מחזור 10 בליגת העל: תיקו בבלומפילד, בית"ר חוגגת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/11/06.

1. -=Messi=- Member

בקשר למשחק היום:
    אני חושב שהקהל יעזור מאוד למכבי היום, 15 אלף צהובים מעודדים בכל דקה במשחק בהחלט יקשו על חיפה.
    יהיה היום משחק שקול, שיהיה קצת לכיוון של חיפה. חיפה לא יהיו עייפים, זה בכלל לא תירוץ בשבילם. במקום לטחון ת'תחת על העייפות שיתחילו להוכיח שהם באמת קבוצה על רמה. באיטליה - יש קבוצה שמתלוננת על העייפות? אינטר חזרה אחרי משחק על החיים באלופות ומשחקת היום על ראש הטבלה...
    ה"עייפות" לא תשפיע על חיפה היום, אנחנו בטוח לא נראה את חיפה ששיחקה מול בית"ר, חיפה היום באה במטרה לנצח. הפסד של חיפה והיא יכולה רק לחלום על האליפות...

היום אני עם מכבי!

2. Igi Member

15 אלף צהובים? תהיה בטוח שחיפה ימלאו עד 0 מקום את יציעים 4-5, כך ששני מחנות האוהדים יספקו אווירה מחשמלת.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צודק במאה אחוז.
    תשמע אם מסתכלים על העונה של חיפה עד כה זה לא חוכמה להגיד שת"א יכולה לנצח מהסיבה הפשוטה חיפה של הליגה רחוקה שנות אור מלמצות את הפוטנצייאל שלה. אני התכוונתי בתיאוריה שלי שהירוקים סוף סוף יראו מה שגרם לנו לכ"כ הרבה אושר באירופה.

4. מ.ח.א Member

אני דווקא חושב שהעייפות כן תשפיע על מכבי חיפה
    קודם כל ההתאחדות המפגרת שמה לנו משחק 3 ימים אחרי משחק אירופאי
    ועוד פעם שמו את הפועל ביום שני
    ככה שבקושי היה לנו זמן לנוח
    בקשר לאינטר המשחק שלהם היה ביום רביעי (אם אני לא טועה , אני לא זוכר כל כך טוב) והמשחק של חיפה היה ביום חמישי
    ומה לעשות שהכדורגל הישראלי עוד לא הגיע לרמה של הכדורגל האירופאי ככה שנוכל להפסיק להתלונן
    על עייפות

למזלנו דירסאו חוזר היום מפציעה ובוקולי יוכל לחזור לעמדה הטבעית שלו שהוא כל כך טוב בה
    אז זה פועל לטובתנו

אני מקוה ששלומי ארבייטמן לא יעשה שטויות היום ולא יספוג איזשהו צהוב טיפשי
    היום שלומי צריך להוכיח תעצמו ואני מקוה שהוא יעשה את זה.

יאלה חיפה!

5. Igi Member

דירסאו עדיין פצוע אני חושב ולדעתי הייתה טעות לפתוח איתו. ליאור היה צריך לקבל את התחושה של אווירת משחק נגד מכבי בבלומפילד. חבל. נקווה שאני אקח את דבריי בחזרה לאחר המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Spanish Weapon Member

גועל נפש של מחצית , אנטי-כדורגל טוטאלי.
    חיפה עוד לא התעוררה מהעייפות אחרי פרטיזן , מכבי ת"א במקום לנצל את השאננות החיפאית משחקת בחלמאות ובאיטיות.
    נקווה שהמחצית השנייה תראה הרבה הרבה יותר טוב.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית לא מבריקה של כדורגל אבל נחישות ורצון יש וזה הופך את המשחק הזה ללא רע. כמובן כל הדברים החיוביים באים מכיוון מכבי ת"א.

חיפה פשוט חושך, בוקולי פשוט מושתק על ידי אורי שטרית וג'ובאני רוסו לסירוגין, מדהים איך ג'ובאני רוסו עוצר תמיד מחדש את בוקוליואת קטן שהם באים לאגף ימין. מחצית מצויינת של רוסו אולי לא מבחינה התקפית אבל השחקן הזה רץ ללא הפסקה, נלחם, עושה הגנה בצורה מושלמת באמת הפתעה טובה ג'ובאני רוסו. אבל לדעתי התרומה שלו חייבת להיות גם בהתקפה כי למרדיקוביץ' ולפרץ יהיה קשה לבד לכבוש שער. עומר פרץ לא מורגש יותר מדי וחבל שכך כי הפעולות שהוא כן עושה מאוד מסוכנות.

חיפה חלשה באופן מגעיל, העייפות זה לא תירוץ (בדיוק כמו ששלמה שרף אמר וצדק) כי עייפות לא יכולה להיות מהדקה הראשונה. חיפה לא מסוגלת לפתח שום דבר מסוכן חוץ מבעיטות נייח וחבל... חיפה חייבת להשתפר.

8. Nevermore Member

חיפה כלכך אנמית, אפילו לא מהלך ראוי אחד.

וכל הקטע של האבוקות בהתחלה זה פשוט ביזיון, עושים בדיקות קפדניות בכאילו.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתכם אבל כבר 45 דקות יש לי רעשים באוזן..
    זה נשמע משהו כמו רפאלוב....רפאלובבבבבבב מעניין מתי הרעשים האלה יגיעו לרוני לוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. משוגע בירוק Member

נראים חרא, אני לא מבין את המאמן הזה כנראה הוא סכיזופרני או משהו... מסודי, דירסאו וארבייטמן זוועה... בוקולי וקטן מבולבלים לגמרי, דירסאו ואנדרסון משוחקים על אותה משבצת (כשהמשמעות כאן היא תרתי משמע ולא רק עמדה במגרש....)..

בקיצור: אם לא יהיו חילופים פנימיים על המגרש ורענון מהספסל אנחנו מפסידים היום...

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/06
  11. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. ReL Member

יש יש יש , זה היה ידוע שזה הולך לקרות , איך שראיתי את תבריזי שורק ידעתי את זה .

אלן מסודי ישוחרר מחיפה !!!

איזה עבירה מטומטמת הוא עשה על נימני זה היה פשוט גול בטוח

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/11/06
  13. Apu Member

הופה פנדל,
    אבל למה רק ממצבים נייחים?

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני שונא את אבי יחיאל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    איך לעזאזל הוא מרשה לעצמו לגעת ביד ברחבה כשמכבי ביתרון כל כך שביר, איך?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

15. בית"רי מלידה Member

בואו נתערב שיהיו במשחק הזה גם אדומים?

תבריזי הזה שופט מגעיל, למרות שהפנדל היה מוצדק.