מחזור 11 בסרייה א :: דרבי רומאי ופיורנטינה אצל סמפדוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏7/11/15.

1. cazzo Il Capocuoco

שלי בראשון בחודש...

2. Alta Tensione Member

ניהול משחק מחפיר של מיכא. אנחנו מתקשים לשלוט במרכז השדה בגלל החיסורים של בוננונטורה ושל ברטולוצ'י מה שאילץ אותנו לעלות עם שני שחקני אגף שלא יודעים לתרום לאחזקת הכדור. מה הפיתרון שלו? כרגיל, פופוליסטי. מרגע שקוצקה יצא אטלאנטה סיכנה 4 פעמים את המסגרת ושלטה בכדור 10 אחוז יותר מהזמן. כאשר לפני כן הם לא בעטו למסגרת בכלל. אני מתערב שאם דניס על המגרש מהדקה הראשונה הם גם מנצלים את הטעות הזאת ויוצאים עם ניצחון.

Nesta אוהב/ת את זה.
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הקבוצה לא מאומנת בכלל, לא ראיתי את המשחק מול לאציו אבל אני יכול להתערב שזה היה מקרי לגמרי. הוא פשוט זרק את אדריאנו למגרש, לא ניסה לעשות שום דבר בקישור הבנאלי שהיה לנו אתמול (קוצ'קה ופולי היו נוראיים) וסמך על אלילת המזל שתציל לו ת'תחת. זה היה מאכזב, כי משחקים כאלה מנצחים בכל מחיר אם רוצים להגיע למקום השלישי. כרגע זה לא מגיע לנו.

במה נתנחם? בכך שהיו לנו 4 ילדים על המגרש ושמרנו על רשת נקייה בזכותם. מברוק.

4. VAR Member

להתנחם? זה הדבר הכי טוב שקרה למילאן מאז האליפות האחרונה. שום מקום שלישי לא שווה את זה בטווח הקרוב.
    מבחינתי אפשר לסמן וי ענק על העונה הזאת אם היא תיגמר כמו שהתחילה. בהתחלה בנינו רק על ברטולאצ׳י, רומאניולי ועל MDS. פתאום צצו משום מקום קלאבריה, דונארומה ובונאוונטורה והם גורמים לי להיות די אופטימי לקראת העתיד. יש פה כבר התחלה של שלד שיכול תוך כמה שנים להיות שלד שמכבד קבוצה כמו מילאן. ואיכשהו אפילו יצא שכולם איטלקים, שזה בכלל מדהים לדעתי.

תוצאות לא חשובות, מקום שלישי לא חשוב, הדבר היחיד שחשוב זה שהחבר׳ה האלה ימשיכו לשחק וכמה שיותר.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

Happy birthday everyone! Yaniv, Yoav, Uri and even Andrey that isn't really with us anymore!

Donna is a BEN ZONA. We've lost so many points to his inexperience! Disgraceful!

Nesta ו-uri אוהבים את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בריא לי, או לפחות ממש מעצבן, לצפות במשחקים של אינטר עם תקווה שהיא תאבד נקודות והיא בסוף יוצאת עם ה 0-1 הזה שלה. מה שהופך את זה למעצבן זה שלרוב, כמו היום, היא משיגה אותם בחסד ולא בזכות.

Roma: Szczesny; Torosidis, Manolas, Rudiger, Digne; Vainqueur, Nainggolan; Salah, Iago Falque, Gervinho; Dzeko

Lazio: Marchetti; Basta, Mauricio, Gentiletti, Radu; Parolo, Biglia, Lulic; Candreva, Djordjevic, Felipe Anderson

מקווה שלהיות עכשיו בעד לאציו יהיה פחות מעצבן.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/15
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

העיקר בתחילת השבוע דיברו על רביעייה התקפית של הטריו הבלקני ואיקארדי, ובסוף אני בא הביתה ומגלה נגרייה אחת גדולה. זה כמו שאומרים ביום ראשון ״יום חמישי שלג כבד בירושלים״, ובסוף זה נגמר ביום יבש ומעונן חלקית.

בד״כ אין לי תלונות אמיתיות למאנצ׳יני, אבל הפעם כן. לא טורינו היא הקבוצה לעשות ניסויים מולה, בטח שלא במשחק חוץ. היה יותר מטוב אם הוא היה מוותר על ז׳ואן ופותח עם פריסיץ׳, שהיה חסר מאוד.

אבל מה שחשוב זה שאינטר עם עוד 3 נקודות קריטיות מאוד. טורינו בחוץ זו לא משוכה קלה בכלל כפי שראינו היום.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בדרבי מספיק איכותי בכדי לא להיות מוכרע על ידי השופט.

9. DRORIKO Member

התוצאה משקרת. משחק ממש לא משהו שלנו,וגם השער השלישי הגיע מנבדל,וזה בזמן שאמפולי היתה יותר מסוכנת. אני לא אוהב את הציוות של מוראטה בצד שמאל. הוא הולך שם לאיבוד. מוראטה צריך לשחק בחוד נקודה. ועם כל הכבוד לשער של מנדזו'יץ' הוא עדיין לא משכנע אותי. מאד איטי ומסורבל.
    אני האחרון שארד על ליכטשטיינר,אבל משהו קרה בזמן שהוא נפצע- קואדרדו פרח באגף ימין,לעיתים אפילו שיחק כחצי-מגן. אז השוויצרי חזר והחיבור בין השניים זה עוד לא זה.
    הרננס כמובן היה מאד חסר לי בקישור.
    כנראה שאלגרי לא ממש סופר את רוגאני אם גם כשהוא מוריד כבר את קייליני לספסל הוא מעלה במקומו את ברצאלי.

10. AS R Member

:(

נראה רציני לפי הפנים של סלאח.

אווירה כל כך מעכירה. פחות מחצי אולימפיקו מלא במשחק דרבי..

אגב, נראה לי שרומא שברה שיא במספר הקפטנים בעונה אחת. היה לנו כבר העונה את טוטי, דה רוסי, מאייקון, פלורנצי והיום נאיינגולאן.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום המשחק:

לאלפי המחרימים של הקורבה סוד לא מגיע להנות מהקבוצה הזו, או מהמחווה האדירה באיצטדיון החדש. כפויי טובה, שיחזירו את המנוים וילכו לעזאזל.

12. Alta Tensione Member

לא יאמן. בונוונטורה צץ משום מקום? שחקן שמשחק בליגה הזאת כבר שש עונות ורק בעונה שעברה רשם 7 שערים ומס' דומה של בישולים, אותו אתה שם בנשימה אחת עם שתי ילדים שבקושי הספיקו לשחק כדורגל בוגרים? מדהים שכמה פרטים מסויימים בתעודת זהות כמו שנת לידה, לאום ושיוך יכולים להשפיע על פרספקטיבה של אנשים.

חוץ מרומאניולי, אף שחקן מהחבר'ה שהזכרת (כולל בונוונטורה המהולל) לא הוכיח עדיין שהוא פוטנציאל לרמות ה-באמת גבוהות או כזה שיכול להיות שלד של קבוצה מצליחה. יכול להיות שזה יקרה בהמשך, אבל כרגע אני מציע לחכות, למרות שזה בטח מאוד קשה לפנטזיונרים. כמה פריצות וקרוסים יפים (קלאבריה) וכמה "עצירות" ( בינינו, כדורים שנבעטו עליו, אבל בוא לא נפריע לנסחפים מהגזאטה שמצטרפים לגל ההייפ החולני לתת לו מאן אופ דה מאץ') + נתונים פיזיים באמת מרשימים לגילו (דונארומה) לא הופכים אותם לזאמברוטה ובופון בהתהוות. אני מזכיר שדה שיליו התחיל באמת מצויין והיום הוא במגמת התדרדרות מתמשכת למרות שהוא ממשיך לקבל צ'אנסים. כנל אל שערוואי. שניהם לא ראויים להיות שלד של שום קבוצה מצליחה, אלא שווים יותר יציאה להשאלה כדי להוכיח את עצמם.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היה דרבי די מהנה היום, למרות שכרגיל טלביינטו לקח כמה החלטות לא מחויבות למציאות. אבל בגדול רומא ניצחה בצדק וגם אפשר לברך על המשחק הראשון ללא ספיגה.

יובנטוס רק תשע נקודות מהמקום הראשון. לא חושב שיש מקום להספיד אותה עם אינטר הזו, ורומא ונאפולי הלא יציבות.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני אוהב ומעריך את רוגאני, קשה לי לבוא בטענות לאלגרי, בסופו של דבר קייליני, בונוצ׳י וברצאלי טובים יותר (שלושתם גם, ולדעתי בצדק, ממלאים את מרכז ההגנה בנבחרת) וגם השימוש בקאסרז מובן לרוב הרי שמדובר בשחקן טוב, מנוסה ובעיקר מגוון. אני חושב שמבחינתו, כבר בינואר עדיף לחפש קבוצה אחרת. לאציו למשל...

15. DRORIKO Member

טוב את הנבחרת מאמן קונטה שאימן אותם ביובה ומאמין בהם בעיניים עצומות. אם הם יותר טובים או פחות זה כבר נושא לויכוח.

קייליני לדעתי בעונה פחות טובה שלו,והיו לו יותר מדי טעויות שטויתיות ביחס לסטנדרט שלו, אגב גם בנבחרת.
    בכלל מרכז ההגנה שלנו כבר לא מפחיד כמו פעם ואנחנו כבר סופרים 11 שערי ספיגהׁ(שנה שעברה היינו בשלב הזה עם 4)
    גם צריך להבין שקייליני וברצאלי לא הולכים ונהיים צעירים יותר וצריך כבר לבנות את העתיד. לא אומר חלילה שקייליני צריך לתלות את הנעליים, אבל כן יש מקום לתת יותר דקות לרוגאני.