מחזור 11 בליגת העל: בית"ר מנצחת את הפועל ת"א; בני יהודה מפתיעה בטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/11/19.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏1/12/19.
  1. ניצחון להפועל תל אביב

0 הצבעות
    0.0%
  2. תיקו

33.3%
  3. ניצחון לבית"ר ירושלים

66.7%
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קמארה ופירסמן בסדר גמור.
    לאבו-עביד אין קשר למקצוע, אם אין לו גוף של ביריון הוא משחק בבני מושרייפה.
    הבעיה הגדולה שלכם היא בעיקר בקישור ההתקפי, חוץ מאינברום ששווה גג 5 משחקים טובים בעונה אין שחקן יצירתי שמסוגל לספק מהלך שיכול לשבור הגנה. כל השאר באמת נראים שחקני לאומית, אביטן בנה קבוצה חלשה מאוד.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  2. South Boy Member

לראשונה אחרי הרבה זמן ראיתי משחק של באר שבע מהטלויזיה ואני מבטיח לך שזאת הייתה חוויה לא פחות נוראית, בלי קשר לתוצאה אפילו.
    לאחרונה יוצא לי לראות הרבה את התקצירים של שנות התשעים ב5 גולד ולהיזכר בערגה איזה כיף היה לראות פעם כדורגל, הוא היה אמנם יותר שכונתי ופחות טקטי אבל הטכניקה והקצב וכמות הבעיטות לשער עשו את המשחק לענף שונה ממה שמשחקים היום בארץ.
    הכדורגל כאן גוסס, מה שראית אתמול בבלומפילד אתה תראה בטרנר במושבה בנתניה ובקריית שמונה ואפילו בבלומפילד כשהאלופה האימתנתית משחקת.
    מי שגדל על זה לא יכול להתנתק מזה אבל אפשר להבין למה אנשים לא אוהבים את המוצר הזה, זה פשוט מזעזע יותר משנה לשנה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

ג'רפי?
    השחקן שלא יכול להגיע קרוב לחצי בזריקות שוער?
    שהוא הדף אתמול כדור שבא לו לידיים בצורה כזו שהוא עוד שנייה נכנס כגול עצמי?

שוער עם מלא הייפ וכביכול בנוי טוב, עד שהלכתי למשחק בי"א ולקח לי בדיוק 70 דקות להבין שכדאי שאצא עכשיו כדי שלא אתבאס על עצמי שנשרף לי כ"כ הרבה זמן על שחקן כה חלש.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קמארה חלוץ לא רע והרבה מעל הרמה הכללית בהפועל, כך לפחות אני מתרשם ממה שראיתי ממנו וראיתי מעבר למה שהיה אתמול.

לא רוצה לדבר על הלכאורה משחק שהיה אתמול, כי זה היה ביזיון שאפיין היטב את שני המאמנים משני הצדדים, אבל רק רוצה להגיד שלא צריך להגיד בלומפילד המחודש ולא בלומפילד. כל קישור בין הגרסה הנוכחית לגרסת העבר מהווה עוול עצום לבלומפילד שהיה עד קיץ 2016, זה ממש לא אותו אצטדיון. מדהים אגב שהגדילו את שער 10-11 פי 2, אבל כמות הכניסות הייתה ועודנה 2 כניסות. זה פשוט זריקת זין על האוהדים, ולא נתייחס אפילו לנבלות שמרשים לעצמם להרביץ למי שהם רוצים כל עוד יש להם חשק.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

מאור בוזגלו לא שחקן יצירתי ?
    עם כמה שאני שונא את היח״צ עליו אם היה משחזר את היכולת והמספרים מהעונה שעברה המצב של הפועל היה טוב יותר.
    מוטי ברשצקי עם כל הביקורת שחקן טכני, מהיר שהביא מספרים בעונה שעברה בכלום דקות, יש לו בעיטה טובה גם ועוד תכונות טובות לקשר התקפי.
    אלטמן, בואטנג, עבאד קשרים ראויים לליגת העל, יש גם את רז כהן ו-2 הזרים בקישור (קיירמה והמקדוני) שלא הפסקתי לגבש עליהם דעה בגלל חוסר דקות.

הבעיה העיקרית של הפועל ת״א בהגנה.
    כל משחק יואב ג׳רפי ניצל בזכות מזל, מזכיר לי את קאריוס בליברפול שבעונה ה-1 קלופ שם לב לטעויות והחליט להוציא אותו מהר מההרכב ובעונה ה-2 היה את ואן דייק ולא היה דגש על זה (עכשיו בגלל ואן דייק עם אדריאן לא שמים לב איזה שוער חלש).
    רז שלמה אוברטייד, 2 שערם העונה לפחות על הראש שלו.
    הרוטצייה בהגנה קצרה והמחליפים הם פרחאת וינקו, אני מחזיק מפירסמן ודגני אבל זה לא מספיק.

בקישור האחורי ומעלה יש עומק ושחקנים שלא מימשו את הפוטנציאל, בהגנה הרוטצייה קצרה ולא איכותית.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהפועל ב"ש הייתה חלשה מאוד, אבל מספיק שבני יהודה הייתה "רק" חלשה עד בינונית כדי שזה ייראה משמעותית טוב יותר מהמחצית השנייה בין הפועל ת"א לביתר ירושלים.
    אני באמת מזמין אותך לצפות במחצית השנייה כדי שתבין על מה אני מדבר. אני רק נזכר בזה תוך כדי שאני כותב לך ומקבל עצבים, למרות שאין לי שום קשר רגשי לאף אחת מהקבוצות.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ממש מצחיק שאתה כותב את זה, כי זו הייתה המחצית הכי טובה של הפועל תל אביב העונה. איזה שפל.

8. Mahranlala Member

זה היה המחצית הכי טובה אולי חוץ מהמחצית הראשונה באשדוד. אבל הבעיה היא שגם ה"נראנו טוב" הזה הוא יחסי. עדיין הייתה רמה רעה מאוד. פשוט בית"ר הלכו אחורה ולא ניסו לעשות כלום והפועל כן ניסתה, אבל דווקא הניסיונות האלה הוכיחו עד כמה אנחנו עלובים. לא היה לי ספק שגם אם נשחק 900 דקות לא נתן גול ולא משנה מה הסיבות.

אגב לדעתי יש צפי לתרחיש זהה בדרבי. מכבי תפתח בסערה, תשים גול מהיר ותלך לישון ואנחנו כאילו ננסה וזה יגמר ב0-1 חלש עם "מחמאות".

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/19
  9. Raulito Madridista

איך אפשר להגיד על ניר קלינגר שזה בושה שהוא במועדון בערך חודש וגם ההרכב הזה היה מאולתר? בית"ר קבוצה בינונית אבל היא רמה מעל הפועל בכישרון אם לא שלוש רמות. התלונות צריכות להיות למישהו אחר ואפילו מאור בוזגלו היה עוזר.
    אני לא אוהב את אור אינברום כי גם אם יש לו טכניקה הוא משחק בקצב של סבא, הוא לא גאון כמו זינדין זידאן או מסוט אוזיל אז שיתחיל להזיז את התחת. ההגנה שלנו על הנייר שווה את ההגנה הטובה בליגה לדעתי חוץ מ'ארבע הגדולות', זה היה עוד מופע של אוראל דגני.

עומרי אלטמן אמור להיות שחקן כדורגל והוא לא רשם אף איום לשער עד מה שקרה עם טל בן חיים שזה היה ממש עצוב ומביך איך שהכל הסתיים. וכן יכול להיות שזה היה לבחור בו במקום גידי קאניוק שגם במשחקים הכי עלובים של הפועל חיפה הוא נראה שחקן כדורגל טוב. המסירות הארוכות, האיומים על השער, יש לו טכניקה, הוא נייד.

נגד מ.ס אשדוד בחוץ היינו צריכים לנצח ומצד שני נגד הפועל כפר סבא היינו קטסטרופה ואיכשהו קיבלנו מתנה, אז זה "מתקזז". אם אני מתגעגע לשחקנים כמו אחמד עאבד ורועי זיקרי שהוציאו לי את החשק בשנה שעברה לראות כדורגל זה אומר הכל!