מחזור 10 בלאומית: סכנין מנצחת במשחק מצויין את ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/11/06.

1. XabiAlonso Member

ושבוע הבא הפועל חיפה תצא לדוחא למשחק חוץ סופר-קשה מול סכנין.
    גם סוג של משחק עונה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת, השנה עדיין לא יצא לי לראות משחק בליגה הלאומית.
    את העידכונים שלי אני עושה בדרך כלל בעזרת עיתון הספורט של יום ראשון, אבל היום הזדמן לי לראות חלקים מהמשחק של סכניין וקריית שמונה.
    לפני שאני אמשיך, עוד הודאה קטנה, בעבר, לפני שהתחלנו עם החרם על משחקי הפועל באר שבע, לא רציתי שקריית שמונה תגיע לליגת העל.
    הסיבות היו כמובן אגואיסטיות לחלוטיין, למי יש כוח לנסוע פעמיים בשנה את כל הנסיעה צפונה.
    אבל, מתחילת השנה הנוכחית, הקבוצה שאני רוצה שתעלה לליגת העל היא קריית שמונה. זה גם מה שעבר על קריית שמונה בפרט והצפון בכלל עם המלחמה שהייתה, זה גם הקהל של קריית שמונה שפיצץ היום את האיצטדיון והפגין נוכחות, זה גם בגלל שרצקי שמשקיע בקבוצה הזאת בלי סוף, וזה גם כי אחרי " קבוצת הגלאגטיקוס " (כביכול ) של שנה שעברה קריית שמונה עשתה השנה שינוי חיובי גדול מאוד.
    דבר ראשון הם מינו את רן בן שמעון למאמן במקום לחמן, כבר דבר חיובי.
    דבר שני הם עשו רכש נפלא. היום בקריית שמונה יש את הישראלים הטובים ביותר בליגה בעמדות שלהם. תומר תייר הוא שחקן נפלא שאני עוקב אחריו הרבה זמן, והתפלאתי איך עד היום הוא נשאר ברעננה.
    יוסי בצלאל הוא אחד מהשוערים הכי מבוזבזים בארץ. אין לי מושג איך שוערים כמו והבה, איבגי ובן ישי זכו לשחק כל כך הרבה משחקים בליגה העל ובצלאל לא.
    בצלאל, ביחד עם תייר, השאיר את רעננה בליגה שנה אחרי שנה, והנה השנה הוא סוף סוף בדרך להגיע למקום הראוי לו, ליגת העל.
    תוסיפו להם את גיא צרפתי שהוא מניה בטוחה בליגה הזאת ואני מתפלא איך הוא עדיין לא חזר לליגת העל, את יבוריאן שהוא לדעתי אחד מהזרים הטובים בליגה הלאומית, אם לא הטוב ביותר, בתוספת לנימבה שהוא זר מעולה לליגה הלאומית, ומס' לא מבוטל של שחקנים ישראלים שעברו דבר או שתיים בליגה הלאומית, ותקבלו את הקבוצה הטובה ביותר בלאומית.

בני סכנין היום ניצחה הרבה בגלל שיש לה את אלישע לוי, אחד שהקבוצות שלו תמיד נלחמות עד הרגע האחרון ולא מוותרות בשום מצב.
    מי שראה את המחצית הראשונה ואת הלחץ שקריית שמונה הפעילה ( לחץ מדהים שהיה מכניס ללחץ גם קבוצות מליגת העל ) יכול להעריך את העבודה של אלישע לוי שהצליח לא רק לעצור את הלחץ אלא גם לחזור מפיגור במגרש הקשה ביותר בלאומית ולצאת כמנצח.

בסופו של יום, למרות הניצחון המרשים של סכניין, אני שם את הכסף על קריית שמונה.

3. XabiAlonso Member

הפועל חיפה מוליכה 0-2 במחצית על נצרת עילית משערים של יובל אבידור וסרג' איילי :aaa021:

4. Spanish Weapon Member

הנצחון הזה של סכנין מכריח את ב"ש לנצח ביום שני את הפועל ירושלים כדי שהצמרת לא תברח לנו.
    אם אנחנו לא מנצחים יום שני , צ'או צ'או ליגת העל.

5. ביתרי מהצפון Member

ואי מה הלך ביציע.

הר הבית בידנו!!!

תירגע חבוב, לא לקלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/06
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון גדול של סכנין שמראה עד כמה הקבוצה שלנו חזקה ויכולה לעשות את המקסימום נגד כל קבוצה.

סכנין פתחה את המשחק מאוד טוב ווילנר החמיץ שני מצבים בטוחים אחרי מסירות מדוייקות מעומר סאני, בדקה ה17 קדוסי עושה דאבל פאס עם סאני ומבקיע שער מצויין אחרי התקפה מסודרת, קריית שמונה עשתה תיקו אחרי הטעות החמורה של בוז'יק ( אבל אין ספק שהוא אחד הבלמים הכי טובים בליגה).ואחרי זה קיבלנו משחק מרתק עם שני קאמבאקים, והסוף סכנין ניצחה ובצדק.

ציונים:-

מאיר כהן: 5 , הוא הציל שער בטוח מהנגיחה של נימבה, אבל לדעתי(לפחות לדעתי) הוא היה צריך למנוע את שני השערים שהוא ספג.
    עבד רבאח:5 , הוא היה טוב בהגנה אבל לא תרם להתקפה.
    בוז'יק:7, מלבד הטעות שהובילה לשער של קריית שמונה הוא היה מעולה.
    אבראמוביץ':7.5, הוא שיחק מצויין לאורך המשחק ולא עשה אף טעות.
    אבריק:3, זה המשחק הכי גרוע שלו מפתיחת העונה, כל ההתקפות של קריית שמונה היו מהצד שלו בגלל חוסר ההגנה שהוא עשה, (אבל בכל זאת הוא מגן שמאלי טוב).
    קולמה: 7.5, כמו תמיד מ-צ-ו-י-י-ן.
    ח'אלד ח'לאילה:4.5 , הוא לא היה טוב ולא יודע למה.
    בסאם גנאיים:2, אמרתי לפני הרבהזמן שלא מגיע לו אפילו לשחק בליגה ג'.
    עומר סאני:7, שחקן אדירעם שליטה בכדור מאוד מרהיבה , הוא עשה את הכל נתן מסירות מדוייקות סידר את ההתקפות.....
    וילנר:6, הוא הבקיע שער והיה טוב בהתקפה אבל היה צריך לתרגם את שני המצבים שהוא החמיץ לשערים.
    קדוסי:8, שני מצבים שני גולים, סקורר אמיתי.

מחליפים:
    בני חדד:6.5 ,הוא שיחק ממש טוב ובישל את שער השוויון של וילנר.

ובסוף: פורצהההההההההההההה סכניןןןןןןןןןןןןןןןןןן

7. roeiuzan Member

סכנין בתקופה נהדרת... 5 ניצחונות רצופים.. ק"ש מתחילה לאבד מעט גובה..
    קצת חבל לי שסכנין ניצחה הייתי מעדיף יותר את התיקו אבל לא נורא העיקר שעכו ניצחה.

אני רוצה להציע לכולכם כאן, שבפעם הבאה שיצא לכם לראות את הפועל עכו משחקת תשימו לב למ"ס 16 עמנואל דואה(חתם לשנה!)... שחקן פשוט ענק!!! כל מי שרואה אותו אומר שהוא שחקן גדול... במשחק מול רעננה אני לא הייתי אבל נגד רמה"ש בטוטו כן, בקיצור כל מי שרואה אותו אומר שחקן שחקן... עכו עשתה עיסקה מצויינת!

בנתיים ראיון עם שניים מהשחקנים הזרים של הפועל עכו: הקשר הגנאי עמנואל דואה והחלוץ הקמרוני מבה אדאק

http://www.akkonet.co.il/newsPictures/hapo...ayon-zarim.html

שווה צפייה לדעתי..

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל חיפה כל כך פראיירית... הובילה כבר 2-0 ונצרת עילית הצליחה בדקה ה-80 להשלים את השוויון.

התיקו הזה משחק כמובן לטובתן של המוליכות, עכשיו גם אם באר שבע תנצח ביום שני הפער מהמקום השלישי ישאר כמו שהוא עכשיו וזה אומר שבין המקום השני למקום השלישי מפרידות כבר 5 נקודות.

לא מעט, אבל בליגה הזאת אנחנו כבר יודעים עד כמה דברים יכולים להיות הפכפכים.

9. Chievo Member

איזה יופי, נצרת עליית משווה, איזה יופי של מחזור בליגה הלאומית, הכל הולך לטובת בני סכנין.
    אבו-אלעבד מסכים על כל הציונים רק על מאיר כהן, כי בשני השערים שהוא ספג הוא לא אשם בכלל, כך שהשחקן בשבעט את הכדור היה קרוב לשוער ובעט חזק, אז אי אפשר לתפוס אותו, והשער השני צרפתי שלח את טייל לפינה, שאי אפשר לעצור, נותן לו 6.5. (עם כל הכבוד ל"דעתך")

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/06
  10. XabiAlonso Member

אוי איזה פראיירים חיפה....
    במקום לנצח את המשחק בהפרש גדול (היו כ"כ הרבה החמצות לחיפה), נצרת עילית הצליחה לחזור למשחק ולסיים בתיקו 2-2.
    הפער עכשיו הוא 5 נק' מסכנין, ושובע הבא הפועל חיפה יוצאת למשחק חוץ קשה נגדם...

המזל הוא שזה רק מחזור עשירי...

11. דעת יחיד ! Member

למה מתי שיחקו טוב?
    ח'לאיילה לא הייתי מצרף אותו לקבוצת מכבי ישראל !(אין קבוצה כזאת)

בסאם גנאיים?
    את השחקן הזה אי מכיר הרבה שנים,הוא לא עשה שום דבר למען הקבוצה חוץ מדבר אחד !
    השער שלו נגד קרית גת שהיה שווה עלייה לליגת העל !

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    או שאתה לעולם לא ראית את סכנין משחקת, או שאתה זורק מילים בלי לחשוב .

ח'אלד ח'לאילה שחקן צעיר ומוכשר ובשנה שעברה הוא היה השחקן הכי טוב בסכנין , וגם בעונה הנוכחית הוא משחק מאוד טוב, אבל כנראה שאתה רק ראיתי את המשחק הזה והתחלת להסיק מסקנות.

13. דעת יחיד ! Member

1- כנראה שאתה לא מבין עברית ,די מספיק טוב ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    2- אני לא חושב(אתה צודק)..אני רואה !
    ומה שאני רואה..אני כותב..וזאת דעתי,ואני לא מוכיח אותך או כל איש אחר לקבל את הדיעה שלי !
    3- הוא היה טוב(!)...אך הקבוצה ירדה ליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כודם כל אני ערבי ושפת העברית שלי טובה , ואני לא מחכה למישהו כמוך שיגיד לי אם אני מספיק טוב בעברית או לא.

וחוץ מזה למה אתה לא רוצה להוכח לי למה אתה חושב שח'לאילה לא משחק טוב???

15. Spanish Weapon Member

המשחק היום בין הפועל ב"ש להפועל ירושלים ייערך בשעה 17:15 ולא ב14:30 כפי שפורסם תחילה.

אכן, השכונה בהתגלמותה.