מחזור 10 בליגת העל: תיקו בבלומפילד, בית"ר חוגגת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/11/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פטריק סופו שחקן ענק, כמה כישרון יש לו ברגליים, כמה טכניות, באמת מהלכים יפים הוא עושה, נכס לפ"ת יחד עם השחקן הטוב שלהם קאקו. אוי איך אני מתגעגע לשחקן הזה... איזה לידר, איזה ווינר, איזה שחקן חכם, פשוט שחקן גדול. פ"ת היום השיגה ניצחון חשוב חשוב כי ללא ניצחון היום אז הניצחון על בית"ר לא היה שווה הרבה, מכבי פ"ת משיגה עוד 3 נקודות וממשיכה קדימה. בני יהודה מצד שני מסתבכת יותר אבל אני לא הייתי דואג בעניין של ירידה כי עם קבוצות כמו הרצליה, הכח והפועל פ"ת אין מצב שבני יהודה תירד ליגה אבל ככל שהיא תתעורר יותר מאוחר כך הליגה תיגמר עבורה מהר יותר והכישלון יהיה גדול יותר.

בית"ר עושה את שלה עם ניצחון שהחזיר את הגישה החיובית למועדון, בית"ר החטיאה יותר מדי גם פינטו וגם אפק הגיעו למצבים של מיליון אחוז אבל מה שחשוב זה שבית"ר ניצחה. בית"ר שומרת על המקום הראשון עוד שבוע.

2. GAMBIT Member

אלי בונקר גוטמן.

3. ReL Member

אני רק עכשיו יכול להבין את אוהדי בית"ר . תמיד צחקנו על זה שהרסתם לקבוצה שלכם אליפות , עכשיו אני מבין איך יכלתם לעשות את זה . המחאה עכשיו נגדו רק תגדל ותגדל אם הוא ימשיך בשיטה שלו , מה שהיה לו בבית"ר יהיה לו בדיוק פה.

4. a.m Member

משחק לא גדול של בית"ר אך המטרה שלהם הושגה, להתאושש מההפסד למכבי פ"ת, השער היה באוויר מהתחלה אך מס' החמצות מנעו זאת, עם פתיחת המחצית השניה, הכניסה של תמוז נוסף מחץ להתקפה של בית"ר, וברגע שבית"ר עברה לשחק עם 3 חלוצים כשבן שושן נכנס, זה השתלם לה, שני שערים בראש, לא משחק גדול אבל בית"ר עשתה את שלה, שמרה על עוד מחזור בפסגה...

לגבי נתניה, משחק חלש מאוד, הגנתי למדי, גוטמני למדי, לא מתאים לנתניה, עטר חייב לחזור לנתניה

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/06
  5. נדב מיכאלי Member

זה היה מתכון בטוח לכישלון.
    מאמן בונקריסט לקבוצה שאוהבת התקפה זה אסון עובדה שגם בבית"ר הוא נזרק הביתה בבושת פנים.
    לגבי המשחק מחר :
    מכבי תל אביב יכולה לתפוס את מכבי חיפה אולי טיפה עייפה אבל גם אם מכבי תנצח מחר אני עדיין לא חושב שהם מסוגלים לרוץ לאליפות,הם במומנטום חיובי אבל אם עושים השוואות בין שחקני מכבי תל אביב לשחקני בית"ר /חיפה/ הפועל לשחקני מכבי כמעט ואין סיכוי.
    רק נימני זה מה שמחזיק את מכבי איכשהו.
    יהיה משחק מעניין מחר אני מקווה שהמשחק יסתיים בתוצאת תיקו.

6. הרצליה Member

דקת הדומייה היום הייתה מאוד מאוד עצובה ומרגשת.

למשחק, להוציא את המשחק מול מכבי פתח תקווה במחזור ה-2 (3-0) זה היה המשחק הגרוע ביותר שלנו העונה.
    אין שום שום שום קישור בקבוצה הזאת, כמה אפשר להתסמך על ראדי, ולאכול חרא מכפיר אדרי(מישהו פה ראה את ההחמצה שלו? אלוהים אדירים!)
    אריאטה נדבק בבינוניית של כולם כאשר ה"מנייה הבטוחה", הבאנקר הגדול של הקבוצה פשוט לקח מהקבוצה 4-5 נקודות, מי סופר כבר, למי שלא הבין זה השוער המצויין שלנו.

השער של פטי(יופי של נגיחה) הפריח תקוות שווא, אחריו השחקנים נלחמו ורצו אבל הם פשוט לא מספיק טובים.

הצד החיובי הוא שכל קבוצת התחתית הפסידו ולא ברחו לנו יותר מדי, וכמו שציינתי אחרי המשחק מול מכבי ת"א לא מורגש שום שינוי בעמדת המאמן, ואם קיים איזשהו שינוי כזה אז הוא דווקא לרעה.

לגבי כפר-סבא, לפי ההתרשמות שלי קבוצה מאוד מאוד בינונית שאם טיפה מזל גם הייתה מאבדת 2 נקודות בגלל אדישות ושאננות.

שבוע הבא נתניה, בדרך כלל לא משנה באיזה תקופה שתי הקבוצות נמצאות,קשה להם מאוד אצלנו בבית.

יהיה טוב?

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי נתניה , תתחילו להתרגל למאמן הבונקריסט הזה .
    כדורגל יפה וטוב לא תראו ממנו , מאמן שמשחק עם חלוצים אבל מתפקד אותם כקשרים זה מאמן פחדן ועלוב שצריך לעזוב אותנו כבר שיחזור לקפריסין שם מרוצים מהכדורגל האנטי הזה.

8. ReL Member

אוהדי הרצליה מה יש לכם לחשוש , מתי בפעם האחרונה ניצחנו בהרצליה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/06
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וזה נקרא פתיחת עין או הנמכת ציפיות... הכי טוב להתכונן לגרוע מכל.

10. ReL Member

חחחח אין עליי בפתיחת עין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

לא אבל זה באמת נכון המגרש בהרצליה הוא הנאחס הכי גדול שלנו

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב- מכבי חיפה

ראשון, 20:50
    שופט: אלון יפת (איתן תבריזי)

איזה משחק מצפה לנו מחר.... היסטוריית המשחקים בין הקבוצות השאירו הרבה זכרונות נעימים והלוואי שמחר נראה עוד פרק מרתק במפגשים ביניהן.
    בקשר לשופט, אלון יפת הוא השופט המרכזי ששובץ למשחק הזה אבל היה לו משחק בהולנד יום חמישי או משהו כזה והתעכב בנסיעה חזרה לארץ אז נראה לי שאיתן תבריזי יחליף אותו, אני לא סגור על זה אבל זה גם לא ממש קריטי.

http://images.one.co.il/images/video/segment377x285/25_11_2006_08_3238.Xxx
    חרזי, רוצה לעשות עוד ערב שמח בבלומפילד

טוב, כדורגל!!! מכבי ת"א מגיעה למשחק הזה בתקופה חלומית מבחינתה אחרי 4 ניצחונות רצופים, 4 נצחונות שהעלו את המצב הרוח לעננים, את הביטחון לשמיים והכל פתאום נראה ורוד בקרית שלום. לוני הרציקוביץ', בן אדם שהצהרות זה הדבר החלש אצלו פתאום אומר שאליפות זו מטרה... המשיח הגיע לבלומפילד. מכבי ת"א יודעת שהדרך עוד ארוכה, ואת האמת פרט לתוצאות הדרך עד עכשיו לא נראית בשמיים במיוחד אם נסתכל על 2 המשחקים האחרונים נגד הכח ר"ג ומכבי הרצליה שמכבי ת"א פשוט לא הייתה טובה, אבל הכי חשוב שהיא ידעה לנצח את המשחקים האלה ואנחנו גם יודעים שבמכבי יודעים לשחק כדורגל כמו למשל בתצוגה הנפלאה נגד הפועל ת"א בדרבי. במכבי חיפה הדברים בליגה נראית קצת פחות טובים ולמרות הניצחון האחרון על הפועל פ"ת בחיפה יודעים שעל מנת לעשות דברים יותר טובים בליגה היכולת צריכה לעבור שיפור הרבה יותר דרסטי. מכבי חיפה מגיעה במצב רוח בזכות אירופה כמובן, שם חיפה נראית הרבה יותר. ביום חמישי חיפה עשתה צעד גדול מאוד לעבר ההעפלה לשלב הבא בגביע אופ"א אחרי ניצחון 1-0 על פרטיזן בלגרד. הניצחון הכניס את כל המערכת למצב רוח טוב ואפילו ראינו את יענק'לה שחר מחליף דחקות לעיני כל ומחייך חיוכים מאוזן לאוזן.

במכבי ת"א עדיין סוערים הרוחות אחרי הבלאגן הגדול שהיה הערב עם המשטרה, האוהדים שהגיעו לאימון האשימו את המועדון שהיה אחראי להזמנת המשטרה אבל במועדון מיהרו להכחיש את הדברים. בקשר לכדורגל, לוני הרציקוביץ' הבטיח לאלי כהן שאם עד לפתיחת חלון ההעברות מכבי תהיה במצב לאליפות אז הוא יפתח את הכיס מאוד... ויעניק לאלי כהן כל חיזוק שירצה. בקשר להרכב, משה ביטון, עומר פרץ ומרדיקוביץ' צפויים להרכיב את שלישיית ההתקפה בהרכב הרגיל של מכבי כאשר אבי יחיאל חוזר להרכב מהשעייה מה שאומר שליאור ז'אן שפתח כבלם מול הרצליה חוזר לקישור האחורי לצידו של מישאלוף, כמובן שמכל הסיפור הזה יוצא שג'ובאני רוסו חוזר לספסל. עשוי להיות גם תסריט שרוסו יועדף בהרכב על פני משה ביטון אבל קטנים הסיכויים לכך. לירן ותמיר כהן שוב פעם ימצאו את עצמם מחוץ לסגל, אני לא יודע מה יהיה הסוף עם השניים האלה אבל זה הולך לכיוון של בזבזוז פוטנציאל אדיר לפחות מהכיוון של לירן כהן וחבל לי על כך, אלי כהן יכול וצריך להשתמש בלירן כהן אני משוכנע שלבחור יש הרבה מה לתרום למכבי.

http://images.one.co.il/images/d/gg106739.Xxx
    רוסו, יחכה לצ'אנס שלו כנראה מהספסל

במכבי חיפה רוצים רק להמשיך את המומנטום מאירופה לליגה, רוצים לראות פירות גם בליגה. לחיפה אין נחת בליגה מהמחזור הראשון וניצחון מחר יסדר לראשונה העונה קצת שקט ואפשרות לאופטימיות אמיתית. אין שום ספק בקשר ליכולת של חיפה להתמודד על האליפת אבל השאלה היא מתי זה יבוא לידי ביטוי ונראה את חיפה מנצחת משחקים כמו שהיא עשתה בצורה מושלמת 3 שנים, מותר ליפול מדי פעם ולא לשחק טוב אבל זה קורה לחיפה כבר 8 משחקים רצוף והגיע הזמן לשינוי ולמפנה. חאבייר דירסאו ככל הנראה יהיה בסגל אבל עדיין לא ידוע אם יוכל לפתוח בהרכב, החלטה בנושא תתקבל כמה שעות לפני המשחק אני מניח. אם דירסאו לא ישחק אז לוי יפתח עם אותו הרכב שפתח נגד פרטיזן עם בוקולי בקישור האחורי ורפאלוב באגף, אם דירסאו כן יוכל לפתוח אז רוני לוי יחזור להרכב המקורי שלו ורפאלוב יחזור לספסל. בוקולי הוא פשוט נכס, רוני לוי צריך להגיד תודה שיש לו כזה שחקן בסגל שלא מתלונן, ממושמע, נותן את הנשמה בכל משחק, פשוט אין דברים כאלה יותר. גם במכבי יודעים שבוקולי הוא המפתח לכל הצרות וההכנות אליו בהתאם.

אם כן, הכל מוכן לקראת המשחק, אני יודע שאני כבר מצפה ל- 20:50 אני מתאר לעצמי עד כמה האוהדים של הקבוצות מחכים הם למשחק, אני מקווה שההר לא יולי ד עכבר ונראה משחק כדורגל כראוי למעמד שכזה, אווירה טובה בטוח תהיה לנו וזה כבר יהיה מחייב עבור השחקנים לתת תצוגה טובה.

שיהיו לנו הרבה :aaa7:
    בהצלחה ל-2 הקבוצות.

הרכבים משוערים:
    מכבי ת"א: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', אבי יחיאל, אורי שטרית, משה מישאלוף, ליאור ג'אן, אבי נימני, עומר פרץ, משה ביטון ומילאן מרדיקוביץ'
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, דקל קינן, רפאל אולארה, אדום קייסי, גוסטברו בוקולי, אנדרסון, ליאור רפאלוב (חאבייר דירסאו), אלן מסודי, יניב קטן ורוברקטו קולאוטי

12. Noffar Member

אל תדאג..
    ניצחנו העונה באורווה,ננצח [בעזרת השם!!!] גם שם.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דודי אני עדיין עומד על שלי גם נפסיד את המשחק היום.
    זה מה שנקרא לראות את הדברים מנ'ק מבט ריאלסטית. לטעמי עדיין הכל תלוי בירוקים מהכרמל אבל זה לא אומר שזה דווקא חיובי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. ReL Member

אם מכבי ת"א מנצחת היום זה פשוט חובה לבדוק את הבשרים בפאפאגאיו , אולי שמים שם חומרים ממריצים או משהו

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לירן, זה לא אישי נגדך. פשוט ההודעה שלך היא פשוט הדוגמא הקלאסית לזילזול ביריבה.

ניצחון שלנו היום לא יהיה שום סנסציה ברמה עולמית.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/06