מחזור 11:: אינטר מנצחת בשינים ובציפורנים את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/11/06.

1. Yossi eldar Member

טוטי הכי טוב בעולם? בדיחה נכון?
    איזה כושר? כושר של משחק וחצי?

2. MilanMan Member

לפחות פה המזל לטובתנו-אמפולי ניצחה 1-0 קטן...

3. ASROMA Member

תוצאות משחקי היום :
    פאלרמו 3 - טורינו 0
    סיינה 0 - רג'ינה 1
    אסקולי 0 - אמפולי 1
    קטאניה 3 - ליבורנו 2
    סמפדוריה 3 - קייבו 0
    מסינה 2 - קליארי 2
    לאציו 5(!) - אודינזה 0
    אתמול פיורנטינה ניצחה 3-1 את אטאלנטה.

כצפוי הסיצילאנים לא מאבדים נקודות ושוב בתצוגה מרשימה מביסים את הקבוצה החלשה של זאקרוני , מתי יהיה הסוף לרצף של פאלרמו? לא ידוע.
    לאציו ללא ספק עם תוצאת המחזור עם הצגה ענקית , ושער גדול של מאסימו אודו.
    בכלל מחזור איטלקי מעניין מאוד עם המון שערים , כן ירבו.

4. מיכל3 Member

השאלה המתבקשת-מי תעצור את פאלרמו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שבסוף היא תעצור את עצמה כשתגיע נפילה בכושר,כמובן שאני מקווה שלא.
    אני לא מבין מה ההתפעלות מנצחון 3-0 על טורינו,גם בשנה שעברה פאלרמו הייתה יכולה לנצח את טורינו באותה תוצאה.העניין שהשנה חוץ מכדורגל יפה פאלרמו שומרת על יציבות וזה מה שהיה חסר לפאלרמו של השנים האחרונות.

6. Javier Zanetti Member

או אינטר או כמו שביאנקונרי אמר, פאלרמו עצמה, כי עם כל הכבוד לכדורגל המצוין שלה, הסגל שלה לא עבה כמו של המתחרות שלה, לבעיה קטנה ברגל של אמאורי למשל עלולה להיות השפעה דרסטית על העונה שלה.

7. cazzo Il Capocuoco

מגדל קני הסוכר על אוליביירה אני אמרתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בגדול,זה טוב שמילאן מפסידה,ככה יבינו עד כמה המצב באמת מחורבן יותר ממה שחושבים.אמרתי ליניב לפני יומיים כי מה שחשוב זה המפגש {למרות שהפאב האנגלופילי הזה נותן לנו מזל רע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx } ולא באיזה תוצאה נפסיד.הרוסונרי לא שיחקו רע כל כך אבל רואים עד כמה חסרים שחקנים וכמה הפציעות והעייפות משפיעה,רומא הייתה החלטית וחכמה כמו שאלופה צריכה להיות.השחקנים של אנצ'לוטי מזכירים לי קבוצת אמצע טבלה סימפטית שהגישה שלה היא לתקוף ולתקוף אבל לחטוף את השערים המכריעים והמביכים,אומנם האיכות והיופי במשחק לא נעלמו אבל הגישה והמנטליות השתנו גם אם היה לכריסטיאן ברוקי לב ענק ונחישות.
    דידה עם כאבי גב עשה מעל ומעבר,שימיץ' היה בינוני להחריד ופישל בשמירה ולא מספיק שתקף באי אחריות גם נסטה נעלם בזמן האחרון מאז המשחק מול גאנה במונדיאל,מלדיני אומנם מבריק מידי פעם אבל יש סוף לכל דבר לצערנו.בצד שמאל עדיף שהוא משחק ובימין בונרה או קאפו.בנוגע ליאנקולבסקי עדיף שלא יעשה הגנה,מדהים עד כמה מילאן בזמן האחרון משאירה חורים ושטחים מתים,הרי השער השני של רומא בא מחורים באגפים כי מאנסיני וטאדיי עושים את הפלאים באגפים גם הם לא היו מעולים ממש אתמול.את הדחיפה האמיתית נתן אקווילאני שהפתיע בתרומה ההתקפית שלו במקום פרוטה שהיה אמור לעשות במקומו את התפקיד הזה,חשבתי שספאלטי היה מסתפק בתיקו ולכן הכניס קשר יותר הגנתי מפרוטה.תמיד יהיה לאיטליה עתיד.
    אצל מילאן המצטיין היה ברוקי ללא ספק,כבר אמרתי לרבים שהוא כפיל של גאטוזו שיודע גם להבקיע,אבל אמרו לי רינגיו יש רק אחד.זה נכון,אבל ברוקי ממש דומה...ואם הגענו למצב אימפונטנטי ממש,עדיפות החגיגות של הגול שלו ולא של משהו אחר.פירלו סחוט ואני מקווה שלא ישחק מול טורקיה ביום רביעי,סיידורף וקאקה היו בינונים לבדרך כלל והחלוצים....תעזבו!
    בינתים,רומא שמשיגה ניצחון נגד מילאן כבר יותר מ15 שנה או יותר {ולא 5 שנים} משחקת בתכליות וציניות יתר שלא מאפיינת אותה,פשוט מנצלת את החורים והעייפות של המארחים.אין להם בושה,גם ריזוטו וגם קוטולטה....הכל בהברקות,בעקבים,בדיוק יתר מגיעות ההתקפות המתפרצות ועדיין אין חלוץ לקבוצה הזאת.אולי עדיף שבמילאנו יאמצו את השיטה של המאמן הטוסקני.

8. FelaKaT Member

פאלרמו סוף סוף נתנה משחק מצויין והלוואי שהיא תחגוג בסוף בסוף העונה ולא בית הקברות ממילאנו.

קוריני :aaa8:

9. Raulito Madridista

משחק מעולה היה אתמול בין מילאן לרומא, אני אישית נהנתי מאוד מצד שתי הקבוצות. אני חשבתי שהמשחק ייגמר בתיקו, ידעתי שלרומא יהיו את ההברקות משחקי ההתקפה המעולים שלה, אבל לא ציפיתי שמילאן תפסיד, חשבתי שייגמר 1-1, מילאן עשתה חור אחד יותר מדיי, היא באחת התקופות החלשות שלה בשנים האחרונות, היא יכולה להיות היום בפער של 20 נקודות מהמקום הראשון, ולהביט על אינטר דיי בקינאה, שם נעשה רכש נכון בקיץ, לא הייתה קמצנות והסתמכות ייתר.

בכל מקרה, הנקודה שעליה אדבר במשחק היא רומא. כדורגל סוחף, כל דקה שהם הניעו כדור נהנתי. דה רוסי שחקן ענק, מנסיני, ללקק את האצבעות איזה השפלות הוא הביא לנסטה, שלטעמי לא מתרכז במשחק והוא מרחף מאוד, תקופה על הפנים של הבלם שנחשב בעיני ובעיני רבים, לטוב בעולם, לא לפני הרבה זמן, הרחקה גרועה שלו הובילה לראשון של רומא. רומא קבוצה מהנה עם כדור מרגל לרגל, פשוט אוהבים לשחק ולתקוף, חבל שהם לא עושים את זה יותר, באמת חבל, אני מקווה שספורט 5+ ייתחשבו בהופעה שלהם ויביאו לנו יותר תענוג מהם!!!! רומא משחקת הכי יפה באיטליה, אינטר הקבוצה הכי טובה בינתיים עם פאלרמו(ידעתי שהם ייקרעו 3-0 את טורינו, ברור... ואינטר חייבת לנצח היום!!!).

בכל מקרה, אולי טעיתי בקשר לטוטי, הוא היה אדיר אתמול כחלוץ, כל נגיעה שלו בכדור להתרשם, שער יפה מאוד הוא כובש בראשון וגם בשני, פשוט שחקן אדיר, ידעתי שהוא מעולה אבל אתמול הוא "זכה" לעוד כבוד ממני והערכה גדולה מאוד. פרוטה היה טוב מאוד ושותף למשחק ההתקפי, והיה עוד קשר לא רע באגף שעשה עבודה, שכחתי את שמו. מקסס בהגנה היה אדיר, בייחד עם קיבו שתמיד טוב, לא ידעתי שמקסס שחקן ברמה עד כדי כך גבוהה, לנבחרת צרפת יש עתיד! פאנוצ'י נשאר מגן מעולה כמו בימים היפים של רומא.

מילאן התקיפה, הניעה כדור, סיידרוף היה סביר דווקא, קאקא לא טוב, אבל זה פשוט לא זה. ג'ילארדינו לא נראה על המגרש ואינזאגי היה צריך לקבל צ'אנס דיי לפני. מילאן שיחקה טובה והגיע לה לכבוש, שער דיי מוזר היא כבשה בבעיטה של ברוקי. זה לא זה עם אוליביירה, הוא לא עשה פעולות של חלוץ בכלל עד שנכנס למשחק עם משקוף ועוד החטאה, אבל עדיין זה לא שבשנקו, לא. למילאן היה אולי חוסר מזל עם שני משקופים ומצבים של קאקא. מילה אחת על מאלדיני. בהגנה הוא לא היה מה שהיה פעם, אבל ההרמות המדוייקות שלו מהאגף - פנטסטי, כל הרמה ללקק את האצבעות.

רומא ניצחה בסאן סירו אחרי הרבה זמן ושלחה את מילאן שדווקא הייתה לא רעה, לעשות הרבה הרבה חושבים, ככה היא לא תגיע אפילו לגביע אופ"א, עושה רושם שלאנצ'לוטי אין יותר את השפן, אם לא התעוררו במילאן, העונה תיחשב חלשה מאוד, לא רואה אותם מפתיעים באלופות באופן מי יודע מה. מקווה שנקבל עוד כדורגל של רומא, הם בינתיים נצמדו לאינטר השנייה. כל הכבוד להם על הניצחון אתמול, יש מאמן טוב מאחורי הקווים. אם קאסנו יחזור בכלל ההתקפה תיהיה אדירה, אבל שאנטוניו לא יהרוס להם בינתיים.
    יש משחק של ריאל לכן אעצור כאן....

10. Yossi eldar Member

מסכים בכל מילה.
    מבאס לקחת אליפות כזאת של אינטר, איפה ההתלהבות שהייתה פעם לאינטר? אני מתגעגע לעונות 2003\2004... אז היה כיף לראות את אינטר למרות הלוזריות, יותר כיף מאשר מילאן או יובה.

11. Jose Mourinho Member

גם אם אינטר תהיה קבוצה מושלמת, L'allagatore תמיד ימצא את הדבר הרע שבה. אתה לא רוצה שאינטר תיקח אליפות רק בגלל שמספר שחקנים לא שיחקו טוב בשורותיה? לדעתי זה דווקא השינאה בין יובה לאינטר(שזה אגב, יותר לגיטימי מאשר הקלישאות על הבית קברות).

בקשר למשחק היום, 3 נקודות סופר חשובות, סוף סוף מנצחים בטארדיני אחרי כמה שנים טובות.
    איברהימוביץ' ממשיך לחזור לכושר עם שער פשוט ענק - עצירה בחזה, סיבוב גדול על השומר, ובעיטת וולה מדהימה לפינה הרחוקה(מסירה גדולה של ויירה). רק חבל על ההרחקה הטיפשית בסיום(טיפשית מבחינת השופט למי שלא ראה).
    חוליו קרוז שוב מוכיח שהוא חלוץ הרוטצייה הטוב בעולם, כמעט תמיד כובש שהוא מקבל דקות.
    השער שאינטר ספגה היום הוא באשמת מטראצי, כנראה קצת חלודה אחרי שלא שיחק בשני המשחקים האחרונים.
    בחזרה לאדום של איברה, המשחק הבא של אינטר הוא מול רג'ינה בבית, ואפשר לפתוח עם קרספו וקרוז שאדריאנו מחכה בספסל.

12. FelaKaT Member

אתה יכול להמשיך ולהתעלם, אבל אינטר תהיה האלופה הכי חלשה של איטליה מתחילת שנות 2000.

בכל מקרה, לאור התגובות האחרונות שלך בנוגע לאיברהימוביץ', לאן נעלם השחקן האוברייטד, אפס והרכישה התמוהה ביותר בחלון העברות(כל הביטויים הללו יצאו הישר מהמקלדת שלך וזאת רק ההתחלה...)? אחרי כמה משחקים טובים הוא פתאום הפך למלך?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין אם אינטר תהיה אחת החלשות או לא, אני לא מבין איך המשחק מול פארמה עזר לך להגיע למסקנה הזאת. שער הניצחון היה צריך להיכנס הרבה לפני הדקה ה-93', ובכלל, פארמה שמה לנו גול (שלמען האמת קשה להאשים בו מישהו, מהלך יפהפה וסיום גדול) משני מצבים שהיו לה, וחוץ מהם לא הראתה היום כלום. שיחקנו היום ברברס ועדיין השליטה שלנו הייתה בלתי מעורערת והשגנו 3 נק' במשחק חוץ לא קל על הנייר. יש לנו בעיות זה נכון, אבל תרצו או לא אנחנו הקבוצה הטובה באיטליה, תתחילו להתרגל. ובכלל, הכדורגל שאנחנו משחקים סטטיסטית יותר יפה מיובה ומילאן גם ביכולת טובה, כל הרושם החלש הזה (שקיים גם אצלי) נוצר בגלל האווירה הכללית של הליגה השנה, והעובדה שאין ממש תחרות עדיין (עד שלא נגיע לשלבים האחרונים פאלרמו לא תיחשב מועמדת רצינית), העובדה שאנחנו מספקים את הסחורה במאני טיים פעם אחר פעם, מראה רק שהקבוצה הזאת גדולה על הליגה, זה שאנחנו לא חייבים לתת 100% בשביל לנצח משחקים זה כבר בעיה של ה-19 האחרות.

14. FelaKaT Member

ההודעה שעליה אינטר הגיב נשלחה לפני המשחק מול פארמה, ובכלל, לא אמרתי שום דבר על סמך המשחק היום(אגב, משחק לא קל על הנייר? ראית את פארמה העונה? ראית את ההגנה שלה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx יש לה את ההגנה הכי גרועה בליגה כמו שלאסקולי יש את ההתקפה הכי גרועה בליגה ואפילו לא צריך לבדוק את זה).

פעם אחר פעם=היום ובמשחק ברוסיה? או שאתה מתכוון לביזיון מול ספורטינג והפאדיחות מול קייבו ומילאן?
    לבינתיים, היריבה הרצינית הראשונה שפגשתם העונה יצאה כשידה על העליונה.
    אינטר לא גדולה על הליגה כמו שיובה הייתה גדולה על הליגה בשנה שעברה(סתם לשם השוואה, כבר חטפתם יותר מחצי כמות השערים שיובה חטפה בכל העונה שעברה) או ב03\04. היא גם לא קרובה להיות מלהיבה כמו שמילאן הייתה ב03\04 או כמו שרומא הייתה ב00\01.
    בכל מקרה, אפילו ראש לשועלים אתם לא יודעים להיות.

אה, ומה יפה במשחק של אינטר? היא משחקת יותר גרוע מיובה של קאפלו ומעבירה הילוך רק כשהיא צריכה לכבוש שער. כשהיא גומרת את המשחק מוקדם היא סתם מטיילת על המגרש אלא אם כן לאיברהימוביץ' בא לעשות משהו, בין אם זה לתת שער או אגרוף.

איך דל פיירו אמר? "הליגה יתומה בלעדינו".

15. Jose Mourinho Member

1. הרכישה שלו כן הייתה תמוהה, לאור העונה האחרונה ביובנטוס.
    2. הוא אכן היה אפס מאז המשחק מול ספורטינג ועד למשחק מול ליבורנו. ולא רק שהוא שיחק גרוע, הוא גם עשה הרבה שטויות שעלו לאינטר בנקודות. ומה לעשות, אותי כאוהד זה מעצבן וכתבתי עליו בדיוק את מה שהגיע לו, כמו גם עכשיו.
    3. כמו שאני מעביר ביקורת(וזה קורה לא מעט), אני יודע לתת מחמאות שצריך, ואם איברה השתפר ומציג יכולת טובה, אני לא אמשיך להעביר על ביקורת סתמית. למלך עוד לא הפכתי אותו, אבל אי אפשר להתעלם מהשיפור המסיבי ביכולתו לאחרונה.

כך זה גם היה אצל יובה במשחקים מול באיירן(כמו אינטר גם היא חסרה מולה את ויירה) ומילאן בעונה שעברה, לא?