מחזור 10 בלאומית: רמה"ש בפסגה אחרי ניצחון בראשל"צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/11/09.

1. הרצליה Member

משחק חשוב מאוד היום נגד הפועל ירושלים.
    ניצחון ואנחנו חזק מאוד בתמונת הצמרת(4 נק' ממקום 2). לקראת המשחק נגד רמת השרון בחוץ ביום שישי.

כל תוצאה פרט לניצחון היום היא מאוד מאוד בעייתית להמשך.

איבדנו 2 נקודות ביום שלישי נגד הכח, למרות יכולת טובה יחסית.
    אם נציג היום את אותה יכולת וקצת יותר דיוק אני מאמין שיהיה בסדר ונוכל לנצח את המשחק הזה.

מה גם שהפועל ירושלים היא תמיד קבוצה שכיף לנצח, לא חשוב מתי.

2. הפועל_כפר_סבא Member

בבקשה, כל מה שכתבת בהודעות שלך על עראבה ובמיוחד על כפר סבא זה פשוט אי קשר עם המציאות, לא רק שטויות.

בקיצור, בסופו של דבר נראה בהמשך העונה למי יהיה את הביצים להתמודדות בצמרת ואני לא רואה שלרמה"ש,נצרת או עראבה יהיו כאלה, לנו כן! ערב טוב

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/09
  3. הרצליה Member

ניצחון חשוב מאוד היום על הפועל ירושלים.
    שוב יכולת טובה באופן יחסי(לרמה של הליגה הביזיונית הזו) הפעם לפחות הם גם לקחו את כל הנקודות ובצורה מאוד משכנעת.

איגור קוסטרוב בלי קשר לשני השערים שלו במשחק הטוב ביותר שלו מאז הגיע למכבי הרצליה, רץ,נלחם,מאיים על השער, דבר שממש לא ראיתי ממנו עד עכשיו.
    אודינקה פשוט זר לכדורגל, חוץ מכוח פיזי אין לשחקן הזה שום דבר שמצדיק את חולצת ההרכב הראשון שהוא מקבל בלי מאמץ.

נסיגה ענקית ביכולת של אופיר חיים בשבועיים האחרונים, מקווה שהוא יחזור לעצמו כמה שיותר מהר.

כמה מילים לגבי הפועל ירושלים, ביזיון שככה נראה מועדון עם שם כל כך מכבד.
    הפרצוף של שי אהרון השריד האחרון של המועדון הזה פשוט מסביר הכל, בקושי שתי בעיטות לשער כל המשחק.
    ואיך?, איך??? הם עדיין לא העיפו את השוער הגרוטאה הזה משם, אני לא ישכח איך הוא סידר לנו ניצחון אחרי סיבוב שלם של הפסדים בעונה שעברה.
    יחי יניב בן הרוש!

עם הרבה אופטיימיות למשחק הכי חשוב עד עכשיו נגד רמת השרון ביום שישי.
    כנראה שיהיה שידור בספורט 5.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שעות המשחקים במחזור הבא:
    יום ו' -
    14:30 עירוני רמת השרון - מכבי הרצליה
    14:30 הפועל אשקלון - סקציה נס ציונה
    14:30 עירוני קריית שמונה - בני לוד

יום ש' -
    17:00 הכח עמידר ר"ג - נצרת עילית
    18:30 מכבי ב"ש - הפועל ראשל"צ

יום ב' -
    17:00 הפועל מרמורק - מכבי בת ים
    18:00 הפועל כפ"ס - אחווה עראבה
    18:00 הפועל ירושלים - בית"ר ש. ת"א

אז ככל הנראה המשחק שישודר (ובצדק) יהיה רמת השרון-הרצליה, אך כנראה שבערוץ ימשיכו במסורת של השבועות האחרונים ויתקעו את המשחק ב5 פלוס לייב, התרגלנו.

5. kfiros Member

אחי אני באמת לא מבין מה אתה מנסה להוכיח.
    עראבה וכפר סבא קבוצות שהתחדשו במהלך הפגרה- תלוש מהמציאות?
    כפר סבא במגמת ירידה תלוש מהמציאות?
    וזה שעראבה קבוצה עם הרבה כסף שמביאה ממוצא אוהדים גבוהה יחסית לשאר הקבוצות בטח שלא תלוש מהמציאות.
    אני מבין את המרמור שלך מזה שהשוויתי את עראבה וכפר סבא אבל הויכוח הזה באמת שלא יוביל לשום מקום.

בוא נתן לזמן לדבר, אני מבטיח לך שעד סוף הסיבוב השני כל אחת מ6 הקבוצות המובילות תתברג בשלב כזה או אחר באחד המקומות שמובילים לעלייה לפחות פעם אחת.

6. הפועל_כפר_סבא Member

דבר איתי עוד חודש ואל תכתור כתרים עלינו

7. The best of The best Member

סוף סוף ניצחון ליגה "על חלק" 2:0. משחק מצוין של נס ציונה שפשוט שלטה לחלוטין במשחק אנתוני פארקר אומנם עם 4 שערי ליגה אבל חלוץ אחר היה היום עם 8 לפחות.
    פארקר במחצית הראשונה עמד בתיבת ה-5 לבד מול השוער בערך 4 פעמים. פעם אחת זה נגמר בעמוד וכל השאר פשוט החמצות אומללות. בתווך זיו כבדה בבעיטת אומן ושוער באר שבע בהצלה הירואית הריבאונד ניחשתם? מול שער ריק פארקר מצליח לבעוט את הכדור בדרדלה לגופו של השוער...
    היה שלב שכבר אמרתי הנה תסריט נצרת עלית חוזר הקבוצה מבאר שבע לא עוברת את החצי אנחנו לא כובשים ובסוף עוד יעקצו אותנו, אני שמח שבסוף זה נגמר בצורה טובה ושונה.
    זיו כבדה פשוט שחקן ענק רכש גדול.
    באר שבע קבוצה חלשה אבל עיקשת לא מוותרת אומנם לא היה להם שום סיכוי והם הזכירו לי את ליגה א' כשלא הפסיקו לבזבז זמן ובסוף לשופט נמאס ושחקן שלהם שיצא לחילוף עשה זאת בעצלתיים ספג צהוב שני ואדום. אני מקווה שביום שישי חלוץ הרכש מטוגו ישחק ואז אולי יהיה יותר מחץ בחלק הקדמי עם דגש על ניצול מצבים שזו אחת הבעיות הגדולות של הקבוצה הזו העונה.

חצי גמר גביע הטוטו מול קרית שמונה ישוחק ביום שלישי הבא בשכונת התקווה בשעה 6 בערב.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בהחלט מכבי ב"ש נראית במצב רע, ונראה שהתחזיות של כולם בסוף כן מתממשות למרות פתיחת העונה הטובה שלהם.

אני בטוח שהניהול הלא-יציב, התחלופות בעמדות מפתח, העיכובים באי-הגעת התקציב - כל אלה משפיעים על שחקני מכבי ב"ש וגרמו לירידה דרסטית ביכולת.

השבוע הם ישחקו לראשונה בשבת (אבל אחרי צאתו כמובן) בוסרמיל נגד ראשל"צ, הזדמנות טובה להתאושש.