מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המחזור ה-10 ישוחק לו בסוף השבוע וכמובן הסיפור הגדול יהיה ביום ראשון באולד טראפורד שלשם תגיע ארסנל המוליכה כאשר המארחים ירצו מאוד לנצח גם כדי להשאיר להם סיכוי כלשהו לאליפות וגם כמובן כדי לסיים לתותחנים את רצף המשחקים ללא הפסד. צ'לסי שהפסידה לסיטי תנסה להתאושש בבית על חשונה של בלקבורן המתפוררת ולחכות למעידה מסויימת של ארסנל. בתחתית יהיה לנו משחק מעניין בסלברסט פארק כאשר נועלת הטבלה תארח את ווסט ברומיץ' ועוד קרב תחתית מעניין יהיה בסנט. מארי שם תארח ביום ראשון סאות'המפטון את בירמינגהאם במשחק בין 2 קבוצות מאכזבות שנוכל לראות בשידור ישיר בספורט 5+

משחקי יום שבת
    נוריץ'- אברטון
    אסטון וילה- פולהאם
    צ'לסי- בלקבורן
    קריסטל פאלאס- ווסט ברומיץ'
    טוטנהאם- בולטון
    ליברפול- צ'רלטון

משחקי יום ראשון
    סאות'המפטון- בירמינגהאם
    מידלסבורו- פורטסמות'
    ניוקאסל- מנצ'סטר סיטי
    מנצ'סטר יונייטד- ארסנל

מחזור מהנה לכולם

2. Hammers Fan Member

אני באופן מסורתי פרו-ארסנל במאבקים בין השתיים הללו, אבל תותחנים- הגיע הזמן שתפסידו, הגיעו מים עד נפש.

אסור להווצר מצב של מופע של פרש בודד בצמרת, שנה שנייה ברציפות. כמה שכואב לומר את זה, פרגוסון- העם איתך (http://www.kumb.com/forum/images/smiles/icon_vomit.Xxx).

3. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    לירן, השערות שלי כבר מלבינות (ז"א, מעל הבלונד) רק מלהתחיל להתכונן למשחק הזה (ולא אני זאת שעולה לשחק).

חמם את הגרון,אנחנו הולכים לשיר הרבה:
    Jingle bells
    Jingle bells
    Jingle all the way
    Rooneys latest slut
    Turned 89 today
    (כל הזכויות לשיר שמורות לGooner).

4. ג'רמיין דפו Member

כולנו שרופים יונייטד ביום ראשון. בכל מקרה אם גם שם הצרפתים לא יפסידו אז כולם יודעים מתי זה יקרה,13 בנובמבר וייט הארט ליין.

5. KirkH Member

ביום הבאסטיליה?

6. ג'רמיין דפו Member

גדול קירק...חד כמו תמיד ! הבטחה שלי בוייט הארט ליין אנחנו הולכים להדביק כמה צרפתים לתוך השלטים במגרש. אחרי הרבה שנים של מפלות מול הגדולות יש לי הרגשה שגם אם ניתן עונה בינונית יהיו כמה תוצאות שנתגאה בהן. אמנם הפסדנו ליונייטד אבל מול ליברפול ןצלסי הוצאנו נקודות ומול ארסנל יש הרגשה שמשהו עומד להגיע,אני יודע שאני לוקח סיכון גדול כי יש כאן הרבה אוהדי ארסנל(כמה לא אמיתיים וכמה עדיין לא החליטו...)ויכול להיות שיהיה מצב שאני אכנס למקלטים לשבוע אבל אני מוכן לקחת את הסיכון ולהצהיר קבל עם ועדה(לא סתם עדה כוסית ברמה)שאני אקרקר פה בגאון ואפילו אלבש את הכרבולת שמצאתי בגן של הילדה והשאלתי לצמיתות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. robson Member

הרצף ייפסק ביום ראשון.
    מעבר לזה אין לי מה לומר על המשחק הזה.
    חוץ מזה משחקי שאר המחזור בהחלט טומנים כמה משחקים מרתקים לפחות על הנייר...
    קודם כל אני מאמין שהקנריות יזכו סוף סוף בניצחון הראשון שלהם. כמו כן אני לא צופן בעיות מיוחדות לא לצ'לסי
    ולא לסקאוזרס במשחקי הבית שלהן. לפי דעתי התרנגולים יחזרו לכבוש וינצחו את בולטון בצורה משכנעת.
    בשאר המשחקים אני צופה תיקו בין סוטון לבירמינגהאם ובין בורו לפומפי, וניצחון של ניוקאסל על השיטי.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובי, אתה יודע מה המשמעות של "תרנגול" ברוסית, נכון?

9. ScottishGunner Member

לא יודע מה יהיה, אבל רייס יבקיע ולא נפסיד גם ת'משחק הזה.

מצטער, יותר מהמשפט העלוב הזה (כמו תחושות הבטן של רובי) אני לא הולך להגיד עד אחרי המשחק. אני חושב על הבדלי הכוחות, ואז על רוני, ואז אני שותק. באמת לא נעים להודות בזה. אבל אולי אם קולו ישחק חזק יהיה טוב.

אם הנבואה המדהימה של רובי תתגשם, אז כבר אני חותם על הפסד יום ראשון, שחס וחלילה השיא לא יישבר בל**ן.

10. eastlands Member

אים הנרי כובש ברפש ביום א ,אני מתרגל שבוע שלם את חגיגת הכיבוש החדש שלו מיוון בחצר של סטרטפוד עד שהוא (סטרטפורד )מיסתער לכיווני ואז אני חוזר לחגיגת הכיבוש הרגילה שלי (שירר ,יד אחת).
    באמת שאני מיצטער בפני כל הניטרלים שהם בעד עיניין בליגה ,אבל על אפשרות של חגיגה ברפש אני לא מוותר גם עם את האליפות תוכרע כבר בדצמבר, אז בבקשה מימך הנרי מתוק שלי , שער ועם הקדשה הפעם לפרגי החמוד

11. ליהי Member

בני,אנשים כמוך צריך מינימום למסגר
    אתה גדול
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נוריץ'- אברטון

נוריץ' תנסה בבעיטת הפתיחה של המחזור להשיג סוף סוף ניצחון ראשון בליגה מול אברטון שפתחה את העונה בצורה פנטסטית ולמעשה ניצחון יעלה אותה זמנית למקום השני. זה מוזר אבל הקבוצה היחידה בליגה אחרי 9 מחזורים לא נמצאת מתחת לקו האדום. הקנריות ללא ניצחון למרות כמה משחקים לא רעים אבל וורת'ינגטון צריך להתחיל לדאוג אם הרצף הזה ימשיך. שימו לב, לנוריץ' 3 הפסדים בסך הכל לארסנל, מנצ'סטר יונייטד וליברפול. בשאר המשחקים היא סיימה בתיקו עם משחקים טובים מצידם ואברטון תצטרך להיות במיטבה כדי לחזור מנוריץ' עם מלוא 3 הנקודות. לנוריץ' יש זיכרונות טובים מנוריץ' למרות שבכלליות ההיסטוריה לא ממש לזכותה שם, ב- 1987 ניצחון 1-0 הביא לה בנוריץ' את האליפות... אברטון כבר לא מה שהייתה אז אבל הניצחון 1-0 בסוף השבוע האחרון על סאות'המפטון מסמל את הקבוצה הזאת שמצליחה לנצח ולמעשה אין לה עדיין הפסד חוץ העונה מה שמביא אותה למשחק עם מלו הביטחון העצמי. הקבוצות נפגשו גם בעונה שעברה וזה היה בגודיסון פארק בגביע האנגלי שם ניצחה אברטון 3-1.
    המשחק הזה מאוד מענין, יש לו השלכות גם לצמרת וגם לתחתית. אם אברטון באמת חושבת על להישאר בצמרת כל העונה היא חייבת לחזור ממשחק כזה עם 3 נקודות בכיס ולהמשיך בריצה שלה, נוריץ' קבוצה טובה אבל זה מבחן לאברטון, בואו נראה אם היא תצליח לדלג מעל למשוכה הזאת. שוב, נוריץ' למרות היותה ללא ניצחון נראית לא רע ועובדה שהיא הפסידה רק לגדולות, אבל ככה היא לא תצליח לשרוד הרבה זמן ועל מנת לצבור גם ביטחון היא חייבת להתחיל ולנצח. בנוריץ' נראה שוורת'ינגטון לא יבצע שינויים לפרט לכך שדוהרטי שצפוי להחלים מהפציעה שלו יחזור להרכב על חשבונו של תומאס הלבג. באברטון לא צפויים שינויים מה שאומר שיובו עדיין על הספסל וקווין קמפבל ישוב לספסל (מהיציע..)על חשבונו של מקפאדן שלא יהיה בסגל בגלל פציעה
    הרכבים משוערים:
    נוריץ': גרין, אדוארטי, דרורי, צ'רלטון, פלמינג, הולט, פראנסיס, בנטלי, ג'ונסון, האקרבי ומקאנזי
    אברטון: מרטין, היברט, פיסטונה, סטאבס, ווייר, קארסליי, גראבסן, קילבאנה, קהאיל, אוסמן ובנט

ניוקאסל- מנצ'סטר סיטי

קווין קיגן חוזר לסנט. ג'יימס פארק ביום ראשון עם מנצ'סטר סיטי בתקווה להמשיך את מה שהקבוצה התחילה שבוע שעבר נגד צ'לסי. הסיטי התחילו את העונה לא טוב והיו לא מעט שמועות סביב ראשו של קווין קיגן אבל תוצאות טובות נתנו לו שקט והסיטי כבר במקום ה-11 במגמת עלייה. ניוקאסל ניצחה ביום היום (חמישי) את פאניונוס 1-0 מה שאומר שסונס ממשיך עדיין ללא הפסד. הפרשה שהייתה עם בלאמי נראה כבר שחוסלה כאשר הוולשי שיחק וצפוי לפתוח גם ביום ראשון. ניוקאסל עם 3 ניצחונות רצופים בסנט. ג'יימס פארק ומתוך 151 מפגשים בין הקבוצות ניצחה ניוקאסל 68 מול 48 של הסיטי.
    משחק מעניין צפוי להיות, 2 נקודות מפרידות בין 2 הקבוצות שצמאות לצמרת. במיוחד ניוקאסל שרוצה להיתקרב ל-2 הגדולות כמה שיותר בשביל לסמן לפחות את המקום השלישי כיעד וזה בהחלט בהישג יד עבור המגפייז שנמצאים בתקופה טובה מאז הגעתו של סונס. גם הסיטי כמובן בתקופה טובה ואם זה ימשך ככה הדיבורים על מקום באירופה כבר יהיו מעבר לסתם דיבורים. כמובן שמעל כולם עומד אנלקה עם 6 שערים שמזכיר קצת את אנלקה מתקופת ארסנל, לאנלקה יש רקורד טוב מול ניוקאסל כאשר בימי ארסנל הספיק לכבוש מולם 5 שערים כולל בגמר גביע. קלייברט ואמואבי פצועים בניוקאסל מה שאומר ששירר ובלאמי ימשיכו בחוד, בהגנה חוזר לסגל בראמבל ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ) שאולי אולי גם יפתח וגם קיירון דייר חוזר לסגל מפציעה. אצל הסיטי יחזור לסגל טרבור סינקלייר אחרי היעדרות של חודש אבל קיגן יאלץ להסתדר בלי ריינה, סון ג'יהאי וג'וי בארטון.
    הרכבים משוערים:
    ניוקאסל: גיבן, קר, אובריאן, אליוט, ברנארד, מילנר, ג'נאס, בוייר, רוברט, בלאמי ושירר
    מנצ'סטר סיטי: ג'יימס, מילס, דיסטין, דאן, תאצ'ר, רייט-פיליפס, בוסבלט, סיביירסקי, מקמנמאן, מאקן ואנלקה

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיא האחרון של ארסנל(שיא הכיבושים במשחקים רצופים) נשבר בזמנו כשניצחנו אותם 2-0 באולד טראפורד.
    ביום ראשון אנחנו הולכים לשבור שיא של ארסנל בשנית.

אל תשכחו, ארסנל שנה שעברה לא ניצחה אותנו בשום מסגרת, וזה גם לא יקרה השנה.

14. KirkH Member

אתה מודע לעובדה שארסנל לא ממש צריכה לנצח את יונייטד כדי לשמור על השיא שלה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני בטוח שאין אוהד אחד של ארסנל שלא מתפלל כל לילה לעוד עונה בלי ניצחונות על יונייטד שתסתיים עם עוד אליפות בהפרש עצום מהיריבות.

15. the gunner_14 Member

זה כבר קרה השנה במגן הקהילה...