מחזור 11 בסרייה א :: ארץ חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏30/10/15.

1. SerieA Il Capitano

שיחקנו במחצית הראשונה לא רע. במחצית השנייה, עד האדום היינו די רעים, אבל ליאייץ' הצליח להרוס מתפרצת. גווארין הוא השחקן ה-12 של הקבוצה היריבה, כל כך דביל. פשוט מעצבן.

רומא... מיליון החמצות. אני חושב שחוליית ההתקפה שלהם טיפשה מאד וזה בעייתי.

וככה נראית התקפה בלי איקארדי. יצרנו יותר מחצי מצב, כולם רצים ויכולים לעשות עם הכדור דבר או שניים. מבחינתי למכור אותו ב40 מיליון ושלום על ישראל.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

2. Raulito Madridista

ראיתי אתמול כמעט את כל המשחק, נהנתי מהקצב אבל משהו היה חסר לדעתי. אני מחבב את אינטר בסרייה A כך שאני שמח שניצחה. אני לא מכיר את כל הלו"ז אבל בינתיים שלושה משחקים נגד קבוצות גדולות היו משחקי בית - נגד יובה(תיקו), מול פיורנטינה(תבוסה) וכמובן אתמול. גם היה את הדרבי.

- אינטר כמעט ולא תקפה ובמשחק בית זה מעט מידי. יובטיץ' היה רחוק משיאו כנראה אבל עדיין רואים שמדובר בשחקן איכותי שממעט לעבור כדורים וכן מצליח להשתחרר מלחץ של שחקנים. לייאיץ' מנע מאינטר הזדמנות לכבוש שער שני ולסיים את המשחק עם קבלת החלטות גרועה לפחות פעמיים, אם מוסרים לשחקן שנמצא בצד השני לגמריי - זה גורם להפתעה בצד הקבוצה היריבה, וחבל. הנדנוביץ' אחראי בלעדי לניצחון אתמול, שאפו. גם אהבתי את היכולת של מיראנדה. ובצד השני - שצ'זני אשם בוודאות בגול של מדל.
    - רומא העלתה לפחות אצלי סימני שאלה האם יש לה את הקילריות להרוג משחקים גדולים. אצלה הייתה חסרה רגל מסיימת. ג'רביניו וסאלאח כל-כך מהירים אבל לא מספיק חדים מול השער(ולעתים משחקים בטיפשות) ודז'קו - עד עכשיו לא הבנתי את הגישה האדישה משהו במצב המעולה שהגיע אליו. האדום של פיאניץ' גמר את המשחק. לא יודע, אולי זו אמירה פשטנית מדי - אני הרגשתי במהלך המשחק שטוטי חסר לי. איטי, לא נייד כמו בעבר, הכושר זה לא מה שהיה כנראה - אבל הוא יודע מה לעשות כשהכדור אצלו ברגל.

SerieA אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פששש איזו מחצית!

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 נקודות שלא הוזכרו כאן בהקשר למשחק מאתמול:

רודיגר - נתן את המשחק הכי טוב שלו מתחילת העונה ולראשונה הראה גם אופי והמון מעורבות ותקשורת עם שאר הקבוצה בסגנון בנעטיה.

נגאטומו - ספג הרבה ביקורת (מוצדקת) לאורך השנים אבל אתמול חיסל כל ניסיון של סלאח ליצור מצב מסוכן. באחת הפעמים הוא פשוט סגר אותו בספרינט. דבר שלא ראיתי עד כה העונה.

הנדאנוביץ' - היה מצויין לאורך כל המשחק אבל הקוואטרפראטה מפיאניץ',סלאח,מורייו ושוב סלאח הייתה אגדית.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/15
  5. Alta Tensione Member

מקווה מאוד שנגד אטאלנטה מיכא ירד מהעץ ויתן את אפודת השוער למישהו מנוסה. גם במשחק מושלם שלנו יצאנו עם רשת מלוכלכת בגלל טעות של טירון שאנחנו לא אמורים לסבול אלא איזה פסקארה או בארי מהליגה השניה.

סהכ נחמד לראות שהעסק מתחיל לקבל צורה. כל האקסים של רומא במשחק מעולה. מקווה שהרווחנו גם את מקסס ולא נצטרך לסבול יותר את הנוכחות המרגיזה של זאפטה ואלי במרכז ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/15
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העסק מתחיל לקבל צורה עם הטירון בין הקורות כפי שלא קרה עם המנוסה. כמות השערים שסופג הטירון נמוכה יותר מזה של המנוסה. לא רואה סיבה לכך שמיכא ישמע להצעתך.

נראה שקו העליה של בונאוונטורה העונה מקביל לקו הירידה של קאנדרבה.

Don Joan Roman ו-yonmu אוהבים את זה.
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתלבשות הזאת על דונארומה זה אחד הדברים ההזויים. בחיים לא ראיתי מישהו נקטל ככה כל-כך מהר.

Don Joan Roman ו-yonmu אוהבים את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאז שהילד בפנים מילאן רק מנצחת, אז אני חושב שלהוריד אותו גם די יפגע בו מבחינה מנטלית. לא רואה אף שוער שיורד מההרכב אחריי 3 ניצחונות רצופים ומקבל את זה בסדר.

אני חושב שהמשחק הזה גם מבהיר סופית שגם אם נשארו עדיין כאלה שהחזיקו מלאציו, אז כדאי להם לרדת לקרקע. קבוצה בינונית על גבול החלשה שנכשלת טוטאלית בכל מפגש עם מאמן שיודע קצת כדורגל ויש לו כלים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/15
  9. עודד (אוהד הצלחות) Member

בשלושה משחקים דונהרומה ספג שני שערים שהם אשמתו הבלעדית, זה די הרבה. יכול להיות שזה מהלחץ וחוסר הנסיון, יכול להיות שהוא פשוט לא מספיק מוכשר. אני לפחות לא ראיתי ממנו משהו שגורם לי לחשוב שמדובר בהבטחה, אבל עוד ממש מוקדם להגיד. גם לופז גרם לספיגות העונה, אבל עדיין לא בכמות של שער באשמתו שניים מתוך שלושה משחקים. זה שניצחנו לא בהכרח קשור אליו, היו שינויים גם בעמדות אחרות בהגנה+שינוי מערך.
    אני אתמול חששתי שהוא זה שגרם לפציעה החמורה של אלכס, וזה דבר שממש יכול להוריד ילד בן 16. עכשיו כבר לא כל כך ברור לי אם זה הוא או קוצקה

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  10. Alta Tensione Member

עוד לא קראתי כאן טיעון רציני אחד שמסביר כמו שצריך למה זה בסדר שילד בן 16 מתגלח על חשבון קבוצה שנמצאת בעיצומה של עונה קריטית בה היא חייבת לסיים באחד משלושת המקומות הראשונים. לא מאמין שאין כזו, אולי אתם לא מנסים מספיק?

אין לי שום דבר נגד הילד כמו שיש לי נגד ההחלטה הפופוליסטית הזאת לתת לו הרכב בשלב כל כך מוקדם של הקריירה שלו ורגיש של הקבוצה. אני מניח שהתגובות היו שונות לחלוטין אם לא היינו עם רצף של שלושה ניצחונות והשערים של ברארדי וקישנה היו מתבררים בדיעבד כהרבה יותר משמעותיים ממה שהם (והיינו משחקים נגד קבוצה אחרת שהיא לא קייבו AKA הקבוצה הכי נוחה שמילאן תקבל כמשחק בית גם אם נהיה מקום אחרון והם יהיו מקום ראשון). אני אישית חותם בעיניים עצומות על תסריט לפיו הילד ימשיך לפתוח בהרכב והטעויות (הנורמליות!) שלו לא יעלו לנו בהשגת המטרות שלנו, כמו שזה היה בשלושת המשחקים האחרונים. רק חבל שבעולם לא דמיוני דבר כזה לא סביר שיקרה.

11. VAR Member

מעניין אותי רק לדעת מה יהיה שונה הפעם מהפעם האחרונה שבה סיימנו באחד משלושת המקומות הראשונים, שאנחנו מוכרחיםםםםם להגיע לשם שוב (ואני מוכן להתערב עם כל מי שרוצה על כמה שהוא רוצה ועם איזה הרכב שהוא רוצה, שאנחנו לא נגיע לשם אבל זה כבר נושא אחר שטחנו מספיק)

אם להסריח לאורך כל שלב הבתים ואז לקבל רביעייה מאתלטיקו מדריד בשמינית הגמר זו המטרה, אז אני מוותר ומעדיף בנייה רצינית.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנה שעברה הכל התחבר להם, אבל אם להתחשב שהשנה עם הפציעות של פארולו, דה וריל ובילייה, הכושר הרע של קאנדרבה ואנדרסון וההזדקנות בעוד שנה של מאורי וקלוזה בלתי אפשרי מבחינתם לשחזר את העונה שעברה.

13. GRANDE LAZIO Member

פארולו יחזור כבר למשחק ליגה הבא. זו לא פציעה רצינית
    ביגליה נעדר מ-2-3 משחקים עד כה ועכשיו כשיר ומשחק כרגיל.

קנדרבה לא היה יותר טוב אשתקד מהעונה, הרמה הנוכחית זו הרמה שלו. שחקן בינוני+.
    אנדרסון תפס תקופה אדירה שנבעה מהיותו אלמוני. הוא כישרון נהדר אבל אין לו את האופי להפוך לשחקן גדול באמת. הלוואי שלוטיטו לא היה כזה עקשן ומוכר אותו גם עבור 30 מיליון.

מאורי לא רלוונטי העונה וקלוזה האחרון שאפשר להאשים במשהו.

רוצה לומר שבעונה שעברה אף אחד מהשחקנים הנ"ל, למעט אנדרסון וגם זה היה לפרק זמן מסוים, לא היה טוב מהעונה. לאציו עדיין מסוגלת לזכות בסקודטו, היא בעיקר צריכה יותר מהמאמן שלה שעד כה עושה כל טעות אפשרית.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאציו מסוגלת לזכות בסקודיטו? ברצינות עכשיו, אתה רואה את לאציו עומדת מול נאפולי ורומא?

15. GRANDE LAZIO Member

אני לא רואה שום הבדל בין לאציו, נאפולי, רומא ואינטר.

מבחינת רמה, היא שווה פחות או יותר. לא מדובר פה בהבדל תהומי כמו שהיה בליגה בשנים האחרונות.
    לא מבין ממה אתה מופתע.

את התשובה שלה לאציו תיתן כבר בדרבי.
    אגב, בעודי כותב לברקוזן עושה 2-2 נגד רומא. אל תעשה מהם יותר ממה שהם שווים. כולה רומא.