מחזור 11:: אינטר מנצחת בשינים ובציפורנים את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/11/06.

1. FelaKaT Member

בפוקס? בגלל השופט?

בכל מקרה, צ'וצ'ו, יצאת לחגוג והשתכרת אחרי שזכיתם באליפות?

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהיסטוריה אין לנו מה להתלהב?
    כנראה ש27 אליפויות(לא כולל 2 שנפסלו) 9 גביעים 4 סופרקופה איטלקי 2 גביעי ליגת האלופות 3 גביעי אירופה ו2 סופר קופה אירופי זה בהחלט פחות מ14 אליפויות(1 נתינה לכם) 5 גביעים ו3 סופר קופה איטלקי.

3. Jose Mourinho Member

שכחת גם 2 גביעי אירופה לאלופות, 3 גביעי אופ"א ו2 גביעים ביניבשתיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/06
  4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, אתה טוען עכשיו שההישגים בהיסטוריה של אינטר טובים מאלה של יובה? הם אפילו לא מתקרבים.
    אל תשטה את עצמך.

5. משוגע בירוק Member

לא מבין מה הקטע של ההשוואות כאן, כל אוהד אינטר יודע שמבחינת מספרים והיסטוריה יובה גדולה עליהם, אבל אין ספק שאינטר היא בהחלט קבוצה חזקה וטובה בשנים האחרונות והמיקום בטבלה מראה את זה... (אומנם לא אליפויות אבל תמיד נהנתי לראות את אינטר בשנים האחרונות... בשונה מתקופות מסויימות של מילאן ויובה...)..

בינתיים המשחק בין רומא למילאן מזכיר את הדרבי מבחינת רמת משחק, שער ענק של טוטי - הכל פתוח ויש לי הרגשה חזקה שמילאן תהפוך את התוצאה...

6. Jose Mourinho Member

לא יודע איפה ראית שטענתי כך, פשוט ציינתי ש Bianconeri שכח לכתוב עוד 7 תארים בהם אינטר זכתה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני משוכנע יותר מתמיד , טוטי הוא כשרון מבוזבז ! !

הוא יכל בקריירה שלו לשחק בקבוצה יותר גדולה ויותר נלחמת על תארים (בכל המפעלים) מרומא.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז מה והשמטתי מהרזומה של יובה גם 2 אליפויות עולם לקבוצות,גביע למחזיקות גביע אחד וגביע אינטרטוטו.

9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אין ספק שיובה היא ענקית כדורגל, אבל גם אינטר קבוצה גדולה מאוד עם מסורת, אתם לא יכולים לפסול 14 אליפיות כאילו זה כלום ועוד אליפיות אירופה גביעי אופ"א וגביעים איטלקים סתם, כי זכינו בזה.

לגבי זה שחגגתי את האליפות לא אבל זה משמח למרות שאני יהיה שמח יותר עם נזכה באליפות על המגרש, אבל אליפות זה אליפות ולא פוסלים אותה, למרות שקיבלנו אותה יותר משזכינו בה, אבל הגיע לנו על הכדורגל היפה.

לגבי המשחק היום: רומא מועמדת לאליפות אין ספק, אבל מילאן רוצה כנראה שרומא תיהיה אלופה, לא יאמן שמילאן השנואה עליי נהיתה כזאת קבוצה גרועה חסרת מחץ, שברוקי צריך להבקיע לה גול וכמעט להציל אותה.

עכשיו שאלה לאוהד יובה מזה בדיוק אינטרטוטו, זה יותר גרוע ממה שאוהדי מכבי תל אביב שרים לאוהדי הפועל ירושלים על היול"ב קאף, זה באמת גביע מסכן ואתם מתגאים בו, מילא שאר התארים אבל זה? חח.

10. מיכל3 Member

נמאס נמאס נמאס כבר לבכות כל שבוע שאין לנו התקפה ולהאשים את ההנהלה הזאת פשוט נמאס..
    הפסד שלישי ברציפות כבר, לאן לעזאזל הגענו? מתי מילאן הפסידה 3 פעמים ברציפות? אומנם היום נראנו
    יותר טוב מהמשחקים הקודמים, סופסוף היו כמה התקפות טובות אבל כרגיל אין רגל מסיימת וההנהלה
    המטומטמת שלנו לא רואה את זה (?) או שנוח לה לא לראות יותר נכון. ממש התייאשתי כבר מהקבוצה ובכלל
    מהעונה המגעילה הזאת, כמו שאמרתי פה לפני המשחק. הגיע לרומא לנצח היום רק בגלל איש אחד ששמו
    פרנצ'סקו טוטי. משחק ענק שלו, איזה שערים..איזה בעיטות, תענוג. נותר לי לקוות שרומא תמשיך לתת
    פייט לאינטר ואולי תפתיע ותזכה באליפות השנה.
    אהההה..ומילאן. אני אגיד תודה לאל אם נצליח השנה לסיים איכשהו במקום הרביעי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  11. SkiMan Member

משחק יוצא מהכלל.
    מבחינת מילאן, אני חושב שאנצ'לטי צריך לייצב את עמדת החלוצים ולהחליט על שני כלומניקים מתוך הארבעה שיפתחו. כל משחק הוא משנה את השניים שפותחים ומחליף גם במהלך המשחק. אי אפשר ככה שכל 40 דקות משחק חלוץ אחד עם אחר שבקושי שיחק איתו, שיחליט כבר על שניים, יגיד להם אתם החלוצים שלי ייתן להם את הביטחון הדרוש וירוץ עם זה. במצב הנוכחי כל חלוץ יודע שזמנו קצוב ומנסה כל דבר כדי לבעוט לשער, כולם נראים מאד לחוצים. לגבי בוריילו זה בכלל מביך שחלוץ בכזאת רמה נכנס למשחק הזה.
    מבחינת רומא, יש להם יותר מחץ, זה הכל. המסירה של אקווילאני היתה מסירת אומן פשוט.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יופי של חירוב משחק של סיידורף. איזה איבוד מטופש. חבל.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין מילאן לרומא היה פשוט מעולה, בדיוק מהסיבה שסגיב כהן ציין בשידור, שתי הקבוצות רצו לנצח. אני חושב שהתוצאה עושה עוול למילאן, כיוון שהיא שיחקה כדורגל טוב ברוב דקות המשחק. רומא גם כן הייתה מצויינת, היא שיחקה מהר וחכם והיה כיף לראות אותה.
    פרנצ'סקו טוטי הבקיע היום שני שערים ואני עד עכשיו מתלבט מה היה יותר יפה, הדיוק והגאונות, או המהלך הקבוצתי היפהפה.
    כולי תקווה שרומא תזכה השנה בתואר האליפות, כמו כן, הלוואי ומילאן תסיים רביעית.

14. ASROMA Member

אני כל כך מאושר , נצחון בסאן סירו אחרי 5 שנים מי היה מאמין!
    התחלה מצוינת עם סיום סופר מרשים של טוטי , לאחר מכן מילאן השתלטה על המגרש ורומא נלחצה אחורית ותודות למקסס לא ספגה יותר משער אחר הבלם הצרפתי היה כמו סלע בלב ההגנה הרומאית עם חילוצים מדהימים ממש בשניה האחרונה , מילאן עם סדרת החמצות מזעזעת שמרה את רומא במשחק ולאחר הגול של ברוקי נראה היה שהשני בדרך ואז ספאלטי עם החילוף של המשחק הוציא את פרוטה שהיה חלש וסובל מפציעה קלה והכניס את אקוויאלני מה שסיבב את כל המשחק מהדקה ה70 רומא תקפה עד לשער המצוין של טוטי שנתן פשוט משחק אדיר עם עקבים וצירופי מסירות מדהימים פשוט משחק גדול של המלך של רומא.
    לגבי מילאן , היום הם שיחקו ממש טוב וראוים לפחות לתיקו אבל ככה זה שאין לך אף חלוץ בכושר נורמלי בקבוצה , מילאן נואשת לחלוץ וזה זועק לשמיים.
    לסיכום יופי של משחק כרגיל רומא משחקת משחקים מעולים ובכלל כיף לראות אותנו ממש נהניתי מהמשחק היום כן ירבו.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר שהיא לא רואה? זה לא שהיא יכולה להביא עכשיו שחקן חדש.