מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. ArsenalFan Member

אנשים, אמנם לאחרונה אני לא נמצא כאן הרבה לצערי (צבא, כמה בעיות אישיות שלא מעוניין להיכנס אליהן), אבל עדיין אני חושב שיש לי כאן איזשהו Say בכל הקשור לעימותים בפורום בין מחנות אוהדים/גולשים ספציפיים: נכון, זה סופשבוע עם משחק ענק של שתי הקבוצות הכי פופולריות בפורום וזה הולך להיות מאוד לוהט ומעניין, ועקיצות עם הומור זה נחמד, אבל אם אפשר להימנע מכל ההקנטות האישיות הלא נעימות שסתם הורסות לכולנו ולהתרכז בבקשה בכדורגל.

לגבי המשחק מחר- התחושה שלי היא שנפסיד מסיבה אחת פשוטה: יונייטד חייבת אך ורק ניצחון, כל תוצאה אחרת זה מכה שיכולה להשפיע לה על כל המשך העונה בליגה, למרות שלסגור את הסיפור זה מוקדם הרבה יותר מדי. אם אנחנו לא ננצח במשחק הזה, לא רק שלא נתאבל על הפסד שתי הנקודות אלא נצא אפילו עם חיוך קטן מאולד טראפורד. גם הפסד לא יהיה עד כדי דרמטי, ולמרות שלהפסד ראשון אחרי תקופה ארוכה יכולות להיות השפעות פסיכולוגיות משמעותיות אנחנו מסוגלים להתאושש ממנו ולחזור לנצח. אני לא טוען שנלך לשחק על תיקו כמו שפרגוסון הפטפטן טען השבוע (בכלל, כל הברברת במהלך השבוע סביב המשחק הזה כבר עברה את גבול הטעם הטוב שעוד אי פעם היה לקרבות המילוליים בין המנג'רים), אני כן טוען שבמאזן הרצון והמוכנות המנטלית למשחק שעבור יונייטד הוא משחק עונה (ועבורנו לא. עם כל החשיבות של המשחק גם לארסנל, בשלב כזה של העונה זה פשוט לא רציני להחשיב משחק כזה כקריטי), ליונייטד יש יתרון. זה עלול להספיק לה מחר, לצערי. אלא אם כן נתפוס יום, ואם זה יקרה נוכל להוציא משם גם ניצחון. אני לפחות עדיין במחשבות כיצד לנסות ולתמרן לעצמי מחר שחרור מוקדם מהצבא בשביל המשחק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

צ'לסי כבר ב-4:0 על בלקבורן העלובה, וידענו שזה הולך לקרות מתישהו שגם צ'לסי תכבוש רביעיות, מן הסתם היא נזדקקה קודם כל ליריבה בכושר מזעזע כמו הרוברס כדי להתחיל לרוץ היטב גם בליגה. תוצאה מדהימה בסלהרסט פארק- 3:0 לפאלאס על ווסט ברום! מרשים בהחלט, ורק נוריץ' עדיין בלי ניצחון מבין העולות, עם עוד הפסד לאברטון שממשיכה לאגור את הנקודות שלה בצורה מעוררת כבוד. לטוטנהאם אני לא אתייחס עתה מטעמי מנחוס.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/04
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, תנחס - בבקשה. קודם ברק רום ניחס אותי, אולי תביא איזה תיקון?

3. eastlands Member

צ'לסי מיתאוששת על חשבון בלאקבורן המיסכנה,סוף סוף גם כובשת בצרורות ג'ונסון ורובן נותנים תיקוה שצ'לסי עם הקאדר העמוק תלך עד הסוף , טוב ליראות את ג'ונסון בימין לכול חובבי גארי נוויל ואריקסון הסוף לבדיחה ניראה היום יותר בטוח מיתמיד ג'ונסון פשוט ניפלא

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב זה אבוד. טוטנהאם מפסידה היום, זה בטוח.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ונסון משחק, והוא אחת הסיבות לכך ששמנו רביעייה. הוא פשוט מגן מצויין, שעושה גם הגנה וגם התקפה. אני לא מבין עד עכשיו איך פריירה הבדיחה שיחק.

6. NewcastleFan Member

נגמר בליין.איזה משחק עלוב של הספרס.לא שבולטון היתה כלכך טובה. זה יפה מאוד שהפסרס שלטו במשחק אבל מה עם מצבים? שום כלום.רטו זיגלר ב10 דקות ש"אוגרבי" נתן לו הראה איזה שחקן מוכשר הוא.ביכולת הזאת הספרס יהיו עמוק בתחתית.
    ומלה טובה על אברטון.פשוט מדהים מה שמוייס עושה שם.

7. ArsenalFan Member

וטוב שנמנעתי מלדבר על טוטנהאם, כי הסתיים 2:1 לבולטון. אמנם זה לא קשור למחזור הנוכחי ולהפסד לבולטון, אלא לשבוע שעבר ולהפסד לפורטסמות', אבל חייבים להגיד את זה. כשאני באתי ואמרתי אחרי התיקו בצ'לסי שספרס הם בונקריסטים, באו כאן כמה אנשים, לאוו דווקא אוהדי טוטנהאם בפורום, ואמרו- תראה, זה היה נגד צ'לסי, כשהם יגיעו נגד קבוצות חלשות יותר זה ייראה אחרת. ואני אמרתי- אבל זה קרה גם בסנט ג'יימס' פארק, כשהם גנבו ניצחון מקרי אחרי בונקר, וניוקאסל שכבו עליהם כל המשחק. ראיתי מחצית אחת ביום שני נגד פורטסמות', וזה הספיק. קבוצה הגנתית, משמימה ומשעממת שלא ראיתי כמוה כבר הרבה זמן, והכל גם בא לידי ביטוי בסטטיסטיקה. וכבר שמענו את ההמצאות של האוהדים הפאתטיים של טוטנהאם על "Boring Arsenal", אבל אפילו ארסנל של גרהאם בימים עם הכי הרבה חריקות ותקלות, לא נראתה כל כך דלה וחסרת השראה.

Where was your bus today...?

8. eastlands Member

לפני יותר מחודש כשציינתי שצריך לשם לב לאברטון ולהצדיע למוייס , קפצו עליי צמד אהדיי הי,,,,ד המפורסמים בפורום וטענו שהם קבוצה עלובה שמשחקת מכוער , הגדיל בפרשנותו המיקצועית רובסון האליל שטען שזוהי הקבוצה הכי גרועה שהיית לאברטון מאז ימיי האליפות ב80 , הוא רק שכח כיצד אברטון סיימה את עונת אשתקד (מקום 17 ותבוסה 5-0 במחזור האחרון לסיטי) ופיתאום ללא השחקן הכי גדול באנגליה ועים חיזוק סימלי , החבורה של מוייס לא מפסיקה לנצח פשוט וגם כובשת קילבין ,קאהיל ,בנט, והכוכב החדש ליאון אוסמאן -אברטון ההפתעה של הליגה בגדול

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה קצת לחמם את האווירה פה לקראת מחר. פעם שעברה שארסנל הגיעה לאולד טראפורד זה נגמר פחות או יותר כך:
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20030921/18/2335751785.Xxx
    http://images.icnetwork.co.uk/upl/iccoventry/oct2003/3/4/00063032-8ECA-1F7A-A8B480C328EC0000.Xxx
    http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00120/Martin_Keown__Arsen_120592a.Xxx
    http://www.geocities.com/blaineinabox/jokes/keownpics/keown_lev.Xxx
    http://www.spursodyssey.com/review0304/keown.Xxx
    http://www.telegraph.co.uk/sport/graphics/2003/09/23/sfnhay230903.Xxx

אין ספק, קיאון שדיי שנאתי אותו עד אותו משחק הפך מאותו הרגע לאהוב ליבי.

10. NewcastleFan Member

טוטנהאם קבוצה הגנתית.זה כבר ידוע ממזמן.זה שהם לא אוהבים לשמוע את זה זו זכותם.אבל אין בכלל יצירתיות במשחק שלהם שזה פשוט מדהים.רק זיגלר ראוי לציון שם.כל השאר נאדה.
    גם אוהדי הספרס הביעו את זעמם עם שריקות בוז שזכורות לנו הייטב מימיי הודל&גראהם.
    פשוט סבל לראות משחק של ספרס.ואת זה כבר אומרים האוהדים שלהם עצמם.

11. ArsenalFan Member

eastlands, אתה לא באמת מאמין שאברטון הולכת לעונה אפילו בשולי הצמרת... זה שמויס מוציא מהחבורה הבינונית למדי הזו (לפחות על הנייר) הרבה יותר ממה שהיא שווה בעשרת מחזורי הפתיחה זה נכון, והוא ראוי על כך לכל השבחים. אבל אני לא חושב שמישהו באברטון באמת מצפה לשחזר את העונה שהייתה לטופי'ז לפני שנתיים, שבה הם סיימו במקום השביעי. אברטון לא שווה מקום בשולי הצמרת, שלא לדבר על מקום שלישי. בסך הכל היא צוברת נקודות מאוד קריטיות לימים קשים בהרבה, ועוד יהיו כאלו. הרבה פעמים אומרים שהמחזור העשירי הוא אבן דרך בליגה שבה ניתן לראות לאן מועדות פניה של קבוצה באותה עונה, אבל במקרה של אברטון אני לא חושב שזה תקף.

היא הפתעת העונה- בינתיים.

12. Hammers Fan Member

שמח מאוד לשמוע, אחת הסיבות שבגללן אני כל כך לא סובל את מורינו היא העובדה שהוא התעלם לחלוטין מג'ונסון ומיידית הביא ליצן מפורטוגל.

אין לי ספק שמבחינת פוטנציאל, ג'ונסון יכול להפוך לאחד המגינים הטובים ביותר שנבחרת אנגליה שיתפה שנים, ועם אשלי קול שיאזן אותו משמאל הוא יכול לסגור קו הגנה מושלם.

לגבי המחזור, כבר אתמול חזיתי את הבלוף המתגלה בטוטנהאם (אתם מוזמנים לבדוק בדיון של הספרס).

ככל שהזמן חולף וההפסדים מתערמים, קל יותר להבין שלסאנטיני אין מושג. לטוטנהאם יש קאדר שחקנים שחצי ליגה הייתה רוצה, שלושה מהחלוצים הטובים בפרימיירשיפ, ועדיין אין גורם יצירתי בקישור שיהפוך את השליטה למצבים ממומשים (וקצת פאתטי לחכות לסיימון דייויס כמו למשיח).

ליגת אלופות? you're having a laugh...

13. eastlands Member

גדול דייר אם היה לי בעסק שותף כמו קיאון לא היה אף קליינט בארץ שהיה בורח מיתשלום בזמן ,ענק ענק רק חבל שקיאון חס עליו ונתן לרמאי ליברוח מעונש באותו יום , הסוס הוא זה שהרס את המישחק עם תרבות ההצגות המכוערות שאיתו הוא נחת באנגליה, אבל גם יומו יגיע

14. ArsenalFan Member

eastlands, למה אתה טוען שהוא ברח מעונש? אם אפשר בנימה קצת דתית: יש אנשים שמקבלים עונש מבני תמותה, ויש אנשים- בדרך כלל הרשעים- שמקבלים עונש מבורא עולם. וזה בהתייחס לאותו פנדל מוחמץ בדקה ה-90... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. THE STRETFORD END Member

ArsenalFan
    זה שטוטנאהם הפסידה היום זו עובדה,איך הם שיחקו זה דבר אחר!ראית את המשחק?אני לא חושב,אני גם לא אז לבוא ולהגיד כי הם משחקים הגנתי בלי לראות זה לא רציני.
    הם לא שיחקו כל-כך הגנתי נגד פורטסמות,לא שיחקו טוב אומנם למעט 15 שעה מצויינת במחצית השנייה אבל מפה ועד המשחק ההגנתי הטוב שהיה לה נגד צ'לסי המרחק גדול.
    יש להם בעיה חמורה בקישור ההתקפי,עם חלוצים מצויינים כמו דפו,קין וקאנוטה זה כמעט לא נתפס שהם לא מבקיעים בצרורות,אני לא חושב שהבעיה בחלוצים אלא בקישור.
    חוץ מזה הם הפסידו לבולטון שכבר מוחיכה עונה שנייה ברציפות(כמו גם לפני חודש נגד ארסנל בחוץ 2-2)שהיא קבוצה טובה מאוד אז לא בושה להפסיד לה!

איסטלנד,כל הכבוד לאברטון,אבל אני עדיין בדעה שאלו נקודות שיעזרו לה בהמשך העונה להימנע ממאבקי התחתית.
    ההצלחה של אברטון מראה עוד יותר כמה עלובה הקבוצה המסריחה שלך שלא מסוגלת שנים להתרומם מעבר לאפסיות שלה(אז ניצחתם את צ'לסי,תמשיך לחגוג על זה 7 שנים עכשיו).
    לגבי מוייס,להזכיר לך שפרגוסון בעצמו רצה אותו כעוזרו כאשר היה מנגר פרסטון אחרי שבראיין קיד עזב לבלקבורן והוא היה מעומד עוד לפני מקלארן שהגיע בסופו של דבר.
    לא מבין את הטענה שלך,בשני המשחקים שראיתי אותם נגדנו ונגד ארסנל הם הציגו משחק מביש שמתאים אולי לקבוצה מהליגה האיסלמית,נגדנו זה הצליח להם נגד ארסנל לא.
    ובלי להמעיט בנצחונות שלהם אבל:
    הם ניצחו את כל העולות החדשות-ברומיץ,פאלאס,נוריץ
    ניצחו נמושות כמו סיטי וסאותהמטון
    וניצחו קבוצות טובות כנו בורו ופורטסמות
    הפסידו לספרס וארסנל וגנבו תיקו מיונייטד
    אז כל הכבוד על הניצחונות מול בורו ופורטסמות שאר הניצחונות היו מול קבוצות חלשות ממנה!