מחזור 10 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 1:3 בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/11/09.

1. Igi Member

ושתי הקבוצות האלה מראות שוב כמה שהם רמה מעל הליגה הזו... תגידו, על כמה מחזורים עומד השיא של קבוצה שלא הפסידה נק' מתחילת העונה?

2. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/147914.Xxx

משחק אימון מרגש. למה מרגש? הנה הסיבות לפניכם:
    1. ללא רחמים. סוף-סוף הפועל ממשיכה לתקוף ולא מסתפקת במועט, בטח כשהיא רואה מולה יריבה עלובה. אני לא זוכר בעשור האחרון אף משחק בו כבשנו שבעה שערים(ואל תקפצו לי עם גביע הטוטו), וצריך ללכת רחוק מאוד בהיסטוריה כדי להיזכר בשביעייה שלנו, אולי אפילו לדלג על שנות ה-90.
    2. שי אבוטבול חזר לשחק סוף-סוף. הוא קיבל את כל האהבה מהקהל ואיזה כיף שגוטמן יכל לתת לו את הדקות האלו כשהניצחון מובטח. הכדור כל הזמן היה ברגליים שלנו כך ששי נהנה והוא לא היה צריך לעשות שום תאקל או משהו כזה.
    3. נפרדים משביט אלימלך בצורה ראויה. לפני המשחק שביט קיבל גביע הוקרה וכל הקהל קרא בשמו. כך יעשה לאיש. האירוע הוסיף הרבה רגש למשחק. לא סתם צעקו לו 'הוא אדום, הוא אדום'. השאיפה שלי היא לראות את אלימלך ואבוקסיס על הקווים של הפועל בעוד כמה שנים. הלוואי וזה ייקרה.
    4. שער מהיר והפועל ת"א זה דברים שלא הולכים בייחד. כבר אחרי שלוש דקות היינו מבסוטים. ותודה לשכטר.
    5. כמה שזה יישמע מפתיע - איצטדיון רמת-גן. בטח שאין כמו הבית, אבל בשער 1 למטה יש הד מטורף, כך ששמעו מעולה את הקהל וזה נתן מוטיבצייה אדירה. ותודה רבה למי שהגיע.

כן, אני יודע שהפועל פ"ת אחת הקבוצות החלשות בליגה(מסכן השוער הצעיר צליל חתוכה, שהיה בסדר גמור והדף כמה בעיטות יפות, שזו הופעת הבכורה שלו), אבל בהחלט אפשר להתלהב. הפועל לא נוהגת לדרוס ולרמוס, ומידי פעם צריך לתת הצגות(הפעם האחרונה אגב שהבקענו מספר שערים גבוה עד כדי כך, הייתה גם נגד הפועל פ"ת, במחזור ה-31 של עונת 07\2006, ומי הייתה היריבה? - אמת, הפועל פ"ת). יש לנו ממוצע של 2.4 שערים למשחק, ההתקפה הטובה בליגה בייחד עם מכבי חיפה. אני לא זוכר מספרים כאלו שלנו, פשוט לא. הפועל גם בשנה שעברה החזיקה הרבה בכדור, אבל השנה זה מתורגם למצבי הבקעה. באמת שהנעת הכדור הייתה שוטפת ויפה מאוד לעין. זה הגיע למצב שאנחנו פשוט מסתלבטים עליהם. אניימה ודגלאס עשו דאבל-פסים ברחבה שלנו.

שכטר עשה שלושער משלושה וחצי מצבים ורואים שהוא מאוד חד. הוא גם לא היה רחוק מלבשל שער, אבל ורמוט, שהיה מהיותר סולידים אצלינו, החמיץ. בסוף הוא עלה על הנוסחה הנכונה. בכל-מקרה, הפועל לא מצמקת אולי את הפער מחיפה(ברור שהשתיים רמה מעל הליגה), אבל שכטר צימק ועוד איך את הפער מארבייטמן ולאיתי יש תשעה שערים בעשרה משחקים - מאזן מטורף. ארבייטמן מקדים אותו בשער אחד בלבד. גם השער של לאלא חשוב מאוד. זה היה שער של חלוץ, פשוט ככה. השתלטות טובה על הכדור ושמירת הכדור קרוב לרגל, חצי צעד ובעיטה חדה לפינה הרחוקה. זה יוסיף לביטחון שלו ובשבועיים הקרובים ואולי אפילו יותר(תלוי בכשירות וגם ביכולת של יבואה, שכבר לא באנקר), הפועל צריכה גם את לאלא בכושר. זנדברג עלה רעב מאוד אבל לא הצליח לאיים על השער. אפילו ערן זהבי הבקיע. אני מאוד מרוצה מארבעת הנצחונות הרצופים שלנו. נישאר עם חיוך לפחות עד המחזור הבא. תודה לך הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/09
  3. winger379 Member

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.69134.html

רק לפני שבועיים הבעלים אמר שהוא יישאר עד סוף העונה וגם ימשיך לעונה הבאה, מצד שני זה אותו בעלים שאמר שהם יהיו במקומות 1-4 בסוף העונה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

11 - שיא של מכבי ת"א 93/4 ומכבי חיפה באחת האליפויות שלה בשנות ה-2000...

היתרון של חיפה מתבטא בכך שהיא ניצחה את הפועל והגדילה את הפער כשהפועל לא היתה מחוברת...אם הן הו משחקות היום אני לא חושב שמכבי חיפה בכלל היתה פייבוריטית.

5. Igi Member

אז אם מכבי ת"א לא תעצור אותה בבלומפילד ביום שני הבא, סביר להניח שהשיא הזה יישבר.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 המוליכות רצו לסתום לי את הפה על זה שאמרתי שאני מרגיש שתהיה הפתעה היום ודי קרעו את היריבות שלהם.

אגב ההגדלה של הליגה לא כזאת קשורה לתוצאה של הפועל,הפועל פתח תקווה היא קבוצה שלא קשורה להגדלה,שכחתם שמול עכו,רעננה,רמת גן וכו..היה לחיפה ולהפועל די קשה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב שמישהו יעיר את אלישע לוי: "אנחנו באים לשחק נגד באיירן במבט העיניים"

אם באיירן תשחק 50 אחוז מהיכולת שלה, זה יגמר ב-3:0...

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם באיירן תשחק במיטבה ותחליט להוציא על חיפה את כל העצבים מהעונה הזאת, כי זה יכול להיגמר בסטייל ראפיד וינה המקרה ההפוך...

ועדיין חיפה מטיילת מול האין ליגה, זה לא יאמן כל קבוצה שבאה מולה לא באה לשחק פשוט באה להעיף כדורים להעביר את הזמן לא באה לתקוף להפעיל טיפה לחץ לא כלום, פשוט בושה וחרפה, זה כבר נהיה מגעיל, אחרי זה מתפלאים שמוציאים קבוצות מהטוטו!!!

ועוד איך יש קשר: קבוצות לא משקיעות 25 מיליון שקל ומביאות שחקנים בהתארם וזרים טובים הן משקיעות 10.7 ומביאות פחי זבל מחורים מהעולם וילדים שבחיים שלהם לא היו מסוגלים לשחק בליגה ב' - זו התוצאה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר נצרת והפועל פ"ת בכו שהן לא בטופס הטוטו...

יש לי תחושה ששבוע הבא מכבי ת"א נגד מכבי חיפה - מחוץ לטופס הטוטו.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקצב הזה הדבר הכי נכון זה להוציא את מכבי חיפה מהטוטו

10. Ariel Member

משחקי יום שני מעולם לא נכללים בטופס הטוטו, כיוון שהוא נסגר ביום ראשון.

מי ששומע שירים ושערים (מודה באשמה)- יודע שמדובר בבלוף. דני לוי נתן גיבוי מלא למאמנו והבטיח כי אם צריך "יחליף 11 או חמישה שחקנים ולא את המאמן".

11. Love Is Red Member

לגביי הגדלת הליגה.
    להזכירכם גם בליגה של 12 פתח תקווה נשארת בליגה, נראה לי :O
    ככה שאי אפשר לומר משהו לגביי פתח תקווה.
    אבל לדתעי הקטנת הליגה בחזרה תעשה רק טוב לליגה (ליגה של 14).

12. riquelme1 Member

הפועל וחיפה 10 רמות מעל הליגה, אמרתי אתזה כבר מתחילת העונה. זה לא אומר שצריך להקטין את הליגה, גם בספרד זה כמעט ככה.

13. alexshw Member

מה רע ברביעיות ושביעיות? בגרמניה זה לא קורה כל מחזור? ואף אחד לא אומר שזה בגלל שיש שם 18 קבוצות.

הליגה העונה יותר מעניינת, לכל הפחות רואים יותר צעירים ושערים בלי ירידה ברמה. אז גם זה רווח.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יאמן השיפוט השנה... אי אפשר שכל מחזור יהיה לפחות משחק אחד שיוכרע על ידה השופט... זה לא עסק.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה מכבי ת"א נגד מכבי חיפה המשחק המרכזי?! את מי זה מעניין? את מי?!

המשחק המרכזי של המחזור בלי צל של ספק צריך להיות הפועל ת"א נגד בני יהודה - מי הקבוצה שתצלי למשוך עוד 5-6 משחקים עד שגם היא תרים דגל לבן.

אין בעיה עם רביעיות ושמיניות...זה הדרך!!! קבוצות שבאות לעמוד על הרחבה ולא לזוז...אתה רואה דברים כאלה בספרד או בגרמניה? בחיים לא!