מחזור 11 בליגת העל:מכבי חיפה מנצחת 2-1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/12.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חלאס עם השטויות, אם אתה לא ירושלמי אז אל תזרוק דברים כאלה לאוויר. לחיפה הייתה חנייה פרטית, יש חנייה ברכבת שמשום מה אף אחד לא מתקרב אליה למרות שהיא מכילה מאות מקומות חנייה ואני חונה שם בד"כ לבד, ויש חנייה גם ברחובות מלחה וקטמון. הוא דווקא בחר להחנות איפה שכל השרופים של בית"ר עם כל ההיסטוריה שלהם מחנים.

2. South Boy Member

איזה היסטוריה אם אפשר לדעת?
    וקרו הרבה מקרים שאוהדים של מכבי חיפה חנו בדיוק מחוץ לשער 5 (אני הייתי מוקף ברכבים של אוהדי חיפה), ראיתי מאות אוהדי חיפה שהסתובבו בתוך אוהדי באר שבע ואפילו עברו מול חברי ארגון האוהדים של הקבוצה ולא היה שום דבר.
    עצם העובדה שיש מקומות שהם לא יכולים להחנות בהם בגלל שם נמצאים אוהדי בית"ר, שרופים ככל שיהיו, אומרת הכול.
    גם אם יש מקום חניה ובכל זאת בא לו לחנות בתוך המזרחי, אם אין חוק שמונע ממנו את זה למה אסור לו? על חופש התנועה שמעת?

3. abcd Member

ואם אתה לא היית אוהד אורח בטדי אז אל תזרוק דברים לאוויר.
    אני מכיר את החניית אורחים הזאת ובעיקר את הגודל שלה, כבר קרה לי בעבר לפחות פעמיים שהגעתי והיא היתה מלאה ואני נותן לך לנחש לאן הפנו אותי.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בביקור האחרון שלי בקופסא נראה לי בעונת הדאבל שניצחנו שם משער של רומולו זרקו עלינו מחוץ למגרש אבנים.
    בבאר-שבע דקרו אוהד של בית"ר לפני שנתיים ושנה שעברה זרקו שם רימון גז ליציע מלא באוהדים, גם הורידו שם מאמן מהכביש.
    בחיפה רמסו את הילד אמיר רנד, זרקו מוטות על רוני לוי ואלישע לוי, גם את הסמל הגדול שלהם נכון לעכשיו(בנאדו) תקפו פיזית בק. אליעזר, ושחקני הפועל חיפה קיבלו על הראש שלהם מכל הבא ליד בדרבי לפני כמה שנים.
    באשדוד נזרק שלט על קוון, לאוהדי מכבי יש עבר גזעני לא פחות מזה של בית"ר, אוהדי סכנין עם קריאות, שלטים ודגלים שיותר מתאימים לרחובות עזה בתהלוכות של החמאס וזרקו כיסא שפגע במאיה חסון לפני כמה שנים ועל אוהדי הפועל לא צריך להרחיב, מאדהם שביטה, דרך שירי השואה, רימון ההלם על גרשון ואירועי הדרבי האחרון וכו' וכו'

גם לחלק אוהדי בית"ר יש את ההיסטוריה שלהם ואפשר גם למנות רשימה של אירועים מכוערים, לטעון שזה רק בטדי וזה רק אצל אוהדי בית"ר ושזה קורה במקומות אחרים אז זה קומץ או "מוצדק" זאת גניבת דעת וסובייקטיביות ברורה לעין.
    הסטיגמה של אוהדי בית"ר בתקשורת היא סטיגמה של אוהדים אלימים וגזענים והתקשורת מחפשת כותרות מפוצצות יותר מתוכן אמיתי אז יותר נוח לה להבליט מקרים כאלה ממקרים של קבוצות אחרות, אני בטוח שאם קוון היה מקבל מצית לראש מאוהד הפועל חיפה בק. אליעזר סתם לדוגמא זה היה תופס פחות נפח ממה שקיבל האירוע(חמור בפני עצמו) שהיה בטדי.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נו, ואם היו אומרים לך לחנות בשועפט היית חונה? אי אפשר להעפיל שיקול דעת?

ולילד דרום, איזו היסטוריה? זאת שאתה כל הזמן חופר עליה בקשר לקהל של בית"ר והאלימות שלו.

6. זכאי Member

א) מצטער, אין עוד איצטדיון בארץ שאני עושה חישובים איפה להחנות ומה ללבוש. רק בטדי. ברור שזה לא "רק בטדי" הרמטית... יכול להיות שיהיה איזה מקרה קטן פה ושם, אבל 90 אחוז מהמקרים זה עם בית"ר (בעיקר בבלומפילד אגב, כי בטדי המשטרה עושה עבודה טובה) ו10 אחוז עם כל שאר הקבוצות ביחד...
    ב)לא פגענו בשופט, יש הבדל עצום... אגב אבן עזרא כבר נתן לכם הנחה ולא כתב "פגיעה בשופט" באישום...
    שוב אני כותב שאני נגד ענישה קולקטיבית באופן גורף אבל הגיע זמן שבית"ר יפסיקו עם עניין ה"מקופחים על ידי ההאחדות"

7. abcd Member

לא כל אחד מבין את רמת הסיכון בטדי(ולמרות מה שתגידו היא גבוהה מבכל מקום אחר) ואולי חלק חושבים שלחנות ליד המזרחי זה כמו לחנות ליד שער 11 או יציע ג'(אם היתה שם חניה)

8. South Boy Member

אז אתה מודה שבית"ר ואלימות זה לא רק צמד מילים חסר קשר ותלוש מהמציאות? לפחות זה.
    ולמה הוא בכלל צריך להגיע למצב של להפעיל שיקול דעת? בפעם האחרונה שבדקתי המזרחי זה לא מחנה פליטים ואם זאת ההקבלה שלך למזרחי אז זה גם אומר משהו, זה מכעיס לשמוע שאדם שמגיע לראות כדורגל צריך להפעיל שיקול דעת איפה לחנות ואיפה לא כאילו חיפה בית"ר זה הסכסוך הישראלי ערבי.
    אוהד חיפה רצה להחנות במזרחי כי זה הכי קרוב לו או כי יש לו חברים במזרחי שהוא חוזר איתם או מכל סיבה שבא לו, זאת זכותו המלאה! וזה לא מובן לי איך מישהו שמציג את עצמו כחלק מהגוש השפוי של אוהדי בית"ר בכלל אומר כזה דבר! המשטרה לא נתנה הוראה לאוהדי חיפה לא להחנות שם, אין שם שלט שאומר חניה לאוהדי בית"ר בלבד, למה שלא יחנה לעזאזל?
    כל חטאו היה שהוא אוהד של קבוצה שלא קוראים לה בית"ר ירושלים והוא הגיע לטדי, זה הכול.

9. אלי מתחן Member

אין ספק שיש מטומטמים בקהל. אני לא צריך להתנצל בשמם.
    אתה לא תכפיש את כולם רק כי הוא במקרה עבר ליד האנשים הלא נכונים. זה לא תפקידה של בית"ר, זאת תפקידה של המשטרה. כמו שאני לא אגיד שאתה פושע רק כי אתה גר בראשון ושדדו אותי שם (סיכוי יותר גבוה מאשר להפצע בטדי).

10. South Boy Member

מהודעה שלי לאוהד הפועל פתח תקווה:

11. Don Joan Roman Member

גם אני עושה את אותם חישובים בבלומפילד, דוחא ווסרמיל נו אז?
    ב. אתה בעצם מתכוון שאתה דוגל בעונש קולקטיבי רק כאשר מדובר בבית"ר ירושלים, בכל מקרה אחר זה צריך להיות עונש אישי.
    וסליחה אבל לזרוק מצית לתחומי המגרש זו אותה עבירה בין אם פגעת ובין אם לא, בדיוק כמו שאחזקת אמל"ח הוא עבירה גם אם לא השתמשת בו, בית הדין לא דופק את בית"ר הוא דופק את הכדורגל עצמו, היום זה בית"ר מחר זה מכבי ובעוד שבוע זה הפועל, יש לטפל במתפרעים נקודה לא כל הקהל צריך לסבול מטימטום של שניים, ברי זה לא שאלפים זרקו על הקוון מכל הבא ליד, חבל שאתם לא מבינים את זה ויותר חשוב לכם לשנוא את בית"ר ולאחל לה רע מאשר שלכולם יהיה יותר טוב.

12. שער 7 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בגמר של 2007/2008, אחרי שהפסדנו לבית"ר בפנדלים באיצטדיון רמת גן, באו 2 אוהדי בית"ר מאחוריי ולקחו לי את הדגל שחילקו לנו בכניסה למשחק. לא היה חסר הרבה שהם יקחו לי גם את הצעיף. לא התגריתי בהם ואפילו לא אמרתי מילה. וזה עוד אחרי ניצחון. אחרי הפסד לא יודע מה הם היו עושים לי (תודה לך ברוך דגו, אפשר לומר שהצלת את חיי באותו ערב עם ההחטאה ההיא)