מחזור 11:: אינטר מנצחת בשינים ובציפורנים את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/11/06.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן טוטי היום הוא השחקן בכושר הכי טוב,ובכושר הזה הוא הכי טוב בעולם.
    אתה ראית ביכלל משחקים של רומא שאתה מדבר ? תיסתכל מה הוא עושה עם הכדור,כל נגעיה שלו משפיעה על המשחק,המסירות,הבעיטות,המנהיגות. ואת כל זה הוא עושה כשהוא חלוץ מרכי,ולא בעמדה הטיבעית שלו מאחורי החלוצים.
    משחק וחצי?!
    יש לו העונה 7 שערים,וגם לא מעט בישולים (אורי חזק בסטטיסטיקה,הוא יכולה להוסיף יותר מימני בכול מה שקשור במיספרים).

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה מספרים. ראינו השנה את רומא כמה פעמים ובכל פעם המלך מוכיח שאין עליו. בליגה בה ריקודי רונאלדיניו לא באים בחשבון חייבים לשחק בנגיעה אחת או גג שתיים, חייבים לשחרר כדור עוד לפני שהמגן מדביק לך את סולייתו, אתה חייב לדעת איפה נמצא כל חבר לקבוצה שלך ואיפה כל יריב ושתהיה לך יכולת לשחרר לו כדור מדוייק על 20 או 40 מטר. גם עם זה עם רגל שמאל, ימין, עקב, או כל חלק ברגל. טוטי עושה את זה הכי טוב בעולם.

אני די בטוח שכולכם משחקים פה כדורגל מדי פעם, אפילו עם החברה בשכונה. אני רוצה שתערכו לכם מבדק קטן. בפעם הבאה שאתם משחקים, שחקו רק בנגיעה אחת. לא משנה מה, איפה ובאיזה עמדה או רגל, הגבילו את עצמכם לנגיעה אחת בלבד. כולם מצליחים לשחק כדורגל שהכדור דבוק אצלינו לרגל, כל אחד מאיתנו הצליח להעביר או לעשות תרגיל. אבל לשחק משחק בנגיעה אחת, או גג שניים צריך הרבה יותר מיכולת לשלוט בכדור, צריך הרבה תכונות שכן, לטוטי יש אותן והוא מתרגם אותם במגרש בצורה הטובה בעולם. אם נוסיף לכך את המנהיגות שלו, הבעיטה, וגם הדריבל כשצריך וכל זה עם אהבה הגדולה שלו לקבוצה אין יותר גאה ממני לנשוא את שמו על גבי כינויי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/11/06
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכבוד לכריסטיאן ריגאנו!

לא שכחנו אוהבים וגאים בך!

:aaa8:

4. ori_pit Member

אני עדין טוען שזלאטן לא שחקן כזה גדול, מדובר בשחקן מאוד מוכשר אבל עם בעיות בראש, זה שחקן שבחיים אני לא ישמח עליו במשחק, כי תמיד הוא יעשה איזה טעות מטומטמת.
    אני לא מבין מדובר בחלוץ שהורחק כבר 3 פעמים העונה, זה נראה הגיוני? כל ההרחקות זה בגללו, בגלל משהו טיפשי שהוא עשה, לכן אני מעדיף שאדריאנו יפתח מתי שהוא יחזור לכושר משחק, ותזכרו מה שאני אומר פה זלאטן עוד יפיל את אינטר השנה.

5. צ'וצ'ו קמביאסו Member

מה זה הזלזול הזה בזלאטן הוא לא בדיוק חלוץ אבל גם מבקיע וגם מבשל יש לו 4 גולים העונה ועוד איזה 3-4 בישולים כולל ליגת האלופות, ולא עברנו הרבה משחקים העונה, תנו לו זמן כי בזמן האחרון הוא מספק את הסחורה, יש יותר טובים ופחות, אבל שילמנו עליו כל כך הרבה כסף כדאי שישחק, אדריאנו בשיא יכול להיות שהיה יותר טוב, למרות שלדעתי לא כי זלאטן בעונה הראשונה שלו ביובה היה גיבור האליפות עם 16 גולים כמו אדריאנו והוא משחק יותר מאחור, למרות שפסלו ליובה את האליפות, עונה אחרי זה הוא הבקיע רק שישה או שבעה אבל גם בישל הרבה בשתי העונות, אין ספק שהוא שחקן כדורגל טוב, למרות האופי הבעייתי, קרוז זה בכלל נכס לאינטר שחקן שתמיד מקבל לא הרבה דקות אבל תמיד כובש שערים סקורר מצויין וחד מאוד ליד השער.

6. MilanMan Member

אני מסכים איתך.
    זלזול ענק בזלאטן, אבל הוא באמת חלוץ גדול, וההרחקות לא ממש חשובות פה..הוא מבשל,מבגיע תורם המון להתקפה וגם לקישור.
    הוא באמת חלוץ ענק, ויותר מדי מזלזלים בו.

7. FelaKaT Member

אף אחד לא ביקש ממך לא להחמיא לו, אבל שוב אתה מוכיח שאתה משנה עמדה כלפי שחקן אחרי כמה משחקים, בדיוק כמו וומה בשנה שעברה.
    נתראה כשזלטן יתחיל לשחק גרוע.

לבאיירן הפסדנו בחוץ בתוצאה סבירה ומילאן פשוט הייתה קבוצה טובה מיובנטוס(עם השוער השלישי שלה שהיה אשם בשערים, כן?) אך פחות יציבה.

בכל מקרה,
    http://www.bladeinside.it/immagini/JuveInter.Xxx

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

"L'allagatore" אני לא מבין למה אתה תמיד רוצה להוכיח לנו שאינטר לא קבוצה חזקה????

בקיצור, אינטר כיום נחשבת לקבוצה הכי טובה בליגה האיטלקית ואפילו גדולה על הליגה ויש הרבה הסברים לדבריי כמו הנצחונות על רומא,פיורנטינה,מילאן מחוץ לסאן סירו.

ועוד משהו, במקום לזלזל באינטר אני מציע לך לראות איפה נמצאים "הלוזרים" שאתה מזלזל בהם ואיפה נמצאים"הווינרים" שאתה אוהד אותם .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/06
  9. FelaKaT Member

כי זה מהנה.

נמאס לנו מסרייה א', הגיע הזמן שנשתלט גם על הסרייה ב'.

10. Raulito Madridista

ניצחון אדיר של אינטר, כמו אלופה היה לה מזל, חוליו קרוז שוב כבש, הוא השחקן הכי טוב באירופה יחסית למעמדו, חלוץ רביעי בקבוצה אחרי קרספו, זלאטן, ורקובה(לאדריאנו אין מעמד כרגע באינטר, לא ברור מה עובר עליו, הוא חייב לשנות אווירה ככל הנראה, אסור שכישרון יילך ככה וייעלם!!!), שנה שעברה קרוז כחלוץ רביעי כבש 20 שערים שזו כמות אדירה יחסית למחליף, שחקנים ששיחקו כל העונה לא הגיעו לכמות כזאת.
    השער של זלאטן הוא שער אדיר, ראיתי אותו, שער אדיר של טכניקה, אבל זלאטן עד שהביא את הפוטנציאל שלו ונכנס לעניינים וכבש שער יפה, היה חייב לסיים את המשחק באדום וזה קצת מרגיז(לא יכול לשפוט אם זה באשמתו או לא הכרטיס אדום). אינטר מסיימת איזה נאחס מסויים, היא לא ניצחה כמה שנים טובות במגרש של פארמה אם זכרוני איני מטעה אותי. עדיין יש לאינטר מאבק קשה עם פאלרמו שמסרבת לאבד נקודות ולהיעצר מהתקופה הטובה שלה, עוד שני מחזורים יהיה לנו משחק ענק שפאלרמו תארח את אינטר, שניצחה עד עכשיו בכל המגרשים הקשים באיטליה: את מילאן בסאן סירו שנחשב כמשחק חוץ, באולימפיקו של רומא ואת פיורנטינה בחוץ. יש לי תחושה שאת פאלרמו היא לא תנצח. אינטר יכולה להצטער על איבודי הנקודות השטותיים למען האמת, כמו ה1-1 עם סמפדוריה בסאן סירו במשחק שכלל המון החמצות והם הבקיעו מכלום, מהתיקו 1-1 בחוץ נגד קילארי שלא נחשבת לאחת האריות באיטליה, ותיקו מאופס בחוץ אצל אודינזה.

L'allagatore, לשנוא את אינטר אתה יכול בוודאי אבל תיהיה אובייקטיבי בעניינה, אני בספק אם החמאת לה העונה אחרי הניצחון בחוץ על סמפדוריה\הניצחון באולימפיאקו\הניצחון בדרבי. רומא משחקת את הכדורגל היפה ביותר באיטליה בייחד עם פאלרמו, אינטר הקבוצה הכי טובה באיטליה מבחינת סגל והמיקום שלה לא משקר - פער 20 נקודות ממילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/06
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא לא נגזים,הכדורגל של אינטר לא מתקרב למהירות והשטף המדהימים של רומא או להתלהבות האדירה של פאלרמו.היא משקחת כמו שצריך,כן אבל חוץ מהברקות של זלאטן ופעם בהברקה של סטנקו או ויירה אין לה יותר מדיי.
    דרך אגב לגבי הפער ממילאן,בוא לא נשכח איזה קבוצה בנו באינטר ואיזה במילאן ואל תשכח מינוס של 8 נקודות.

12. Javier Zanetti Member

גם לסרייה אה נמאס ממכם אז כנראה שכולם מרוצים.

13. FelaKaT Member

מתי היא ניצחה את סאמפ?
    על הניצחון בדרבי כן החמאתי לה דווקא, למרות שהיא ניצחה מילאן חלשה מאוד.

דווקא שמעתי הרבה אנשים שמתגעגעים ליובה ומילאן. תקרא שוב את מה שדל פיירו אמר.

14. cazzo Il Capocuoco

חתימה גאונית בכל מקרה,של חבייר זאנטי {אלכס?}!!