מחזור 11 בליגת העל: חיפה ממשיכה לאכזב, 3-3 עם כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/12/06.

1. ReL Member

קודם כל בטח שהרצליה צריכה לצאת מעודדת כי עשתה צחוק מאחת ההגנות החזקות בליגה ובמיוחד הצליחה לגרום ללואיס מרין הבלם הטוב בליגה להיראות בפעם הראשונה רע העונה.

אבל ארז בוא אל תהיה תמים , אנחנו לא סתם באים בתלונות לגוטמן , לא סתם שרקנו בוז אחרי הניצחון מול הכח כי ידענו שאנחנו הולכים להפסיד אם הוא יוצא מרוצה מהיכולת הזוועתית של הקבוצה . רק בפתיחת המחצית השנייה הוא הימר ונתן לשחקנים חופש מבלי לחזור להגנה ואז כולם הצטרפו להתקפה וסוף סוף ראינו קצת לחץ התקפי של נתניה העונה . אבל אחרי זה הוא הרג תמשחק כשהוציא את בונדאה והכניס את בירוק והמשיך לשחק עם חלוץ בודד כל המשחק . כל המשחק נראה ככה , הגבהה של אורי אוזן והחוצה , או התמזל מזלנו ומישהו הצליח לנגוח.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי אז אמרו לנו "זו תחילת העונה, אחרי זה יבוא הכדורגל היפה" ותתפלא, גם אחרי ההפסד למועדון ספורט אשדוד, לא דרשנו את ראשו של אלי גוטמן. זה התחיל בתצוגת הנפל מול מכבי פתח תקווה, המשיך בחוסר היכולת מול בני יהודה, התגבר לאחר ההפסד מול הפועל תל אביב ועבר כל גבול במשחק מול הכח עמידר רמת גן.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתם מבלבלים פה 2 נושאים ועושים סלט.

נתניה נראית רע מאוד, אבל יש לה חומר שחקנים מצויין.

הרצליה צריכה לצאת מאוד מאוד מאוד מעודדים, לא סתם מעודדים.
    היא ניצחה טוב שעל הנייר פי 5 ממנה ומה זה משנה לא גוטמן כן גוטמן... אתה חושב שזה מעניין מישהו מהרצליה? הם מבחינתם יצאו גדולים עם 3 נקודות סופר חשובות מול קבוצה ששווה הרבה הרבה יותר ממנה.

את הכביסה המלוכלכת של נתניה תשמרו לנתניה ואל תזרקו לקבוצות אחרות.

4. Noffar Member

שיעשו החלפת מאמנים עם הפועל ת"א
    יצחק שום לפה וגוטמן להפועל
    אין גוטמן כ"כ מתאים להם,הם חיים על בונקר!!
    ובקשר למשחק,אני אתייחס יותר לאוהדים..ליגת העל 2006 -קבוצת כדורגל שמביאה למשחק בית 150 אוהדים בלחץ.
    אי אי..איפה הימים של הפועל ב"ש והפועל חיפה בליגה

5. Raulito Madridista

אני מסכים איתך, עם כל זה שאני אפשר להגיד "שונא" או בשפה יותר יפה, "לא מת" על חליבה, יש לו בעיטת פצצה אפשר לומר, והוא גם מגן דיי מהיר יחסית לליגה, ומדיי פעם באגף הוא מגביהה טוב או משגר כדורים מסוכנים לרחבה, הבעייה שרק אוגבונה מחכה לאותם כדורים וגם אוגבונה חלש מאוד(היה לו אתמול חצי מצב והוא פיספס, כל חלוץ עושה שטויות, אין לנו אחד נורמאלי כזה).
    אני לא בא בטענות לשחקן או מקלל אותו כאשר הוא מחמיץ ממצב טוב, אני לא בא בטענות לחליבה על זה שההגבהות שלו היו חלשות מאוד אתמול(ויש על מה לבוא בטענות), אני בא בטענות על המשחק המבזה שלו באובייקטים אחרים, שאף אחד לא לוחץ אותו והוא מוסר לשחקן של פ"ת, שדקות ארוכות מהמשחק הוא היה לא מעורב ולא עלה להתקפה, שהוא מתעצל לחזור להגנה ושיש לו קבלת החלטות גרועה מאוד, אבל שאף אחד לא פותח לו אין לי בעייה שיעבור או יינסה.

שום לא מצליח להטריף את הקבוצה וזה לא חדש, רק פאאס היה אתמול כמו שצריך, על הנייר יש לנו הרכב מעולה, אחד משלושת ההרכבים הטובים בליגה, באמת שקשה לי לתאר מה קרה אתמול, אבל חייבים לעשות שינוי גדול מאוד. שום שגה כאשר זרק את אודי למערכה, היה לו מצב לא רע והוא לא כבש, אבל איך הוא מצפה מחלוץ שלא שיחק כל העונה, לבוא ו"להציל לו את המולדת". זה שיוליץ לא נכנס רק מראה מה שום חושב עליו ואולי בצדק, שיילך הביתה, יותר מדיי בינונים של הפועל.

אני רוצה להתייחס למשחק של מכבי ת"א רק בקצרה: כל הכבוד לאלי כהן, מכבי תוססת כמו שלא הייתה הרבה זמן. איפה היכולת של פרץ הייתה בחצי השנה השנייה בהפועל? בהפועל בחצי השני הוא היה על הפנים. בכל מקרה, אחד האוהדים בשער 7, איפה שהייתי אמר משפט דיי נכון אבל בשפה לא יפה:"אני נמני? הוא לא רוצה למות. אני מתאר לעצמי אותי ב2056 שומע שירים ושערים לפני המשחק של הפועל ושומע על הגול ה-3044 של נמני בקריירה". כל הכבוד לנמני, שחקן העונה שלי בינתיים, אחד השחקנים הגדולים ששיחקו כדורגל בארץ, הרוב זה הוא במכבי.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042573750bnei.Xxx בני יהודה - בית"ר ירושלים http://www.liga.co.il/leaguespic/1151084427beutar.Xxx

ראשון, 20:50
    שופט: שי שטרית

הבוקר השלימה בית"ר ירושלים את ההכנות לקראת המשחק הערב מול בני יהודה תל-אביב.

במהלך השבוע התכוננו חניכיו של יוסי מזרחי ברצינות רבה למשחק כשלכולם ברור כי למרות היתרון האיכותי של בית"ר על יריבתם, מדובר במשחק קשה. מזרחי ערך השבוע מספר נסיונות בהרכב הראשון, כשההתלבטות העקרית שלו היא בין עמרי אפק למילובן מירוסביץ' בעמדת הקישור הימני. למרות שניסה השבוע לתרגל את שלושת הבלמים שלו ביחד - שמעון גרשון, אריק בנאדו ותומר בן יוסף, נראה כי מזרחי יוותר על האפשרות הזו - המאמן לא מוכן לניסיון שכזה במשחק חוץ לא קל במיוחד.

באימון הבוקר, מזרחי לא תרגל את ההרכב הראשון - במקום זאת, הוא חילק את השחקנים לשלוש קבוצות למשחקונים פנימיים של שתי נגיעות בכדור. לאורך כל האימון מזרחי בחן בשקט את שחקניו, לא העיר, לא צעק, וכמעט שלא הורגש. רק כשהיו מחלוקות על המגרש בין השחקנים, שהתאמנו עם מוטיבציה גבוהה, מזרחי התערב. מיכאל זנדברג המשיך להציג יכולת טובה באימון והערב ישלים סיבוב שלם של משחקים כשהוא פותח בהרכב הראשון. איציק קורנפיין, קפטן הקבוצה, הציג יכולת מצוינת באימון.

טיבריוס דראו הקפיד שלא להקשות על השחקנים יום לפני משחק, וערך אימון כושר קל יחסית ולא ארוך. רוני גפני, שיפגוש את קבוצתו לשעבר, לא יפתח בהרכב - השחקן בחר להישאר לאחר האימון לבדו על כר הדשא בבית וגן ולעבוד עם מאמן הכושר דרור שמשון.

http://images.one.co.il/images/d/gg114164.Xxx
    משחק חוץ לא קל, יוסי מזרחי.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, יואב זיו, שמעון גרשון, אריק בנאדו, דוד אמסלם, גל אלברמן, דרק בואטנג, מילובן מירוסביץ' (עמרי אפק), מיכאל זנדברג, ז'ואנו פינטו, טוטו תמוז.

בני יהודה ערכה היום אימון מסכם קל במגרש הסינטטי ליד האצטדיון בשכונה. רוב האימון הועבר על ידי מאמן השוערים - ניצן שירזי השקיף מהצד עם חזי מגן והמנכ"ל משה דמאיו.
    למרות שמטה בטורינה התאמן כרגיל עם הקבוצה, בצוות הרפואי מדגישים שהקרואטי לא כשיר במאת האחוזים ולכן במקרה הטוב, יישב על הספסל. שוערה הניגרי של הקבוצה, וינסנט אניימה, לא כשיר ב-100%, אבל יפתח. שירזי עדיין מתלבט אם לעלות עם שלושה בלמים או להתמיד עם שני חלוצים כמו ששיחק בשבוע שעבר באורווה נגד מכבי פ"ת. מאז המחזור השלישי, בניצחון הביתי 1:2 על מכבי הרצליה, בבני יהודה לא טעמו ניצחון, ומקווים שהם יצליחו להשיגו היום מול המוליכה הגאה.

http://images.one.co.il/images/d/gg108343.Xxx
    מתלבט, ניצן שירזי.

הרכב משוער: וינסנט אניימה, איציק עזוז (אלי אברבנל), יאיר אזולאי, אסי דומב, סאלם אבו סיאם, הרוויה קובאצ'ביץ', אימורו לוקמן, אסי בלדוט, ראובן עובד, ליאור אסולין וברק בדש.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06
  7. ReL Member

אבי נימני הוא שחקן הסיבוב ללא ספק , ההצלחה של מכבי ת"א היא ממש לא בגלל אלי כהן הוא רק הבובה על החוט , מאז שנימני חזר לשחק מכבי נראית כמו קבוצת צמרת והיא עכשיו באמת קבוצת צמרת . למען האמת זה נראה לי יותר שאבי נימני הוא המאמן של מכבי העונה.

מאמן הסיבוב שלי הוא גיא לוזון . למרות הביקורות בהתחלה הצליח להתגבר על זה והיום נמצא בתמונת האליפות . אשדוד היא אולי הפתעה אבל לדעתי היא בלוף שיתפוצץ מתישהו ולא ימשיך בצמרת.

8. burning soil Member

זה כל כך נכון, שתי קבוצות עם קהלים מדהימים, שמקומם בליגת העל.

חחח זה גם נכון.

ובקשר לאבי נמני, יש לו עונה ענקית למרות שהוא מעבר לשיא, אבל עדיין הוא נותן המון והיכולת
    שלו טובה לליגה שלנו. אחד מהגדולים של הכדורגל הישראלי ללא ספק.

9. הרצליה Member

א.לא היו 150
    ב.הפסקנו להתרגש כבר, זה מה יש.
    הימים שאוהדי מכבי הרצליה מילאו יציעים לא יחזרו בקרוב.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו חלאס כבר. את זה שלהרצליה אין קהל זה כבר הבנו. אבל את זה אתה מחשיב כביזיון? הרי הרצליה זה דובר חולף בליגת העל, זה בטח יעבור אם לא השנה אז בעוד שנתיים. למה אף אחד לא אומר כלום על מ.ס אשדוד, מקום שני עם פחות מינויים מהרצליה (ספרנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) ומביאים לממשחק בית 200 איש במקום השני!! או מכבי פ"ת לאורך שנים צמרת ליגת העל ולא יותר מ2000 אוהדים. אני חותם לך שאם הרצליה שלו שנים בצמרת ליגת העל אנחנו מביאים כמות כפולה כזו.

כן להרצליה אין אוהדים, כן אין לנו זכות קיום בליגה הזאת, אבל למה תמיד הטענות פה ואף פעם לא ראיתי טענות לקבוצה פנטסטית בנמצאת שנים בצמרת ולא מביאה קהל? או קבוצה שכרגע שנייה ועדיין לא מביאיה קהל?.

בסדר, הרצליה הרצליה, תסתכלו סביב תראו הבעיה יותר עמוקה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אם באר שבע אגב תעלה ליגה אני בספק אם תראו את מה שהייתם רגילים מהקהל שלנו. כל עוד ז'ינו בקבוצה.

12. Raulito Madridista

בקשר למשחק היום: בני יהודה באים כל-כך כל-כך למטה ואנדרדוג כך שאני לא יודע מה לחשוב, ועדיין יש להם אוסף שחקנים נהדר בחלק הקדמי, אם הם יבקיעו גול מוקדם יהיה מעניין אבל אני לא כל-כך בוטח להם את האמת. ההגנה הגרועה של בני יהודה תכריע את המשחק לדעתי, חבל שבן שושן לא זוכה למקום בהרכב של מזרחי, אוהדי בית"ר יכולים להתנחם בעובדה שגם פביאני לא שם. לא מבין את ההתעקשות על אפק בהרכב של הקבוצה, לא ראיתי שהוא גם כזה קשר גדול. בני יהודה חייבת ניצחון היום למרות שזו בית"ר, היא תידרדר מאוד אם לא תנצח היום, גם נקודה יכולה להיות דבר יפה עבור הקבוצה של שירזי שנראית חלשה מאוד העונה, מאוד מאוד חלשה, הם לא ניצחו כבר הרבה זמן. אני לא יודע אם במידה ובני יהודה תפסיד שירזי צריך לקחת אחריות, אבל הסגל של הקבוצה של בני יהודה שווה יותר עם כל ההערכה הגדולה שלי לשירזי. שירזי מפלא לרעה את ביטון, הכל תלוי בראובן עובד בעצם בבני יהודה. אצל בית"ר אני דיי שמח לראות שתמוז מקבל מקום בהרכב, הוא חלוץ גדול ואני כמובן אתאכזב לראות את בית"ר מנצחת היום וחוזרת למקום הראשון - דבר סביר מאוד שייקרה, אבל לפחות שטוטו יצליח, חלוץ ענק ואחלה בן אדם.

ארז, מסכים איתך במאת האחוזים במה שאמרת על הרצליה, שיש קבוצות צמרת כבר כמה שנים שלא זוכים מהם לכמות אוהדים רצינית אלא לכמות של שכונה, בעיקר האוהדים של מכבי פ"ת ושל אשדוד שגם לא היה משחק אחד שהם הביאו כמות ראוייה, גם לא בעונת ה"גלאקטיקוס שלהם" הם לא הצליחו להביא אוהדים. אבל, להרצליה גם אין הרבה אוהדים ואחרי שקבוצה עלתה ליגה ציפו להתלהבות מהקהל ולמכור יותר מנויים, אולי האוהדים לא מאמינים בקבוצה שהיא תישאר? הרי בטוח שיש יותר אוהדים להרצליה, הרבה יותר.

הפועל חיפה של הימים הטובים הייתה אחלה קבוצה.. אחח להיזכר באותה קבוצה.. גם בבאר שבע של קדוש..

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/06
  13. mr.shmactics Member

שחקנים כמו שריקי,עזרן,הולצמן,מליחי,רביבו וחסן זה בטח ובטח לא בלוף ... אולי לא ימשיכו במקומות 1-3
    אבל זה בטח לא בלוף...מכבי זה בלוף.

14. ReL Member

אני פשוט לא תופס מהם . זה לא שאין שם שחקנים מוכשרים , למשל דוד רביבו זה שחקן שהייתי רוצה לראות בנתניה . שי הולצמן כמובן . אבל כל השאר בסך הכל שחקנים די בינוניים . לדעתי אשדוד פשוט עלתה על הגל ואספה כמה נצחונות בזמן הנכון . נחיה ונראה מה יהיה בסיבוב השני .

עכשיו בקשר למשחק הערב , לדעתי בני יהודה יוצאת בגדול מהמשבר עם ניצחון על בית"ר בניצוחו של המאסטרו ראובן עובד. כמובן שהמשחק הזה פתוח לכל הכיוונים ובית"ר הפייבוריטית לנצח אבל בית"ר ממש לא קבוצה יציבה ועמוסה בלחץ , במיוחד אחרי הראיון היום עם ארקדי שהוא לא מרוצה עוד לפני שהתחיל המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx . בכל מקרה יהיה משחק טוב והתקפי כמו שתמיד יש בין בני יהודה ובית"ר.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שחקנים בינוניים? אתה רואה מה עזרן ושריקי עושים העונה? הם צעירים, אמורים להיות בשיא פריחתם. הם בינוניים בעינייך כי אתה לא מספיק מודע אליהם, תן להם את הקרדיט ועל 2 שחקנים שמובילים את טבלת מלכות השערים ומובילים את הקבוצה הבינונית שלהם לפתיחת עונה מצויינת הייתי אומר שהם קצת יותר מבינוניים.

ברור שהכל תלוי בהם וחובת ההוכחה היא עליהם, אם מעכשיו עד סוף העונה הם לא יהיו טובים אז מאוד בינוניים.... בינתיים הם נראים כדבר מבטיח.