מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מאוד נגד החגיגה הכל כך שחצנית הזו שלו מול פנאתינייקוס. אז נכון אתה לא מתלהב, זה עניין שבנורמה אבל בכל זאת אפשר לחייך, לעשות משהו. זו שחצנות ויוהרה, אותי באופן אישי זה הגעיל.

2. ScottishGunner Member

איזה מן דבר זה להכריח בנאדם לחייך. במקום לחייך הוא עומד גאה בפרצוף גאה, זה גם כן סוג של שמחה והכרה לזכות שנפלה בחלקו להבקיע לזכות הקבוצה.

לא שחצנות.

3. ג'רמיין דפו Member

תעזבו אתכם זו חגיגה מדליקה אותה הוא למד ממורו ורבו איאן רייט. ראיתי שני משחקים של איאן רייט בימיו הגדולים והבן אדם היה שחקן ופרפורמר מדהים!(ללמדכם שאפשר לשנוא את היריבה אבל אני יודע לפרגן שצריך). יש לו הרבה סוגים של שמחות ואגב חלק מהיכולת של הנרי נובעת מהשחצנות שלו אבל זה כבר עניין פסיכולוגי שאני יכול לדבר עליו רק עם לחמן.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, ג'ילברטו פצוע.
    אין סיכוי(לצערי הרב) שהאפס הברזילאי ישחק מולנו.

דרך אגב, הסיכוים של ויירה לפתוח ביום ראשון הם הרבה יותר גדולים מהסיכוים של קין לשחק.
    בכל מקרה, אני מקווה שקין יהיה כשיר, כי תמיד נחמד לראות את השניים האלה מתמודדים אחד מול השני(ונראה כאילו כל שנה הם נפצעים בדיוק לפני המשחק הזה).

וScottishGunne, בבקשה ממך, אל תיתמם, הנרי התגרה בקהל.
    אתה יכול להצדיק את זה, אבל לא לומר דברים מטומטמים כמו:
    " הוא עומד בפרצוף גאה " כשרואים בבירור שהוא מתגרה בקהל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/04
  5. TiN^ Guest

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx הנרי לא התגרה בקהל????

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/04
  6. KirkH Member

אני אומנם לא ראיתי את המשחק הספציפי של ארסנל בצ'מפיונס (משום מה...) אז אני לא יכול להגיב על ה"חגיגה" הזו אבל באופן כללי תיירי הנרי כמו שכבר אמרו כאן לא המציא את העניין הזה ובטח שלא עשה את זה רק לאוהדים ביוון.

תחשבו על זה, אתה שם גול ניצחון בדקה ה-93 של משחק גורלי של הקבוצה שלך או משהו בסיגנון ובמקום ללכת, להרים את החולצה מעל הראש ולרוץ כמו תרנגולת כשכל החברים שלך מנסים לתפוס אותך - אתה פשוט נעמד במקום מול איצטדיון באקסטזה / הלם, ומתנהג כרגיל, כאילו שום דבר יוצא דופן לא קרה הרגע - זו אומנם צורה מאוד שונה דופן לחגוג אבל היא בהחלט לגיטימית. שמעתי כבר הרבה שחקנים מדברים על כזו צורה של ביטוי למרות שמעטים מצליחים לזכור את העניין הזה במעמד הזה... (אם אתם רוצים לערב ביזאר בעניין אז זה אפילו היה החלום של בנאדו לפני איזה הפסד זה או אחד בצ'מפיונס לפני כמה שנים)

בקיצור, ראיתי דברים קצת יותר פרובוקטיביים מצד שחקנים לעבר קהל...

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן שהכי צריך להיזהר ממנו הוא כמובן רוד ואן-ניסטלרוי הצוללן. אסור להתקרב למרחק של פחות ממטר אליו כי אז הוא יקפוץ ויצלול כאילו נורה מכדור תותח, כפי שעשה לפני שני מפגשים בין הקבוצות (ואני גאה בכך שמרטין קיאון העיף לרמאי המתחזה העלוב נפש כמה כאפות).

ובצד המקצועי - מן הסתם השחקן הכי מפחיד ביונייטד הוא ווין רוני הענק. אני בטוח שסול יכול לעצור אותו, אפילו טורה ביום מצוין יכול לעשות את זה - אבל הוא פשוט מפחיד. אם הוא לא היה חותם ביונייטד הייתי הרבה יותר אופטימי למחר. אני לא דואג בקשר לליידי בוי (אשלי קול ישחק באגף שלו, ראינו מה קרה כשהם נפגשו ביורו).

יהיה כל כך מתוק להגיע לרצף של 50 משחקים ללא הפסד דווקא על הראש של יונייטד (ורובי, לא שכחנו אותך, אני מהמר על ארבעה כדורים שתוציאו מהרשת).

8. THE STRETFORD END Member

Dennis Bergkamp
    יש לך משחק חוץ היום בברייטון אז תעזוב יונייטד-ארסנל בשקט ותתרכז באיך עולים ליגה בעזרת דני פיוג.
    אגב השם שבחרת לא מתאים לאוהד לידס אז אולי תחשוב יותר בכיוון של כבשה לבנה?

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, דווקא אין לי משחק חוץ היום בברייטון - יש לי משחק חוץ מחר באולד טראפורד. מקווה שנשתיק אותך אז.

10. THE STRETFORD END Member

אבל משה הביא הוכחות שאתה אוהד לידס!
    מה קרה ירדו ליגה אז נטשת אותם?ילד לא יפה,לאהוד קבוצה זה בטוב וברע ומי שלא מסוגל לעשות את זה שיעבור לדוג דגים בירקון!

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה המשמעות של "לא מצחיק" בעברית?

יאללה, הנה הפריוויו שלי להיום:

טוטנהאם - בולטון, ווייט הארט ליין, 17:00

שבוע לא קל עבר על ז'אק סאנטיני וחניכיו. השבוע התחיל עם הפסד ליגה שני העונה לפורטסמות', ונמשך עם פציעה מעיקה של טימות'י אטובה. מה שבעיקר מדאיג את סאנטיני הוא האגף השמאלי של התרנגולים - אדמן, אטובה וטאריקו פצועים, ונראה שאנתוני גארדנר יפתח שנית בעמדת המגן השמאלי, בה לא הבריק מול הפומפות. גם שון דייויס ימשיך להיעדר משורות הספרס במשחק הזה, בעוד שג'יימי רדנאפ יחזור מהשעייה, וכנראה יפתח בעוד מייקל קאריק יישב על הספסל.
    אצל בולטון העניינים רגועים במיוחד אחרי ניצחון הבית מול קריסטל פאלאס, והעובדה שג'יי ג'יי אוקוצ'ה חוזר לפעילות רק מוסיפה לרוגע המרגיז של הקבוצה מצפון אנגליה. סם אלרדייס ציין השבוע את העובדה שטוטנהאם יחזרו לריבוק סטאדיום מוקדם מהצפוי, עם משחק קריטי בגביע הליגה ביום רביעי.
    משורות בולטון ייעדרו הספרדים איוון קאמפו ופרננדו היירו. טל בן חיים לא צפוי להיכלל בסגל של בולטון.

הרכבים צפויים:

טוטנהאם: רוביסון, פאמארוט, נאייבט, קינג, גארדנר (זיגלר), סיימון דייויס, מנדס, רדנאפ, ג'קסון, קין, דפו.

בולטון: יאסקליינן, האנט, נ'גוטי, ג'אהידי, לאביל, ג'יאנקופולוס, נולאן, ספיד, ריקארדו גארדנר, קווין דייויס, דיוף (פדרסן).

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה הביא הוכחות? איזה בדיוק?

הוא לא מכיר אותי ואני לא אותו. הדרך היחידה שבה אני מכיר את משה היא דרך הפורום ואני מעולם לא אמרתי ואפילו רמזתי שאי פעם אהדתי את לידס, על דברים כאלה אתה מתבסס?

מבחינתי אין דבר כזה לעבור קבוצה, אני גם אוהד בית"ר ירושלים בשנים הכי קשות ומעולם לא נטשתי אותם, אין לי מושג מה הקטע של משה שכל הזמן אומר שאני אהדתי לידס בגלל שפעם אהבתי מאד את השחקן מארק וידוקה והכינוי שלי בפורום היה כך.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אהבת אותו למה שינית את הכינוי שלך? וידוקה לא פרש ברגע שלידס ירדה.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הוא כבש נגד ארסנל וסיים לנו את סיפור האליפות. אי אפשר לתאר את התסכול שהרגשתי באותו רגע. לא שעכשיו אני לא מעריך אותו.

15. cityblues beter dead than red

שימו לב לאברטון-ולחשוב שהקבוצה כמעט ירדה ליגה אשתקד