מחזור 11 בליגת העל: 2-2 דרמטי בין בית"ר לב"ש; הסטטוס קוו בצמרת נשמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏24/11/17.

1. קשר שמאלי Member

נתניה במחצית השנייה נראו כמו קבוצה מהליגה הלאומית
    עשו מהם נבחרת ברזיל.

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

המשחק הזה רק מוכיח שהפועל באר שבע מתמודדת על האליפות עם עצמה

3. Raulito Madridista

ראינו את החלוץ היווני שממצב נוח בעט לכוכבים. הכל שאלה של מחליפים. כתבתי בעצמי ששניהם היו גרועים היום, לא חושב שיש במכבי חיפה שחקנים שבהכרח ראויים לשחק על חשבונם חוץ מסולליך שהוא טוב מכולם ובוזגלו שיהיה הטוב מכולם. גוטמן עדיין הפרשן הכי טוב לדעתי(כשהוא מדבר על כדורגל ישראלי) והוא לא היחיד שמתחנף קצת לשחקנים ששיחקו תחתיו ועברו דרכו, הוא ו-ורמוט עשו דרך ארוכה יחד.
    חייב להגיד שלא דמיינתי את מכבי חיפה ככה טוטאלית ללא גל אלברמן ואני מאמין שהוא עוד ימצא את הדרך שלו להשתלב, מאותה הסיבה שכתבתי למעלה.
    אני סקרן לראות לאיזה שנה נגיע ומכבי חיפה תחזור להיות קבוצה יוזמת ולא מגיבה, משהו שכבר שנים אי-אפשר להגיד עליה אבל בזמן האחרון זה ממש החריף, מהשנתיים האחרונות בהכרח. עם כל הכבוד לאיכות של נתניה, ויש לה - מכבי חיפה לא יכולה לוותר מראש על הכדור, זו לא באר-שבע.

המשחק היום לא גילה שום דבר חדש. באר-שבע גם אם היא פגיעה יותר - טובה מהיתר. מכבי לא שייכת, בית"ר קצת מפחדת ואין לה עומק. ויש לה הרס עצמי. מכבי חיפה אלופת הקיץ, כבכל שנה.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קהת */aaa8

99% מהתגובות נגד קלאוס, אני לא הייתי ממהר להספיד אותו למרות הפעולה חסרת האחריות שלו. מעדיף אותו על דמארי הפח.
    זה לא סוד שאני לא מחבב את ורמוט, בלשון המעטה, מאחל לו גורל זהה לשל רפי דהאן. זו אולי הודעה שמתאימה יותר ל-FXP ולא לאייסוקר, אבל אני לא כותב שם והייתי חייב לפרוק את זה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב תסיים מעל נתניה ומעל מכבי חיפה, המשחק הערב לא קשור למירוץ האליפות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

היחידה שאולי יכולה להאבק אתכם זה מכבי, אבל היא חייבת להיפטר כמה שיותר מהר מג'ורדי ולא לחזור על הסחבת מהעונה שעברה

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז ענית לעצמך.. המשחק הזה לא מוכיח שום דבר.

8. DRORIKO Member

ברור שלא, זה שלקחתם כבר אליפות ידעתי עוד לפני המשחק

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

והמשחק היום לא קשור לעובדה הזאת. מכבי נתניה צריכה לסמן להבטיח פלייאוף עליון כמה שיותר מהר, חיפה תגיד תודה על מקום 3. אין להן קשר למירוץ האליפות. מכבי תל אביב תסיים מעליהן, אם מכבי תל אביב תפסיד ונקודות ובאר שבע תנצח, תכתוב את המשפט שלך שוב.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

"אין להן קשר למירוץ האליפות". על סמך מה כל הדיון השטותי הזה מתנהל? תחושות בטן?

ראיתי את אותה ב"ש נגד נתניה וחיפה, לקבוצות מותר להציג דקות רעות מדי פעם ובינתיים נתניה נראית יותר טוב מכל קבוצה אחרת בליגה וגם אם ב"ש תנצח בשני בטדי, זה רחוק מלהיות סגור. היא פייבוריטית ברורה לזכות באליפות, אבל דברים עשויים להשתנות ולא לספור קבוצות כמו נתניה זו טעות חמורה.

11. DRORIKO Member

כמו שקשר אחורי אמר עשו מנתניה ברזיל. אנחנו מדברים על קבוצה שהשחקן הכי טוב שלה זה ערן לוי. הדיבור לפני המשחק היה שהיא הולכת לשחוט את חיפה ואני לא הבנתי מאיפה מגיע הבטחון הזה לעזזל. תשמע קשה לי לאמר את זה אבל הליגה השנה על הפרצוף. ב״ש הרבה פחות טובה משנה שעברה ועדיין היא ליגה משל עצמה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

נתניה לא תסיים במקומות 1-3

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדבר על נתניה בהקשר של אליפות כרגע זה אחד הדברים ההזויים שאפשר לעשות. אלא אם כן אפשר חופשי לזרוק שטויות לאוויר. מכבי נתניה נראית נפלא, אבל אנחנו עדיין לא בשליש עונה, צריך לראות איפה היא תהיה עוד 3 חודשים כדי להתייחס עליה כמועמדת. נתניה צריכה להתקדם בדיוק בקצב הזה והיא עושה עונה אדירה, אליפות לא צריכה לעניין אותה והיא לא קשורה לשם, אם היא תצליח להרים את עצמה ולצבור נקודות יותר טוב, נהדר, נכניס אותה למאבק בשמחה.

שטות הכי גדולה שנאמרה בדיון הזה שצריך לספור את נתניה במירוץ האליפות. כרגע זה לא שם.

oranfu, Sir Alex Ferguson ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

מתי אמרתי את זה? נראה לי שאמרתי בדיוק את ההיפך

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

60 דקות הייתה רק קבוצה אחת על המגרש (תחזור להודעה שכתבתי על הנאיביות של נתניה ועל העונש שכתוב על הקיר), לאחר הגול חיפה קיבלה ביטחון והשתפרה ומצד שני נתניה איבדה ביטחון (וכניראה גם הכושר הגופני התחיל לדבר) והדברים השתנו אבל זה לא מבטל 60 דקות מצוינות של נתניה לפני הגול.

לירן, oFiRzZz ו-kufsa אוהבים את זה.