מחזור 1 בסרייה א' :: שוב היא כאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏20/8/16.

1. SerieA Il Capitano

שמיכאילוביץ' לא יקלקל את הכישרון הזה עם בחירות בכל מיני שחקנים "פיזיים" על חשבון איכות, כישרון ושכל.

בנאסי ובאזלי צריכים לשחק.

Nesta ו-uri אוהבים את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה פחות להתרשם מבלוריות, כמות עוקבים בטוויטר, מחיר ששילמו על ומספר התמונות של בנות הזוג של בקוריירה, ולא מבין מה נפלתם על פאלטה, שהיה לדעתי די טוב היום, בעוד שרומאניולי, שנתן משחק גרוע, מקבל הנחות על ימין ועל שמאל.

וכן, לדעתי דה סיבסטרי נתן מחצית ראשונה אדירה ושניה טובה.

3. Alta Tensione Member

מסכים לגמרי לגבי פאלטה.

4. yonmu Member

ג'יג'י עם הצלה נפלאה מצליח להתעלות במשחק בינוני למדי. את החיוך של מיכא פספסתי לצערי.

הן רומניולי והן פאלטה לא שיחקו טוב היום. פאלטה לפעמים נראה סולידי ורומניולי לפעמים מראה נוכחות מרשימה, אבל בסך הכל שניהם מדי מועדים לטעויות. היום רומניולי עשה יותר כאלה, אבל הוא אולי (ולצערי האולי הזה גדל ממשחק למשחק) יהיה בלם מעולה בעתיד. פאלטה כבר לא. מבאס לחשוב שאם רומניולי היה מקבל את מה שרוגאני מקבל (=שותפים בכירים ומנוסים) הוא היה מתפתח לבלם נפלא. אולי.

ג'ק מאבד יעילות במרכז אבל אולי במשחקים שבהם אנחנו שולטים בכדור ההצטרפות שלו קדימה תהפוך אותו ליעיל גם משם. היום זה הספיק לסחיטת פנדל. קוצ'קה ומנוטוליבו בינוניים, פולי רע וברטולאצ'י טרגי. סוסו נראה יותר מדי כמו שחקן למשחקי אימון. ניאנג היה נפלא כמעט כמו באקה.

5. alexshw Member

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי קייבו-אינטר, אני בינתיים רק רוצה לציין את העובדה שכרגע משחקים בהרכב של אינטר פאקינג 4 שחקנים איטלקיים.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לכל המסבירים, התגובה שלי הייתה צינית כמובן, לאור השלושער הנהדר

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צופה בדה בור לומד איך זה לשחק בבנטגודי (קייבו יותר טובה), אבל הייתי רוצה שיהיו לי עוד כמה זוגות עינים כדי לראות מה קורה ביתר המגרשים, בעיקר בברגאמו ובפסקארה.

9. Roma מנהלים

בסופו של דבר זה לא משנה דה-בור או מאנצ'יני כי נאגטומו יישחק בכל מצב. בנוסף גם מדל צריך לראות את הדלת החוצה.

לאציו ופסקארה עם תוצאות מפתיעות מאוד.

עריכה: פלארמו עם הרכב עלוב. אני באמת מאמין שהם יורדים השנה.

Posavec; Cionek, Vitiello, Rajkovic; Rispoli , Gazzi, Hiljemark, Aleesami; Balogh, Quaison, Bentivegna

חייבים חיזוק דחוף. אין להם את ואסקז שיעשה קסמים.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית חלשה ביותר מבחינתה של אינטר, לאורך כל המחצית השחקנים התמסרו באמצע ולא הצליחו לחדור את ההגנה קייבו. למעט שני איומים ב-5 הדקות הטובות שהיו לאינטר במחצית, לסורנטינו לא היה מה לעשות.
    המשחק של אינטר נואש למהירות ויצירתיות, אני חושב שצריך להכניס את ברוזו במקום מדל, ואת פריסיץ' במקום אדר.

11. Enzo Maresca Member

מחצית אדירה של פסקארה. מי שלא רואה את המשחק עוד יכול בטעות לחשוב שנאפולי שלטה ופסקארה עקצה אותה או משהו כזה כשבתאכלס פסקארה פשוט הרבה יותר טובה מההתחלה. הנעת הכדור באמצע מצויינת, השימוש באגפים בא בטיימינג הכי נכון שאפשר (ביראגי במחצית גדולה) וקור הרוח מאפיין קבוצות צמרת ולא עולות חדשות. אודו פשוט דופק נוקאאוט לסארי ולא יודע איך ייגמר המשחק, בינתיים מדובר בהופעת הבכורה הכי מרשימה שזכורה לי מעולה חדשה.

אצל נאפולי מורגש במיוחד החיסרון של ג׳ורג׳יניו, ואלדיפיורי מתקשה לנהל את המשחק וכל הנעת הכדור של הקבוצה הופכת לצפויה עד כדי כאב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/16
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צמד לפרנק קסי בן ה19 שמחזיר את אטאלנטה למשחק עם צמד שכולו גרינטה. אני כבר עכשיו עייף מכל השמועות עליו בקיץ 2017.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של קבלת פנים הכין מאראן לפראנק דה בור.

14. Enzo Maresca Member

מחצית שנייה הרבה יותר ״הגיונית״ באדריאטיקו. פסקארה הלכה אחורה מדי מוקדם מדי, סארי לא חיכה עד הדקה ה70 עם החילופים, מרטנס נתן גול גדול בנגיעה הראשונה שלו ועוד אחד מזליקי בנגיעה השנייה ונאפולי השתלטה על המשחק לחלוטין, הרבה בזכות ואלדיפיורי שהפסיק להתעקש והתחיל לחלק מסירות חכמות מצד לצד. סארי בטח ינבח ויבכה קצת על הפנדל שביטלו לו אבל בסך הכל התוצאה מוצדקת ומעודדת עבור שתי הקבוצות.

עוד כמה תובנות מהסימולקאסט: - מוריאל עם גולאסו שגורם לי לקוות בפעם המי יודע כמה שהעונה הוא סוף סוף הולך להפגין יציבות ולהפוך לשחקן מוביל בליגה.
    - מנגנון ההשמדה העצמית של לאציו הוא אחד הדברים המצחיקים. איך לעזאזל ה3-0 הקליל הזה הפך ל4-3 מיוזע?
    - ארקדיוש זה שם של נגן אקורדיון.
    - וולטר בירסה קרויף!

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמדכא בהפסד הזה לקייבו, זה לא ההפסד עצמו, אלא זה שגם עם דה בור, נגאטומו, מדל ופלאסיו מקבלים קרדיט בלתי מוצדק.
    אני רוצה להבין מה עובר בראש של מאמן שיש לו בספסל את יובטיץ' ופלאסיו, ובוחר דווקא בפלאסיו כדי להושיע את הקבוצה. גם לא הבנתי למה באנגה הוחלף ולא מדל, ויותר לא הבנתי למה פריסיץ' לא פתח מההתחלה.
    אני יוצא מהמשחק הזה עם המון סימני שאלה בנוגע לאינטר של דה בור, אבל בהתחשב בעובדה שהמרקאטו לא נשלם ושיקח זמן עד שדה בור יטביע את חותמו, אני בוחר לחכות ולראות אם אינטר של דה בור תהיה שונה מזו של מאנצ'יני.

* אם זה מעודד מישהו, אינטר ניצחה במשחק הפתיחה בשנתיים שלוש האחרונות. הפעם פתחנו בהפסד, ככה שאולי תהיה לנו הפעם עונה שונה.