מחזור 11 בליגת העל:מכבי חיפה מנצחת 2-1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/12.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הרבה זמן לא ראיתי מחזור עם יכולת כל כך גרועה של שוערים.
    כמעט בכל משחק לפחות שער אחד הובקע מטעות שוער.

הצד החיובי- הקבוצה נלחמת, סוף סוף לוחצת על הכדור, יוצאת למתפרצות מצויין, מכבי חיפה שהרבה זמן לא ראינו.
    הצד השלישי- פילאבסקי עוד יקבל אדום במשחק הזה. תפיסה ועוד תפיסה. רואים שהוא לא מסתדר עם בן שושן. עם כל העליונות שלנו במחצית הזאת, אנחנו יורדים רק ביתרון של שער אחד וככל שיעבור הזמן העייפות של השחקנים תגבר והלחץ על הכדור יקטן. עם ההגנה שלנו, המשחק הזה יכול גם להסתיים ב 3:2 לירושלמים. שראנוב חייב לנו איזו הצלה-שתיים על השער המביך הזה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מה שנוימן אומר על תקרית המצית שפגעה בקוון. את האמת הוא די צודק. כמה עונשי רדיוס ההתאחדות כבר מסרה? איכשהו יש ביציע אנשים שפשוט אין להם את השכל בשביל להבין שהם פוגעים עם ההתנהגות שלהם בקבוצה שהם אוהבים. ברור שבית"ר תקבל עכשיו לפחות שני משחקי רדיוס ללא קהל. אני כן בדיעה שההתאחדות צריכה לפצות את הקבוצות. אי אפשר לצפות מאף קבוצה שתשלוט על איש בודד שזורק דבר למגרש.

לחזור לנושא. אם השחקנים נלחמים עכשיו יותר אז ברור שהם לא נתנו הכל בחודשים האחרונים. לראות את קטן עושה היום גליצ'ים רק מראה את הסבוטאז' שעשה הקפטן לעטר. את זה עוד אזכור הרבה זמן...

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/12
  3. Telkiyski Member

נו ומה עכשיו יגידו? שזה לא היה מצת אלא מלפפון חמוץ?
    ועכשיו איזה טמבל פורץ למגרש, לא מובן לי העניין הזה.
    בכל מקרה כמובן שגם אם ביתר תקבל רדיוס עכשיו המרוויחה הגדולה תהיה מכבי ת"א.

4. South Boy Member

ליאני = מנשה משיח 2.
    חתיכת זבל מהלך עם משרוקית, הרג לנו את המשחק הוא והקוונים שלו פשוט גועל נפש שער ב-100 אחוז חוקי שלנו נפסל בנבדל לא מוצדק, ותוסיפו שער של טוטו מנבדל ברור שגמר אותנו, רק שאוהדי הפועל לא יבכו אם פעם אחת הם קיבלו אדום שלא הגיע להם ויגידו שתמיד השופטים דופקים אותם.
    ולא ברור לי מי עמד היום בשער שלנו, אג'ידה או דור דוידי? מה זה? תצוגה פשוט ביזיונית, אני לא אדם ששולל בכזאת מהירות (כמו למשל אוסיאקו שהיה המצטיין שלי היום ובמחזור הראשון היה נראה כמו פח ובכל זאת נתתי לו צ'אנס) אבל זאת הייתה תצוגת שוער מהמחפירות שראיתי וכבר ראיתי כמה כאלה, הוא חייב לשבת בספסל כדי שיבין שהוא צריך להתעורר וזה שהוא השוער המוביל של הקבוצה לא אומר שהוא יכול להרשות לעצמו תצוגות כאלה, אם אני אלישע גליל בן שנן פותח מול בני יהודה בשבת, לא יכול להיות שתצוגה כזאת של שוער תעבור לסדר היום.
    חבל שאלישע הוציא את גבאי למרות שהיה חלש, במצב של 2-1 אין לך מה להפסיד ולא צריך להיות זהיר מדי זה מצב של הכול או כלום ואני באמת מאמין שעם איך שהפועל נראתה יכולנו לחזור אם רק היינו תוקפים יותר.
    הפועל באמת היו חלשים ועד השער לא עשו כלום ושום דבר, ואנחנו כרגיל רק החמצנו והחמצנו עד שנענשנו, סיפור חייה של הפועל באר שבע.
    אה ולירן ליאני בן זונה.

5. oranfu Member

ייייייששששששששששששש

6. alexshw Member

ברכות חמות לאריק על ניצחון ראשון בקריירה החדשה ושבחים על זה שהעמיד קבוצה לוחמת.
    ההתקפה שלנו עדיין נכה, רמת המשכל של הקבוצה יותר נמוכה מים המלח, אבל היה המון רצון ומשחק הגנה טוב.
    ככה צריך לקחת נקודות בשלב זה. לכדורגל אני כבר לא מצפה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שהכדור האחרון של ערן לוי לא נכנסה כי לבית"ר לא הגיע לדעתי היום נקודה. לקוות שברחנו היום סופית מהתחתית, אבל לי יש חשבון פתוח עם ה'כוכבים' בקבוצה שלי. בדיון של מכבי חיפה כבר אפרט למה אני היום יותר כועס משמח.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יש! מצטרף לברכות לבנאדו, מגיע לו להיות מאושר.
    מאוד הופתעתי לטובה מרוח הלחימה של השחקנים, לאחר היכולת העלובה שהציגו במחזור שעבר. בסופו של דבר, הקבוצה ששיחקה חכם יותר ניצחה.

:aaa021:

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטוב: לראשונה, מכבי חיפה מודל 2012/13 נראתה כמו קבוצה: שחקני ההגנה והקשרים חיפו האחד על השני בצורה מעוררת כבוד, העמידה הטקטית הנכונה והממושמעת נשמרה לאורך כל 90 הדקות ואפילו יניב קטן הואיל בטובו לעזור לחבריו בעבודת ההגנה (רחמנא ליצלן). בתוך שבוע אחד בלבד, הצליח בנאדו לרשום התקדמות גדולה יותר מכל דבר שהשיג עטר בחמשת חודשיו בתפקיד.

הרע: משחק ההתקפה. עם כל הכבוד לעמידה הטקטית המוקפדת ולרוח הלחימה של הקבוצה הערב, אין די בהן כדי לכסות את שלל הליקויים שנחשפו בחלק הקדמי, בעיקר ברמה הפרסונלית: הטיפשות של חן עזרא ושל אייל גולסה התגלתה במלוא הדרה, דגני ושיימן כמעט לא הורגשו באגפים ואזולאי לא הצליח לתפקד כחלוץ בודד. מפאת ההיצע הדל בעמדות הקדמיות מתוך הסגל הנוכחי, קשה יהיה להאמין שנוכל לחזות בשיפור משמעותי באספקט המדובר כבר בזמן הקרוב - אך עושה רושם שבינואר נכונה לצוות המקצועי עבודה רבה.

המכוער: הקהל של בית"ר. עד כמה מפונקים צריך להיות כדי לשרוק "בוז" לקבוצה, ועוד אחרי משחק כזה?

10. תומס מולר Member

אלכס, עושה רושם שאתה בא עם הודעות מהבית
    מה הקשר קבוצה טיפשה? הקבוצה היום שיחקה בצורה חכמה
    ההתקפה לא היתה טובה כי אין לנו מחץ
    שלומי אזולאי חלוץ בינוני ותו לא.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אג'ידה הרג אותנו הערב, היינו לא פחות טובים, אם לא יותר, התוצאה בוודאי רחוקה מלשקף, אבל זה באמת לא מנחם, ולא שווה כלום. אג'ידה עדיין לא הביא לנו נקודות העונה, נראה שכל מה שנבעט למסגרת גם יכנס, איפה הוא ואיפה לוויטה... שנות אור. שוערים רעים תמיד עלו לנו ביוקר, זה לא נראה טוב.

אין מה לעשות, לא ניצלנו מצבים, ברוכיאן בועט בדשא מ-12 מטר לבד, גבאי בועט לאמצע מ-10 מטר.... ומנגד הפועל ת"א יורה דרדלה מ-20 מטר וזה נכנס.... אלישע לוי עם חילוף נוראי, היה חייב להוציא את סבע החלש ולהשאיר את גבאי, שתמיד נלחם ורוצה, בטח אחרי הבישול הנפלא שלו.

בקיצור, עוד משחק, שחייבים לומר, היה בכלל לא רע מבחינת משחק שדה, אבל מה זה שווה שמחמיצים וסופגים בקלות, מה זה השווה שהטבלה נראית כך.

אצטדיון נהדר יש בנתניה, אבל דרכי הגישה אליו קטסטרופליות, על הפנים. שוב שאפו לקהל הנפלא שלנו, שהגיע בהמוניו עד לנתניה הרחוקה, עשה רעש והיה שם עד כמה שאפשר, אני באמת מקווה שהקבוצה לא תצליח להרוס את התשוקה שתמיד יש לנו.

12. אלי מתחן Member

מסכים לגמריי, רק שלא היה שום דבר בסגנון. אחרי המשחק השחקנים באו לקהל וקיבלו מחיאות כפיים.

היה לי ברור שלבית"ר של היום אין את הכלים לבוא פייבוריטית מול חיפה שיש לה שחקן טוב יותר משלנו בכל תפקיד מלבד שווילי ופרננדז, האיטיות של ההגנה של חיפה לא הייתה פקטור כי גם לנו אין מהירות בהתקפה, בן שושן כרגיל מסוגל לפעולה טובה אחת בכל פעם וגלאבינה מאכזב. בלי קובי מויאל זה משחק של 0-0. מתוך 4 מצבים שהיו לחיפה, 3 היו מאיבוד כדור שטותי שלו. לא חזר מההרחקה שלו מאופס, וכשהוא לא מאופס האינטיליגנציה הנמוכה שלו משפיעה עליו הרבה יותר.
    הגיע לחיפה לנצח, היא הגנה מצויין, עמדה טוב על המגרש, שיחקה על נקודת התורפה שלנו (העובדה שאין לנו משחק עומק) וגם יכלה בקלות להבקיע עוד שער או שניים במתפרצות קטלניות.

לגביי האוהד עם המצית? נו באמת. מה בית"ר ירושלים אשמה ששני מפגרים, כל אחד בדרכו שלו, עושים מה שבראש שלהם. שהמשטרה תעצור את שניהם ותמצה איתם את הדין. בעידן הטמטום שאנחנו שרויים בו לא יפתיע אף אחד אם נקבל רדיוס, וזה עוד יראה הגיוני.
    איתי לא שמעתי אותך מגנה אוהדת שפורצת למגרש בדרבי שנה שעברה. מוסר כפול?

13. תומס מולר Member

צחקו פה כשכתבתי שאג'ידה אוברייטד..

14. alexshw Member

היא שיחקה טוב בהגנה, אבל מבחינת לייצר התקפות זו הקבוצה העלובה ביותר שאני זוכר.
    היא חסרת כל אינטלגנציה בכך.
    ולא מהעונה הזו, אחרת זה היינו נותנים פה עוד 3 חתיכות.

15. Don Joan Roman Member

המשחק הכי מעצבן שראיתי מבית"ר כבר כמה שנים, פשוט מעצבן להפסיד מכאלו שטויות בהגנה.