מחזור 11:: אינטר מנצחת בשינים ובציפורנים את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/11/06.

1. מיכל3 Member

היא יכולה להביא בינואר, אבל כמובן שהיא לא תביא אף שחקן כי למילאן יש סגל מושלם (כך ברלוסקיני חשב בתחילת העונה גם ללא שבה). או ששוב נביא חלוץ בשקל ואז זה באמת יהיה עצוב כבר. חוץ מזה, איך קבוצה לא דואגת למחליף ראוי לאחר עזיבה של שחקן כ"כ חשוב בקבוצה? כל ההתקפה הייתה בנוייה על שבצ'נקו ותראה איזה מחליף הביאו לו..פשוט בדיחה עצובה ההנהלה והשחקן עצמו.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שהמצב עצוב אז צוחקים.

אני לא זוכר מתי הרגשתי כזאת תחושה של חוסר אונים מלווה ביאוש טוטאלי, שום מטאטא לא יורה, אפילו עד שסוף סוף היה לג'ילא משחק טוב המזל ממשיך לאכזב אותו, באמת עד ההחלפה באינזאגי שגם היה צעד מאוד מוזר הוא היה לדעתי הטוב בקבוצה.

אנצ'לוטי יסיים את דרכו בסיום העונה, לשחקנים כבר אין אמון בשיטה, הכל נראה עייף ורע, פשוט רע. מחזור הבא אמפולי? אני לא רוצה אפילו לחשוב מה יהיה כי זה עושה לי רע.

מה אני כן לוקח מהמשחק? את מפגש האוהדים שהיה, אני אישית מאוד נהנתי ולמרות שבקושי דיברנו לשבת עם עוד 20 מילאנזים, לשיר, לשמוח ולהתבאס זה משהו שהרבה זמן לא ראינו. יש אוהדי כדורגל איטלקי בארץ.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד לא הביאה מחליף לוואן ניסטלרוי. לפחות מילאן ניסתה להביא חלוץ נוסף. להתבסס על ג'ילארדינו ואינזאגי לא נשמע בדיוק כמו פשע.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל רכש הוא הימור, אבל מילאן הלכה על ההימורים הבטוחים ביותר שהתאפשר בהעונה ובעונה שעברה (גי'לה מלך השערים של איטליה לפני שנתיים, ואוליברה שאם אני לא טועה היה מלך השערים או קרוב לכך בספרד). דווקא ההנהלה במקרה הזה היו בסדר גמור יחסית לשנים האחרונות המאוד רעות. במשחק היו הרבה הזדמנויות להבקיע, ומה ההנהלה יכולה לעשות כאשר שבה יש רק אחד?
    אני חושב שההגנה של מילאן כבר לא מאיימת כמו בעבר. אם לא היו סופגים גול מוקדם, המשחק הזה היה נגמר כמו שמילאן הייתה רוצה שהוא יגמר. מילאן תתחיל לכבוש וזה רק עניין של זמן, השאלה היא מתי מילאן תתחיל לעשות הגנה, וזה משהו שלא בטוח יקרה עם מה שיש.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

אחת ההנהלות הגרועות ביותר בצמרת הכדורגל האיטלקי והאירופאי בכלל. לזה אתה קורא ניהול? תעשה לי טובה. כל שחקן כשרוני הולך לספרד, בורח לאנגליה או מתפספס ליובה. בא לי לבכות מהשמות שברחו לנו מהידיים תודות לצמד חמד בריידה את גליאני. ממש האפמטי ודמטי.

אסור היה לשחרר את שבצ'נקו, פשוט היה אסור. אוליברה לא היה צריך להגיע, לא למדנו דבר מחאבי מורנו ה"אגדי" שהיה מלך שערי ספרד והוא אחד הפלופים הגדולים שאני זוכר! הייתי מצפה משני הטיפשים להתפטר ולחסוך מאיתנו עוד בושה ואני כאן יוצא בפנייה נרגשת לדון סילביו היקר, בבקשה כמו ב-86 שרק הגעת. קח אותנו חזרה בכל הרצינות ותחזיר את הקבוצה הזו לצמרת כמו שמגיע לה, עוד עונה כזאת ואנחנו נהפוך בסוף להיות באיירן מינכן שעם כל הכבוד נותר שם רק השם.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אי אפשר היה להשאיר את שבה. כסף לא הייתה הבעיה, והוא גם הרגיש כמו בבית. שחקנים פשוט מידי תקופה רוצים לעזוב (שינוי נוף), ואני לא קונה את הסיבה שאשתו רצתה אנגליה או הרצון שהילד שלו יגדל בסביבה דוברת אנגלית. פשוט אי אפשר היה להשאיר אותו כן הנהלה לא הנהלה. מי אתה היית מביא מבקום החלוצים שיש כיום (תשובה ריאלית בבקשה)?

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תייר הנרי או דרוגבה. אני מאמין שגם האחרון היה בר השגה אם היינו מתעקשים עליו מספיק אבל מה הפלא? יש מחסור גדול בשוק לחלוצים גדולים אבל זה מקום לדיון אחר.

בוריילו לא ראוי למקום בהרכב וגם לא הליצן הברזילאי, הייתי כבר מחזיר את פוצי ששילמנו עליו המון כסף, אולי הוא היה עושה משהו, באותו משקל הייתי כבר שם חלוץ נוער.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הנרי אמר לא להכל (ברצלונה, ריאל, איספור כסף), ולכן אתה לא ריאלי עם מה שכן אפשר להביא.

נ.ב. ערכתי ת'פדיחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

עריכה: שאתה אומר חלוץ נוער, אתה מתכוון שזה עדיף על פני ג'ילה ואוליברה?

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

למרות שכולם אוהבים לשנוא אותו, אני דווקא חושב שהיה לו היום משחק סביר והוא ממשיך להיות חסר מזל. הייתי מזמין אותו להשתטח על קברי צדיקים בצפת אולי זה יעזור וכן, אני מעדיף פוצי או חלוץ נוער על אוליברה או שאיך קראו לו היום במאש, "מגדל קני הסוכר מברזיל".

עכשיו אני אזוז לישון, סלע תפסיק לסנן באיסיקיו.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני ראיתי שחטיפת הכדור של רומא בגול השני (לא ראיתי מי חטף, אבל הכדור הגיע לאקווילאני) הייתה מסירה לעמדת נבדל?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/11/06
  11. FelaKaT Member

למה שמות מפוצצים כאשר שחקן שמילאן מאוד רצתה מצליח לא רע בבטיס?

בכל מקרה, הבעיות של מילאן רק מתחילות עם היעדר חלוץ נורמאלי. פירלו שכח מתי הוא נח בפעם האחרונה באמת, סיידרוף זה כבר לא זה, המגנים של מילאן זה פשוט לא זה(עם יאנקולובסקי אולי עוד אפשר להסתדר), נסטה מתחיל להיגמר ומלדיני יכול להיות מקסימום מחליף בקבוצה עם שאיפות כמו של מילאן.

חלאס, הסגל הזה היה צריך להתחיל בריענון כבר בקיץ הקודם, אבל כנראה שחוסכים שם לרונאלדיניו, למרות שיש להם שחקן לא פחות טוב ממנו.

אולי אם אנצ'לוטי ילך(הוא פשוט כבר גמר תסוס אצל מילאן ) ויבוא מאמן שיעמוד על שלו ולא יהיה הבובה של סילביו מילאן תחזור להיות הקבוצה הטובה באירופה.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק נהדר היה אתמול..
    בדיוק כמו שכתבתי ליפני,כל מה שכתבתי אכן קרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    ניצחון ענק לרומא,אחרי 5 שנים שלא ניצחנו שם,אנחנו סוף סוף חוזרים עם ניצחון מהסאן סירו.
    ביכלל משחק מצויין של כל הקבוצה,באמת שכולם היו טובים אתמול,אבל מעל כולם זה שוב,טוטי (מי שרוצה שיסתכל במה שכתבי עליו ליפני המשחק,אז אמרתי שם שבנגחיות הוא חלש,אז הינה הוא גם הראה שבראש הוא יודע להבקיע) המלך של רומא עושה את שוב,ובכושר הנוכחי שלו הוא השחקן הטוב בעולם !
    כובש,מבשל,בונה התקפות,ואת כל זה צריך ליזכור הוא עושה את זה כשהוא חלוץ מרכזי,ולא כקשר מליפני החלוצים.
    אין פשוט שחקן אדיר. הטוב בעולם.
    עכשיו רק צריך לקוות למעידות של פאלרמו,ושל אינטר היום.

13. GUTE Member

כל כך הרבה הזדמנויות לא מנוצלות שזה פשוט מביך. החלוצים של מילאן פשוט לא קיימים. אוליביירה עוד היה סביר בחלק מהמשחק אבל רואים שהוא פשוט לא מתאים לרמות האלה. הקישור של מילאן ממשיך להיות מצויין ולספק כדורים רבים לחלוצים. הבעיה היא הסיומת הפשוט מגוחכת של חלוצי מילאן.
    אתמול העדפתי שמילאן יפסידו מאשר המשחק יסתיים בתיקו וכך היה. ככל שהמשבר יהיה עמוק יותר כך השינוי יהיה גדול יותר בינואר (או כך לפחות אני מקווה). ההנהלה של מילאן חווה כעת על בשרה את אוזלת היד שהיא הציגה בקיץ. קבוצה כמו מילאן חייבת עומק בכל עמדה וכרגע במיוחד בחלוצים.
    בוריילו? הצחקתם אותי! הוא נראה אתמול כמו ילד תועה שאיבד את אמא. מה לעזאזל הוא עושה במילאן.
    אני מתבייש.

14. MilanMan Member

בסה"כ-משחק נהדר, אבל אני מאוכזב מהתוצאה...
    בהתחלה שליטה של רומא, ומחצית גרועה מאוד של מילאן..
    במחצית השניה זה כבר היה משהו אחר, הייתה רק קבוצה אחת על המגרש שזו הייתה מילאן, היא כל הזמן התקיפה והגול היה מגיע לה, אני לא בטוח שמגיע לברוקי, אבל למילאן כן.
    אחר כך מאמן רומא עשה חילוף ופה השתנה המשחק..רומא נראתה הרבה יותר טוב ובסוף גם הצליחה להבגיע...משחק טוב של סיידוף אבל טעות נוראה..עוד משחק חלש של ג'ילרדינו ואוליביירה, גם של אינזגי ובוריילו..למילאן פשוט אין חלוצים..=\
    משחק רע גם של קאקה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יש גם משחקים היום. אני ממליץ לכולם להתחבר למחצית השנייה בין לאציו לבין אודינזה. יש לנו שם משחק טוב עם שליטה של לאציו שמובילה 2-0 עם שערים של רוקי ומאורי עם שער יפה.

סמפדוריה, כן סמפדוריה מתפוצצת על קייבו עם 3-0 אחרי שלושים דקות בלבד, פאלרמו ביתרון 1-0. אוהדי מילאן תומכים בשעה זו באמפולי שתנצח את אסקולי כדי שלא נרד עוד מקום בטבלה:/