מחזור 10 בליגת העל: 0:0 בין הפועל ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/11/10.

1. Don Joan Roman Member

משחק נאה, נחמד של בית"ר, יכלנו לנצח אבל זה לא חדש שהשחקנים שלנו נבהלים כשהם מגיעים לשער, נקודה טובה למוראל לא יותר מזה, שהשחקנים החארות האלו ירוצו גם מול רמת גן בשבת ובמשחקים הנותרים ולא רק נגד הגדולות ובית"ר תעלה למעלה.

המצטיין הוא כמובן אלי דסה שנתן משחק גדול והוא רק בן 18.

ועוד משהו בקטנה: עבד אלעוברה בפעם הבאה שאתה מרים דגל לנבדל תסתכל טוב טוב, חרא של קוון, ארבע פעמים תפס אותנו "בנבדלים" שלא היו ולא משנה שאת כולם אניימה היה לוקח כי הוא פנתר, אבל תסתכל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/11/10
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx הפועל פתח תקווה - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

יום שני 20:00 באיצטדיון הלאומי ברמת גן.

אין ספק שהמפגש של מחר מפגיש 2 מהקבוצות היותר גרועות בליגה שיתחרו מי פחות גרועה,פתח תקווה מצידה מגיעה במצב יותר טוב או ליתר דיוק במצב פחות גרוע במקום ה-14, כשיש לה 4 נקודות מעל הקו האדום והיא 2 מקומות מעליו(שאגב יריבתה סכנין נמצאת שם) פתח תקווה מגיעה למשחק דווקא בתקופה יחסית טובה (או שוב..בתקופה פחות גרועה) עם ניצחון 2-0 מצויין על בית"ר ירושלים החלשה בטדי ואחרי הפסד 1-0 זעיר למכבי חיפה ותיקו בחוץ מול הפועל באר שבע.
    2 שינויים אמורים להיות בהרכב שניצח את בית"ר,האחד - הופעת בכורה של המגן השמאלי הותיק יגאל אנטבי שהגיע לקבוצה והשינוי השני,גם הוא באגף שמאל הוא הכללתו בהרכב של ניסן אלקלעי במקומו של גיא דיין.
    בחוד ימשיך לפתוח מלך שערי הליגה ובעצם השחקן היחיד שכבש שערים העונה בקבוצה דודו ביטון ( כן כן..למי שקרא את זה דודו ביטון היחיד שכבש שערים,יש לו 8 ולפתח תקווה 9 שערים כשעוד אחד עצמי).
    בפתח תקווה ינסו לנצח לראשונה אי פעם את בני סכנין במשחק שהקבוצה מארחת,לאחר שב 7 המשחקים בין הקבוצות בבית של פתח תקווה,6 משחקים נגמרו בתיקו ואחד בניצחון 3-1 לבני סכנין.

הרכב משוער: שניר דורי, איאד חוטבה, גל כהן, דניאל אדו, יגאל אנטבי, ג'ונתן אסוס, ניסן אלקלעי (גיא דיין), ישראל זגורי, גיא צרפתי, ג'וניור ויסה ודודו ביטון.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/548751-18.Xxx
    חוזר לשחק,אנטבי.

אתמול הפועל רמת גן הוכיחה לכל הליגה כמה היא גרועה,אבל אין ספק שבני סכנין תשתדל ומשתדלת העונה לתת לה "פייט" רציני בעניין - הקבוצה שלא ניצחה עוד העונה,כבשה רק 4 שערים ב-9 משחקים(כמובן עם ההתקפה האחרונה בליגה) ,ספגה 17 שערים(לפני אחרונה) ומגיעה לאחר 2 הפסדים רצופים.
    סכנין יכולה להתנחם בסטטיסטיקה שרשומה בפסקה האחרונה של הסיקור על הפועל פתח תקווה,פתח תקווה מעולם לא אירחה את סכנין ויצאה עם 3 הנקודות,מצד שני סכנין מעולם לא נראתה כל כך גרוע.
    בגלל כל הדברים שצויינו פה דראפיץ' החליט לעשות מהפכה בהרכב וזה יראה ככה:מהראן אבו ריא,חאלד חאליילה,נסטיה צ'ך ואחמד קסום לא יפתחו בהרכב ובמקומם ישחקו באסם גנאים,עלא אבו סלאח,לירן כהן וכריסטיאן דנלצ'ה שאולי ינצל את העובדה שפתח תקווה סופגת כל משחק בבית ואולי הוא יצליח להכניס שער בכורה בסכנין.

הרכב משוער: מאיר כהן, לואב כיאל, פטי יא יא, טל חן, באסם גנאים, דראין מאטיץ', עלא אבו סלאח, חאמד גנאים, יניב לוזון, לירן כהן וכרסטיאן דנלצ'ה.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/512359-18.Xxx
    ינצח סוף סוף?גנאים.

* הסיקור נכתב על ידי rainman.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גילי ורמוט היה חלש מאוד, עוד אחד מהימים שהוא כאילו עולה למגרש שבע, אלי דסה שחקן טוב, היה אתמול מצויין, אבל אם ורמוט ביום חיובי לאף אחד אין תשובה לזה בליגה שלנו, ורמוט אולי חש שהוא כבר באירופה, פחות מעורב במשחק, פחות נוגע בכדור, פחות מנסה לעשות מהלכים שעושים את ההבדל, מילא וורמוט היה מנסה לעשות מהלכים ולא מצליח, זה קורה, אבל הוא פשוט פחות מנסה.
    תמוז היה רעב מאוד, מאוד התאמץ, אבל בחלק ההתקפי היה נראה כאילו הוא היחיד שבא לעבוד.
    ובן סהר..... שיבוא לבאר שבע, אנחנו ברמה שלו.

4. Raulito Madridista

אין לי בעייה לבקר את ורמוט ועשיתי זאת לא פעם, אבל נכון לאתמול הוא לא הכתובת, פשוט ככה. ורמוט היה היחיד שניסה לעשות משהו, כל שאר חבריו לקבוצה היו מאוד אפאתטים ואדישים, שיבחון למשל שנכנס כמחליף לא הביא שיפור אפילו לא בקצת ובקושי רץ. ורמוט יכול לנצח משחקים לבד אבל זה בתנאי שהשחקנים האחרים לפחות מהווים אופציית מסירה ואז לא כל הקבוצה השנייה מתמקדת בו. לא מסכים איתך גם בנוגע לתמוז - אחרי הבעיטה שלו בסיבוב שנהדפה על-ידי הרוש הוא פשוט הרים ידיים. אגב, כל פעם שהוא עובר שחקן זה בפוקס. שישחק בתוך הרחבה, אני לא אוהב את זה שהוא ובן-סהר באים לאגף. בן-סהר כרגע אפילו בבאר-שבע אין לו מקום בהרכב. סליחה, בן-שהר.

אני מקווה לניצחון של הפועל פ"ת היום על סכנין, זו קבוצה שחשובה לליגה מבחינת המסורת וכו'. אנטבי חוזר לשחק אחרי חודשים רבים ואני מתרגש בשבילו. מעניין אם הוא באמת בכושר משחק כי ידוע שגם אם שחקן מנסה לשמור על כושר בכוחות עצמו - בלי מסגרת קבוצתית זו משימה קשה. הפועל פ"ת השתפרה תחת יובל נעים אבל היום היא תפגוש בונקר עיקש.

5. eran levy Member

אם כל השחקנים בכל משחק היו ביום חיובי לא היו מנצחים או מפסידים וכל משחק היה מסתיים בתיקו אפס. עדיף שביום נתון חלק יהיו מעולים וחלק פחות טובים. קשה לי להאמין שורמוט משחק כך בגלל שהראש שלו באירופה. פשוט לא הלך לו, וכמו שנכתב מיד אחריך גם ורמוט זקוק לעוד שחקנים סביבו, הוא לא מסי, הוא רק ורמוט.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לו את השחקנים סביבו, מה היה חסר אתמול שכטר? חוץ ממנו היה את סהר, את את תמוז, היה ידין, היה זהבי, ורמוט עם הצוות הזה יכול להסתדר יפה מאוד.

בקשר למשפט הראשון שלך (eran levy), ורמוט הוא הקשר הכי יצירתי בליגה, כך שלא כל השחקנים אם יהיו טובים לא יהיה מה לעשות נגדם... לא כולם ברמה גבוהה מאוד, ווורמוט הוא כזה.

7. Number 8 Member

אתמול הייתי בית"רי ומגיע כל הכבוד לשחקני בית"ר, מסתבר שכל הביקורת נגד הקבוצה והשחקנים וכל הבלאגן סביב המועדון בשבוע האחרון עשו משהו אצל השחקנים כי אתמול הם היו טובים יותר מהפועל, הגיעו למספר הזדמנויות טובות מול אניימה שכרגיל מציל את הפועל וגם לא הייתה רחוקה מלנצח בעוד שהפועל בכלל לא הגיעה למשחק. הרבה אנשים אמרו רביעייה לזכות הפועל בקלות אבל זה ממש לא מה שהיה במשחק, סוף סוף שחקני בית"ר הראו מחוייבות כלפי האוהדים ועל זה מגיע להם כל הכבוד, רק שימשיכו ככה.

אין לי שום דבר נגד בית"ר, אני די מחבב אותה ומקווה שמאתמול היא תצא לדרך חדשה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/10
  8. Don Joan Roman Member

אם הם ימשיכו לרוץ כמו אתמול בתוספת ליותר ריכוז וקבלת החלטות נכונה אני בטוח שאנחנו נתחיל לטפס במעליי הטבלה, הסגל שלנו הוא הרבה יותר טוב מתחתית והצעירים שלנו הם שחקנים לא פחות מוכשרים מאף שחקן מקביל להם בקבוצות אחרות.

9. eran levy Member

ואפילו הקשר הכי יצירתי בליגה לא תמיד מבריק, לפעמים גם לורמוט יש משחקים רעים. השחקנים סביבו היו רעים גם הם, וכשרון זה יפה וחשוב אבל גם עם ורמוט יש שחקני הגנה שיכולים להסתדר. ההערה שלי היתה הרבה יותר כללית ולא התייחסה לשחקן זה או אחר.

10. BeitarEmpire Member

המשחק שלנו אתמול היה מעניין מאוד, עם טקטיקה טובה מאוד.
    ההתקפות התנהלו יפה, ברוכיאן הצליח לחבר מסירות נהדרות ולנהל את המשחק מצוין.
    אין לי מושג למה טל יצא, הוא שיחק מעולה ונלחם על כל כדור, עוד רגע אכל את וורמוט.
    אם ליאור ראובן היה קצת יותר יצירתי, הוא היה יכול להרים את הראש ולראות את בן שושן שהיה פנוי,
    ולהקפיץ מעל אניימה הישר לראש של בן שושן, אבל לא! הוא מנסה להכניע את אניימה מזווית לא קלה,
    עם בעיטה חלשה ונמוכה. לסיכום: היה משחק טוב, הרבה הזדמנויות, הגיע לנו לנצח, נקווה להמשיך ביכולת הזו.

11. Don Joan Roman Member

עידן טל הוחלף כי הוא מתח את השריר, חוץ מזה שאבי עשה עבודה טובה יותר ממנו.