מחזור 11 בלאומית: אחי נצרת נעצרת בקרית אליעזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/11/08.

1. *הפועל-רעננה* Member

נראה לי שקצת הגזמתם...
    אני ממש לא בא בהרגשה שאנחנו הולכים לא להפסיד את המשחק...
    רעננה כבר 5 משחקים לא הפסידה והיא גם קבוצה מאוד מאוד לא יציבה, לכן, מתישהו היא צריכה להפסיד...
    באר שבע קבוצה טובה והיא בהחלט יכולה לנצח למרות שאנחנו הכבשה השחורה שלהם...
    משדרים את המשחק באיזו תחנה ברדיו (רדיו באר שבע או משהו כזה...)?

2. עומד בשער Member

סורי לבאס את אוהדי הפועל באר שבע.. אבל אני לא רואה אותם מנצחים היום!
    הרבה מאוד בגלל שרעננה תמיד איכשהו עם אלי כהן יוצאים עם נקודות מבאר שבע ואנלא רואה אותם מפסידים היום.
    תוסיפו לזה גםםםםם את העובדה שב"ש תמיד מחרבנת במכנסיים של וסרמיל, וקיבלתם את המנחוסים שמחים בוסרמיל!!!!

יאלה חיפהההההההה

3. zivmay Member

חח יפה שבאו כמה פסימיים ולא ניחסו, בינתיים לא משאירים לרעננה שוםסיכויhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  4. Love Is Red Member

למרות משחק לא טוב במחצית השנייה של הפועל באר שבע שברה את המנחוסית שנקראית הפועל רעננה 3-1.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ה3-1 (ואפשר לקרוא לזה 4-1 עם הפנדל המוחמץ של קדוסי) הכי משקר בתולדות משחק הכדורגל , ב"ש בכמה דקות טובות בודדות שגרמו להפיכה התוצאה ל2-1 ומאז ? כלום ! ויותר מזה ,בונקר !!! היה פשוט מביך לראות איך השחקנים שלנו מול קבוצה קיקונית כמו רעננה מעיפה כדורים במגרש הביתי שלה כשמאחוריה עומדים 7 אלף צופים.

פשוט בושה וחרפה של מאמן שמדריך את השחקנים להתבנקר , ויותר מזה הייבוש הביזיוני לסימיוני שנותן לו להתחמם סתם 20 דקות .

גיא לוי תתפטר !

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עם כל זה המשחק הזה היה יכול להיגמר ב-6-1 בקלות. קדוסי החמיץ פעמיים ממצבים נוחים מאוד, מליקסון באחד על אחד כבר זילזל.

בגדול, מחצית שנייה רעה, השחקנים הלכו אחורה, הזרקורים כבר הופנו לעבר גיא לוי שמתחיל לספוג מה שאלי גוטמן ספג פה ובטדי, קללות, שריקות בוז, בלי קשר לתוצאה.
    גיא לוי התחיל פה רע, אין מה לעשות, הוא פתח חזית מול האוהדים וזה לא ישכח לא ולא משנה מה הקבוצה תעשה, בנוסף לכך הוא עושה טעויות מקצועיות מה שחימם את הקהל יותר ויותר.

7,000 צופים היו היום בווסרמיל, רובם מקללים ושורקים בוז לגיא לוי. אולי בצדק, אבל בסיום המשחק היה לי רע שרוב הקהל המשיך לשרוק למאמן במקום לעודד את השחקנים.

בשורה התחתונה.. עזבו אותי משטויות.. עוד 3 נקודות וסוף סוף ניצחון על הכבשה הזאת.

7. Spanish Weapon Member

פתח חזית מבחינתנו,כי יש לנו קהל של מטומטמים.
    קומץ,באמת קומץ של אנאלפביתים שמרשים לעצמם למחות ולהביע תלונות על כל צעד של המאמן
    אם הוא לא לרוחם,אפילו אם זה לטובת הקבוצה.
    אני זוכר גם בתקופת אלי גוטמן כשהוא הרים קבוצה של אפסים עד למקום רביעי בעזרת כדורגל לא
    הכי יפה לעין איך כל הקהל מחא וכעס אבל בשורה התחתונה סיימנו עם מקום לאינטרטוטו ומרחק
    נגיעה ממקום בגביע אופ"א,שלא לדבר על מוקדמות ליגת האלופות.
    גיא לוי עושה מה שצריך לעשות,משחק כמו שצריך לשחק, אני מוכן לשחק משחק הגנתי ומבוקר
    עד סוף העונה ובתנאי שננצח את כל המשחקים.
    מעניין אם מישהו שם בין קומץ האידיוטים האלה ביציע לא הציץ אתמול למגרש וראה שני שחקני
    נוער פורחים תחת גיא לוי (אלקיים ועמוס) או שרק הרגלי החימום של לאנדרו סימיוני מעניינים אותם.
    צריך לעשות הכל כדי למגר את האפסים האלה שעושים לכולנו שם רע ומוציאים רושם לא טוב בעיני
    גיא לוי ואלונה ברקת שעושים הכל בשביל הקבוצה.

8. roeiuzan Member

http://up41.siz.co.il/up3/iv3jtnoyqwg1.Xxx
    קרדיט לזיגי.

מחזור 11: זהו משחק שינעל את הסיבוב הראשון בליגה הלאומית בין מכבי הרצליה של שמעון הדרי להפועל עכו של ירון הוכנבוים. מכבי הרצליה היא אכזבת הסיבוב של הליגה הלאומית. הקבוצה ששיחקה בשנתיים האחרונות בליגת העל ואף זכתה בגביע הטוטו פעם אחת, ממקומת בלאומית במקום ה-11 בתום הסיבוב הראשון אך גם במשחק אחד פחות. היו"ר אריאל שיימן הצהיר בתחילת העונה שפחות מעלייה תהיה כישלון חרוץ, בנתיים הוא מקבל את מצב קבוצתו כמו בומרנג לפנים. להרצליה יש התקפה הממוקמת במקום ה-10 בליגה, והגנה טובה יותר רק מזו של קרית אתא. הם פתחו את העונה בהפסד מאכזב להפועל רעננה שלאחריו הגיעו שני נצחונות רצופים ושני תוצאות תיקו. מאז, הרצליה עם 5 הפסדי ליגה רצופים(!!) כשהניצחון האחרון היה אי שם במחזור השלישי... לאחרונה פוטר משם מיודעינו אייל לחמן ובמקומו הגיע שמעון הדרי שהצהיר כי בכוונתו עדיין לעלות ליגה. זמן קצר אחרי שמונה הספיק הדרי לערוך הופעת בכורה בליגה על הקווים עם קבוצתו החדשה, אך הפעם שינוי מאמן לא עזר והרצליה נחלה תבוסה צורבת של 4:1 לאחי נצרת. כעת היה להדרי המון זמן כדי להתכונן היטב למשחק מול הפועל עכו הלא יציבה, משחק יותר טוב מזה הוא לא יכול היה לקבל. באמצע השבוע הוא ניצח בוסרמיל 2:1 את הפועל ב"ש והעלה את קבוצתו של שיימן לרבע גמר גביע הטוטו, אולי זה מה שיחזיר אותם לעניינים. בטבלאות בית וחוץ, הרצליה במקום העשירי בליגה במשחקי בית ואילו עכו במקום התשיעי במשחקי החוץ. הדרי כבר הספיק לעשות טעות אחת שהצליחה לעצבן את אוהדי הרצליה, והיא ההחלטה להוריד לספסל את אחד השוערים הטובים בליגה והמוכשרים שצומחים בכדורגל הישראלי, איתמר ניצן, ובמקומו לתת את הקרדיט לשוער המשנה גל מסיקה, שבמקרה או לא במקרה הוא בנו של חבר ההנהלה שמעון מסיקה. אייל לחמן בנה בהרצליה קבוצה משופעת בשחקני נוער ושחקנים צעירים, כשאותם מובילים אסי משיח, אלי ביטון ואלן מסודי הבולטים בשורות הרצליה. מי שדוקא עושה עד כה עונה לא רעה בכלל הוא החלוץ הצעיר שהגיע ממכבי פ"ת, דובב גבאי, ממנו תצטרך עכו להזהר. במשחקי גביע הטוטו בין הקבוצות ניצחה עכו פעמיים, 3:1 בחוץ ו-2:1 בבית.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/925/967.Xxx
    אלן מסודי. יוביל את הרצליה לניצחון?

הפועל עכו של השנה ממשיכה לגלות חוסר מחץ ומעל לכל חוסר יציבות. פרט למחזורים 3-6 עם 4 נצחונות רצופים לא הצליחה הקבוצה לנצח באף משחק בליגה. אולי עכשיו ששלב הבתים של גביע הטוטו מאחור כל הריכוז יופנה למטרה העיקרית - עליית ליגה. כמעט בכל משחק הפועל עכו מקבלת מחמאות על כדורגל טוב, מהיר, התקפי, אך גם הרבה פעמים היא נשארת רק עם המחמאות כשהרבה נקודות נפלו בדרך. במחזור שעבר הפסידה עכו ב"ביתה" 2:0 להפועל ב"ש כשבמשחק זה לא היו לא יכולת ולא תוצאה. ובכן, "זה הזמן להעיר את היפייפיה הנרדמת"... בליגה הלאומית נוצר כרגע מצב בו 5 קבוצות נמצאות בצמרת ו-6 נמצאות בתחתית, ההפרש ביניהם הוא די גדול.. אך באמצע(המקום השישי) ממוקמת לה הפועל עכו שעוד לא החליטה כנראה היכן היא רוצה להיות. כך או כך, הפועל חיפה, הפועל ר"ג ולאחרונה גם הפועל ב"ש תופסות תאוצה ונראה שאף אחד לא יעצור אותן בדרך לליגת העל. אחי נצרת והפועל רעננה הפסידו בסוף השבוע ולעכו אין ברירה פרט להשיג ניצחון על הרצליה(ובדרך לקבור קבוצה שהיתה אמורה להיות במאבק על עלייה) ובכך להתקרב לנצרת ורעננה שבמאזנם 18 נקודות. עכו עם 14 כזכור. מצד שני, הפסד להרצליה מחזיר אותה קצת לעניינים וכנראה שאין כמו ניצחון חוץ בהרצליה כדי להחזיר לחניכים של הוכנבוים את הביטחון. עכו תשחק במערך שיכלול קשר קדמי אחד ושלושה חלוצים(4-3-3). בתקופה האחרונה הופעלו לחצים על המאמן לשלב יותר את החלוץ שלומי אדרי שמפגין יכולת טובה באימונים, וההערכה היא שאם הוא לא יפתח הוא יכנס כמחליף יותר מוקדם מאשר בדרך כלל, על מנת לבחון את מידת השפעתו על המשחק. הבלם אלון זיו ייעדר כמעט בוודאות ואת מקומו ימלא רון בן נחום ולא רפי סרוסי שבדרך החוצה מהקבוצה. גבע ברקאי באחת מהעונות היותר טובות שלו בקריירה יענוד את סרט הקפטן. השוער דודו גורש לא התאמן בשבוע האחרון באופן מלא בגלל פציעה אך יהיה כשיר למחר. בקישור האחורי כמו תמיד יציבים וחזקים, בריאן גרזיצ'יץ' ובן בנימין. בקישור האופנסיבי המאבק צמוד בין תייר לשחר סימנטוב, אך נראה שהאחרון יקבל את המושכות בסופו של דבר. אדק צפוי לשבת בספסל. בחוד כאמור שלושה חלוצים, עבדול עזיז, שוורצמן ואדרי\אבו סאלח.

http://i.one.co.il/Images/Packages/6506/557_372/IMG_6575.Xxx
    בריאן גרזיצ'יץ'. עכו חייבת לחזור לצמרת

הרכבים משוערים:
    מכבי הרצליה: גל מסיקה, עומר הדר, ברק לביא, רגב וולק, דני אלברט, אסי משיח, שי ביטון, אלי ביטון\ריף מסיקה, אלן מסודי, אסף קריספיס, דובב גבאי.
    הפועל עכו: דודו גורש, יניב צ'יצ'יאן, רון בן נחום, גבע ברקאי*, חמודי בריק, בריאן גרזיצ'יץ', בן בנימין, תומר תייר(שחר סימנטוב), עומאר עבדול עזיז, רונן שוורצמן, שלומי אדרי(איימן אבו סאלח).

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבריי הבארשבעים איכשהו עוד אפשר לקבל את זה שאנחנו משחקים מגעיל ומנצחים אבל כשאנחנו משחקים בונקר זה כבר עצוב , גם ב2-1 ו3-1 יכלנו לנצל את זה שרעננה לא באה להתבנקר ויכולנו לדרוס אבל גיא לוי החליט לשמור על ה2-1 ולהעיף כדורים , זה לא כדורגל מצטער.

למה עם לופא קדוש יכולנו לשחק כדורגל יפה לנצח ולעלות ליגה

10. Spanish Weapon Member

הראל,אתה מוכן לסבול עוד שנה בליגה הזאת אבל שיהיה כדורגל יפה?
    כנראה גיא לוי מבין שעם חומר השחקנים שיש לו הוא לא יוכל להשיג תוצאות במשחק אטרקטיבי
    ופתוח.
    יש משחקים שב"ש משחקת התקפי ונמרץ,יש משחקים שב"ש משחקת הגנתי ומבוקר,גיא לוי מתאים
    את עצמו לשיטה של היריבה.
    כבר 3 שנים שרעננה באה לוסרמיל ומשחקת על מתפרצות ופעם אחרי פעם עוקצת אותנו,אז תן להנות
    מהתחושה שהפעם אנחנו אלה שעקצנו אותם ולקחנו 3 נק'.

11. וסרמיליה Member

אותי לא הכי עיצבן השיטת משחק של גיא לוי אותי הכי עיצבן כל הסיפור הזה עם סמיוני .
    שחקן זר בן 35 מקבל בו חום ואהבה יותר ממה שקיבלו הילדים מהנוער(אסולין,עמוס ואלקיים) .
    לא יכול להיות שיוסי אלקיים יצא בחילוף ומה שהוא ישמע זה שריקות בוז מהקהל בגלל סמיוני,עם כל הכבוד הוא עוד שחקן בקבוצה ולא מעבר לזה אם המאמן מחליט לא להעלות אותו אז כנראה שהמאמן רואה באימונים את מה שאנחנו לא.
    ולא שאני בעד המעשה של גיא לוי,אחרי שהוא חימם את סמיוני חצי שעה הוא מעדיף להעלות דווקא את קוסטרוב שהתחמם 10 דקות.
    מבחינה מקצועית,מחצית ראשונה היתה טובה די שלטנו במשחק,מחצית שנייה פשוט שום דבר לא הלך,וזה לא היה בונקר אני ישבתי בשער 6 וראיתי את גיא לוי משתגע וקורא לשחקנים ללחוץ על רעננה,לצערי כשלא הולך מקללים,בבאר שבע לפחות,גם אני בעד 4-4-2 בואו נחכה לחלון העברות ונהיה חכמים יותר כי אני מאמין שחלוץ בתכוניות של גיא לוי .

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לשחק כדורגל מכוער ולנצח משחקים כמו שעשינו בכל העונה ולהמשיך בדרך הזו לסבול בשקט ולעלות ליגה , אבל אתמול זה היה פשוט מבזה לא רק שזה היה אותו כדורגל מגעיל זה היה בונקר שזה כבר ביזיון לשמו מול הגדולות של ליגת העל לא שיחקנו בונקר אז בליגה הזו נעשה בונקר ?!?!

ולגבי החילוף של אלקיים , היו שריקות בוז בהתחלה אבל אח"כ באו גם התשואות לאלקיים.

13. JR-Riquelme Member

גיא לוי חייב להתפטר.
    ועזבו את המשחק שלו, כשזה לא הולך זה לא הולך. אם הקהל של ב"ש נדבק לגיא לוי גם אחרי 3-1 ומוציא עליו את הגרון, הוא חייב ללכת הביתה.

14. הרצליה Member

רועי, יופי של סקירה על הרצליה.
    רק טעות אחת, דובב גבאי ממש לא פורח אם הוא היה מבקיע חצי מהמצבים שהוא הגיע אליהם היינו היום במקום שמוביל לליגת העל ולא לליגה א'.

אני מאוד מקווה שהדרי הבין כמה הוא טיפש אחרי הרביעייה שגל מסיקה קיבל בשבוע שעבר בשביל להחזיר את השוער הכי טוב בליגה הזאת להרכב הראשון.

כמה שהמצב שלנו נראה איום ונורא נכון לעכשיו, ניצחון מחר ואני בהחלט מאמן שיהיה אפשר לפתוח מכאן רצף לא רע בכלל שיחזיר אותנו למקום שאנחנו ראויים להיות בו.

הרכב משוער(וחסר להדרי שהוא יעלה משהו אחר):
    איתמר ניצן,עומר הדר,עודד גביש,צ'רלס ורדיס,דני אלברט,אסף קריספיס,אסי משיח,ריף מסיקה,אלן מסודי,אלי ביטון,דובב גבאי.

שיהיה בהצלחה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רועי כל הכבוד על הסקירה..

בקשר לקהל, זה כבר לא קומץ... זה ממש לא קומץ, אתמול יותר מחצי איצטדיון צעק לו להתפטר ושרק שריקות בוז במשחק המשחק ועם השריקה לסיום.
    בגדול אני נגד הרבה מאוד דברים שעושה גיא לוי, נגד ההתנהגות שלו בגדול שהייתה אחרי ההפסד נגד ירושלים שתשאיר אצלי הרבה מאוד שנאה כלפיו, ויחד עם כל זה אני חושב שהקהל הגזים מאוד עם התגובות, במיוחד אחרי שריקת הסיום. בואו לא נשכח איפה אנחנו נמצאים ומה מקומנו, אני רוצה כרגע לעלות ליגה וממש לא מעניין שום דבר מסביב.