מחזור 10 בליגת העל: 0:0 בין הפועל ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/11/10.

1. קרלס פויול5 Member

המשיח הגיע.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולכם יודעים מה דעתי על ברקוביץ', אבל ההערות שלו לגבי הליגה נכונות מאד. רמת גן פשוט קבוצת ליגה לאומית, אבל אני מקווה שבחיפה עכשיו מבינים שהגיע הזמן להתעורר. דווקא מול קבוצה כל כך עלובה אני רוצה לראות רשת נקייה ובמחצית השנייה עוד מספר שערים.

לצערי אלישע לוי עוד יחשוב שהוא הצליח עם משומר ובנאדו בהרכב...

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה כמו משחק אימון.
    אין הרבה מה לנתח במשחק הזה, כי רמת גן זאת פשוט לא קבוצה, זה אוסף של שחקנים שאין להם שום דבר משותף חוץ מהשם. אני בעד להוציא את דבאשוילי, הוא פשוט חלש להחריד. גם את גאדיר הייתי מוציא, ההחמצה שלו פשוט לא הגיונית.
    אם במשחק הזה אנחנו לא כובשים לפחות רבעייה זה ביזיון, פשוט כך.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שגם אם חיפה רוצה, היא לא יכולה לספוג...

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדן בן בסט משווה ל-1:1 בדקה ה93 נגד הפועל ב"ש בבעיטה חופשית. ברדיו אמרו שהפועל ב"ש היתה טובה בכמה דרגות.

ובמקום הראשון עד הניצחון של הפועל מחר, עירוני קרית שמונה עם 0:3 גדול על נתניה.

אשקלון ממשיכה להידרדר, הפסידה 1:0 למכבי פ"ת

בני יהודה ואשדוד מסיימות ב-0:0

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה יהיה הסוף עם הקבוצה הזתא?!!? כמה לוזריות רבאק! לחטוף דקה 93 מאשדוד ובנס לצאת מזה עם 3 נקודות, ועכשיו זה.

רבאק אומרים שהיינו טובים שזה המשחק הכי טוב שלנו העונה איך איך חוטפים את הגול המעצבן והמרגיז הזה יא אללה.

תמיד קורה לי שאני אומר שאני קונה גם תיקו, ותמיד דרך המשחק מוכיחה לי אחרת, שהיינו חייבים לקחת ועל השטות התורנית הפסדנו 3 נקודות יקרות, הדבקות לצמרת וסוף סוף 2 ניצחונות כמו שצריך!

הקבוצה הזאת בדיוק כמו נבחרת ישראל - לוזריות שלא תיגמר לעולם.

7. AmitHBS Member

כאילו אסור לנו לנצח פעמיים ברצף יא אללה..
    רק שמעתי בעיטה חופשית דקה 90 ידעתי 1-1..יותר צפוי מזה לא יכול להיות.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי וואי איזה בושה להיות אוהד מכבי חיפה היום,חוץ מבנאדו וקטן אין שחקן שלא קיללתי במשחק הזה,פשוט קבוצה מגעילה,לראות איך רפאלוב,בוקולי והגאורגי ה-0 הזה משחקים כבר עדיף לחתוך ורידים..שלא נדבר על גאדיר.

הנה בדיוק אופיר חיים דופק לנו גול,איזה קבוצה של אפסים

9. שגיא Guest

לא יאומן איזה קבוצה חלשה אנחנו. פשוט לא יאומן. משחק של ארבעה חמישה שערים הופך להיות עכשיו לחוץ בדקות האחרונות. פשוט לא יאומן כמה אנמיים.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הגיע הזמן שאלישע יעשה עם עצמו חושבים,לחטוף מקבוצה כמו הפועל רמת גן שער זה ביזיון.

11. alexshw Member

מתי נפסיק לרמות?
    מתי???

אלישע כאילו בכוונה רוצה להיות בלתי נסבל.
    במקום להשתחרר היום, סתם שיחקנו אותו דבר ברוב הדקות.

לא מתרשם.
    פרט לסלליך וזאולאי שצריכים לשחק בהרכב.

בוקולי פשוט משחק עם היריב מתחילת העונה.
    מביך ביותר.

אני באמת איש של פרופורציות.
    מבחינת הכדורגל אנחנו מקום 6 בערך.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי ששום אוהד מכבי חיפה רציני שמח עם הניצחון הזה. רמת גן היתה מוכנה לקבל תבוסה, אבל דקה לסוף דווידוביץ' ושי מיימון מבזבזים זמן...הזלזול הזה נובע גם בגלל שיש לנו מאמן שלבטח מאד ישמח עם הניצחון הזה. יותר מדי משחקים אלישע לוי מסתפק בניצחון מינימלי והקטע הזה חוזר אצל השחקנים. אחרי השער השני כולם התחילו לזלזל ואז ברור שההגנה החלשה שלנו עוד עלולה לספוג שער מקבוצה שכבשה העונה רק 6 שערים. זו באמת בושה, לספוג מקבוצה ברמה של ליגה לאומית.

לי אין הרבה מה להגיד עכשיו. כרגע נראה שהאדומים מת"א בדרך לעוד תואר. אולי צריך לקוות שמתישהו הקבוצה תבין שככה אי אפשר להמשיך. אני מוכן להסתפק מדי פעם בניצחונות מינימלים, אבל לא בצורה הזאת. היום הקבוצה בגלוי זלזלה ואולי חבל שלא איבדנו בגלל זה נקודות.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופס

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל על האיבוד נקודות האלה, אבל אני לא יוצא מגדרי, אומרים ששיחקנו טוב, מצד שני לא שמעתי משהו על ייצור מצבים או ששטפנו את הדשא (אולי אני טועה), שמנו גול בבעיטה חופשית, גם חטפנו, גם לא להפסיד זה משהו, אין מה לעשות, זה הכדורגל, זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה וקלינגר צריך לעבוד על אופי, אם הקבוצה לא יודעת לשמור על שער בדקות לחוצות אז אנחנו בבעיה. אנחנו במקום שמשקף את היכולת שלנו, ויש לנו לאן לשאוף קדימה.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה צריך לצאת מגדרך!! המשחק הכי טוב שלנו העונה, על הנאחסית הזאת ומיל תגיד לספוג דקה 70 יאללה זורם איתך .. אבל למה גביש (מה נהיה מהבחור!??!) עושה פאול מפגר 17 מ' בדקה 93!! איך דברים כאלה קורים?

בנוגע לשאר המחזור:
    - אני רואה בכל מיני פורומים וטוקבקים שצוחקים על מכבי ת"א. עכו קבוצת אמצע+, עשתה צרות להפועל ומכבי תל אביב, תעשה גם למכבי חיפה ולשאר הקבוצות.
    - כרגיל, חיפה עם יכולת רעה, אבל מרמת גן אי אפשר לצפות לכלום. לדעתי אוהדי חיפה לא צריכים להיות שמחים אלא להתעצבן שהם אכלו גול, אבל לא נורא - זה אופיר חיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    - אכזבה גדולה מאוד מבני יהודה ואשדוד, ציפיתי למשחק פתוח עם הרבה שערים!
    - לפי הדיווח ברדיו, נתניה שלטה אחרי הגול המהיר של כהן, אבל כהן עקץ שוב במתפרצת ומשם זה היה של ק"ש בלבד. מגיע להם לחזור ולהביס שוב. נתניה קבוצה לא יציבה בכלל.
    - עוד 3 נקודות ראויות למכבי פתח תקווה, נראה את אשקלון בשבוע הבא, אם ערן לוי מעביר את הנאחס או שהוא תקוע רק בהפועל חיפה.

מחר? משום מה יש לי תחושה שהפועל ת"א תתקשה ואולי אפילו לא תיקח 3 נקודות. אין לי איך להסביר, אבל יש לי תחושה כזאת בבטן. נחכה ונראה.