מחזור 10 בליגת העל: מכבי ת"א עם הפסד שני רצוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/11/12.

1. yedidel Member

הטמטום של לוזון כבר הגיע לפסים שמסכנים חיי אדם.
    חייבים חייבים חייבים להעיף כבר את התלוש הזה.
    אבל העיקר שהמשחק של מכבי פ"ת נדחה "במקרה".

2. henry1 Member

היה לדעתי 1000 יותר ממה שרשום בעיתון. אבל זה באמת לא משנה. גם האלה שבאו אתמול לא ימשיכו לבוא עם תצוגות כאלה. אני הרבה זמן לא זוכר קבוצה כל-כך לא מחויבת כמו הקבוצה הזאת. פשוט ההפך לחלוטין מאופיו של המאמן.

3. הרצליה Member

לא מפתיע בהנחה שמי ששידר את המשחק והעביר את הנתון הזה הוא מוטי פשכצקי.

במשחק האחרון שלנו בעונה שעברה נגד הפועל ירושלים היו באיצטדיון 3000 צופים, פשכצקי השמיט 0 אחד ודיווח על 300.
    הבחור לא יודע לספור.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/12
  4. yakov_y YNWA

אין סיכוי שהיה פחות מ3.5 כי זה חצי יציע והיה הרבה יותר קהל.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כיף לראות את בית"ר היום.
    משחקת מהר, התקפי, לוחצת על כל המגרש. התוצאה היום הייתה יכולה להיות הרבה יותר גבוהה. כמו שזה נראה כרגע, בית"ר בהחלט יכולה לסיים במקומות 4-5.
    לגבי הפועל חיפה. אין שם כלום. מדהים איך קלינגר הורס עוד מועדון. מעניין כמה זמן עוד קצת ימשיך לתת לו להשאר בתפקיד. איכשהו אני בסוף רואה איך בינואר עטר חוזר לנתניה ובנין להפועל חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/12
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שמקבלים כשמשחקים עם המון צעירים שמכניסים התלהבות והקרבה למשחק שלך.

נ.ב
    ניר קלינגר בונה שנה אחרי שנה קבוצות נוראיות. מעניין מתי יתפסו שכל בישראל ויפסיקו לתת לו קבוצות רק בגלל השם שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/12
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כשאומרים לכם שבית"ר יכולה להגיע רחוק אל תצחקו, כי כל מי שמכיר את הקבוצה הזאת ובעיקר את המאמן הזה יודע על מה הוא מדבר. דבר ראשון, בית"ר היא אנדרייטד מבחינת סגל. מדברים עלינו כאיזו קבוצה דלת אמצעים שהרכיבה סגל טלאים, אבל בפועל במחזור 9 דווקא שמות שאף אחד לא ציפה להם כמו אופיר קריאף ומגרלשווילי מוכיחים שבוע אחרי שבוע שהם פשוט שחקנים איכותיים. ביחד עם דאריו, שקבורץ, הרוש, עזריאל, בן שושן, ריקן, מויאל, גאלבינה שעוד יראה לכולם פה מה הוא שווה ואולי ערן לוי...תשמעו, זה אחלה סגל.

אבל הסיפור זה אלי כהן, חד וחלק. מאמן ברמה אירופאית, עושה מבית"ר שבשנה שעברה בקושי הייתה מבקיעה את הקבוצה הכי אטרקטיבית בארץ ואני רוצה לראות מישהו שיחלוק על זה. רק אם רן בן שמעון יבוא לחיפה יהיה לו פייט על התואר המאמן מספר 1 בארץ, בינתיים העבודה שהוא עושה בבית"ר זה לא פחות מקסם.

ועל הפועל חיפה - כאב לי על האוהדים שלהם היום. הביאו כמות די בסדר לטדי של איזה 100 איש למרות המצב המחורבן שלהם והמחאה שלהם נגד ההנהלה, וגם ניסו לעודד כמה פעמים. אני בטוח שאם הקבוצה הזאת תצליח ויהיו לה בעלים נורמלי, הליגה כולה תהנה. אין מה לעשות, קבוצות כמו ב"ש, נתניה והפועל חיפה אלה קבוצות חיוניות לכדורגל הישראלי, קבוצות שבימים טובים יכולות להביא אלפים בלי בעיה. אני אתבאס אם הם ירדו ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/12
  8. Ice Cream חסה

דווקא ראיתי קהלים שהביאו יותר מהקהל של הפועל חיפה ובטח עודדו יותר. ה-100 שהם הביאו ישבו רוב המשחק בשקט ועזבו הרבה לפני הזמן (בטח אוטובוסים, ועדיין...). הייתה להם תפאורת מחאה חדה ולא רעה, חבל שהם לא תלו את כולה על הגדרות.

בית"ר נראית טוב ואם הכל ימשיך לדפוק ככה אז מבחינתי גם אירופה בהישג יד (אבל אז תקציבים) ואנחנו יכולים להתבסס בצמרת, בטח בכזו שכוללת את בני יהודה, אשדוד ובמיוחד עכו ורמה"ש. וכל זה כשערן לוי וקובי מויאל, 2 השחקנים הכי טובים בעונה שעברה- לא ממש פוגעים ולא ממש משחקים, ועדיין אין לנו חלוץ חוד טוב. אלי כהן באמת קוסם.

להפועל חיפה יש חומר שחקנים הרבה יותר איכותי משלנו, אבל זה נראה כאילו הראש שלהם לא במגרש בכלל ואין להם חצי דרך - פשוט שהם לא עושים כלום באימונים. אוסף של שחקנים...

9. אלי מתחן Member

מתי בדיוק ערן לוי הספיק להיות הכי טוב בעונה שעברה?
    אני לא יודע איך אתה מסיק שלהפועל חיפה יש סגל טוב יותר משל בית"ר, אני יכול בוודאות להגיד שאין להם אף שחקן אולי מלבד יובל אבידור ששווה משהו מחוץ למועדון שלהם. וגם אם כן, שחקנים שנחשבים טובים אבל עושים שביתה איטלקית על המגרש הם לא באמת שחקנים טובים, ולא כאלה שאפשר לסמוך עליהם לאורך זמן.
    אני לא חושב שבית"ר נראתה כזה טוב, נגד סכנין היא שיחקה הרבה יותר טוב בתנאים הרבה יותר קשים מול קבוצה טובה יותר. היום לא הצלחנו להגיע לשום מצב מהתקפה מסודרת אלא רק ממצבים נייחים, מול קבוצה שיש לה שחקנים שגם רוצים לנצח זה לא ילך.

10. Ice Cream חסה

לערן לוי היה חלק בריצה שלנו שנה שעברה. הוא היה עם שערים חשובים, וגם אם אלה היו דחיקות ופנדלים אז לו היה את קור הרוח לזה.

גם גלושצ'ביץ' שמעבר לנתונים שיש לו ראיתי היום איך הוא ניסה והתאמץ, שחקן שהייתי רוצה לראות בבית"ר מחר, וגם סטולר. עוד שחקנים כמו קאלה, צרפתי ואראל לא ממש נחוצים לנו כרגע או לא היו בשיא היכולת, אבל לא הייתי מתלונן אם הם היו משחקים אצלנו ולא מי שהיום על העמדות שלהם.

לא רואה שום בעיה בזה שלגולים שלנו הגענו ממצבים נייחים טובים. אם נניע את הכדור ככה שנגיע להרבה מצבים נייחים ונדע לצאת עם ידינו על העליונה מערבוביות ברחבה, אז זה מקובל לגמרי.

11. wings Member

בית"ר ואלי כהן יכולים להמשיך לעשות קולות של קבוצה, אבל כמו בכל דבר שאלי כהן מעורב בו, זה מהר מאד יגמר. הפועל חיפה עם קלינגר או בלעדיו זו בדיחה. אין לי מושג מה הטמבל הזה יואב כץ עושה שם.

12. South Boy Member

רצף מאוד מרשים יש לבית"ר ירושלים, אבל אני חושב שעוד מוקדם בשביל האוהדים שלהם לדבר על אירופה כמו שעשו כאן.
    מחכים להם עוד משחקים לא פשוטים בכלל ואם אותם היא תצליח לעבור בשלום אז אולי אפשר יהיה לדבר על אירופה, בנתיים ניצחון מרשים על הקבוצה הכי חלשה בליגה בפער ניכר מהשאר זה אולי מקור לנחת מהקבוצה אבל עוד רחוק מדיבורים על אירופה.

13. Raulito Madridista

חזרתי משבוע שמירות בצבא דווקא בעיצומה של התחממות והכדורגל היה כרגיל אחד הדברים שחימם את הלב. קודם כל נאחל שבוע שקט יותר עבור תושבי הדרום ובכלל. לדעתי, בטח באזורים 'הפחות רגישים' - צריך להמשיך כמה שאפשר בשגרת החיים והיה מקום לקיים את המחזור - אני חותר לכיוון הטענות מצד מכבי ת"א. הרי גם בני-יהודה שיחקה תחת אותו מצב-רוח. מוזר לשמוע אזעקה בתל-אביב אבל המצב יציב ואני אומר זאת בלי להיות גאון בפולטיקה.

ועכשיו קצת לכדורגל: אפשר לומר שכבר מהמחזור הקודם נוצר שינוי במומנטום: הפועל הגיעה לדרבי כשהפסד מחסל לה את העונה ומכבי מחייכת בדרך לאליפות, אבל הניצחון שינה את פני הדברים. הפועל השיגה עוד ניצחון במגרש הקשה בק"ש ומכבי כבר מפסידה במשחק שני ברציפות ומשחקת בינוני מאוד אין לה סקורר נוסף מה שקשה להגיד על הפועל שמלבד תמוז יש את דמארי, בן-חיים וגם ממן הוא קשר שמבקיע. כרגע יש שיוויון נק' בצמרת.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/f-466/1394385-18.Xxx

ק"שה זה רק בלחם. הפועל עם יופי של ניצחון בק"ש. התגברנו על מנחוס גדול מאוד(מאזן דל מאוד של 2 נצחונות ב-12 משחקים) וניצלנו את ההפסד של מכבי. פתחנו את המשחק חזק מאוד ותמוז חזר רעב וחד מתמיד. פשוט שלח פצצה לרשת של עמוס, ויופי של כדור מצד גורדנה. אני עדיין לא בוטח בכדורגל שלנו וכל משחק שאנחנו לא סופגים זה פוקס, כל משחק בחוץ זה מלחמת עולם, אבל מעודד שורמוט חוזר. אני מניח שגם הציוות של ממן וטועמה שנכנסים לאמצע הקשה על ק"ש. לא הצגנו משחק גדול אבל כל מצב היה של מאה אחוז ודמארי עוד החמיץ פעמיים וכמעט כבש את שער העונה. מק"ש לא נשאר כמעט כלום האמת.

על מכבי דיברתי כבר, אבל בגדול: בני-יהודה כבשה ממש בפתיחת המשחק והיה למכבי מספיק זמן לחזור. קבוצה לא יכולה לזכות באליפות כשרק שחקן אחד מבקיע את השערים. למכבי היו הזדמנויות אבל זה היה משחק שצריך לנצח בשיניים ולשים בצד את הבעיות - והיא לא הצליחה. לדעתי דווקא הפלירטוט של אוסקר עם קבוצות אחרות פגע בהכנות. אם ניקח בחשבון שנתניה וק"ש לא עולות על הגל בינתיים - אולי בני-יהודה תוכל להשיג את המקום השלישי או להתחרות יחד עם אשדוד.

בנוגע לבית"ר - אלי כהן מוציא מים מהסלע, מדובר בקבוצה מאומנת לכל דבר. משחקת כדורגל יפה לעין למרות מערך הגנתי לעתים. גם אם לא רוצים לפרגן להם - קשה שלא. לא בטוח שזו תהיה עונת הישרדות מבחינת בית"ר. מגרלשווילי ומויאל מפתיעים מחדש שוב ושוב.

מאמין שנראה את 'אפקט המאמן הראשון' במכבי חיפה היום, ואריק בנאדו הוא לא עוד אחד. מספיק שהמצב הראשון ייכנס ויהיה בסדר עבור חיפה, שתצטרך לשחק עם סבלנות כי סכנין תבוא לשבש את המשחק. אני לא מתרשם יותר מידי מהכושר של סכנין ואוי-ואבוי אם חיפה לא תנצח בבית.

מכבי נתניה וטל בנין צריכים להיפרד כנראה. החיבור פשוט לא עובד. העיקר מולינו הם נראו קבוצת-על, נו באמת.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה תלוי במה יקרה עד ינואר ובינואר. כל עוד יש לנו הרכב איכותי אבל ספסל די אלמוני והרבה פחות טוב, אז הדיבורים על אירופה הם יותר פנטזיות. אבל אם איכשהו יצא מצב שנביא רכש, אנחנו יכולים להיות במקומות הגבוהים של הטבלה.

בכל מקרה, בית"ר ניצחה בשבועות האחרונים 3 קבוצות מהשישייה הראשונה. זה לא דבר של מה בכך.

15. Bensh Member

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/470/580.Xxx