמה במרכז השדה, יותר יצירתיות ובעיקר איום הרבה יותר גדול במצבים הנייחים. לא דיל כזה רע בהתחשב בכך שחיזקתם בנוסף את כל העמדות האחרות שהיו בעייתיות.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכירו לי רגע למה רציתם למכור את באקה?

9. SerieA Il Capitano

הדבר הכי טוב שמיכאילוביץ' יכול להפיק מהקישור של טורינו זה אקווה, אובי ו-ויואס? איני מכיר את האחרון, אבל אקווה ואובי זה בערך שני הקשרים הכי טיפשים בליגה. חבל.

uri אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

כדי לענות על זה צריך שתגיד קודם כל מי זה "רציתם".

Dayatso אוהב/ת את זה.
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבאסלי עשה בעשרים דקות! אולי עכשיו מכיאלוביץ׳ ישנה את הגישה שלו. אגב, את בנאסי הוא בכלל לא ספר גם במשחקי ההכנה.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סליחה ג'יג'י, סליחה שבאתי לכתוב על כך שנראית קצת מהוסס היום, שהדפת רע לא מעט כדורים היום ונראית מעט לחוץ..אולי זו הייתה סתם התרגשות של פתיחת עונה ראשונה מלאה שלך. ובכל זאת, תודה ג'יג'י...ותודה גם לבלוטי, שבמקריות או לא ..סיפר על אהדתו למילאן אתמול או הבוקר ואז בעט פנדל שמזכיר מעט את של זאזה בטיפשותו וביהירותו (חוץ מזה, הופעה יפה, חלוץ שמתפתח יפה ואולי יתאים לרוטציה במילאן בעתיד, אם הסינים יתנהלו כמו שצריך או חלוץ הרכב במידה ולא).

למונטלה יש הרבה עבודה, זו אותה המילאן שלא יודעת להרוג משחק שצריך, שנלחצת ושאין לה הגנה מספיק טובה. רומנאיולי מלא כישרון אבל צריך מישהו ותיק שיידע ללמד ולעזור, במקום זה הוא מקבל כל מיני זפאטות ופאלטות, שרק נוסכים אי ביטחון, אי שקט וים טעויות. גם לו עצמו היו לא מעט כאלה היום.

מלבד זאת, לא הופעה כזו מרשימה אבל לפחות שלוש נקודות בכיס, טוב שבאקה נשאר, לא רואה מישהו אחר שיש לו בסגל כרגע כזו סיומת חדה וחוש מיקום משובח. בטח לא ניאנג הבוסרי או אדריאנו הפלופ.

בונה היה מאוד חלש היום למשל הבישול של הפנדל ושאר הקישור גם כן, פרווה לחלוטין. הפציעה של ברטו הייתה עצובה אבל גם מעט מצחיקה ומייצגת את הילד שתג המחיר שלו פשוט גדול עליו, כנראה שגם המדים.

הולכת להיות עונה קשה וארוכה לנו, מקווה שנסיים עם חזרה לאירופה, קשה בלי.

13. Alta Tensione Member

בקצרה:

*באקה - כל כך הרבה קבוצות חיפשו חלוץ הקיץ ורק פאקינג ווסטהאם העריכה אותו. #איןלכםמושג (עומרי,אם באמת לא הבנת עד עכשיו למה הוא היה בטרנספר ליסט, אז באקה = 3 שחקני חיזוק).
    * לא יודע מה מזעזע אותי יותר, המחשבה שאלי יפתח בסן פאולו ( = פלאשבקים מה-4-0 בסן סירו) או המחשבה שיצורים כמו דאמטו עדיין שופטים בליגה.
    * לא יודע איזה משחק טוב אורי ראה בדל סילבסטרי הערב. אני ראיתי את ניאנג נותן לו בראש בכל הזדמנות.
    * רומאניולי ממשיך להעלות ספקות לגביו.
    * החיוך של מיכא אחרי ההצלה של דונארומה = priceless.

Nesta אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הספיק להם מהגב של סאסואלו והערך שוק של באקה שווה קבוצה חזקה יותר.

--
    רגע קסום לדונארומה (ועוד נגד השחקן הכי חד\רע\בן זונה בליגה). מילאן הראתה נקודות טובות במשחק שלה ודי ברור שפאלטה זו תחבושת זמנית שתרד במהרה. טורינו כישרונית מדי כדי ליפול, גם עם מיכאלוביץ'. לוקאס בוז'ה צריך עוד להשתפשף אבל הפציעה של ליאיץ' נראת כמו blessing in disguise. נהנתי היום משתי הקבוצות (פרט לספסול של באזלי) אבל את הכסף הייתי שם על טורינו (כישרון ועומק שלא נראה במועדון הזה בעידן הצבעוני).

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וואי איך שכחתי את החיוך של מיכא בסיום! כמו אבא שגאה בבן שלו, זה היה מדהים לצפייה.

אני באמת חושב שהבעיה של רומאניולי היא הציוותים שהוא מקבל, למרות שהיום הוא היה פושר מאוד. אבל אם יקבל חיזוק ראוי, הוא יכול להתפתח יפה, נסטה לא בטוח שהוא יהיה.