מחזור 11 בלאומית: אחי נצרת נעצרת בקרית אליעזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/11/08.

1. הרצליה Member

הקבוצה הזו חולה, מהשורש.
    לא יכול להיות שהשוער הטוב ביותר שהיה כאן בעשר השנים האחרונות,שחקן הבית הטוב ביותר שצמח כאן מאז ליאור אסולין ייאבד את המקום שלו בהרכב בגלל אינטרסים, בגלל שהשוער השני הוא הבן של המנכ"ל.
    שלא תבינו לא נכון גל מסיקה לא אשם בהפסד היום הוא אפילו לקח כדורים מסוכנים ומנע שער או שניים אבל שמגיע לכאן מאמן שההחלטה הראשונה שלו היה להוציא את איתמר ניצן מההרכב לפני שראה אותו באימון אחד רק מוכיח מה הגיע לכאן, איזה בובה של ההנהלה.
    זה רק מקרה אחד שמראה כמה הקבוצה הזו חולה, איך שחקן כמו אלן מסודי שנחשב לשחקן הטוב ביותר בליגה הזאת מחטיא 3 פעמים מול שוער, איך? כנראה שגם הוא נדבק במחלה.

זהו ההפסד השישי ברציפות אני לא זוכר רצף כזה מעולם.
    מגיל 5 אני עם מכבי הרצליה, זה אומר שזאת העונה ה-15 בחיים לא זכור לי רצף כזה, בחיים, גם שירדנו ליגה לא היה לנו רצף כזה, פאקינג 6 הפסדים ברציפות, בליגה השנייה!!!!!!!!!

הסתכלתי היום על האנשים שמלווים את הקבוצה הזו לכל חור, אנשים מוכרים ביציע כמה הם מיואשים זה מסביר את הכל.

הקבוצה הזו גוססת ועד שבעלי הבית, שיימן את מסיקה לא ילכו מכאן היא לא תבריא, כרגע היא בדרך לליגה א'.

2. roeiuzan Member

ניצחון חשוב להפועל עכו היום בהרצליה, אני חושב שבחלקים גדולים מהמשחק שיחקנו כדורגל טוב רק שרגל מסיימת זו הבעיה העיקרית כרגע בקבוצה. הרצליה קבוצה חלשה ולמען האמת המצב שלה ממש על הפנים... כל מה שעמית אמר בהודעה מעלי זה המשפטים של כל אוהדי הרצליה שהיו במשחק, וכנראה שאין עשן בלי אש והדברים נכונים. ההגנה פשוט קטסטרופה, מגנים, בלמים ושוער... אין מי שבא לקבל כדורים, אין עושה משחק... צרות באות בצרורות מה שנקרא. מסודי עם 2 החמצות איומות, במיוחד בשניה כשהוא קיבל מסירה והיה במצב של אחד על אחד מול גורש(מסירת אומן של ריף מסיקה!) שבפעם המי יודע כמה מציל את עכו...

בשורה התחתונה משחק לא רע בכלל, 3 נקודות וחזרה לצמרת הגבוהה. מייחל ומאחל להרצליה לנצח את רעננה שבוע הבא...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי הרצליה נכנסה לכדור שלג ומומנטום שלילי, זה לא יותר מזה, יש לה סגל טוב, בטח כזה שלא מצדיק כזה מיקום וכזאת צבירת נקודות עלובה. היא תתעורר מתישהו ואני מאמין שזה יהיה בקרוב.
    יש 5 עולות, רעננה ואחי נצרת אלו לא קבוצות שמסוגלות לשמור על יכולת גבוהה לאורך זמן וזה עדיין לא אבוד עבור הרצליה, רק שיתעוררו כבר.

4. roeiuzan Member

מישהו יודע מה המשחק הבא שישודר?
    ולאחר איזה מחזור יוצאים לפגרה?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא יודע מה לגבי הפגרה אך לגבי המשחק הבא שישודר,
    יש שלושה משחקים בשישי בשעה 14:30 והם:
    בני לוד-אחי נצרת
    הפועל ר"ג-הפועל ירושלים
    הפועל חיפה-הפועל עכו

בלוח השידורים באתר ספורט 5 עדיין לא רשום מה המשחק אך סביר להניח שישדרו את הפועל חיפה והפועל עכו.

6. הפועל_23 Member

לוד נצרת משודר

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה צוחק עליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. הרצליה Member

אל תסתנוור, במחצית השנייה לא הייתה להרצליה הגנה ושיחקתם רק על מתפרצות אז מן הסתם שתהיו מסוכנים, עצם העובדה שלא הצלחתם להבקיע שער שני ולגמור את הסיפור זה לא סימן טוב.
    אגב יום ענק לדודו גורש, ענק! זה נראה שגם שהוא לא רצה לעצור את הכדורים,הם פגעו בו.
    מצד שני יש לך 3 נקודות דבר שאנחנו לא הרגשנו מאז המחזור השלישי, שיהיה לך בכיף.

לגבי גל מסיקה, דווקא אתמול הוא היה לא רע בכלל במיוחד במחצית השנייה(אפשר להגיד שהוא אשם בגול אבל אני דווקא בא בטענות לעומר הדר) אבל זה לא משנה את העובדה שהוא לא צריך לעמוד בשער כשאיתמר ניצן עדיין בקבוצה.
    גל מסיקה הוא שוער בסדר גמור הוא גם היה שוער בנבחרת הנוער לפני שנתיים אבל הוא לא צריך לקבל את הפרוטקציות של אבא שלו ולעמוד בשער שלא מגיע לו, הוא יכול לשחק כשוער ראשון בקבוצה שהיא לא מכבי הרצליה גם בליגה הלאומית אבל בזכות עצמו.
    אגב הוא ורק הוא הסיבה שפרדי דוד לא הגיע לכאן.