מחזור 11 בליגת העל: חיפה ממשיכה לאכזב, 3-3 עם כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/12/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא משחק גדול של בית"ר, אבל אפילו זה מספיק מול קבוצה אנמית כמו בני-יהודה.
    איפה הקבוצה הזהובה של העונה שעברה? אלו אותם שחקנים, למה הם נראים ככה?

חתיכת החמצה של בדש.. זה חלוץ זה? אפילו אני הייתי מכניס כדור כזה לשער.

2. הרצליה Member

שלמה שרף פשוט מוכיח פעם אחר פעם כמה שטויות הוא מדבר.
    מצד אחד הוא אומר שבני יהודה היא הקבוצה החלשה בליגה ומהצד השני שניצן שירזי יכול להיות מאוד מעודד מהיכולת(איך אפשר להיות מאוד מהעבודה שקורנפיין לא נגע בכדור 90 דקות?)

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש כל כך הרבה נקודות רעות בבני יהודה... פשוט עצוב איך הקבוצה הזאת נראית.
    קודם כל מילה קטנה על שי שטרית, הוא היה פשוט אפס היום. פנדל לבני יהודה מחצית ראשונה, צהוב שני כל כך כל כך ברור ליאיר אזולאי... אני לא מסוגל להבין איך על העבירה על מירוסביץ' הוא לא קיבל צהוב.. זה היה מבחינתי שיא הביזיון, ולקינוח פנדל ברור מנגיעת יד של שמעון גרשון. בני יהודה הפסידה לא בגל השופט אבל לכו תדעו איך המשחק היה מתפתח אחרת.

בני יהודה קבוצה חלשה, פשוט כך. קובאצ'ביץ' שאמור להיות שחקן חיזוק היה נוראי היום, ספרתי לו 5 איבודי כדור במחצית המגרש שלו וזה לא יכול להיות, קבוצה יותר מרוכזת הייתה מנצלת את זה טוב יותר. ליאור אסולין הוא צל של עצמו, עצבני, עלוב, חלש, לא מועיל מה שתרצו, כל נגיעה שלו בכדור היא אסון. הוא תמיד מתעצבן שעושים משהו לא טוב החברים שלו אבל הוא קודם כל צריך להסתכל על היכולת העלובה שלו אחר כך לבוא בטענות. לבני יהודה אין חלוץ אמיתיף אסולין לבד לא שווה כלום, ואם לא יבוא חיזוק בינואר בני יהודה תהיה עקרה עד לסיום העונה.

בית"ר ירושלים שיעממה אותי במחצית השנייה, לא כך אתה מצפה מקבוצה כזאת לשחק מול קבוצה כל כך אנמית.

טוב, העיקר המקום הראשון כנראה...

4. הרצליה Member

לסיכום:מגיע לו,מגיע לו,מגיע לו.
    כמה אני נהנה לראות אותו סובל, חרא שישאר ככה כל החיים.

הלך לבני יהודה כדי לשחק באירופה ובקרוב הוא חוזר למכתש :aaa021: .

5. FelaKaT Member

הנגיעה הראשונה לא הייתה פנדל, הוא בעט לו על היד.
    לאבו סיאם הגיע גם כן אדום אחרי שלא קיבל צהוב על העבירה בלי הכדור שביצע.
    בכל מקרה, שי שטרית מתעלם מיותר מדיי עבירות ואדיש מדיי, הוא לא מתאים לשפוט בליגת העל(לא ששופט אחר בליגה מתאים..)

בית"ר יכלה לגמור את המשחק כבר במחצית הראשונה וגם במחצית השנייה היא הייתה טובה יותר, אבל עדיין היא חייבת לשפר את המסירה האחרונה שלה.

6. Don Joan Roman Member

עם שי הולצמן במקום פינטו בית"ר מסיימת את המשחק עם 5:0 קליל.

7. כפר סבא בנשמה! Member

כפר סבא קהל של הצלחות?? שנה שעברה ניצלנו במחזור האחרון מירידה ..איזה הצלחות?
    השבוע פורסמו במעריב נתוני המנויים וכפר סבא אחרי הגדולות ונתניה עם כמות מרשימה יחסית של 1,570 מנויים. וזה אחרי עונת תחתית איומה.ברור כיגיעו הצלחות ואני מאמין שאם היינו היום במקום מכבי פ"ת היינו מביאים אף כמות גדולה בהרבה וכל זה עוד ללא שום מבצעי שיווק כפי שיש בנתניה לדוגמא שמכניסים את כל שער 4 חינם(ילדים ונשים) שזה צעד מבורך

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/06
  8. ReL Member

הנתוני מנויים מפוברקים וגם לא נכונים . לא צריך להתייחס לכמות שנמכרת , אלא לכסף שמתקבל . כי למשל נתניה מכרה השנה 1944 מנויים ככה נמסר בהודעה הרשמית . והפועל פ"ת לפי הדירוג מכרה יותר . אבל מה הקטע היא מחלקת המון מנויים בחינם , לכן כשעשו הכנסה ממוצעת מכל מנוי הגיעו ל117 אם אני לא טועה בפ"ת ובנתניה 400 ומשהו.

בקשר לאוהדי הצלחות לא הצלחות , הרי בתכלס לכולם יש את הגרעין הקשה שבא בכל מצב למגרשים , ואת שאר האלפים שבאים רק כשיש הצלחות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/06
  9. בית"רי מלידה Member

אני לא יודע אם בית"ר תיקח אליפות, הלוואי וכן, למרות שאני לא ממש מתלהב מצורת המשחק, אבל בדבר אחד אני בטוח: בית"ר תיקח את אליפות ההחמצות, בהליכה!

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בזה אני חולק עליך.. ראית את הפועל ת"א השנה? יותר מחמיצנים מבית"ר...

11. בית"רי מלידה Member

ראיתי נגד בית"ר איך הם הפסידו ב 10 דקות...דווקא לא היזלתי דמעות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    משפט קצר שמסכם פשוט הכל. אם לא נביא עוד חלוץ מטרה טוב, אני לא רואה דרך שנוכל להמשיך להתמודד על המאבק על האליפות. טוטו תמוז חלוץ מצויין, אני תמיד החזקתי ממנו וחשבתי שהוא צריך לפתוח, אבל כל עוד לא תביא במקום פביאני ופינטו חלוץ טוב, סקורר, שיודע לשים את הכדור ברשת בית"ר תתקשה. בן שושן הוא לא בדיוק חלוץ, הוא יותר שחקן כנף. בית"ר צריכה להביא שחקן שיהיה אפילו סטייל קולואטי, שחקן שיכול במשך 90 דקות לא לעשות כלום ואז בנגיעה קטנה בכדור לשים אותו ברשת. שחקן כזה ליד תמוז יהיה פשוט מצויין.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז אתה אומר שבלי עוד חלוץ לא תוכלו לתת פייט למכבי פת, אשדוד ומכבי ת"א....?

14. Don Joan Roman Member

אני לא הייתי ממהר לזרוק את פאביאני, בכלל אני יודע שהסיבה היחידה שבגללה פאביאני ישוחרר ולא פינטו זה החוזה שעליו חתום פינטו שיעלה לבית"ר מיליון דולר.

15. -=Messi=- Member

נגד הפועל פ"ת היה לה מזל? היה לה מזל רע שהיא לא הבקיעה 4 כבר.
    נגד מי עוד? כפ"ס? בית"ר שלטה כל המשחק חוץ מהשער הראשון של כפ"ס שכפ"ס התחילה לשחק... רק נגד הפועל היה לה מזל...
    תמיד מנסים לחפש תירוצים על בית"ר...
    איך את מעזה לשים את נתניה באותה נשימה עם הקבוצות הללו? הפועל ב"ש ראויה לא נתניה.
    מכבי פ"ת? לפ"ת אין יותר מ1000 אוהדים... כ"כ חבל שקבוצה כזאת עם פוטנציאל אין לה בכלל קהלל!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/06