מחזור 11 בלאומית: ק"ש חוזרת לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/11/09.

1. kfiros Member

מסכים איתך. למרות שלטווח הארוך יהיה לנצרת קצת קשה לדעתי בעיקר בגלל חוסר העומק של הסגל .בסופו של דבר הקבוצה הפתיעה מאוד עד עכשיו ובמיוחד בהתקפה. כליבאת, ניירקו, מור שושן ואיקוונגו שלא ציפו מהם ליותר מדי מספקים את הסחורה.
    בגדול כל קבוצה צפונית שתעלה לליגת העל תתרום המון. כצפוני אני לא אובייקטיבי אבל אני אשמח אם לפחות אחת מהעולות תהיה מהצפון, אם לא 2 עולות צפוניות. קבוצות כמו נצרת עילית וקריית שמונה (אולי גם עראבה) יכולות לתרום לליגת הרבה יותר מאשר קבוצות כמו רעננה ורמה"ש. מה גם שלכל אחת מהן יש אחלה של מתקני אימון ואיצטדיונים שעונים על הקריטריונים של ליגת העל ואפילו בהצטיינות.

הכח.. קבוצה שאין מה לדבר עליה. בחיים לא חשבתי שהיא עד כדי כך תהפוך לסמרטוט. לא רק הטעויות שעשו בפגרה, עכשיו הביאו את וינשטיין שהוא לא מאמן מנוסה ברמות הגבוהות (ובטח שלא בלאומית) ולגייס אותו להשאיר קבוצה כל כך חלשה ולא מחוברת ליגה היא החלטה פזיזה מאוד.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ערן זגר משווה בדקה ה70 ומסדר לשרון אביטן נקודה ראשונה בקנדציה הזו במכבי ב"ש.

נצרת עילית בהחלט בתקופה טובה, רביעייה שנייה ברציפות בליגה. אבל הליגה הלאומית זו הליגה הלאומית, אי אפשר באמת לדעת מה יקרה לנו במחזור הבא.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצרת עילית קבוצה צעירה שפשוט כיף לראות אותה ואני אומר את זה למרות שלא ראיתי משחק אחד שלה אלא על פי דיווחים שאני כל הזמן קורא. התקפית, צעירה, הרבה שערים. הלוואי ויעלו.

כפיר, כמה נכנסים בנצרת עלית? 5,000?

4. kfiros Member

4,500 ,אבל בימים יפים יוכלו בשקט להאריך את היציע המזרחי ולעבור את ה5,000.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/09
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הוא מאושר לליגת העל אם המינימום זה 5,500?

6. kfiros Member

מאושר באופן חריג, כשהקבוצה המדוברת היא הפועל עכו היו מאשרים גם מגרש עם 1,000 מקומות פחות בלי בעיה, אם האיצטדיון יהיה מלא בשליש מתכולתו זה יהיה הישג (בהנחה שהמתארחת היא לא בית"ר או מכבי חיפה D:).
    בכל מקרה לא חושב שיעשו לנצרת עילית יותר מדי בעיות כי יהיה להם את התקדים שהאיצטדיון אושר בקדנציה הקודמת שלה בליגת העל, אושר גם עכשיו לעכו ואפילו האיצטדיון של אח"י שמכיל 4,800 קיבל את האישור לליגת העל, ההתאחדות לא תהיה קטנונית על 300 מקומות. מקרה הכי גרוע ינדדו לעילוט שזה גג 10 דקות מנצרת עילית.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תם ונשלם המחזור ה11.

אחווה עראבה הגיעה להתארח בכפר סבא. שתי קבוצות שהציבו לעצמן להתחרות על אליפות הליגה, אבל מדשדשות מאוד במחזורים האחרונים. המשחק שהבטיח לא מעט קיים מעט מאוד. 0:0 מאכזב בסיום, עוד נקודה לקופה של שתי הקבוצות. התיקו משאיר את כפ"ס במקום 6 ואת עראבה במקום 7.

אחרי הכישלון הביתי נגד הכח (2:1) במחזור שעבר, בת ים שבה למסלול הניצחונות. זוהר חוגג (40), שחגג את שערו הראשון העונה, ומאור עשור (80) כבשו לבת ים, רון ברבי (72) איזן זמנית. הניצחון מקפיץ את בת ים למקום הרביעי בטבלה, מרחק 2 נקודות בלבד מהמובילה קריית שמונה.

הפועל ירושלים ובית"ר שמשון נפרדו בתיקו 2. שי אהרון עקף את שלומי אזולאי בדרך ל8 כיבושים ומקום ראשון בתותחני הליגה עם צמד (16,36) לזכות ירושלים ומנגד אמופה (13) ומאור שקד (44) כבשו לזכות שמשון.

8. idans Member

שני דברים:
    1. שי אהרון השחקן הכי טוב בליגה הזאת בפער ענק.

2. אי אפשר לשחק כדורגל בלי שוער...כל משחק אנחנו מתחילים בפיגור שני שערים..פקל.

9. הפועל_כפר_סבא Member

שוב אכזבה ענקית הערב ב'לויטה'.

הפועל כפר סבא כמו במשחק מול בת ים שלטה לאורך כל המשחק והחטיאה שוב ושוב כשעראבה במשחק שערורייתי סוגרת את השער עם בונקר מזעזע שלא רואים כל יום.
    עכשיו יש לנו שלושה משחקים שמתוכם אנחנו חייבים להוציא אך ורק 9 נקודות!!

במשחק היו 800 איש ואל תאמינו לאף עיתון שיגיד אחרת.

אין אף קבוצה בליגה הזו שעולה עלינו באיזשהו פרמטר, אף קבוצה!!

10. הרצליה Member

שראיתי אותו בשבוע שעבר עדיין עומד בשער של הפועל ירושלים הייתי בשוק, מדובר בשוער הכי גרוע בשלוש הליגות הראשונות, כל משחק הוא משמיט כדורים של ילד בכיתה א'.

חרטא ברטא.
    תעשה לי טובה, עם כל הכבוד לעידן שום וחבריו, הסגל שלכם שווה מקום 6 בלחץ.

11. Ariel Member

מה שבטוח- למרות חוסר העניין, יש לנו בת זונה של ליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. The best of The best Member

כן ליגה משוגעת ללא ספק.
    מרמורק ללא ספק הופכת להיות בשר התותחים של הליגה.
    שי אהרון שחקן אדיר פשוט חוויה איזה ניסיון ואיזה גולר לוקח קבוצה שלמה על עצמו.
    ומחר בשכונת התקווה סקציה נס ציונה מול עירוני קרית שמונה איך שמנו לקרית שמונה 6 אני עד היום לא יודע... כדורגל משחקים 90 דקות קרית שמונה יותר איכותית אני מקווה שזה ייגמר בצורה טובה, שנעלה לגמר כן...למרות שקרית שמונה יבואו גם במטרה לנקום את נקמתם הספורטיבית.
    ראשון לציון והכח עמידר במשחק השני.
    נקווה שיהיה בסדר, 3 ימים אחרי בשבת קרית שמונה שוב מול נס ציונה בליגה ללא ספק שבוע קשה וגורלי.

13. הפועל_כפר_סבא Member

בואנה הרצלייני מה אתה מבלבל ת'מוח?? לא רק שאנחנו לא נופלים משום קבוצה אלא אנחנו עולים על כולם אולי חוץ מקרית שמונה.

ואתה מדבר? יש לך קבוצה ברמה של ליגה ב' שהכוכב הכי גדול שלה היה הזר הכי גרוע שהיה אצלנו.
    עם מאמן עלוב ואומלל, בעלים ליצן וקהל של 100 איש למשחק קיבלנו קבוצה גועלית אז תעשה לי טובה!

14. הרצליה Member

מבחינת מה אתם עולים על כל קבוצה?
    שחקנים? מי? איזה שחקנים? עידן שום?
    יש לכם איזה שחקן עם עבר נורמלי בליגת העל?

אתה מנסה להקניט אותי בזה שאתה רושם שיש לנו בעלים ליצן ומאמן אומלל? אתה חושב שאני לא יודע את זה?

הכוכב הגדול שלנו זה הזר הכי גרוע שהיה אצלכם? אתה מתכוון לאודינקה? תקרא בבקשה את התגובות שלי מהמשחקים האחרונים ותבין כמה השחקן הזה הוא אנטי כדורגל מוחלט, אף אחד לא העלה על דעתו לקרוא לו הכוכב שלנו.

ואגב לא זכור לי שרשמתי משהו על כך שהקבוצה שלי היא אימפריה, פשוט רשמתי דבר די ברור, הפועל כפר סבא ממש לא קבוצה חזקה מבחינת סגל השחקנים שלה.

15. הפועל_כפר_סבא Member

בחורצ'יק, גם אני לא אמרתי שאנחנו אימפריה אבל לכתוב שאנחנו קבוצה של מקום 6 זה פשוט בדיחה עצובה.
    וזו בדיחה גם להגיד על מלך השערים הבלתי מעורער שלך שהוא לא הכוכב של הרצליה.

ואיזה שחקנים יש לנו? כנראה שאתה לא מעודכן - הם לא גדולים מי יודע מה אבל בהחלט יש להם עבר נורמלי בליגת העל:

רמי חליס - שחקן הרכב של הפועל ת"א במשך הרבה שנים.

יניב מזרחי - שיחק בעבר בהפועל ת"א ומכבי פ"ת.

אלירן סיימון ועידן שום - משחקים בקבוצה מאז ימיה בליגת העל.

ישראל זביטי ואסי וסיהון - שיחקו שנים רבות במכבי נתניה.

שי דוד - שיחק תקופה לא קצרה במכבי פ"ת.

ובנוסף בקבוצה משחק שלומי אזולאי, מלך השערים של הליגה עם 7 גולים ב-10 משחקים.

ואל תשכח שאנחנו הקבוצה עם הקהל הכי גדול בליגה, נכון להיום.