מחזור 11 בליגת העל: מ.ת"א מנחילה לחיפה הפסד בכורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/11/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמובן, טעות שלי.

2. גוסטבו בוקולי Member

אם יש מישהו שיצא מהחורים זה אתם אחרי שגאידמק הגיע והכניס קצת כסף למועדון העני והדל שלכם.
    כבר שכחתם שהייתם כמעט כל שנה במאבקי תחתית, אה? לא נורא, לאט לאט אתם חוזרים למקום הטבעי שלכם.
    מכבי חיפה תמיד הייתה ותמיד תהיה מעליכם.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בכדי שהדיון לא יוסט לכיוון שאיננו רוצים שיגיע, עדיף שתתעסקו במשחקי המחזור נטו. (אני לא מנהל וגם לא מתיימר להיות אך צריך לשים לזה סוף!)
    ▬ ▬ ▬
    יהיה מאוד מעניין לראות את הדרבי בין בני יהודה להפועל ת"א , נראה כמה כתומים ילוו את הקבוצה משכונת התקווה ביציע,
    מקווה שהפעם הם יביאו כמות מכובדת, הקבוצה שלהם משחקת כדורגל מהנה לעין, מביאה תוצאות, אין סיבה להישאר בבית.
    מבחינה מקצועית, בהפועל ת"א יצטרכו לשמור טוב טוב על הצמד עטר את גלבאן ולמנוע מהם לשתף פעולה, כי כשהם משתפים פעולה אז קשה לעצור אותם, בטח כשמולם יעמדו בונדר ובאדיר האיטיים.
    לדין מורי ואיבן גארידו תהיה עבודה לא פשוטה כאשר יצטרכו לשמור על איתי שכטר, ההתמקדות בשכטר היא מובנת לחלוטין אך שחקני ההגנה של בני יהודה יצטרכו לשים לב גם לשאר השחקנים שמסביבו, בעיקר למהראן לאלה שמספיק לו רק פס רוחב אחד מדויק בכדי להבקיע.
    אין ספק שלבני יהודה צפוייה עבודה לא פשוטה, אני בטוח שבני יהודה תיתן פייט ראוי אך במשך 90 דקות מאמין שידם של האדומים תהיה על העליונה.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מבין איך יצחקי שוב פותח בהרכב?! כמובן שיש את יצחק 'אין לי עמוד שדרה' שום על הקווים אבל אחרי הזילזול המתמשך של יצחקי שהגיע לשיאו בשבוע שעבר מול עכו עם הצ'יפ לשוער והחיוך המעצבן לאחר מכן.
    אפילו ארצי בן-יעקב(פרקליטו של שום ושחקן עבר במועדון בשנות ה60' וה70') אמר היום לידיעות ירושלים ששום חייב להעיף את יצחקי לחודש ליציע אחרי הזילזול שלו.
    חן עזריאל לא מגן ימני וטוב שההמצאה הזאת מסתיימת לה(יהונתן זאדה יחזור למועדון בינואר כדי למלא את החור בעמדה זאת) אבל מה אשמתו ששום המציא לו תפקיד?
    עזריאל ניסה, השתדל אבל מגן ימני הוא לא ובמקום ששום ייתן לו לפתוח בתפקיד הטבעי שלו(חלוץ) הוא ייתן ליצחקי ששם עלינו מתחילת העונה זין.
    אני עוד קיוויתי למלחמה מהשחקנים, טוב נו 10 שחקנים יתאמצו ועוד אחד יסדר את הפוני ויחכה עד שיגמרו עוד 90 דקות.

5. Number 8 Member

אם שואלים אותי עכשיו - אני חותם על תוצאת תיקו. אין סיבה להתחמק מהאמת, כרגע מכבי חיפה היא הקבוצה הטובה במדינה. אם נציג את אותה יכולת מהמחצית הראשונה נגד הפועל באר שבע, הסיכויים שננצח הם מאוד גבוהים אבל יחד עם זאת הסיכויים שזה יקרה די בינוניים, ובנוסף נוכח המצב כרגע בליגה, תיקו די יספק אותי.

6. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx הפועל פ"ת - מכבי פ"ת http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx

יום שבת ה-28.11.09, 19:00, "האורווה", שופט מאיר לוי.

הפועל פתח תקווה מגיעה לדרבי הזה כאשר היא ממוקמת במקום ה-15 מתחת לקו האדום, אך יחד עם זאת היא רחוקה מהאזור הבטוח ומהמקום ה-11 רק בגלל הפרש שערים. בשבוע שעבר היא נחלה את אחד ההפסדים הגדולים בהיסטוריה של המועדון לאחר שהובסה 7:1 על ידי הפועל תל אביב באיצטדיון רמת גן. לאור התבוסה הזו ולנוכח העובדה שהקבוצה השיגה רק ניצחון אחד בתשעת המחזורים האחרונים, החליטו במועדון שצריך לעשות זעזוע רציני והחליטו לשלוח את דני נראון הביתה. כנראה שנראון שילם את חוסר הניסיון שלו ונכון לעכשיו הוא עדיין לא מתאים לאמן קבוצה בליגת העל, אבל האשמה לא נופלת רק עליו כי חסרים לקבוצה 4-5 שחקנים וגם זו הסיבה שגיא לוי וניצן שירזי דחו את ההצעות של דני לוי לבוא ולאמן את הפול פתח תקווה. לאחר הדחיות במועדון החליטו לקרוא לשביט אלימלך לדגל שייאמן את הקבוצה. הקבוצה שוב עושה את אותו דבר כמו שעשתה עם דני נראון, מינתה מאמן חסר ניסיון שהסיכויים שלו להצליח לא גדולים, אבל במועדון דווקא משוכנעים שאלימלך הוא האיש הנכון בזמן הנכון. בבכורה שלו הוא יפגוש את מכבי פתח תקווה לדרבי חם שחשוב מאוד לאוהדים ואין דבר שהוא יותר רוצה מאשר לנצח, לפתוח את קריירת האימון ברגל ימין, לשמח את האוהדים ולברוח מהתחתית.
    מבחינת ההרכב - שביט אלימלך ייעשה שלוש שינויים עיקריים - אקס מכבי ת"א והרכש החדש של אלימלך, ג'ונתן אסוס, יערוך את הופעת הבכורה שלו באחד עשר הפותחים. בנוסף, עמנואל מתיאס והחלוץ איימן אבו סאלח ישובו להרכב במקומם של אודי חנון ותומר בן חיים.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/953/660.Xxx
    שביט אלימלך. מאמן חדש 1.

בדומה ליריבה השנואה מהעיר, גם מכבי פתח תקווה החליפה את המאמן שלה, אבל בניגוד להפועל, המהלך הזה נכפה עלייה. מכבי פתח תקווה ממוקמת במקום ה-9 עם 10 נקודות כאשר רק נקודה אחת מפרידה בינה לבין הקו האדום והפועל פתח תקווה היריבה שלה מחר. למרות שהמצב של מכבי פתח תקווה לא כזה גרוע, במיוחד בתקופה האחרונה כאשר היא השיגה 5 נקודות מ12 האחרונות, המאמן רוני לוי החליט להתפטר לאחר שהרגיש שהוא לא מצליח למצות את עצמו. חשוב לזכור שלוי הגיע לקבוצה אחרי שזכה עם מכבי חיפה במספר אליפויות, הצליח יחסית באירופה ופתאום להגיע לקבוצה הרבה יותר קטנה בלי היסטוריה רבה כמו מכבי חיפה ולא להצליח, מעידה על משהו. בסיום המשחק נגד סכנין בשבוע שעבר בו הקבוצה הפסידה בבית, רוני לוי עלה לשידור ברדיו, הודיע שהוא החליט להתפטר, הלך לראשי הקבוצה והם אישרו את הבקשה שלו. לא עבר הרבה זמן עד ששינו זוארץ ועמוס לוזון מינו את פרדי דוד למאמן החדש של מכבי פתח תקווה. בדומה לאלימלך והפועל פתח תקווה, גם פרדי דוד יערוך מחר את הופעת הבכורה שלו על הקווים ואין דבר שהוא רוצה מאשר לנצח בדרבי כבר בבכורה.
    ניצן דמארי יפתח במקומו של ואנצ'ו טריאנוב הסובל מכאבים קלים ונמצא בספק. כמו כן, גם רוביל סרסור ועומר דמארי יפתחו על הספסל כאשר טל בן חיים ובוסיץ' יחליפו אותם. המגן השמאלי קובי גנון שנפצע בתיקו מול מכבי ת"א לפני שני מחזורים, עדיין לא החלים לגמרי מהפציעה אבל מעוניין מאוד לשחק בדרבי. בקבוצה החליטו לחכות עד למשחק ואז להפיל החלטה, עד אז נאור פסר ימשיך לאייש את העמדה הזו.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/Black354X281/148000.Xxx
    פרדי דוד. מאמן חדש 2.

הרכבים משוערים:
    הפועל פ"ת: צליל חתוכה, נאל חתובה, עמנואל מתיאס, גל כהן, ג'ורג' גברו, קובי דג'אני, ג'ונתן אסוס, גיא צרפתי, אבו-סאלח, אוסמן באשירו ואלנתן סלמי.
    מכבי פ"ת: אוהד כהן, אסי משיח, אבי יחיאל, מוראד מגמאדוב, נאור פסר (קובי גנון), ניצן דמארי, עומר בוקסנבוים, דן רומן, דני פרדה, טל בן חיים ובוסיץ'.

7. Don Joan Roman Member

החזרה של אבירם להרכב בטוח תעשה טוב לבית"ר ולברק יצחקי, גם בדקות המעטות שלו מול הפועל עכו ראינו עד כמה מספר 8 משפיע על הקבוצה, עד הכניסה שלו למרות שהובלנו 1:0 היה אפשר לספור את כמות המצבים שלנו על 3 אצבעות, לאחריה השתפרנו ועם קצת יותר עירנות, מזל וקצת פחות שחצנות של ברק יצחקי היינו גם מנצחים את המשחק ב2 או 3:0 אבל מה שהיה מת ואין טעם לבכות על נקודות שאיבדנו, בטח בעונה כזאת שבה אין לנו יותר מדיי מטרות ואנחנו תקועים עם "מאמן" שנאחז בקרנות המזבח ואין לו מילימטר של השפעה על השחקנים, נקווה לנצח ולחזור למסלול הניצחונות מול אשדוד והסמל שלנו יוסי מזרחי (שאני כמובן מאחל לו הצלחה רבה לאחר המשחק), בגזרת ההרכב מלבד החזרה של אבירם וברק יש הפתעה אחת שלדעתי היא מבורכת, אולי סוף סוף שום הבין שחן עזריאל הוא לא מגן ימני אלא חלוץ מרכזי או קשר שמאלי/ימני תוקף ווהוא ייתן לו דקות בתפקיד הזה למרות שלא נראה לי שזה יקרה, כמו תמיד דיוויד גומז לא מקבל את ההזדמנות שלו, הוא חלוץ מוכשר מאוד והוא ראוי לקבל הזדמנות אבל שום תפס אותו כקורבן כמו שהוא תפס את טוטו בקדנציה הקודמת שלו, נקווה שהוא לפחות יקבל כמה דקות במשחק מחר.

שיהיה לנו בהצלחה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עידן אתה טועה.

מכבי ת"א לא הייתה צריכה ביום שני לעשות יותר מללחוץ על ההגנה של באר שבע, זה אוטומטית הביא ללחץ בהגנה שלנו ושחקנים בצהוב חופשי נשארו חופשיים. כל קבוצה שתדע לשחק לנו על ההגנה ולהפעיל לחץ תבקיע לנו יותר מ-2 שערים במשחק.

נגד מכבי חיפה זה סיפור אחר לחלוטין, הגנת מכבי חיפה לא תחלק מתנות, לפחות לא אמורה לחלק... אם מכבי ת"א תציג את אותה יכולת זה לא בהכרח יספיק מול מכבי חיפה. כמובן שההתקפה גם תשפיע, ההתקפה הבאר שבעית סבלה מיום עגום ולא סיכנה כמעט בכלל את מכבי ת"א, מה שהעניק שקט לצהובים להתרכז בהתקפה. זה יהיה רחוק מלהיות ככה מול חיפה שתעסיק מאוד את הגנת מכבי ת"א ואני בספק אם יהיה בראש של מכבי ת"א בכלל לתקוף.

בסך הכל הכל תלוי במכבי חיפה, אם היא תהיה ביום טוב לא משנה איך יראו הצהובים מכבי חיפה תנצח. אם מכבי חיפה תבוא ותיקלע ליום לא טוב, אז הצהובים בהחלט יכולים לנצל את זה.
    אבל אין שום ספק שהכל הכל תלוי במכבי חיפה. הבדלי האיכויות בין הקבוצות האלה הם גדולים.

9. gustavo_broccoli Member

בזה אתם הכי חזקים: בבכי, החלפות מאמנים,החלפות שחקנים. רק הגזענות אצלכם זה דבר קבוע. גם האלימות.

אני מהמר שאם יהיו סקאוטים ביציע,אז סמרטוטיאן ( הבכיין שמבקש מחילה על 4 מהגזענים ), והבכיין הבלגי יצטיינו למשחק אחד,יחתמו, ויברחו לכם בינואר.זה רק עוד חודש, אז תחזיקו מעמד עד אז באמצע הטבלה.אחר כך תברכו את אבי לוזון שדאג לכם עם כל מיני קבוצות של ליגה ב' שלא תרדו, עם ובלי הפחתת 9 נקודות על פירוק בבית משפט.

לעניין הדרבי בפ"ת, חוץ מעצבים לא יהיה שם כלום.

דווקא המשחק בין בני יהודה יהיה הכי מעניין, כי בני יהודה לא יסגרו כמו שמכבי ת"א צפויים לעשות בחיפה, ויהיה בבלומפילד משחק טוב. הפועל ינצחו, הם יותר טובים בכל פרמטר,ובנויים על משחק קבוצתי ולא על הברקות.

10. Raulito Madridista

המשוואה פשוטה מאוד - השחקנים שלנו רוצים להמשיך לחלום על אליפות ואולי 'להלחיץ' קצת את מכבי חיפה? - שינצחו את המשחק הערב. אני זוכר היטב את ההשפלה בשנה שעברה, הייתי המום מול הטלוויזיה ואני מקווה שהערב, כשאני מגיע למגרש - הפועל תיראה אחרת לגמריי. הפועל רשמה ארבעה נצחונות ברצף - מעולה, אבל היריבות עליהן גברנו היו חלשות(פרט לדרבי), ועכשיו מגיע משחק שעשוי להראות מה אנחנו שווים. לבני-יהודה אין הגנה מצחיקה כמו להפועל פ"ת(להיפך, ההגנה שספגה הכי מעט שערים, וזה קצת מפתיע כי כפיר אדרי ועוז ראלי הם מגנים במקור, אבל הם מתפקדים מצויין), שכל כדור עומק יצר מצב הבקעה, וההתקפה שלהם מנגד מאוד חכמה, מהירה ותוססת(בעיקר אם גם אפק ישחק מחר), גם אם היא לא כובשת מספיק. אני לא חושב שההגנה של הפועל מסוגלת עדיין לסגור משחק בלי טעויות ומולינו עומדת קבוצה שיודעת להעניש, כך שההתקפה תצטרך לשחק טוב. רק שלא יחשבו שבגלל השביעייה במחזור שעבר - הדבר שוב יגיעו בקלות ולא נצטרך להתאמץ. אחרי השלושער האדיר בשבוע שעבר, אני מניח ששכטר יהיה בשביתה במשחק הקרוב. שחקן המפתח שלי הוא ווצ'יצ'ביץ' שמתפקד כשחקן חופשי על המגרש ולא מפסיק לנוע. זיפזפתי אתמול לצ'רלטון והראו את המשחק שלנו נגד הפועל פ"ת - איך יבואה מוחא כפיים אחרי אחד השערים והאמת שקצת כאב לי על איך שהוא נראה, אבל הספסול שלו מוצדק במאה אחוז. בני-יהודה תפתח את המשק בהתלהבות ויש להם מה להציע, אבל צריך להזכיר להם שהפועל קבוצה טובה יותר. הפועל לא הצליחה לחבר חמישה נצחונות רצופים מאז עונת 2003-2004, ואני מקווה שזה ייקרה הפעם. גיא לוזון צודק כשהוא אומר לפני המשחק שיהיה משחק ברמה של הליגה אירופית. נקווה לטוב היום ושתיהיה אווירה מצויינת.

מצחיק אותי לשמוע שחקנים באשדוד מדברים על כך שהם לא יסתפקו בתיקו נגד בית"ר. אז המשחק אצלם בבית - אז מה. אני מציע להם לבדוק את הסטט' העלובה שלהם נגד בית"ר בשנים האחרונות - באנקר בטוטו, פשוט ככה. אשדוד ניצחה את נתניה דיי במזל, כלומר שום דבר לא השתנה. זו הקבוצה היחידה בכדורגל הישראלי שאולי הייתה פעם אחת במומנטום חיובי בארבע השנים האחרונות. בית"ר חייבת לנצח וההרכב ששום מעלה נראה טוב, בעיקר בחלק ההתקפי. עידן ורד משחק למרות שבמהלך השבוע אמרו שהוא פצוע בכתף, ברוכיאן ויצחקי בהרכב גם הם וביחד עם תמוז. סוף-סוף משהו שדומה ל-4-4-2. עידן ורד יוכל להתרכז רק בהתקפה. אפילו בנאדו המקרטע לא בהרכב, אבל זו לא החלטה מקצועית אלא בגלל שפעת. מעניין יהיה לראות את בן-יוסף חוזר למגרשים ואולי הוא יקל על שמעון גרשון. שריקי ומקרייב יכולים לעשות צרות להגנה של בית"ר, אבל אני בספק אם אשדוד תגיע לשליש האחרון של המגרש בכלל. משה אוחיון לא תורם בכלל למשחק של אשדוד ולמרות זאת הוא באנקר בהרכב. אולי דווקא מול האקסית הוא יתעלה על עצמו. אורי אוזן לטעמי צריך לחזור להרכב כי הוא בסדר גמור.

אני מקווה שהדרבי של פ"ת יהיה חם ולוהט ולא משחק המלוולה בפחד גדול של שני הצדדים ובשיעמום גדול. במילים אחרות - שתי הקבוצות נראות קטסטרופה ומריח לי תיקו מאופס ומשעמם. שתי הקבוצות החליפו מאמן, אבל ייקח להן זמן לשחק כדורגל נורמלי. זו שתנצח, תעשה זאת משום שהשנייה אולי לא יותר גרועה ממנה. בכל-מקרה, אם יש קבוצה שאפשר להגדירה אותה כעדיפה, זו מכבי פ"ת בלי ספק. אני לא מדבר על הטבלה(אומנם היא מדורגת תשיעית ולא נמצאת בקו האדום בדומה להפועל פ"ת, אבל זה אך ורק בגלל הפרש שערים והפער הוא נקודה), אלא על הסגל שיש, הניסיון של המאמן והארגון והסדר. הלוואי ואלימלך יצליח לעשות משהו, אבל פשוט אין לו שחקנים והפועל פ"ת כושלת בדרבי שנה אחרי שנה. אשתקד היא אומנם הצליחה לנצח סוף-סוף(שער מדהים של ויסה, וכמה שבקבוצה מתגעגעים אליו. צרפתי מתקשה להיכנס לנעליו, גם משום שהפרטנרים שלו פחות טובים), אך גם הפסידה בשניים. אסוס אמור להוסיף קצת אגרסיביות להפועל פ"ת שכמעט לא עושה פאולים. אצל היריבה - אני שמח שטל בן-חיים פותח בהרכב.

11. alexshw Member

מלבד הפן המקצועי, יש גם עניין של מסורת ותחרות בין הקבוצות.
    לפחות מבחינת מכבי חיפה, זה אמור להוסיף המון מוטיבציה. בטח כשהקבוצה מתבססת על הרבה שחקני בית שחונכו, שאת מכבי ת"א חייבים לנצח.

בקיצור כולי תקווה שהקבוצה תחזור שוב כועסת מליגת האלופות ולא תרחם על היריבה בליגה.
    מכבי חיפה חייבת להשתפר בניצול המצבים שלה, שהוא לא מספיק טוב. הרבה החמצות. דווקא במשחק הקרוב זה יכול להיות קריטי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/09
  12. קובי ברייאנט Member

משחק מאוד מסקרן היום בין הפועל לבני יהודה.שתי קבוצות מאוד התקפיות לדעתי יהיה משחק של הרבה שערים ובסוף בני יהודה תנצח בה]רש של שער אחד.ביתר חייבת לנצח היום את אשדוד הלא יציבה כדי לא להדרדר לתחתית.יהיה משחק קקשה לביתר שתנצח בקושי על חודו של שער

13. מיכל3 Member

תמיד במשחקים מול מכבי ת"א (במיוחד בבלומפילד), אין לי הרגשה וודאית לפני המשחק. לא משנה באיזה מקום הצהובים ממקומים בטבלה, זה משחק שהכל יכול לקרות בו. היו לא מעט פעמים שבאנו פייבוריטים מובהקים למשחק ובסוף חזרנו בלי נקודות או בקושי הוצאנו נקודה. מלבד כבוד ויוקרה לשתי הקבוצות, חיפה חייבת את הנקודות אם היא רוצה להמשיך לדהור בצמרת הליגה ולא לחשוש מצימוק הפער בינה לבין הפועל.

אני מקווה שקטן יהיה במיטבו בניגוד ליכולת הבינונית שהוא הציג בשני המשחקים האחרונים והייתי רוצה לראות את שלומי בהרכב הפותח, אבל סביר להניח שאלישע ימשיך לתת את הקרדיט לשווילי. ד"א, ידוע מה הסיכויים שגולסה יהיה בהרכב?

נ.ב אין לדעת מה יהיה במגרש, אבל ביציעים בטוח יהיה שמח. ת"א אומנם קיבלה בסוף את יציעים 4-5, אבל מאות אוהדים ירוקים אם לא יותר קנו לשם כרטיסים. החלטה לא ברורה מלכתחילה של מכבי ת"א, הרי ברור שהאוהדים שלנו הי ממלאים גם את שער 5, בניגוד לאוהדי מכבי ת"א שלא היו ממלאים חצי ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/09
  14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מיכל,
    ההרכב שצפוי לעלות בשני הוא כזה (אני אתחיל מהקישור כי בהגנה אין הפתעות מיוחדות מלבד חזרתו של טשיירה במקומו של מימון): עוטמן בימין כיאל וקולמה באמצע, קטן בשמאל ודאבשוילי וארבייטמן בחוד. זהו בינתיים ההרכב המסתמן. אני אישית הייתי מעדיף לראות את רפאלוב במקומו של עוטמן אך לצערי כנראה שזה לא ייקרה. גולסה עדיין לא כשיר ל 90 דקות ולכן הוא יעלה בשלב מסויים מהספסל. לוי עושה נכון שמחליט לשלב אותו בהדרגה בהרכב ולא ישר לזרוק אותו למגרש כאשר הוא לא מוכן במאת האחוזים.
    אגב, בנוגע לקטן, תמיד כשהוא רואה מולו את מכבי תל אביב הוא משחק טוב, לפחות זה מה שהיה עד כה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/11/09
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע מה לצפות מהמשחק מול סכנין. סכנין היא מהקבוצות שאנחנו צריכים להוכיח שאנחנו טובים יותר, אבל מצד שני אי אפשר לדעת על איזה צד תקום ההגנה שלנו היום, במשחקים מסויימים נגד קבוצות בינוניות הראנו יציבות כלשהי, ובמשחקים אחרים הראנו ריפיון מוחלט, כמו ההפסד המגוחך למכבי פ"ת.

אי אפשר מה יעבור היום בראש של השחקנים, אני לפחות שקצת מהשטיפה של עזורי תעזור והשחקנים יקחו את עצמם בידיים, יש גבול עד כמה סמרטוטים אפשר להראות. דוחא זה תמיד מגרש לא פשוט, בטח שסכנין אחרי ניצחון ונמצאת במומנטום מסויים, אני מקווה שהמשחק ילך לכיוון שלנו.