מחזור 10 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 1:3 בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/11/09.

1. yedidel Member

2. גוסטבו בוקולי Member

צ'מע, נכון שהפערים בין הקבוצות כשמנתחים את שתיהן הם לא גדולים במיוחד, ואולי אפילו מזעריים, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שמכבי חיפה השנה (ובכלל תמיד לדעתי) קבוצת ליגה יותר טובה מהפועל תל אביב.
    המאזן של מכבי חיפה הוא 10-0-0, של הפועל ת"א הוא 6-3-1, כשההפסד הושג, איך לא, מול מכבי חיפה.
    פער 9 הנקודות עוד ייקטן עד המחזור ה-30 ובזכות הפלייאוף יהיה לנו עוד יותר צמוד ומתוח, אבל בכל זאת למכבי חיפה יש איזשהיא עליונות על הפועל ת"א ועל כל הליגה הזו.
    אגב, לגבי המשחק שלכם מול מכבי פתח תקווה, אני דווקא זוכר שמכבי פ"ת יכלה בקלות לצאת עם ניצחון מבלומפילד. רק אניימה (קיבל אדום למיטב זכרוני) מנע מטל בן חיים לנצח את המשחק.
    היתרון הכי גדול לדעתי שיש למכבי חיפה על הפועל ת"א העונה זה שמכבי חיפה כבר עשתה את שלה מול הפועל תל אביב - ניצחה אותה בבלומפילד. עכשיו התור של הפועל להגיע לקריית אליעזר, מגרש בו מסורתית ועובדתית היא מתקשה לאורך השנים. נראה מה יהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/09
  3. gustavo_broccoli Member

אפשר כבר סיכום בינים לכל הליגה.

חיפה והפועל הן המתמודדות הבלעדיות על האליפות. בית"ר לא שווה אגורה והיא מתפרקת לחתיכות. כל שיטת ה 16 שווה לתחת כמו לוזון, ורוב הקבוצות יסיימו את הליגה בגרעונות ענק כי הקהל לא יגיע.

חיפה מושלמת.

4. מרקו ואן באסטן Member

מול חיפאית אחת אם כבר. וגם אותה קיפחו יותר ממכם. איפה השופטים קיפחו אתכם נגד מכבי חיפה? נראה לי שאתה מתבלבל

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

Raulito

יש לי מנוי ואין לי למי לתת אותו כך שאני יטריח את עצמי להגיע למשחקים הסבירים(לא נגד רעננה והפועל ר"ג) אבל תאמין לי שהשחקנים לא שווים את זה, לא באו אתמול הרבה אוהדים אבל ה6,000 שכן הגיעו עודדו מתחילת המשחק את השחקנים שחוץ מתמוז, ורד וברוכיאן שעלה לקראת הסוף שמו זין אחד גדול.
    דקה לפני הגול יצחקי מחליט להקפיץ כדור לשוער במקום לבעוט מ-20 מ' פשוט חוצפן ששכח מי לקח אותו מאשקלון בליגה השלישית שהיה בן 18 והביא אותו לנבחרת ואירופה.
    יש דרך גם להיות לא טובים.

מרקו ואן באסטן

נגד מכבי חיפה היו אוהדים שלכם שהתלוננו על כך שלא נשלף כרטיס אדום אחד לפחות ועל הפנדל עם נגיעת היד של עזריאל, אבל גם קיבלתם פנדל שפשוט לא היה אחרי שגאדיר צלל 5 מ' מבנאדו והחלטה בזויה של הקוון.

6. מרקו ואן באסטן Member

אז התקזזנו ביננו. שורה תחתונה טעויות השיפוט לא הכריעו את גורל המשחק

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז התקזזנו ביננו. שורה תחתונה טעויות השיפוט לא הכריעו את גורל המשחק [/QUOTE]

הנקודה היא שגם במשחקים שבהם השופט היה יותר "איתנו" גם אנחנו סבלנו מטעויות נגדנו.

-----

http://beitar-jerusalem.net/_media/userfiles/images/album/gallery_414/27113.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/09
  8. alexshw Member

אולי תקבל את זה כתירוצים של שום, אבל לא היו לו את הכלים לשנות משהו. זה הסגל שיש לו. האם הוא אשם בכך שברוכיאן היה פצוע תקופה ארוכה ובממילא זורק זין ביחד עם יצחקי והותיקים כבר לא פוגעים? לא בטוח.
    תנמיכו ציפיות. ביולי לא היה ברור בכלל אם תצליחו להעמיד קבוצה כלשהי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/09
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשום יש את הסגל השלישי בטיבו בליגה עם הרכב שיכול לעמוד שווה בשווה גם מול מכבי חיפה, תראה איזה סגל הוא קיבל:
    הרוש, מאייבי, אלברז, קוזוקין, דנין, ריקן, גרשון, בנאדו, בן-יוסף, טיבי, מויאל, טל, ורד, ברוכיאן, עזריאל, גומז, בן-שושן, יצחקי, תמוז, ויסה.

הוא השאיל את אלברז והביא במקומו את דה-לה-האסה שמראה סימנים של קשר סביר אבל עדיין לא מצדיק את הרכישה שלו.
    סגל כזה היה אמור להיות עכשיו עם מינימום 21 נק' אבל כרגע אנחנו במרחק של 15(!!!) נקודות ממכבי חיפה שבמקום הראשון ועם אפס יכולת.
    אנחנו לא דיברנו על אליפות בתחילה אבל דווקא שום אמר שהמטרה היא אליפות והרים את רף הציפיות, אבל למעשה קיבלנו את בנאדו בכושר גרוע, אין מגן ימני וחור ענקי במרכז השדה ואם לא תמוז, ורד והרוש אנחנו כרגע בתחתית.
    על יצחקי אין לי כוח להרחיב, ברור שהראש שלו לא כאן אבל הוא לא מכבד אותנו האוהדים אחרי שהוא מזלזל בקביעות כבר כמה שבועות.

10. Love Is Red Member

היי באר משתפרת, ומכבי תל אביב לא בפורמה.
    ובקיצור נראה מחר מה יקרה, אני מאמין שהכל יכול להיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

11. קטלוני Member

רע לי.באמת שרע לי.5 הפסדים זה כבר יותר מדי אפילו עבור האוהדים המזוכיסטים של הפועל חיפה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה יותר גרוע,5 הפסדים או שההפסד החמישי הוא לרעננה האחרונה בטבלה,תמיד הקבוצות שפותחות ממש טוב את העונה נופלות,אבל אף פעם זה לא בנחיתה כזאת חזקה על הרצפה.

דוס סנטוס וכהן עושים תחרות צמודה על מלך השערים של רעננה,כ"א עם 3.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לתחתית. ממקום 16 עד למקום 9 נקודה הפרש. כשמעליהן הפועל רמת גן עם 2 נקודות יותר.

אךךך חבל שהליגה מחולקת ל-3 קבוצות ומקצצים, היה עדיף לחלק את הליגה ל-2 חלקים ואז היינו מקבלים חלק תחתון אש, ושוב בגלל חולשת הקבוצות שישארו די צמודות אחת לשניה. (א היו משחקים 37 משחקים אז מה? הגיע הזמן שבישראל יפסיקו כל שבועיים לצאת לפגרה ויתחילו לעשות מחזורים באמצע שבוע אין ספק שזה רק יעלה את רמת הכושר של השחקנים)

14. Love Is Red Member

למען האמת הגדלת הליגה נראית כדבר טוב לליגה.
    אולי חוץ ממכבי חיפה והפועל תל אביב שבאמת גדולות על הליגה כל שאר הקבוצות שוות ברמתן.

אז ואלי בעצם צריך לעשות ליגה של שתי קובצות?
    ליגת על שאף אחת לא יורדת פשוט 4 משחקים על האליפות.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/09
  15. kfiros Member

הפועל חיפה בצרות.. קבוצה שפתחה כל כך יפה את העונה כבר סופרת הפסד חמישי רצוף ונמצאת בסך הכל 3 נקודות מעל הקו האדום. כנראה שאף אחת מהעולות לא באמת מסוגלת לעשות משהו משמעותי בליגה. מצד שני רעננה ועכו התעוררו פתאום ומראות קצת לוחמנות. לדעתי כל עוד היכולת של קבוצות המגזר והפתח תקוואיות תשאר בעודה, לפחות אחת משתי "היורדות הבטוחות" תוכל לשרוד בליגת העל. הזמן ידבר.