מחזור 11 בליגת העל: 2-2 דרמטי בין בית"ר לב"ש; הסטטוס קוו בצמרת נשמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏24/11/17.

1. alexshw Member

מאמן חדש יתכן והיה מצליח לגבש משהו כשיש 3 שבועות של אימונים נטו.
    מה שנקבל מלוזון גם ככה ידוע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

זאת אחת הסיבות העיקריות לזה שמפקפקים בכך שהפועל חיפה תרוץ בצמרת, בעיית העומק. אין ספק שהמשחק הזה יהיה מבחן גדול לניר קלינגר, דווקא נגד הקבוצה שאיתה הוא הכי מזוהה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/17
  3. DRORIKO Member

רואה עכשיו סכנין-אשקלון ווואלה אני ממש נהנה,אחלה משחק עד עכשיו(לא אני לא תחת כדורים)

4. DRORIKO Member

תשמעו האשקלון האלה פשוט חבורה של פריארים. זה כאילו שה"הגנה" של סכנין פרסה להם שטיח אדום לשער ולא רק שהם לא כובשים סכנין עוד ביתרון

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה טביב הציע לאייבנדר כדי שישאר בבית״ר? כי לפי הראיונות של אייבנדר הוא פנה אל טביב הרבה לפני סוף החוזה וההצעות מבאר שבע וחיפה בבקשה לפתוח בשיחות עם שדרוג מסוים של החוזה כדי להישאר בבית״ר (בהרבה פחות כסף ממה שמרוויח בבאר שבע) וטביב סירב לנהל איתו שיחות ולמעשה לא הגיש לו אפילו הצעה אחת לחוזה חדש בבית״ר.

מה ההבדל בין אייבנדר לאצילי ורואדה? שאביינדר הלך ישירות לקבוצה אחרת בישראל? בכולם טביב החליט לא לנהל שיחות על הארכת חוזה לפני שהחוזה נגמר וקבוצות אחרות יכלו לפנות לשחקן של בית״ר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלון תורג׳מן יפתח במקום בן בסט וזה לדעתי תחלופה הולמת.
    קדוש אולי שוער פחות טוב משטקוס, אבל יחסית לשוערים מחליפים אחרים בליגה (פרטים אצל בית״ר י״ם) מדובר בשוער ששיחק לא מעט בליגת העל בשנים האחרונות...

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההבדל שאיינבינדר מלכתחילה הציב דרישות שטביב ידע שהוא לא יוכל לעמוד בהן ובגלל זה אפילו לא נכנס למו״מ. חלאס להאמין לשקרן הזה, עלק אוהב את בית״ר. כל הזדמנות שהייתה לו הוא חגג מולנו ובשנייה שכח מי המועדון שהחיה לו את הקריירה. כל קללה שיקבל הוא הרוויח ביושר.

Abu George אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרגשה שלי, חיימוב ומליקסון יחזרו להרכב בשני.

בקשר למשחק עצמו, אוהדי בית״ר בטירוף לקראת המשחק, ראיתי את אנדי רם ומפורסמים אחרים אוהדי בית״ר קוראים לאוהדים לבוא, הכרטיסים נמכרים בקצב שלא היה במפגשים הקודמים בין הקבוצות, השילוב של פתיחת העונה הטובה של בית״ר ושתי האליפויות שלנו יוצרים באז אצל האוהדים שלהם לקראת המשחק ויהיה מעניין לשחק מול טדי מלא.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין לנו הרבה סיכוי לנצח אלא אם בני בן זקן גילה יכולות אימון בצורה פלאית ויכול לשפר את העמידה ההגנתית של הקבוצה. בהנחה שזה לא קרה, קשה לי לראות אותנו סופגים פחות מ-2 שערים ביום שני, וזה יספיק לב"ש לנצח, במיוחד כשתקועים את ז'אורז'יניו באגף במקום ורד. עדיף כבר את בריהון.

גלץ אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייבנדר טוען בראיונות שמעולם לא דובר על סכומים, שרצה עוד בתחילת העונה לסגור את החוזה עם שדרוג קל אבל טביב סירב לדבר איתו ואמר שעד סוף העונה אין על מה לדבר. גם בסוף השנה לטענת אייבנדר לא היה משא ומתן אחרי שטביב נפגע מזה שאייבנדר תקף אותו שהוא עדין לא ישב איתו על חוזה חדש.
    למה לאייבנדר לשקר? למה טביב לא הציע לו חוזה רשמי גם אם לדעת טביב הפערים מבאר שבע וחיפה הם גדולים מידי? והכי חשוב למה טביב שוב סירב לנהל משא ומתן בתחילת השנה עם שחקן שהיה חשוב מקצועית מבית״ר?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא היה שחקן אחד שטביב לא ניהל איתו מו"מ מהישראלים שסיימו חוזים, איינבינדר הוא היחידי. למה הוא לא הציע? כי אבי נימני הבהיר לטביב מה ההצעות של איינבינדר והוא רצה שטביב יהיה קרוב אליהן, מה שטביב לא רצה לשמוע (הצעות של 300-400 אלף אירו לעונה), ולכן העסק לא פרח. אני לא מאשים את טביב לרגע, להציע לשחקן כמו אייבינדר 250 אלף אירו וצפונה מכך זה לעשות לו טובה גדולה ובעיקר להשתתף במשחק החולה של מכבי, חיפה והפועל ב"ש.

להגיד בדיעבד "אם היו מציעים לי הייתי נשאר" זה כל אחד יכול, ויש כאלה שזה נכון אצלם (אם היו מציעים לרואדה בדצמבר שעבר חוזה חדש סיכוי לא רע שהיה חותם). אם איינבינדר כל כך רצה להישאר, זה לא היה נגמר בצורה הזו. אני אגדיל ואומר שלדעתי הוא לא חשב על הישארות מינואר.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עד כמה עלי מוחמד טוב? עד כדי כך שהוא גונב את כל הפוקוס מאביב אברהם. שחקן שחקן הילד הזה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד תוהה מה היה קורה אם לערן לוי היה אופי של שחקן רציני? זו לא ממש מחמאה לליגה ששחקן שסובל מעודף משקל ברור הופך לאחד לשחקנים היותר טובים.

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורמוט ודמארי חייבים בינואר לעזוב ברצון להפועל ת"א בלאומית, במצבם כיום הם לא שווים הרבה מעבר. אולי ככה הם יפסיקו להביך את עצמם ואת מכבי חיפה וגם יעזרו להפועל לעלות ליגה. נשמעת לי כמו עסקה משתלמת לשני הצדדים.

oranfu, Bluekipper ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מחמיא למאמנים שלו שהתאימו את המערך ושיטת המשחק של נתניה ליתרונות וגם לחסרונות של ערן לוי.
    אם תשים לב ערן לוי בשיטה הנוכחית המון פעמים מתחיל קרוב לרחבה של היריב ואז חוזר אחורה לאמצע המגרש ומפנה שטחים קרוב לרחבה לשחקנים כמו סבע ואברהם כשפעמים רבות הוא זה שמוסר לה את הכדורים לאותו שטח שהוא פינה, בניגוד למאמנים אחרים שהציבו אותו באגף כאילו הוא מסוגל לרדוף אחרי מגינים, או למעלה בתפקיד מוגדר ואז פעמים רבות היה תוקע ומאט את ההתקפה ובעיקר מגביל את הקבוצה שלו לסגנון מאוד מסוים, בתפקיד הנוכחי מקבלים מצד אחד את היתרונות של ערן לוי ומצד שני מעלימים את החסרונות.

דרך אגב, אם כבר משחק של נתניה מול מכבי חיפה, קאיו הוא שחקן באותו סגנון של ערן לוי. ומה מכבי חיפה עשו כדי להתאים את השיטה והמערך לקאיו? כלום ושום דבר. החתימו שחקן שיכול להתאים רק לסגנון מסוים אבל בשום שלב חיפה לא שיחקו את הסגנון המסוים הזה. החתמה שהיא כישלון ידוע מראש, בלי קשר בכלל לאיכויות של קאיו. שימו את קאיו במכבי נתניה במקום ערן לוי והוא שחקן אחר עם תרומה אחרת.