מחזור 11:: אינטר מנצחת בשינים ובציפורנים את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/11/06.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום המשחק הגדול בין רומא ולמילאן,אני כבר לא יכול לחכות.
    בדר"כ המיפגשים בין שתי הקבוצות האלה הם מרתקים,ועם כדורגל מרהיב.
    מילאן אומנם בכושר גרוע,אבל עדיין אל תספידו אותה כ"כ מהר (כמו שעשו פה בכותרת של הדיון..).
    רומא מגיעה אחרי ניצחון מאוד משכנע על פיורנטינה (3-1),אבל עדיין המחסור בחלוצים בולט מאוד.

יש שני שחקנים שכדי לשים לב אליהם היום:

במילאן:
    קאקא-הפנומן הברזילאי הוא השחקן הטוב (וגם היציב) ביותר של מילאן העונה,אחרי העזיבה של שבצ'נקו הוא לוקח כימעט לבדו את מילאן על הכתפיים שלו.
    כשהוא טוב גם מילאן טובה,יכולת טובה שלו עשויה בהחלט להביא למילאן את הניצחון.

ברומא:
    פרנצ'סקו טוטי-מה עוד אפשר להגיד על הקפטן של רומא,בדומה לקאקא לבדו הוא סוחב את ההתקפה המקרטעת של רומא.
    היכולת סיום שלו מרשימה,אבל בכדורי גובה הוא חלש (אין מה לעשות חלוץ הוא לא) אבל במשחק היום,אם במילאן לא ישמרו אותו אותו כמו שצריך,הוא גם יעניש.

שתי המאמנים בנו את המערכים שלהם היום סביב היכולת של הכוכבים שלהם,ומי שמהם יתעלה היום,ככול הניראה גם הקבוצה שלו תנצח.

נקווה למשחק טוב,שיהיה בהצלחה לרומא :aaa021:

2. Raulito Madridista

יש משהו עם מה שאמרו פה, מילאן השנה פחות עוצמתית, פחות טכנית, פחות מעניינת, נראית לי קבוצה עייפה וחסרת ברק, לא בטוח שמילאן יכולה לעשות שינוי דרסטי, אנצ'לוטי מעלה את ההרכב הכי חזק שלו, את הקישור שהיה רץ טוב מאוד בשנים האחרונות, מילאן תצטרף לאסוף כמה שיותר נקודות, לנסות להתקרב למקום הרביעי, ועדיין לא להיות בפער אסטרונומי כמו עכשיו מהמקום הראשון, עד לינואר, שם הקבוצה תצטרך לחזק את עצמה כמה שיותר, לא בטוח שזה יספיק. אני חושב שתוצאת תיקו הכי מתאימה למשחק בסאן סירו. מילאן מארחת, לא משנה באיזה כושר מילאן, לנצח אותה בסאן סירו זו משימה מאוד קשה. מילאן עדיין מסוגלת "להפתיע", אני לא רואה את רומא לוקחת שם ניצחון, למרות החלק המהיר שלה והאיטיות של מילאן. רומא מבזבזת את טוטי כחלוץ,rippa מסכים איתך במאה אחוז. הפסד של רומא יכול לפתוח לה פער של 7 נקודות מהמקום הראשון, ואז הפער כבר לא מזערי וקטן, וזו תיהיה בעייה, המשחק מאוד חשוב לה.
    יש למילאן יריבה קשה, אך ניצחון יכול לעלות את המורל בצורה ניקרת. הפסד של מילאן כבר יהיה מעליב לאוהדים גם. המפתח היחיד שלה במשחק הוא קאקא, ואולי לצפות למשהו מסיידרוף הישנון, או שסוף סוף ההתקפה תבריק, בקשר לפירלו, עונה על הפנים שלו. במשך כל עונה שמילאן היו בעיות, פציעות, הרחקות, לא יודע מה, אנצ'לוטי היה מוצא את הדבק ומחבר הכל, או מרכיב את הפאזל והיה יותר משהו קבוצתי שרץ טוב, השנה זה לא ככה. לרומא אין מה להפסיד וכל הלחץ על מילאן, זה יישחק לטובתה.

מבחן אופי גדול מאוד מאוד לאינטר, אינטר קבוצה שרגילה לפשל ולהפסיד או רק לקחת נקודה במגרשים כאלו, כמו שהיה עם אודינזה לדוגמא, רק שפארמה קבוצה הרבה פחות טובה היא במקום ה-15 בלבד. אינטר ניצחה השנה בשלושת המגרשים הקשים ביותר באיטליה! כל קבוצה הייתה מתה למאזן של 9 נקודות בחוץ מול פיורנטינה(3-2), אולימפיאקו ברומא(1-0) וניצחון בסאן סירו במשחק חוץ שנחשב, על מילאן(4-3), שנה שעברה אינטר לקחה נקודה אחת משלושת המפגשים הללו אם אני לא טועה). אינטר במשחקי חוץ נגד קבוצות בינוניות, מחטיאה, לא כובשת עד המחצית ואז הלחץ עולה. כרגיל, הרכב על הפנים של מנצ'יני, סולארי בחוץ, זאנטי קשר, הוא צריך לקוות מאוד שזה יביא תוצאות.

מיכאל, אני חותם לך עכשיו שמילאן גומרת לפחות שישית את העונה, לפחות חמישית. אני לא הייתי מזלזל ברומא, היא יכולה להתחזק בינואר, יש שם קבוצה לא רעה, אבל היא איבדה נקודות שטותיות מאוד, ואתה עדיין חושב כנראה שהקרב הוא רק עם מילאן, אז טעות < גם פאלרמו בתמונה, הליגה עוברת והיא רצה יפה, אז בינתיים גם היא מועמדת, אני חושב שהיא תנצח את טורינו במחזור הזה, לכן גם אינטר חייבת נקודות.

3. saviola Member

http://www.lega-calcio.it/images/log_pale.Xxx http://www.lega-calcio.it/images/log_tori.Xxx
    פאלרמו - טורינו (יום ראשון, 16:00, איצטדיון הרנצו בארברה - פאלרמו)

פאלרמו אומנם נמצאת במקום של אלופים, אבל עדיין לא חושבים כמו אלופים. כמה וכמה פרשנים באיטליה מנבעים את הדעיכה העתידית של פאלרמו בגלל חוסר ניסיון במקום האלו. אולי גביע אופ"א, שלמרות שגווידולין מעלה בו בדר"כ מערך משני, הוא מה שיגרום בסופו של דבר לתקופה לא טובה, ושוב בגלל חוסר היכולת של קבוצה חסרת ניסיון באירופה כמו פאלרמו לתמרן בין הליגה לאירופה. אם כבר ליגה, כרגע פאלרמו מאיישת את המקום השני במרחק שני שערים בלבד מהמוליכה אינטר. היא גם רושמת לעצמה את ההתקפה הטובה ביותר בליגה שכובשת בממוצע 2.3 למשחק. במחזור הקודם פאלרמו שמרה על פער ארבעת הנקודות מרומא השלישית, אחרי שניצחה בבית 0:2 את סמפדוריה. אחד השחקנים הכי מדוברים בפאלרמו בזמן האחרון, אנדראה ברצאליי, שמקושר בזמן האחרון למעבר ליובנטוס ולמילאן, מדבר מעט על המשחק ועל המיקום בצמרת: "אינטר יותר מאומנים להתמודד עם האליפות מאשר אנחנו, ככה שרק להם יש מה להפסיד". "כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להתרכז במשחק ביום ראשון נגד טורינו, לשחק טוב ולהשיג את הנקודות". פאלרמו תחסר רק את איימו דיאנה שממשיך להיות פצוע, רוברטו גואנה ימשיך להחליפו ב11 של פראנצ'סקו גווידולין.

http://www.balarm.it/public/Articoli_Images/barone01_int.Xxx
    ורוד לשעבר. סימונה בארונה, לראשונה נגד פאלרמו.

בטורינו המצב קשה, מאז תחילת העונה בעצם. אומנם לא דיברו שם על אליפות, אבל גם לא דובר על מאבקי תחתית. המצב הוא כזה, שלטורינו יש רק ניצחון ליגה אחד לעומת ארבעה הפסדים וחמישה תוצאות תיקו, שמעמידים את הקבוצה במקום ה14 בטבלה, כשהם רחוקים חמש נקודות מקייבו והקו האדום. גם המחזור האחרון לא ממש העיר פנים לגראנטה, שסיימה בתיקו 1:1 ביתי עם מסינה. הבעיה העיקרית של טורינו העונה היא כיבוש השערים. רק 6 שערים יש במאזנה, כשהכובש העיקרי שלה הוא רוברטו סטלונה שכבש כמחצית משעריה, כולל השער בתיקו 1:1 בשבוע שעבר. אלברטו זקרוני לא צפוי לבצע שינויים מהמחזור שעבר. סימונה בארונה, ששיחק בכל אחד מעשרת המשחקים של טורינו העונה, הגיע בקיץ מפאלרמו וישחק לראשונה מול קבוצתו בשתי העונות האחרונות. 34 שנים לא התקיים משחק בין שתי הקבוצות בליגה הראשונה, אבל היו 16 שקדמו להן. באותם משחקים, טורינו ניצחה רק 3 פעמים לעומת 7 ניצחונות של הרוזאנרו.

הרכבים משוערים:
    פאלרמו (4-3-1-2/4-4-2) :: פונטאנה; זקארדו, ביאבה, ברצאליי, קסאני; גואנה, קוריני, סימפליסיו; ברשיאנו; אמאורי, דיה מיקלה.
    טורינו (4-4-2) :: אביאטי; די לורטו, ברווי, צ'ופי, קומוטו; בארונה, די אשנטיס, פנקארו, פיורה; סטלונה, מוצי.

-----------------------------------------------------------------------------------

http://www.lega-calcio.it/images/log_cata.Xxx http://www.lega-calcio.it/images/log_livo.Xxx
    קטאניה - ליבורנו (יום ראשון, 16:00, איצטדיון אנג'לו מאסימיניו, קטאניה)

משחק מסקרן בין שתי קבוצות שדי מפתיע משתלבות עם החלק העליון של הטבלה וחולמות על כרטיס לגביע אופ"א. דווקא האורחים, שעסוקים במקביל גם בגביע אופ"א, מצליחים לתפוס מקום גבוה יותר - המקום השישי, עם אותו מספר נקודות כמו לאטאלנטה שמבקום החמישי ונקודה פחות מסיינה הרביעית. מאזן של 4 ניצחונות - 4 תיקו ו2 הפסדים גורמים לטוסקנים להאמין שיוכלו גם העונה להגיע לאופ"א. הבעיה הגדולה של ליבורנו היא בכיבוש השערים. הקבוצה מטוסקנה הצליחה למצוא את רשת היריבה רק שמונה פעמים העונה, הרבה בגלל הכושר הירוד שתפס לאחרונה את כריסטיאנו לוקארלי הפצוע. תומאס דנילויצ'יוס הליטאי, מלך השערים של הקבוצה עם שלושה שערים, יחבור בחוד לאיברהימה באקיוקו החוף-שנהבי. מהצד השני, ההגנה של ליבורנו אחת ההגנות החזקות בליגה, כשהיא ספגה עד כה שמונה שערים, אבל נתון מעניין מראה שבלא פחות משבעה משחקים היא שמרה על שער נקי. ליבורנו תחסר את רחמן רזאיי האיראני שחוזר לכושר אחרי פציעה, ובמקומו סמואל קופור הגנאי ימשיך לתפוס את עמדת הבלם. עוד שחקן שיחסר לליבורנו הוא אנטוניו פיליפיני המושעה.

גם בקטאניה אפשר להיות מעודדים, בעיקר מהעובדה שהפרש שערים מפריד בינם למקום השביעי אותו היא סימנה כמטרה. כרגע היא במקום התשיעי, עם הפרש שערים שלילי -2, חמישה שערים פחות ממסינה השביעית. מצד אחד קטאניה לא מנוצחת בבית בארבעה משחקים, אבל מצד שני היא גם לא ממש מנצחת באיצטדיונה הביתי, בו היא השיגה ניצחון אחד ושלוש תוצאות תיקו. קטאניה יכולה מאוד להתעודד מהמחזור האחרון, בו היא השיגה ניצחון חוץ אצל סוגרת הטבלה - רג'ינה, אחרי שניצחה 0:1 ג'ורג'ו קורונה, שחקן המפתח שלה והכובש המצטיין ביחד עם ג'ונתה ספינזי, לשניהם ארבעה שערים. שניהם, בנוסף לדויד באיוקו הקשר, הבלם אנדראה סוטיל והשוער ארמנדו פאנטאנלי, שיחקו בכל עשרת משחקי הליגה של הפילים. דווקא אנדראה סוטיל אחד ממצטיני הקבוצה, יחסר בגלל השעיה, כמו גם החלוץ ג'וזפה מסקארה, גם כן שחקן חשוב מאוד בקבוצה שכבש העונה שלושה שערים. זהו המשחק הראשון בהיסטוריה בין שתי הקבוצות בליגה הראשונה.

הרכבים משוערים:
    קטאניה (4-3-3) :: פאנטאנלי; סארדו, סטוביני, מינלי, ורגאס; באיוקו, אדוסי, קאזרטה; קולוצ'י, ספינזי, קורונה.
    ליבורנו (3-5-2) :: אמליה; גראנדוני, קופור, גלאנטה; פאסקואלה, פפרצל, מורונה, פאסוני, ויג'יאני; דאנילויצ'יוס, באקיוקו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אוי ואבוי להנהלת מילאן אם הם יעיזו לשחרר את קארלו. מעבר לכך שהם חייבים לבן אדם הזה את הכל על זה שהוא עשה את מילאן קבוצת הצמרת הטובה באירופה מאז תחילת המילניום, אז בנוסף לכך הוא גם אמיץ מספיק לשחק עם צעירים כדי לבנות את מילאן מחדש. אי אפשר לצפות ממנו לעשות קסמים לאחר שהמועדון השקיע את הכסף במקומות הלא נכונים. אין איש ראוי וטוב יותר לבנות את מילאן מחדש, ואם יעשה איזשהו מהלך טיפשי בהעברת השרביט למאמן אחר, זה יהיה השיא מבחינת כישלון הניהולי של המועדון בשנים האחרונות.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים, זה רק אני חושב שאנצ'ילוטי מאמן רגיל שאין אצלו משהו מיוחד,??????

איך שאני רואה כולכם מחזיקים ממנו הרבה, אבל לדעתי הוא מאמן בינוני מינוס, נכון שהוא הביא את ליגת האלופות למילאן ואת הסקודטו, ואני אתייחס לסקודטו:

בעונת 2003/2004 נכון שמילאן הייתה הקבוצה הכי טובה בליגה, אבל אני משוכנע 100% שאם יובנטוס היתה באותה עונה כלכך חזקה, וגם אינטר שהיה לה סגל גרוע לעומת הסגל בשתי העונות שעוברות, מילאן לא הייתה זוכה בסקודטו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/11/06
  6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סלע.

אנצ'לוטי מאמן טוב אבל דיברתי עם אבי ואני נוטה להסכים איתו שאנצ'לוטי מתקשה כבר כמה שנים במשחקים נגד קבוצות קטנות, באירופה לא הצלחנו לעשות משהו רציני והיינו כל כך קרובים כמה וכמה פעמים, ההשפלה של ליברפול היא הרבה בגלל כמו ההפסד האחרון בדרבי עם ההרכב התמוה שלו.

יכול להיות שהגיע הזמן להתרעננות, בכל מקרה הוא יסיים את העונה הזו, כרגע אני נוטה לקבל מאמן חדש.

7. Jose Mourinho Member

הסגל של אינטר לפארמה:

שוערים: טולדו, ז'וליו סזאר, אורלנדוני
    הגנה: קורדובה, זאנטי, מאקסוול, גרוסו, מאיקון, בורדיסו, מטראצי, סמואל
    קישור: פיגו, ויירה, דאקור, סולארי, מאארופי, גונזאלס
    התקפה: איברהימוביץ', קרוז, קרספו

הרכב משוער(4-3-1-2):
    ז'וליו סזאר; מאיקון, קורדובה, מטראצי, גרוסו; ויירה, דאקור, זאנטי; פיגו; קרספו, איברהימוביץ'

קמביאסו ורקובה פצועים. סטאנקוביץ' מושעה. אדריאנו ימשיך בתהליך השיקום במשחק עם הפרימברה. קאריני, אנדראולי, קוקו וצ'וטוס לא זומנו משיקולים מקצועיים.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאמביאסו עדיין פצוע????מוזר,
    איך שאני יודע אמרו שהוא יחלים מהפציעה שלו אחרי הדרבי ביום אחד או ביומיים, אבל עברו שני שבועות והוא עדיין פצוע.

9. FelaKaT Member

אתה ראית את מילאן של אותה שנה? הלוואי שכל האלופות ישחקו כמו שהיא שיחקה באותה עונה.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אני אמרתי שהיא היתה קבוצה טובה, אבל יש הרבה דברים שעזרו לה לקחת את האליפות חוץ מהיכולת של הקבוצה, ואחד הדברים שיובנטוס ואינטר לא היו כלכך חזקות באותה עונה.

אבל בסך הכל את האליפות מגיעה למילאן.

11. FelaKaT Member

גם אם יובנטוס ואינטר(מתי בפעם האחרונה היא כן הייתה חזקה?) היו חזקות סביר להניח שמילאן הייתה זו שזוכה, בכל מקרה, רומא של אותה עונה הייתה אחת הקבוצות הטובות של שנות 2000.

12. Jose Mourinho Member

איך אתה אוהב את העקיצות האלה...
    בעונה שעברה למשל, ובחלק מהעונה שלפניה. גם בעונות 2001/2002 ו2002/2003. ואם אתה מדבר רק מבחינת סגל שחקנים אפשר להוסיף גם את 2003/2004. ואני יכול להמשיך...

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר תמיד הייתה חזקה אבל היא סבלה מחוסר יציבות ומהמזל הרע שנדבק בקבוצה, ולהגיד "מתי שאינטר הייתה חזקה??" יש כאן הגזמה וחוסר הערכה כלפי אינטר שמאפיינת את אוהדי יובנטוס שלא יכולים לסבול את זה שאינטר ראשונה בסרייה א' והם נמצאים בסרייה ב'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/06
  14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וראינו לאן החוזק הזה הוביל אתכם, נו באמת מתי תיכנעו כבר.

העונה היחידה שאני זוכר שהתרשמתי מכם זה היה בעונה שהצלחתם בדרך המיוחדת לכם כמובן להפסיד במחזור האחרון ללאציו ולתת עוד סקודטו לגברת המושחתת.

ד"א למתעניינים תיקו 1-1 בין הויולה לצפרירים.

15. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אולי די כבר אוהדי מילאן ויובה, אתם צוחקים על אינטר בגלל שהיא עוברת שנים קשות, אבל מבחינת כדורגל והשגים והיסטוריה אין לכם כל כך מה להתלהב, אינטר היתה חזקה תמיד כי זאת אינטר, וזהו, אנחנו לוזרים רק בשנים האחרונות, אבל זה נגמר אנשים אנחנו אלופים, למרות שלא השגנו את זה בדרך הוגנת כל כך, אבל זה לא מעניין איך זה הושג, אנחנו ניקח גם אולי השנה, אבל לא בטוח, בקיצור תמיד היינו חזקים וגם ב-2002 הפסדנו את האליפות בפוקס בגלל השופט הזה, ובגלל שחקן רוסי אחד ששמו גרצקו.