מחזור 11 בליגת העל: חיפה ממשיכה לאכזב, 3-3 עם כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/12/06.

1. ReL Member

גם אוקוצ'ה הוביל עד לא מזמן את טבלת מלך השערים. לא שיש לי משהו נגד שריקי או עזרן שניהם מוכשרים , ודווקא עידן שריקי אני שם עליו עין כבר כמה עונות , הוא תמיד שם בשביל אשדוד . אבל אני לא מאמין שהם ייסחבו את אשדוד.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הם לא אמורים לסחוב את אשדוד... ואני גם חושב שהם לא יכולים. אבל ברגע ששחקן מציג יכולת טובה לאורך זמן הוא צריך להתקדם ורק אז הוא יראה לך שהוא יותר מבינוני.
    כי כל עוד שהוא באשדוד אני בטוח שתמשיך לחשוב עליהם שהם בינוניים.

שלא תחשבו שאני מחזיק מהם כדבר הבא.... אבל הם נראים מצויין ואם ימשיכו ככה יש להם הרבה מה להציע בעתיד.

3. MHFC Member

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574545mhaifa.Xxxhttp://www.liga.co.il/leaguespic/1042574191hks.Xxx
    מכבי חיפה- הפועל כפ"ס, יום שני- 19:30, קרית אליעזר

במשחק שינעל את המחזור ה-11, תפגוש מכבי חיפה ה-8 בטבלה שבמאזנה 13 נקודות את הפועל כפר- סבא שממוקמת מקום אחד מעליה, ה-7 בטבלה.

נתחיל מהמארחת, מכבי חיפה לא נראית טוב בליגה, אומנם ביום חמישי האחרון השיגו הירוקים את הכרטיס לשלב הבא בגביע אופ"א לאחר תיקו עם ליבורנו משער של קולאוטי בדקה ה-92 שקבע 1-1 בסיום.
    אז למרות הצלחתה באירופה, מכבי חיפה לא משכנעת, ב-6 המשחקים האחרונים האלופה השיגה ניצחון בודד על הפועל פ"ת וגם זה בקושי כאשר החברה של רוני לוי חזרו מפיגור של 1-0 בכדי להפוך את התוצאה ל-2-1, למרות זאת הירוקים יכולים להתעודד שב-6 המשחקים הללו היא הפסידה פעם אחת והפעם האחרונה הייתה מול הפועל ת"א לפני חודש וחצי, 2-0.
    אמש באימון, תירגל רוני לוי את ההרכב שיפתח מול כפר- סבא ולא צפוים להתרחש שינוים בהרכב מהתיקו ביום חמישי מול ליבורנו, דירסאו הפצוע ימשיך להיעדר ואת מקומו בקישור יתפוס בוקולי, רפאלוב שנתן משחק מצוין ביום חמישי, ימשיך לקבל קרדיט בהרכב ויפתח בעמדה של בוקולי.
    http://www.greenarea.co.il/case/1026-838-dirceu.Xxx
    דירסאו, ימשיך להיעדר.

הפועל כפ"ס פתחה את העונה בצורה הטובה ביותר שיכלה להיות, אומנם מאז ההפסד 3-2 לבית"ר ירושלים כפ"ס מגמגמת בליגה וכרגע היא נמצאת במקום ה-7 בטבלה עם 15 נק', 2 נקודות מעל מכבי חיפה שיכולה לעבור אותה במידה ותנצח.
    אלון חלפון בלם וקפטן הקבוצה, אמר לקראת המשחק שהוא יודע שעומדת מול כפ"ס קבוצה חזקה מאוד ומצפה להם משחק קשה מאוד למרות שמכבי חיפה לא מצליחה להראות את אותה היכולת שהיא מראה באירופה.
    בן לוז, יעוזה אבו-בקרי ואבי קנפו ימשיכו להיעדר עקב פציעות, מי שאמורים לקבל את המקום בהרכב הם לירון זרקו ואבי אבינו ובנוסף להם, ולנטין תודוריקה ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב מאלי אוחנה במקומו של עופר טלקר שיפתח על הספסל.
    http://images.one.co.il/images/d/gg107676.Xxx
    יעמדו במשימה?

מכבי חיפה תנסה כמובן לנצח, כל תוצאה מעבר לזה תיחשב ככישלון, בייחוד עוד שהאלופה משחקת בבית לעיני הקהל הביתי, אם השחקנים ימשיכו להראות את היכולת מהמשחק מול מכבי ת"א או מהניצחון הלא משכנע על הפועל פ"ת, תיקו או ניצחון של כפר- סבא לא יחשב כהפתעה, לעומת זאת כפר- סבא תבוא כדי לנסות ולצאת עם נקודות מקרית אליעזר, אבל זה תלוי אך ורק איך מכבי חיפה תשחק.

בעונה שעברה ב-3 המפגשים בליגה, מכבי חיפה ניצחה פעמיים (2-1, 1-0) ומפגש אחד הסתיים ללא הכרעה (1-1).

הרכב מכבי חיפה:דוידוביץ', חרזי, קינן, אולארה, קייסי, בוקולי, אנדרסון, רפאלוב, מסודי, קטן, קולאוטי.
    הרכב כפ"ס:לוי, תודוריקה, דה- סילבה, חלפון, פאפו, זרקו, ידין, אבינו, ישראלביץ', דוארטה, אבואה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/06
  4. Noffar Member

א.אני בת.
    ב.על אשדוד ופ"ת אני בכלל לא מדברת. עונה שעברה אמרתי מספיק,כנ"ל לגבי כפ"ס אבל עכשיו הם מצליחים אז הם מביאים קצת יותר.
    קהל של הצלחות כבר אמרתי?

5. Riki Member

לא קשור קהל של הצלחות. זה דבר דיי שכיח שאוהדים נוהרים אל המגרשים שיש כדורגל טוב ותוצאות בהתאם.
    לא רק בקבוצות הקטנות, אומנם חיפה במספרים עוברת את הרצליה וכו', אך עדיין אלו לא אותם מספרים של שנים עברו, יש ירידה בשנים האחרונות.
    וחוץ מזה, יש להם כדורגל בטלויזיה, יותר מידי אנשים בוחרים באופציה הזאת...

6. Noffar Member

צודקת,אי אפשר להתעלם,עכשיו זו התקופה של "שלם וצפה" וחבל.
    אבל בכל זאת,לקבוצות שציינתי אין כמות אוהדים גדולה עם או בלי שלם וצפה.
    אבל מנגד,למכבי חיפה,מכבי נתניה,בית"ר ירושלים,הפועל ת"א מכבי ת"א ועוד קבוצות ברמה הזו יש הרבה יותר קהל ממה שרואים במגרשים.

7. מ.ח.א Member

סוף סוף ליאור רפאלוב מקבל קרדיט בהרכב , מגיע לו
    אני בטוח שלאט לאט אם הוא יפתח יותר הוא ישתפר
    בינתיים באירופה כשחיפה שחקה בהרכב הזה היא דווקא נתנה תצוגות יחסית יפות
    מקוה שגם הפעם הם יתנו תצוגה יפה וינצחו.

8. Riki Member

קודם כל את יכולה ליחס את זה להיבט ההיסטורי. במשך השנים הקבוצות הנ''ל שציינת, היו בעלי מעמד גבוהה בקרב הקבוצות בארץ. השיגו יותר תארים, היו יותר פופולארים, טבעי שיתווספו להם מספר רב של אוהדים במהלך השנים.
    ותקשיבי, לאט לאט עם הזמן אנחנו יותר חשופים לכדורגל אירופאי (כבר כמה שנים טובות), הרבה אנשים פשוט מסתכלים על הליגה שלנו כחובבנית. והרבה אנשים פשוט מעדיפים לראות ליגה איטלקית, אנגלית וכ'ו בלחיצה קטנה בשלט.

9. בית"רי מלידה Member

אם העבירה של הקוקסינל אסולין היא לא אדום - אז מה כן אדום? זבל של שחקן!

10. בית"רי מלידה Member

יששששששששששששששששששששששש!

1: 0 בטוטו!

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני יהודה פשוט צל של עצמה... אם עד עכשיו לא אמרתי שום מילה רעה על ניצן שירזי אז הגיע הזמן. העמידה של בני יהודה על המגרש היא ממש ביזיונית וחסרת תועלת. המרחקים בין ליאור אסולין (החלש) לכל השאר הוא כמו המרחק בין קורנפיין לפינטו. מה זה זה? בני יהודה לא מראה שום מיומנות, שום התקפיות, אין יכולת, ממש אימפוטנטים. ראובן עובד צריך לקחת יוזמה, הוא לא טוב, לא מורגש, עשה במשחק מהלך אחד יפה אבל בחצי מגרש שלו בכלל ככה שאני לא מחשיב את זה. ברק בדש פתח כחלוץ, עליק חלוץ, אני לא רואה אותו על המגרש בטח לא בחוד. ניצן שירזי חייב לעשות שינוי טקטי מהיר וגם להכניס את אלי ביטון כי אם בני יהודה תראה ככה, המשחק יסתיים ב-4-0.

בית"ר נראית טוב, רואים שהם רעבים, משחקים בצורה נחושה מאוד, יש בעיה באיזור הרחבה כי נגד קבוצה שנראית כל כך רע הם היו צריכים לרדת ביתרון גדול יותר, אם בית"ר תמשיך ככה היא תנצח.

12. בית"רי מלידה Member

ההחמצות של בית"ר גומרות לי ת'עצבים.

אם זה ימשיך ככה, אני אפתח את המגירה של התרופות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

13. ReL Member

תגידו מה שחקן כמו ברק בדש עושה על המגרש??!!? הוא פשוט בדיחה מהלכת

14. burning soil Member

מה ששלמה אמר נכון, בני יהודה קבוצה חלשה מאוד וגם הם לא מבינים את זה נראה לי. במקום זה הם
    בטח יילכו(שוב)לתקשורת לבכות על השיפוט. כאילו שהשופטים הם הבעיה שלהם.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי ברק בדש לא רק הוא דומה לאיברהימוביץ' הוא משחק כמוהו .

שלמה שרף היה היום קשקשן , אמר שבית"ר משחק כמו אלופה חושבת קדימה וכו' ואחרי 5 דק' "ככה לא משחקת אלופה , יכולת לא טובה" וכו' .

ראיתי רק מהמחצית השנייה ובית"ר נראתה די בסדר אבל ברור שעם סגל כזה היא צריכה להראות יותר טוב מזה , ואיזה תענוג לראות את אלברמן ובואטנג פשוט נותנים שקט במרכז המגרש מסדרים אותו ומארגנים עם קור רוח .

ובני יהודה היו פראיירים יכלו לעקוץ כמה וכמה פעמים