מחזור 11 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/11/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שטראובר - פעם ליצן תמיד ליצן :aaarofl:

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו וואו איזה משחק בבלומפילד. רמה אירופאית לכל דבר. מכבי חטפה גול והקהל שלה באטרף!

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג מה יש לקהל של מכבי ת"א, איזה עצבים.
    בסה"כ ק"ש הצליחה לעלות ליתרון מטעות של שטראובר (סטירה יפה לפרצופו של בדש), אבל נראה לי שהקבוצה לא מסוגלת לעמוד בלחץ. שני שחקני רכש של גולדהאר פשוט בדיחה, קולאוטי ועטר לא מביאים דבר למשחק. גם מדוניאנין לא בדיוק בולט.

לי היתה הרגשה שמכבי ת"א אפילו עוד הולכת לנצח, אבל בדקות האחרונות של המחצית הראשונה אני חש שק"ש מסוגלת גם לעקוץ בצד השני. דור מלול גם לא עושה רושם של שחקן הגנה יציב ושטראובר כבר עשה את הטעות שלו.

לדעתי אם ק"ש יכולה להשאר מרוכזת היא מסוגלת לחזור הביתה עם כל הקופה.

4. riquelme1 Member

הייתה לי הרגשה לפני המשחק שקרית שמונה תעשה חיים קשים למכבי, לקבוצה הזאת יש חוצפה ויש לה יכולת לעקוץ עם התקפות מתפרצות אדירות עם אלרואי כהן הנהדר.

הקהל של מכבי עצבני בצדק, אחרי 3-0 בעכו, אחרי התיקו בדרבי נגד הפועל עם שחקני נוער, והיום בבית נגד קרית שמונה, עם סגל כזה יש להם זכות לשרוק בוז.

משחק מעניין מאוד מתפתח, מכבי יכולה לחזור, אבל קרית שמונה יכולה גם לעקוץ.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הקהל של מכבי ת"א איבד את הסבלנות ובצדק, איזה מוזר לשמוע את רובם קוראים לנמני להתפטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

משחק עם פוטנציאל ללא מעט שערים, נתניה-בני יהודה, מסתיים ב0:0 מאכזב (כמובן התוצאה, יכול להיות שהיה משחק טוב עם הרבה החמצות). בית"ר מנצחת בשיניים את הפועל רמת גן, ניצחון שמכניס המון אוויר למערכת. אשדוד מנוצחת בביתה ע"י הפועל פ"ת, סוג של הפתעה. מכבי פ"ת ועכו מתחלקות בנקודות, עראפת עם שער נוסף לפנטיאון.

6. הפועל_כפר_סבא Member

אוהדי מכבי הרעידו את בלומפילד בקריאות "אבי נמני הביתה"
    מדהים, לא פחות!

7. oFiRzZz Member

משעמם ביותר , למעט החמצה בסיבבות הדקה ה85 של מוגרבי מול שוער , פשוט החמצה איומה .

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  8. אלי מתחן Member

אף מילה על בית"ר?
    חן עזריאל ממשיך לשים גולים כל פעם שהוא משחק, למישהו יש ספק שהוא הולך לפתוח משחק הבא על הספסל?

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה לברך את איציק עובדיה על תפקידו החדש כמאמן מכבי ת"א http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    הקהל של מכבי ת"א מכניס את הקבוצה לבור עמוק ביותר, אבל ברור שברגע ששני המאמנים מסתתרים על הספסל כדי שהעוזר צריך לעמוד על הקווים המצב בכי רע. אני והרבה אוהדי מכבי חיפה קוטלים כבר הרבה זמן את אלישע לוי, אבל הוא לא מסתתר אחרי הגב של אף אחד. מה שראיתי מנימני ומזרחי בדקות האחרונות פשוט מביש.

הליגה עוד פתוחה לגמרי, אבל נראה לי שבמכבי כולם עומדים להתפוצץ. נראה איך גולדהאר יצליח עכשיו להרגיע את כולם כי נראה לי שמר בוזגלו גם לא בדיוק שמח...

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואלה ביקשתי מחזור מעניין וגם קיבלתי אחד כזה.

התל אביביות אכן התקשו. על הפועל כבר הגבתי. מכבי כלום ושום דבר, באמת בושה, אבל עם יד על הלב - בלי הטעות של שטראובר, קריית שמונה לא מנצחת את המשחק, תיקו שיקף. מאוד הפתיעה אותי ההתפרצות של הקהל הצהוב כנגד נימני. לזכותם יאמר שהם עודדו בטירוף עד החילוף של בוזגלו.

ההתאוששות של בית"ר ראוייה להרבה יותר הערכה, אבל לא תקבל אותה בגלל הבלאגן במכבי תל אביב שיתפוס את הכותרות בכל העיתונים מחר. שאפו למלמיליאן.
    עוד בול פגיעה שלי היה הנפילה של אשדוד באצטדיונה הביתי. לא ראיתי את המשחק, אולי הפועל פתח תקווה סוף סוף התעוררו ובכלל אף אחד לא ציין את המאורע ההיסטורי - שחקן של הפועל פתח תקווה כבש, והוא לא דודו ביטון!
    על פי האתרים, משחקים חלשים בוינטר ובקופסה. חבל. היה פוטנציאל לשני המשחקים האלה. לפחות באחד מהם קיבלנו גולים.

11. Number 8 Member

מלבד ניבאלדו, פאביצ'ביץ' ובוזגלו, כולם היו חלשים מאוד וזו לא פעם ראשונה. שטראובר ממשיך להיות ליצן מדוניאנין משחק רחוק מהשער ועושה טובה שהוא בכלל רץ, אלירן אגואיסט עטר ממשיך לחשוב שמכבי זה שכונה והולך לבד, קולואטי בקושי נגע בכדור, אבידור לא חלוץ חד וחלק, אלברמן ממשיך עם היכולת החלשה ובראש הרשימה מי אם לא רוני גפני שצריך להגלות אותו מהספורט שנקרא כדורגל. שחקן כל כך חלש לא ראיתי בחיים, בחיי.

אבל תעזבו את זה, היום ראינו בצורה ברורה שמכבי היא קבוצה לא מאומנת, חד וחלק. קריית שמונה לא עשתה יותר מדי היום אבל עמדה נכון על המגרש וידעה ללחוץ כמו שצריך, מה שאנחנו לא יודעים לעשות. שחקנים מקבלים כדור ולא יודעים מה לעשות ולמי למסור, שחקנים לא מגיעים לקבל כדור, פוחדים משום מה, וזו כבר הבעיה של הצוות המקצועי. מישהו אשם כאן וחייב להיות זעזוע כלשהו כי אחרת שום דבר לא יישתנה.

אולי באמת עדיף שאבי נמני יילך ושיוסי מזרחי ימשיך לבד.

ודבר אחרון ל"קהל" של מכבי - אותם אוהדים שמעודדים כל הזמן, פשוט לא אוהדים אמיתיים. לאוהדים אמיתיים כואב הלב, הם סובלים וכתוצאה מכך מקללים ולא שרים על הזמן מכבי עד המוות ובלה בלה בלה. תפסיקו כבר לחיות בסרט ותהיו מציאותיים.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מנסה לחשוב איזו קבוצה מסכנה יותר, בני סכנין או הפועל רמת גן, ואני לא מצליח למצוא תשובה. בני סכנין פשוט נבהלה מהעובדה שעלתה ליתרון מול הפועל תל אביב ומאז נתנה לכל שחקן בלבן לטייל לה ברחבה. טוטו תמוז לא יכל לבקש הגנה חלשה מזו של בני סכנין כדי לבסס את מעמדו בחוד התל אביבים.
    אגב, לא הבנתי למה בני סכנין לא ניסתה להוציא כדור מהיר לאחר החמצת הפנדל של וינסנט אניימה.

מכבי תל אביב שיחקה רע בהתקפה ומשום כך הפסידה את המשחק. שני החלוצים, אלירן עטר ורוברטו קולאוטי, פשוט לא בתמונה. הראשון כל הזמן משחק על רגל ימין וכל העולם למד את זה והשני פשוט לא מצליח להניע את הגוף שלו. יוצא שאם מאור בוזגלו וגיז'רמו ישראלביץ' לא מפעילים לחץ בלתי פוסק וכופים את עצמם על המשחק בכח, הצהובים לא מגיעים לכלום.
    היה מוזר לשמוע את הקהל שואג "אבי נימני הביתה" באותה העוצמה שהם בדרך כלל שואגים את השיר "הנה, הנה זה מגיע, הקול מהיציע". אני לא יודע מי בדיוק האדם במצב של מכבי תל אביב, אבל יש הרבה דברים שמישהו צריך לתת עליהם את הדעת. הריס מדוניאנין משחק רחוק מאוד מהשער, ג'יבריל סידיבה אחד השחקנים שדווקא כן מספקים את הסחורה העונה והוא לא עולה בהרכב. רוני גפני... מה לעזאזל חשבו שם שהביאו אותו לקבוצה שמתיימרת לזכות באליפות? והוא עוד המחליף של יואב זיו, עוד עפיפון.
    כפי שתיארתי בתחילת העונה, מכבי תל אביב כנראה תיפול בגלל המגינים שלה ובגלל בעיות הנהגה.
    עירוני קריית שמונה לא נתנה משחק גדול. כמו ביתר ירושלים במחזור שעבר, היא הראתה שקל יותר להתגונן מאשר להתקיף, אבל היא עשתה מספיק כדי לצאת עם הנקודות.

13. Raulito Madridista

המנצחים הגדולים של המחזור: רן בן-שמעון ועירוני ק"ש. המפסידים הגדולים של המחזור: אבי נמני ומכבי ת"א.
    קבוצת המיליונרים של גולדהאר הציגה עוד משחק נרפה ופרט לפעמיים-שלוש דני עמוס לא היה צריך לעבוד קשה, רושמת הפסד שני ברציפות ויורדת עד למקום החמישי.
    אבל חשוב מכך - הקהל קורא בשמו של נמני הביתה, ממש נפל דבר בכדורגל הישראלי. נמני עשה היום חילופים מביכים, פשוט ככה. הקריאות האלה היו כל-כך מוכרות לרן בן-שמעון שאמר זאת בעצמו לאחר המשחק.
    התירוצים של נמני על החמצות מחזור אחרי מחזור הם כבר מביכים.
    ורק פלאשבק קצר: הפועל פתחה את העונה עם משחקים נגד הפועל חיפה בחוץ, הפועל עכו בחוץ(בין-לבין היה משחק נגד אשקלון בבלומפילד) ועירוני ק"ש בבית. הפועל השיגה נקודה אחת בלבד. מכבי שיחקה בארבעת המחזורים האחרונים נגד הפועל חיפה בחוץ, הפועל עכו בחוץ וק"ש בבית, כשכן, באמצע יש גם משחק בית נגד אשקלון. אחרי פתיחת העונה הרעה של הפועל כולם יצאו בהצהרות שאין אליפות, שהקבוצה כבויה ומשחקת חרא. הנה, מכבי בידיוק עם אותו מאזן ואפילו שיחקה מביש יותר.

נעבור הלאה, לבית"ר ירושלים - וואו, הבישול האדיר של יבואה לפני ההפסקה התברר ככל-כך קריטי. אם בית"ר לא מצמקת היא הייתה יורדת מושפלת גם מול הפועל רמת-גן. טלקיסקי כבש שער ענק בבעיטה חופשית, ממש כאילו הוא חושב על הפועל ת"א בליבו. בית"ר ידעה להתעשת במחצית השנייה. אגב, גם שכחבר שלי אוהד בית"ר שלח לי SMS עם הרבה ייאוש עוד לפני השער המצמק של עזריאל(משהו אירוני שהוא זה שמגן על מלמיליאן שלא שם עליו עד היום), אמרתי לו בפשטות - אתם מנצחים את המשחק. השאלה המרכזית מבחינת בית"ר האם תיהיה לכך המשכיות. ברוכיאן כבש גולאסו אבל מה הלאה, הוא יחזור לישון?

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המשחק שלנו והתוצאות האחרות קודם כל אני חייב לומר שהדבר הכי חשוב שאיציק קורנפיין צריך לעשות זה להוקיע את הלה-פמיליה מהקהל של בית"ר, לחבורת הבבונים הקיצוניים האלו לא מגיע להיקרא אוהדי בית"ר, הם אולי אוהדי ברוך מרזל אבל היום במקום לעודד את הקבוצה הם מתגאים בגזענות שלהם ומקללים בכוונה כדי שהקבוצה תקבל עוד רדיוס והם ירגישו כמה הם גברים, ובתגובה הקבוצה ניגנה את 'אנחנו מאמינים' בכל שיר על טועמה ומוחמד, זה לא מצחיק - זה עצוב ואני מתבייש שאוהדים כאלו נקראים "חבריי ליציע", צריך להעיף אותם מטדי.

איכס.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי נמני צריך ללכת הביתה. יוסי מזרחי צריך ללכת הביתה.

אין שיטה, אין דרך. אין הנעת כדור וגם כשהיתה עם בוזגלו הגיע החילוף המטומטם הזה וגמר את המשחק. 11 מחזורים, הוא בחר את כל השחקנים, הגיע הזמן שיילך הביתה, זה לא זה. למכבי יש שחקנים טובים, לא אגיד אדירים, יש שחקנים טובים, אבל אין למכבי מאמן, אין שיטה, אין הנעת כדור אין כלום. אלירן עטר מחרב כל התקפה, היום במחצית הראשונה לבד הוא חירב 7 התקפות, וגם כשקיבל כדור ענק בעט בלי להתסכל.

אבי נמני הביתה!

האריס מאדוניאנין עומד על המגרש, יוסי שבחון לפחות היה זז ומצלם, עושה פוזות של צילום מבקש מהשחקנים שיעשו סמייל וזה, האריס מאדוניאנין גם לא זז...ולא כי הוא לא שחקן טוב, הוא פשוט לא רוצה, הוא פשוט לא רוצה לשחק כאן.

עם תקציב כזה, עם סגל שחקנים כזה, ניבאלדו ופאביצ'ביץ' מצוינים! השאר פשוט לא יודעים מה לעשות עם הכדור, אף אחד לא יודע לפתוח ומתי, אלירן עטר חושב שהוא ראול, ושחקנים אחרים לא איכפת להם. בדבר כזה רק בן אדם אחד אשם: המאמן.

העונה על סף סיום, אלא אם יתרחש זעזוע ונמני את מזרחי הבובה יילכו הביתה. מי יבוא? רוני לוי, קשטן מבני יהודה (תאמינו לי שהם ישחררו אותו אם יבקש), אברם גרנט, לא משנה מי, הם פשוט יאמנו את הקבוצה יותר טוב, יעשו שיטה ודרך, גם אם מכבי לא תיקח אליפות, אבל לפחות תיראה כמו קבוצת כדורגל ותשחק כדורגל, בשבילי זה יהיה מספיק בשלב הזה, קודם לבנות קבוצה, כי כרגע יש את נמני ומזרחי שסתם "מאמנים" חבורה של שחקנים, לא יותר מה.

מכבי ממש לא נופלת בגלל המגינים, ההגנה מצוינת ובסדר גמור בחלק ההגנתי, מכבי נופלת כי כל הקישור וההתקפה לא קיימים, אין מסירות, אין פתיחות, אין משיכות שחקנים ואין בעיטות לשער, אין כלום מהקישור והלאה...ועל זה אחראים המאמנים.