מחזור 11 בסרייה א :: דרבי רומאי ופיורנטינה אצל סמפדוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏7/11/15.

1. VAR Member

בונאוונטורה לא הראה בעונה שעברה וגם לא בעונות שלפניה שום דבר שקרוב אפילו למה שאנחנו רואים ממנו העונה. גם אתה יודע את זה אז אני לא מבין למה אתה מתקטנן. כן מבחינתי הוא צץ משום מקום. הוא היה שחקן בינוני שלא התעלה מעל הבינוניות של הקבוצה והעונה הוא לגמרי עושה את זה.

אני לא יודע אם הם יהיו שחקנים לרמות הכי גבוהות. כרגע כן זו פנטזיה. ולפנטז זה כבר הרבה יותר ממה שהיה לנו בשנתיים האחרונות, אז המקסימום שיכלנו לפנטז עליו זה מקום בליגה האירופית. הפנטזיה הזאת שלי אגב היא הרבה יותר מציאותית מהפנטזיה שלך לסיים במקום השלישי.

ועוד משהו קטן. להלל ולנפח שחקנים צעירים בהייפ זה משהו שדווקא יותר אופייני לך:
    זה היה במשחק הבכורה שלו

זה היה מחזור אחד אחר כך.

2. Alta Tensione Member

@Heroball

[/QUOTE] זה היה במשחק הבכורה שלו[/QUOTE]

ניסיון יפה לחפש אותי בנרות בניסיון להצדיק את הטענה שלך, אבל לא מוצלח במיוחד. התגובה הזאת באה להבהיר שהיכולת שהוא הציג בבכורה שלו גבוהה יותר מכל מה שהציגו המגינים שלנו עונה קודם לכן. לא היה שם שום דבר שרמז לכך שיש לי שקט בצד ימין ל-20 שנה הבאות.

[/QUOTE]זה היה מחזור אחד אחר כך. [/QUOTE]

זה כבר באמת לא מתאים לך. איך מתן פרשנות להתרחשות אירועים במגרש הופכת אצלך להעלאת הייפ של שחקן? "למה" = באמת רצון לדעת למה יצא, לא קטע של ציניות במטרה לבקר את המאמן.

אני מודה שפעם חטאתי בדבר הזה עם פאטו (אם זכור לך בפורום אחר). מאז למדתי כמה דברים.

3. VAR Member

לא מחפש אותך ולא כלום, אין שום בעיה עם זה שאתה סקפטי בנוגע אליהם, גם אני ככה. אף אחד לא מבטיח לנו שום דבר. אבל אני מעדיף שהם ירוצו בהרכב ביחד ולא כל מיני בינוניים שאנחנו יודעים שהם בינוניים ולעולם לא יהיו יותר מבינוניים וגם לא יוכלו לקחת אותנו לשום מקום. להישאר בליגה אני יכול גם עם דונארומה בהרכב. ולהשאיל אותם זה בדיוק ההיפך ממה שצריך לעשות. או שהם מוכשרים מספיק או שהם לא. לשלוח כל אחד מהם למקום אחר ואז להכניס אותם להרכב ולצפות שהכל ידפוק חלק זה יהיה בזבוז זמן ובזה היינו מומחים בשנים האחרונות. גם אם דונארומה יהיה השוער המצטיין של הסריה B זה לא אומר חצי דבר על הכישרון שיש לו או אין לו.

4. SerieA Il Capitano

הגול השני של פיורנטינה פשוט נפלא.

איליצ'יץ' פורח תחת פאולו סוזה.

האם פיורנטינה יכולה להמשיך בקצב הזה?

כרגע מול "הקטנות" (והקבוצות ממילאנו */aaarse) היא מסתדרת יפה מאד.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הסימפטיה לסוזה..אין לו את העומק בסגל ללכת עד הסוף.