מחזור 11 בליגת העל: סכנין מנצחת שוב בטדי; ב"ש בורחת ל-8 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏25/11/16.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי מי המאמן שיעמוד מולנו,
    לאור ההיסטוריה של מאמנים שעשו מולנו את הופעת הבכורה, עדיף בישבילנו שזה לא ייקרה. זה בדרך כלל נגמר לא טוב מהצד הירוק.
    העניין הוא שאם בן שמעון ימשיך, אני חייב לציין שזה מעלה לי זכרונות מהמשחק בסמי עופר בתקופת סטנוייביץ וקורצקי. הובלו 0:1 בעשרה שחקנים, כבר קורצקי התחיל לארוז את המזוודות, ואז משום מקום הם הפכו את זה עם 3:1 וניצחון גדול..

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw
    @שי

היום התברר עד כמה היה נחוץ לשחרר את כל השחקנים הבינוניים. שכטר, אבוחצירה, תורג'מן, שיימן, ודגני. מכבי חיפה לא תזכה באליפות, אבל כרגע נראה שאפילו כבר הרווחנו עם שחרור בניון ואי הגעתו של גולסה. יש עוד הרבה מה לשפר, אבל אולי אחרי מספר שנים לא קטן יש תקווה לעתיד יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/16
    Sir Alex Ferguson, EsheD ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. Butragueño מנהלים

@de Middenweg שכחת גם את חן עזרא, אלעד גבאי, ידין.. רק תראה כמה בינוניות הייתה בקבוצה ב-5 שנים האחרונות.

Sir Alex Ferguson, de Middenweg ו-EsheD אוהבים את זה.
  4. Don Joan Roman Member

הגזמת אחי.
    ברור שרואדה בלי לחשוב בכלל

Sent from my m3 note using Tapatalk

סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. Don Joan Roman Member

הוא בוודאי שחזר לעצמו בבית"ר, תמיד היה בינוני ומחמיצן

Sent from my m3 note using Tapatalk

de Middenweg, alexshw ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. סיונרה Member

שכטר שיחק לא רע העונה, היתרונות והחסרונות שלו ידועים לכל, זה על המאמן שמשתמש בו בצורה טובה או גרועה. בן שמעון מצליח להוציא מכל השחקנים של בית"ר יכולת נמוכה מהממוצע בקריירה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

לראות את כל התקשורת חוגגת את "במכבי חיפה לא רציתי לחיות כי אף אחד לא שיחק איתי גוגואים ובבית"ר אני מרגיש שאוהבים אותי" עם שכטר (ובמידה פחותה אבוחצירא) ואשכרה עושה על זה פסטיבלים ועכשיו כשברור לכולם ששכטר פשוט חיבר בפוקס משחק וחצי טובים ואף אחד מהאפסים בתקשורת לא אומר "אופס, טעיתי" מזכיר לי שכשיש טעויות גדולות בכותרות של עיתונים את התיקון הם מפרסמים זמן מסוים אחרי זה בקטן בסוף העיתון.

ההוכחה הכי טובה לקארמה זה אחוזי ההצלחה של סכנין בטדי.

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שכטר נתן הרבה יותר ממשחק וחצי טובים בבית״ר.

9. Butragueño מנהלים

איפה אני יכול למצוא אותם?

10. alexshw Member

המשחק וחצי טוב זה כולל כיבוש שער כשהוא נוגח מעל משומר שהוא לא באמת כבר שחקן כדורגל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם לשכטר היה הרבה יותר קל עם אצילי ורוקאביציה לידו והעונה עם שחקנים פחות טובים הוא פחות טוב..שוקינג.

רב״ש לא עושה את תפקידו על הצד ביותר בלשון המעטה, איך הוא הצליח להגיע למשחק בית עם סכנין(המשחק הכי מנחוס שיכול להיות לבית״ר) עם החרב על הצוואר לאחר רצף של 7 משחקים נוחים(חמישה מתוכם בטדי) רק הוא יודע. אבל כל הטענות צריכות ללכת לאלי טביב שבנה את הקבוצה העלובה והעצובה הזאת. אם לאוהדי בית״ר יש היגיון ואני בספק הם ידעו מי האשם, המחאה צריכה להיות כלפיו.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעורבות ב-12 שערים ב-16 משחקים נשמע לי מספיק טוב, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת הוא פחות טוב כי משחקים לידו שחקנים פחות טובים וגם המערך וההיררכיה בקבוצה השתנו לרעה.

13. Butragueño מנהלים

איזה 16 משחקים לקחת?
    זה נשמע שאתה מנסה ליפות את זה. בסופו של דבר יש לו בישול ושני שערים העונה בליגה. ועל זה אנחנו מדברים כאן בדיון המחזור.
    אני לא זוכר כמה פנדלים הוא סחט עם ההצגות שלו, אבל בוא נכניס גם אותם למוערבות שלו בשערים (למרות שאני לא חושב שבשביל זה החתמתם אותו). אני גם רואה את כל המשחקים של בית"ר העונה. ולא, איתי שכטר לא היה טוב גם בעונה הקודמת. אפילו אחרי השער שלו מול האין הגנה של הירוקים והשער שלו אחרי נגיעת היד (מול רעננה?).

להגיד שהוא פחות טוב כי משחקים לידו שחקנים פחות טובים, או כי רוקאביצה ואצילי לא במועדון, זה לעשות לו הנחות.
    הוא חלוץ הוא חלוץ הוא חלוץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. קשר שמאלי Member

בן שמעון לא אשם בכלום
    אין לו בסגל שחקן אחד שמסוגל לשים כדור ברשת

15. Butragueño מנהלים

אבל כסוג של כתב הגנה לבן שמעון, כן יש לו שחקנים שבונים התקפות. גם במשחק אתמול, לא יכול להגיד שבית"ר נראתה רע. היא הגיע להרבה מאוד מצבים טובים. שכטר, ורד, אבוחצירה וגם הייסטר בדקות האחרונות עם החמצות הזויות, אבל שהגיע מכדורי גובה טובה וממהלכים מהירים. אני לא זוכר מי הכניס את הכדור לאבוחצירה, זה היה ורד? נתן כדור חתוך נהדר, ואבוחצירה לא הצליח להשתלט על הכדור וקנדיל קלט אותו.

העניין הוא שעם חלוץ חד מאוד ברחבה, בית"ר הייתה יכולה לנצח גם אתמול, וגם במשחקים אחרים. גם בהגנה יש קצת בעיות. רואדה שהיה נפלא שנה שעברה, כבר עם מספר איבודים כדור מאוד קריטיים העונה.