מחזור 11 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/11/10.

1. עכו_בדם Member

אני אגיד לכם מה אני חושב על המשחק שלנו הערב מול פתח תקווה.
    אחרי תקופה מצויינת של עכו תגיע מפלה כואבת לפת. לא יכול להיות הרי שננצח ככה עד סוף העונה.
    שלישיית החלוצים המהירים של פ"ת יכולה לעשות מאיתנו צחוק.יש המון חשש וזה מוקש רציני לקבוצה שכבר 4 משחקים מנצחת . ומה לעשות השחקננים הם בני אדם והם זכו לתהילה שהם קיבלו ועכשיו מה שמעניין אותם זה להישאר בליגה. הלוואי שאני טועה .

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השבוע הייתי מבואס מהתבוסה שקיבלנו מול עירוני קריית שמונה ואפילו הדיבורים של חברים שלי, שהיו במשחק ואמרו שדווקא היינו טובים, לא עזרו למצב הרוח שלי להשתפר. אחרי שאתמול אזרתי אומץ וצפיתי בתקציר, אני מוכרח לציין שנרגעתי. זה אמנם אף פעם לא כיף להפסיד 3-0, אבל במצב של 1-0 להם השחקנים שלנו החמיצו הזדמנויות אדירות.

בני יהודה מסתמנת כקבוצה מאוד עייפה ולא רעבה. בדיוק כל מה שמכבי נתניה לא. הבעיה היא שהם מגיעים במצב רע ומתישהו הם יצטרכו להתחיל לנצח, כי ברור שעל הנייר הם לא שווים את המקום הנמוך שהם נמצאים בו. אני רק יכול לקוות שזה לא יקרה נגדנו ושהשחקנים יהיו מרוכזים יותר מול השער, כי לא ההגנה היא זו שתנצח לנו משחקים.
    הלוואי ועדי נימני יפתח בסופו של דבר בעמדת המגן הימיני. כבר תקופה ארוכה שמדברים עליו כעילוי והמעט שראיתי אותו אני יכול להיות שותף למילים הללו. מה גם שזה יוריד את לאוניד קרופניק לספסל, שזה כבר חצי עבודה.

http://up203.siz.co.il/up3/zhzqq1tzmbnx.Xxx

3. Number 8 Member

הולך להיות משחק לא פשוט אבל אנחנו צריכים לנצח, במיוחד מול בלומפילד צהוב ומלא. מי יודע, אולי היום נראה ניצוצות מאלברמן הישן והטוב, מי יודע אולי אלירן עטר לא יהיה אגואיסט, מי יודע ואולי מדוניאנין יישחק קרוב לשער ולא ייזלזל. שום תוצאה מלבד ניצחון לא באה בחשבון.
    הפחד הכי גדול שלי הוא אלרואי כהן שייעשה הרבה צרות באגף שמאל מול רוני גפני.

צהוב עולה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שהפועל הרבה יותר טובה מסכנין והיתה שם הצלה מדהימה של מאיר כהן, הצדק נעשה עם החטאת הפנדל של אניימה כי פנדל לא היה שם, כי טוטו תמוז אפילו לא ניסה להגיע לכדור בניגוד לטל חן שניסה לבעוט בכדור ופשוט פיספס אותו...טוטו הוסיף קפיצה סטייל דג מושט ויצא פנדל.

עריכה: רק אני חושב שהיה אופסייד בגול של סכנין?

אגב מה שכן יאמר לזכותה של סכנין ושל סלובודאן דראפיץ', כל המשחק שלהם גם כשהם מנסים לצאת קדימה זה במסירות קצרות ולא בהעפת כדורים...סלובו שאפו עליך אם תמשיך ככה, תקבל קבוצה יותר טובה מסכנין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ידעתי שהפועל ת"א תתקשה מול סכנין, בניגוד לאותם אלה שבליגת ההימורים נתנו 3:0 קליל לאורחים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהראש של שכחקני הפועל בלי קשר לאיך יגמר המשחק הזה נמצא בבנפיקה משום מה כאילו יש להם על מה לשחק במשחק הזה פרט לכסף וכבוד (כי הם כבר הודחו מהצ'מפיונס וגם מהמקום השלישי אלא אם ינצחו 3:0).

7. riquelme1 Member

לא יאמן, במקום שאניימה יכניס את הפנדל, הפועל סופגת בצד השני, נהפכנו ללוזרים.

אף רכש של הפועל העונה לא עשה את מה שציפו מימנו, אולי רק טמוז. בן סהר, או שהר או זובי פשוט בדיחה, הבן אדם נראה כמו שחקן מת שמפחד ליגוע בכדור, שער אחד ב10 משחקים זה מאזן עלוב, יוסי שבחון שחקן פרווה מידי, שלא מתאים להפועל.

להמשיך לשחק עם ערן זהבי באמצע זה בדיחה, אין להפועל אמצע חוץ משי אבוטבול.

בלי רכש בינואר לא ניקח אליפות.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הנה הגיעה הפסימיות האופיינית לך, אתם עדיין הקבוצה הטובה בליגה, על מה הפאניקה?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1:1 צודק...אבל משום מה כל ההתקפה הזאת היתה בסימן הסתכלות של שחקני בני סכנין.

בלי רכש בינואר לא תיקח אליפות? ואיך הגעת לתובנה הזאת בהתחשב בעובדה ששאר היריבות שלך לרבות מכבי ת"א משחקות חרא מתחילת השנה ויש את החבר הכי טוב של הפועל, הקיזוז במקרה הרע...

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבן אדם לוזר מטבעו, זה אופייני לכל אוהד הפועל. הרי רק לפני חודש דור רשם שנגמרה העונה כששכטר נפצע ומאז היו 4 נצחונות ברציפות...וגם ניצחון על חיפה בחוץ ב-10 שחקנים בלי שכטר זהבי את ידין.

והנה זהבי ה-"זבל" שלך, 1:2...גול גדול של זהבי.

11. riquelme1 Member

אני לא לוזר, אני ריאלי, אני לא אופטימי כי אין לי מה להיות אופטימי, אתה אפילו יכול לעיד שבעונה שעברה גם בפער 9 האמנתי שניקח אליפות ואמרתי שהפועל הקבוצה הטובה בארץ.

העונה זה ממש לא ככה, שבן סהר נראה כמו עגלה, זהבי לא יכול להחזיק את האמצע עם כל הכבוד לקילריות הענקית שלו, יש לנו בעיה חמורה בקישור ובעיה עם החלוצים ששכטר פצוע.

ויקטור מרעי עושה ב10 דקות מה שסהר לא עושה כל המשחק, אני מעדיף אותו על סהר בהרבה.

12. שגיא Guest

הטעות הכי גדולה של סכנין, באופן אירוני, היא כיבוש שער היתרון. מיד לאחריו הפועל התחילה ללחוץ והשערים היו באוויר, אחרי השיוויון הגיע גם היתרון המהיר ועכשיו סכנין צריכה לרדוף אחרי הפועל. ולמרות זאת סכנין עדיין יכולה להיות מרוצה מזה שהיא מצליחה להביך את הפועל תל אביב ופחות מעובדה שאיבדה את היתרון כלכך מהר.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אז הפועל התקשתה, כמו שידענו וכתבנו, אבל בכל זאת זה נגמר דיי קרוב ל3:0.

שגיא, צודק מאוד. לא יכלו לכתוב את זה טוב יותר. הפועל תל אביב של התקופה הזו חייבת מכה כדי להתעורר. אם זה הרחקה, אם זה גול פיגור.

מהרגע שנכבש ה1:1 סכנין איבדה את זה ואחרי ה1:2 שהם החליטו לשלוח שחקנים קדימה, היה ברור שיפול פה עוד שער - עדיפות לצד האורח.

ניצחון של ויקטור מרעי, פגע בול בחילוף. כל הכבוד לגוטמן. הקבוצה עצמה חייבת להשתפר, אבל אין מקום לביטויים כמו "לא ניקח ככה אליפות". יש כל כך הרבה זמן, יהיו עוד שינויים. אל דאגה.

14. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-300/882822-18.Xxx

שלוש דקות בגן-עדן. חזרתי רק עכשיו מהעבודה, חבר עידכן אותי בטלפון במחצית ואמר שאין גולים. איך שהדלקתי את הטלוויזיה בבית ראיתי שסכנין מוליכה(אגב, לא היה נבדל קטנטן בשער?) וכבר ראיתי שחורות - קבוצת תחתית הרי תבזבז זמן ותתחיל לביים פציעות. פחדתי ששכטר יחמיר את הפציעה. מזל שהפועל הצליחה להשוות את התוצאה ממש בזריזות. זהבי נתן גול ענק, באמת שאין מה להרחיב, וגם תמוז הבקיע צמד, אבל מי שבאמת הביא את המפנה זה ויקטור מרעי עם כמה נגיעות מדהימות בכדור ושני בישולים. הראינו הרבה אופי וזה חשוב כי ידעתי שכדורגל גדול לא נציג היום. לא פיספסנו את ההזדמנות להעפיל למקום הראשון(גם אם באופן זמני) ועכשיו תענוג לצפות במשחק בין מכבי לק"ש.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא הפעם צדק, אבל לא תמיד הפועל ת"א תצא מהמשחק עם חיוך על הפנים. בסה"כ סכנין לא סתם ממוקמת במקום הלפני אחרון בטבלה. הפועל ת"א לא נמצאת 'מעל לליגה' והדרך עוד ארוכה. ב'ONE' דיווחו שאסי דומב יצא לרומניה כדי לחפש מגן ימין, בלם, קשר וחלוץ...בקיצור, בהפועל ת"א רוצים לבנות לחצי השני של העונה קבוצה חדשה...

עם או בלי חיזוקים האדומים מועמדים לאליפות ושום דבר לא ישנה את זה. לדעתי היא רק מתקשה כרגע להיות הקבוצה היוזמת, אבל היום ראינו שאם היא פתאום בבעיה היא מסוגלת די בקלות לצאת מזה. בשביל הפועל ת"א כמו לכל הצמרת העונה תתחיל רק בפלייאוף...